Page 9 of 33 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 121 to 135 of 484

Thread: fae ena malaka

  1. #121

    Default

    Ένα πελώριο lol για το battle, και μερικά σχόλια πάνω στα όσα είπε ο ικόνοκλαστ. Φίλε...Σπύρο (αν θυμάμαι καλά!) το ER είναι ένας χώρος που άλλοι εκφράζονται, άλλοι σπάνε πλάκα, άλλοι μπαίνουν για να μάθουν περισσότερη μουσική, άλλοι για να συζητήσουν πάνω στη μουσική ή οτιδήποτε, άλλοι για να γαμήσουν, άλλοι για να τρολλάρουν, άλλοι για λίγοαπόλα. Το ερ έχει τις κλίκες του, τις παρέες του, τους τσακωμούς του, τις φάσεις του, τις καλές περιόδους, τα ξενερώματα, και άλλα τέτοια. Είναι ανώτερο κατά τη γνώμη μου από τα διάφορα ρόκιντζιάρς, επειδή εδώ μαζεύεται μια γενναία (και ενίοτε ενδιαφέρουσα) παρακμή και δείχνει καθημερινά τον Δρόμο. Αλλά το ER δεν είναι ένα, είναι τετρακόσιοι users που μπαίνουν εδώ για τετρακόσια διαφορετικά πράγματα, αν και ομολογουμένως οι 300 μοιάζουν. Μπορεί να υπάρχουν δεκάδες inside jokes και ένα κάποιο κοινό trolling, μπορεί όλοι μαζί να κοροιδεύουμε κάνα Razor για τη φάση, αλλά δεν είμαστε όλοι το ίδιο, και όποιος ομαδοποιεί τετρακόσιους τυχαίους ανθρώπους κάτω από μια ταμπέλα, είναι στα σίγουρα εκτός εγκυρότητος για οποιονδήποτε σχολιασμό.

    Ο Νεκτάριος Δουράκης (έτσι θα λέω τον φάεέναμαλάκα, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ την ανωνυμία των internets) είναι ένας τύπος που θέλει να αφαιρέσει κάθε είδους εξωτερική κριτική πάνω στα όσα λέει. Αυτό δεν γίνεται, ποτέ και σε κανέναν. Νεκτάριε εχεις ένα μπλογκ που χλευάζει στη μούρη δεκάδες ομάδες πληθυσμού, με τα όποια επιχειρήματά σου, μην ελπίσεις να σε δεχτούν όλοι σαν τον γαμάτο αυτοκράτορα του χιούμορ, γιατί δεν είσαι τέτοιος, εδώ θα βρεις στο φόρουμ μας ανθρώπους να λένε τους monty pythons κρύους. Με μερικά άρθα έχω χαμογελάσει, μερικά δεν ήταν τίποτα, τα περισσότερα ήταν μαλακίες, με μερικά γέλασα αρκετά κιόλας. Αλλά γενικώς καλή θα ήταν μια κάποια χαλάρωση, εκτός αν μερικές δεκάδες shoutbox comments τύπου "LOooL Mikeuisss gamasss" και "AhAHahHAhAHhAH RooOOOFl" σε κάνουν να αισθάνεσαι ικανός να ομαδοποιείς κόσμο σε φάση "οι μισοί έτσι, οι μισοί αλλιώς". Κάντο, ελεύθερη χώρα έχουμε, και επειδή είσαι τόσο υπεράνω, σου απαντώ εδώ επειδή σίγουρα θα το δεις ή 8a sto pun oi filh su.

    FIXXXER το blog σου είναι ό,τι χειρότερο υπάρχει στο ίντερνετ. Θα προτιμούσα να γίνω συνδρομητής σε site ναζί παιδόφιλων αρουραίων από το να ξαναπέσει τέτοιο πράγμα στα μάτια μου.

    phantom_duck, δεν είχες, δεν έχεις και δεν θα έχεις ΠΟΤΕ οποιαδήποτε υποψία χιούμορ σε ΚΑΝΕΝΑ ποστ σου. Είτε ως κατά φαντασίαν γαμάτος στο ER είτε ως troll σε κάποιο άλλο καθυστερημένο blog ή forum.
    Last edited by carheart; 02-01-2010 at 11:46.

  2. #122
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής φίλε Μανώλη στον παρόν θρεντ είχα μείνει εντυπωσιασμένος με το πόσο σοβαρά μπορεί να πάρει κάποιος τον εαυτό του, το account του στο ερ και κυρίως ένα blog όπως το faeenamalaka και τον ίδιο του τον συγγραφέα. Στο δε τελευταίο σου ποστ απλώς κοιτάω την οθόνη.

  3. #123

    Default

    διότι;;;

  4. #124
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Οπως θα επρεπε να εχεις ηδη καταλαβει, το μπλογκ μου δεν προοριζεται να ειναι αστειο, γιατι εκτος απο το οτι ειναι προφανες, το ΓΡΑΦΩ ΚΙΟΛΑΣ. Αυτο εχει ως συνεπεια η αποψη σου να ειναι αστοχη και περιττη, να σαι καλα ομως, θα το εχω υποψη μου αν θελω ποτε να κανω ενα αστειο μπλογκ να προσεξω να μην ειναι σαν το προσωπικο μου που απευθυνεται σε πολυ συγκεκριμενα ατομα και σιγουρα εσυ δεν ησουν ποτε μεσα σε αυτους.

    Αλλα μιας και το ανεφερες, εχω διαβασει κυριε Καρχαρτ και μερικα πραγματακια στο δικο σου μπλογκ. Μαντεψε, ειναι σχεδον οσο αστειο οσο και το δικο μου, μονο που εγω δεν μπηκα ποτε στον κοπο να το σχολιασω γιατι ειχα την ελαχιστη αξιοπρεπεια να σεβομαι τον εαυτο μου πρωτα απο ολα πριν απο σενα και να κατανοησω ακριβως το υφος με το οποιο γραφεις. Οποτε την επομενη φορα που θα με απασχολησει η αποψη σου για το κατα ποσο μπλε ειναι ενα μπλογκ που εγω το θελω κοκκινο, θα σε ρωτησω, ναι σαι σιγουρος. Εχεις την ταση κι εσυ να κανεις το ασπρο μαυρο, οποτε θα εισαι χρησιμος.

  5. #125

    Default

    Fixxxer δεκτά όλα αυτά, θες να πεις πως το blog σου είναι σοβαρό;

  6. #126
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Δεν παιρνω τον εαυτο μου τοσο σοβαρα κυριε Καρχαρτ ωστε να του δωσω και τον αντιστοιχο χαρακτηρισμο, δεν ειμαι στην ελιτ, ξεχασες? Σε μια προχειρη περιγραφη θα το χαρακτηριζα ως ενα τοπο στον οποιο γραφω οτι μαλακια μου κατεβει οταν βαριεμαι πραγματικα πολυ. Γι αυτο αλλωστε εχω κανει μεσα σε 5-6 μηνες μονο δυο δημοσιευσεις. Με ιντριγκαρει ομως το οτι μπηκες στον κοπο να το αναφερεις εδω περα οπως και ο ικονοκλαστ, η ερωτηση ειναι το ανφερες ομως διοτι;;;

  7. #127
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    links gia mplogk fiksksers pliz.

  8. #128
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Δε θα σαρεσει και καλυτερα να μην το διαβασεις, πιστεψε με, ασε που εχει μονο αθλητικα ως τωρα. Και μπορει και να μεινει ετσι.

  9. #129
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    fiksksers kapou tha to vrw opote dwse to gia na mhn me vazeis se kopoz.

  10. #130

    Default

    ekonoklast asto, sthn eipane.
    ~~Δε Θρεντ Κιλλερ~~

  11. #131
    Senior Member Shirime's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,444

    Default

    Spoiler
    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Ένα πελώριο lol για το battle, και μερικά σχόλια πάνω στα όσα είπε ο ικόνοκλαστ. Φίλε...Σπύρο (αν θυμάμαι καλά!) το ER είναι ένας χώρος που άλλοι εκφράζονται, άλλοι σπάνε πλάκα, άλλοι μπαίνουν για να μάθουν περισσότερη μουσική, άλλοι για να συζητήσουν πάνω στη μουσική ή οτιδήποτε, άλλοι για να γαμήσουν, άλλοι για να τρολλάρουν, άλλοι για λίγοαπόλα. Το ερ έχει τις κλίκες του, τις παρέες του, τους τσακωμούς του, τις φάσεις του, τις καλές περιόδους, τα ξενερώματα, και άλλα τέτοια. Είναι ανώτερο κατά τη γνώμη μου από τα διάφορα ρόκιντζιάρς, επειδή εδώ μαζεύεται μια γενναία (και ενίοτε ενδιαφέρουσα) παρακμή και δείχνει καθημερινά τον Δρόμο. Αλλά το ER δεν είναι ένα, είναι τετρακόσιοι users που μπαίνουν εδώ για τετρακόσια διαφορετικά πράγματα, αν και ομολογουμένως οι 300 μοιάζουν. Μπορεί να υπάρχουν δεκάδες inside jokes και ένα κάποιο κοινό trolling, μπορεί όλοι μαζί να κοροιδεύουμε κάνα Razor για τη φάση, αλλά δεν είμαστε όλοι το ίδιο, και όποιος ομαδοποιεί τετρακόσιους τυχαίους ανθρώπους κάτω από μια ταμπέλα, είναι στα σίγουρα εκτός εγκυρότητος για οποιονδήποτε σχολιασμό.

    Ο Νεκτάριος Δουράκης (έτσι θα λέω τον φάεέναμαλάκα, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ την ανωνυμία των internets) είναι ένας τύπος που θέλει να αφαιρέσει κάθε είδους εξωτερική κριτική πάνω στα όσα λέει. Αυτό δεν γίνεται, ποτέ και σε κανέναν. Νεκτάριε εχεις ένα μπλογκ που χλευάζει στη μούρη δεκάδες ομάδες πληθυσμού, με τα όποια επιχειρήματά σου, μην ελπίσεις να σε δεχτούν όλοι σαν τον γαμάτο αυτοκράτορα του χιούμορ, γιατί δεν είσαι τέτοιος, εδώ θα βρεις στο φόρουμ μας ανθρώπους να λένε τους monty pythons κρύους. Με μερικά άρθα έχω χαμογελάσει, μερικά δεν ήταν τίποτα, τα περισσότερα ήταν μαλακίες, με μερικά γέλασα αρκετά κιόλας. Αλλά γενικώς καλή θα ήταν μια κάποια χαλάρωση, εκτός αν μερικές δεκάδες shoutbox comments τύπου "LOooL Mikeuisss gamasss" και "AhAHahHAhAHhAH RooOOOFl" σε κάνουν να αισθάνεσαι ικανός να ομαδοποιείς κόσμο σε φάση "οι μισοί έτσι, οι μισοί αλλιώς". Κάντο, ελεύθερη χώρα έχουμε, και επειδή είσαι τόσο υπεράνω, σου απαντώ εδώ επειδή σίγουρα θα το δεις ή 8a sto pun oi filh su.

    FIXXXER το blog σου είναι ό,τι χειρότερο υπάρχει στο ίντερνετ. Θα προτιμούσα να γίνω συνδρομητής σε site ναζί παιδόφιλων αρουραίων από το να ξαναπέσει τέτοιο πράγμα στα μάτια μου.

    phantom_duck, δεν είχες, δεν έχεις και δεν θα έχεις ΠΟΤΕ οποιαδήποτε υποψία χιούμορ σε ΚΑΝΕΝΑ ποστ σου. Είτε ως κατά φαντασίαν γαμάτος στο ER είτε ως troll σε κάποιο άλλο καθυστερημένο blog ή forum.

    AAHAHHAAASGASG epishmh apanthsh apo thn ELITE ROOOOFL!!!!1!!!11

  12. #132

    Default

    τιναφτό πάλι

  13. #133
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής φίλε Μανώλη στον παρόν θρεντ είχα μείνει εντυπωσιασμένος με το πόσο σοβαρά μπορεί να πάρει κάποιος τον εαυτό του, το account του στο ερ και κυρίως ένα blog όπως το faeenamalaka και τον ίδιο του τον συγγραφέα.
    Και αυτό είναι για την ακρίβεια το μοναδικό σημείο στο οποίο έχεις δίκιο και ο απεσταλμένος της ελίτ άδικο, γιατί κάθεται και αραδιάζει μια σοβαρή ανάλυση για ένα μπλογκ που δεν παίρνει τον εαυτό του στα σοβαρά, για έναν συγγραφέα που δεν παίρνει τον εαυτό του στα σοβαρά και δεν εννοώ φυσικά πως είναι κακό αυτό. Ο τύπος κάνει πλάκα, με εσάς, με εμάς, με τον εαυτό του τον ίδιο και με το μπλογκ του, με όσα γράφτηκαν εδώ μέσα και με όσα όχι, με όσα θα γραφτούν και με το ποστ αυτό το οποίο τώρα διαβάζει και με προβληματίζει κάρχαρτ το ότι φαίνεται να μην το αντιλαμβάνεσαι με την πρώτη αυτό.

    Εξετάζοντας το χιούμορ του τώρα, γράφει "καλά" στο πλαίσιο "συναρμολογώ τις πρώτες αυθόρμητες σκέψεις μίσους που θα μου κατέβουν για διάφορες κοινωνικές ομάδες -υπαρκτές και μη- σε εμπνευσμένες προτάσεις και σε diss με καλό φλόου", με έναν αναμενόμενα πολύ πιασάρικο τρόπο. Δεν είναι κακό, δεν είναι ίσως μεμπτό ως εγχείρημα -και δη ως επιτυχημένο τέτοιο-, σίγουρα όμως ΔΕΝ είναι αντικείμενο κοινωνιολογικής ανάλυσης και οι συναφείς προσεγγίσεις είναι καταδικασμένες στη γέννησή τους, για την ακρίβεια πιστεύω ότι οι άνθρωποι που τις κάνουν είναι ακριβώς οι ίδιοι που ρωτούν τι θέλει να πει ο Τζάρμους και ποιός σκότωσε τα παιδιά στη Λευκή Κορδέλλα.

    Φίλε Σπύρο κλείνοντας σ' αυτό το σημείο θέλω να σου πω πως μοιάζεις πολύ με τον faeenamalaka, είσαι κι εσύ ένα πολύ έξυπνο (από τα πιο έξυπνα) παιδί που έχει ταλέντο να κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα, στο ίντερνετ. Πιθανότατα ο κόσμος έχει φερθεί άσχημα τόσο στον faeenamalaka όσο και σ' εσένα ώστε να σας αναγκάσει να χρησιμοποιείτε την εξυπνάδα σας για τον εξοπλισμό της οχύρωσης του καβουκιού σας αλλά και να περιορίζεστε εκεί. Χαλάλι, σας αγαπώ. Αγαπώ τα ανθρώπινά σου πάθη και την αγωνία σου για την ομάδα και την κλίκα σου, αυτά που σε οδήγησαν στην αγαπημένη σου ΕΑΑΚ που σε προστατεύει, για την οποία είμαι σίγουρος πως πυρηνικά δεν πιστεύεις τίποτα άλλο πέρα απ' το ότι είναι συμβατική και επιτηδευμένη μέχρι το μεδούλι, αγαπώ το μικρόκοσμο που σου προσφέρει ανακούφιση, αγαπώ τις άγαρμπες και συνήθως αποτυχημένες προσπάθειές σου να μετουσιώσεις ακέραιο αυτό το είδος χιούμορ στην πραγματική ζωή και αγαπώ τους φέλιξ ντζερζίνσκις που σε κοιτούν ερωτευμένοι στα μάτια με λίγο σαλάκι να τρέχει απ' την άκρη του χείλους των κάθε φορά που το κάνεις. Σε αγαπώ, σε θαυμάζω, σε διαβάζω, φράγκα πληρώνω αβλεπεί και πίνω είκοσι ποτά όταν θ' ανέβεις στη σκηνή.

    Συγχώρεσέ με μπατζανάκη αν παραλογίζομαι κι αν λέω mono malakies, πριν με βρίσεις ξανά και με πληγώσεις βαθειά σκέψου τη χρησιμότητα της περσόνας μου, της περσόνας των ντήθορς, των ι. και των φίξερς για 'σένα. Σκέψου τι θα ήσουν χωρίς εμάς, σκέψου τι θα ήταν ο μπάτμαν χωρίς τον τζόκερ, ο μίκυ χωρίς το μαύρο πητ.
    Last edited by Dythor; 03-01-2010 at 02:18.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  14. #134

    Default

    ^
    Μόνο την Περσόνα του Μπέργκμαν δεν ανέφερες.

  15. #135
    Mjöllnir UC.Hammer's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Oscar Wilde's Ass
    Posts
    665

    Default


Similar Threads

  1. re malaka
    By BURNIN AMBITION in forum General Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 31-08-2007, 16:00
  2. Re malaka necrope8amene..
    By MoRmEnGiL in forum AnorimoI
    Replies: 3
    Last Post: 19-02-2005, 16:49
  3. YASSOU MALAKA!
    By MoRmEnGiL in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2005, 06:50
  4. TI NAUTOI RE MALAKA?
    By freak brother in forum Athletics
    Replies: 13
    Last Post: 26-04-2004, 19:21
  5. re malaka symposium_lexotanil....
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 10
    Last Post: 23-12-2003, 18:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •