Page 15 of 34 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 211 to 225 of 496

Thread: Ban suggestions

  1. #211
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    κατ αρχήν μου αρέσει δεν μου αρέσει δεν έχει και πολύ σημασία, δεν είναι ΔΙΚΌ ΜΟΥ το φόρουμ , για λόγους χοντρικά σαν του Λιτς δεν μπορώ να κάνω ignore κανέναν και χαζεύω όλα τα ποστς για ευνόητους λόγους, κάτι που δεν υπάρχει λόγος να το κάνετε εσείς.
    Στα FAQ του φόρουμ δεν αναφέρει πουθενά "Αν είσαι ασφαλίτης μην μπαίνεις γιατί θα φας μπαν" και τελικά αν εγώ τον μπανάρω, με κάνει καλύτερό του ? Με τόσο μπινελίκι σε κάθε ποστ, και τόση "δυσφήμηση" κάτω από κάθε του ανακοίνωση αν δεν χαμπαριάζει , δικό του πρόβλημα.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #212
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    κατ αρχήν μου αρέσει δεν μου αρέσει δεν έχει και πολύ σημασία, δεν είναι ΔΙΚΌ ΜΟΥ το φόρουμ , για λόγους χοντρικά σαν του Λιτς δεν μπορώ να κάνω ignore κανέναν και χαζεύω όλα τα ποστς για ευνόητους λόγους, κάτι που δεν υπάρχει λόγος να το κάνετε εσείς.
    Τα ποστ όμως δεν μπορουν να γίνουν ignore στο latest posts. Mπορει να βγεί subforum από το latest posts?
    Πιστευω τα 10 ποστ σε 20 λεπτα ειναι ο ορισμός του σπαμμινγκ έτσι και αλλιως.Περα απ ότι έχουμε γινει τσοντοσάιτ.
    Kill the wise one!

  3. #213
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    και τελικά αν εγώ τον μπανάρω, με κάνει καλύτερό του ?
    Η αλήθεια είναι πως ναι, γιατί εσύ θα κάνεις ban έναν μαλάκα από ένα ελληνικό forum για μεταλλάδες στο internet και αυτός βγάζει λεφτά δίνοντας κόσμο σε μια κρατική φασιστική συμμορία.

    Το συνεχίζω κυρίως γιατί μου κάνει εντύπωση η κουβέντα όχι γιατί καίγομαι να φάει ο μπαν ο τύπος. Δυο ερωτήσεις: Αν πχ γινόταν ένα ER Fest και έσκαγε ο τύπος να παρακολουθήσει όπως συνηθίζει, θα τον πέταγε ο κόσμος έξω με τις κλωτσιές ή θα λέγαμε ότι στην αφίσα του event δεν έγραφε «απαγορεύεται η είσοδος σε ασφαλίτες»; Αν λες ότι το φορουμ δεν είναι δικό σου αλλά τελικά εσύ αποφασίζεις για το αν θα φάει κάποιος μπαν ή όχι, τότε πωτς γκενεν; (όλα αυτά προφανώς φιλικά)

  4. #214
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    εχω πεθανει με τα σχολια

    28 ειναι ο καραγκιοζης, (φακελωμενος στα αρχεια μου εδω και καιρο)

    1076239
    από Αιμίλιος το χνουδωτό σαλιγκάρι Σεπτ. 7, 2009, 11:42 μμ.,

    Κρυβει χρονια ο ξεφτιλας...
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  5. #215

    Default

    Λοιπόν, επειδή τα πράγματα είναι απλά και μάλλον τα κάνουμε από μόνοι μας δύσκολα στο όνομα κάποιων φιλελεύθερων σκεπτικών, το ζήτημα δεν άνοιξε ούτε επειδή ο ξήγας είπε ένα (ή εκατό) κάκιστο ανέκδοτο, ούτε επειδή πόσταρε νεκρά παιδάκια στο βιετνάμ στο picture, ανοίγοντας τον ασκό των αντιδράσεων και κατά πόσο τέτοια πράγματα θα πρέπει να γίνονται ανεκτά. Ο τύπος είναι ρουφιανάκι, κωλόμπατσος της ασφάλειας που δίνει κόσμο in real life και ΝΑΙ έχω πολύ μεγάλο πρόβλημα αν συμμετέχει ή όχι, διαφημίζοντας και τις αρχιδιές τους σε ένα forum, του οποίου είμαι μέλος. Το ότι δεν γράφει κάτι άλλο πέρα από τη μουσική δεν (θα έπρεπε να) λέει κάτι. Προφανώς και λύσεις δεν βρίσκονται σε χαζοχαρούμενα polls και ηλίθιες "αντιπαραθέσεις" χρηστών που έχουν μπει ενίοτε στο στόχαστρο του thread. Ουδέποτε είδα κάποιον να γράφει πως ο ξήγας αξίζει να μην φάει μπαν. Ή αν υπάρχει κάποιος/α, ας το πει, μιας και γίνεται λόγος. Τι το συζητάμε παραπάνω, λοιπόν;
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  6. #216

    Default

    xazoxarumenos ise ke fenese

  7. #217
    mad max bara Skalani Caveman's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Στο βρακί της
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Η αλήθεια είναι πως ναι, γιατί εσύ θα κάνεις ban έναν μαλάκα από ένα ελληνικό forum για μεταλλάδες στο internet και αυτός βγάζει λεφτά δίνοντας κόσμο σε μια κρατική φασιστική συμμορία.
    Εδώ ενημερώνεται όλος ο κόσμος για το ποιόν του όμως, ακριβώς με το να ποστάρεις ποιός είναι στα θρεντ που ανοίγει, δεν ξέρω κατά πόσο το λες «διαφήμιση» αυτό.
    Όποιος διαβάσει δε κάποιο θρεντ του και παρολαυτά πάει στη συναυλία που διοργανώνει ξέρει που πάει και που δίνει τα λεφτά του, το κρίμα στο λαιμό του.

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Το συνεχίζω κυρίως γιατί μου κάνει εντύπωση η κουβέντα όχι γιατί καίγομαι να φάει ο μπαν ο τύπος. Δυο ερωτήσεις: Αν πχ γινόταν ένα ER Fest και έσκαγε ο τύπος να παρακολουθήσει όπως συνηθίζει, θα τον πέταγε ο κόσμος έξω με τις κλωτσιές ή θα λέγαμε ότι στην αφίσα του event δεν έγραφε «απαγορεύεται η είσοδος σε ασφαλίτες»; Αν λες ότι το φορουμ δεν είναι δικό σου αλλά τελικά εσύ αποφασίζεις για το αν θα φάει κάποιος μπαν ή όχι, τότε πωτς γκενεν; (όλα αυτά προφανώς φιλικά)
    Αν γινόταν ER fest δε θα έγραφε πουθενά «απαγορεύεται η είσοδος σε ασφαλίτες», από 'κει και πέρα το τί θα έκανε ο κόσμος είναι δικό του θέμα, όπως είναι και το να
    τον κράζει εδώ.
    Τέλος, δεν έγραψα τίποτα απ' ολαυτά για να υπερασπιστώ το σαμπρέλα αλλά είναι κάπως άδικο για οποιονδήποτε admin πλην ενός να λες αυτό το τελευταίο, ένας
    είναι που είχε ανέκαθεν τον τελευταίο λόγο και προφανώς για μια ακόμα περίοδο κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. Θα ξαναξυπνήσει για να πει να μην κάνουν μπαν το
    firestorm ή για να χλευάσει κάποιο αίτημα σαν αυτό του vic...
    Kαλά ρε, τόσο ξεφτίλα είσαι, στο φορουμ του Firestorm γράφεις;
    ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΛΕΚΤΑΝΗ!

  8. #218
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Ποιό ήταν το Αίτημα του Vic; Και τι ΜΠΗΧΤΗ ήταν αυτή για τον πρώην αρχηγό μας;

  9. #219
    mad max bara Skalani Caveman's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Στο βρακί της
    Posts
    516

    Default

    Ο λόγος που αποχώρησε ο Vic ήταν τελείως γελοίος από διάφορες απόψεις. Θεωρώ πως τουλάχιστον για τη στάση και το ύφος του εδώ μέσα
    άξιζε λίγο περισσότερο σεβασμό, όσο αστείο κι αν φαίνοτανε αυτό που ζητούσε σε κάποιους. Και είναι αστείο να υπερασπίζομαι έναν κολλημένο
    δεξιό χριστιανό μεταλλά, αλλά μου φαίνεται ηλίθιο να αντιμετωπίζεις έτσι σαν admin το αίτημα κάποιου user. Αλλά να λείπεις όταν σπάει παπάρια
    ο κάθε firestorm κλπ.

    Γιατί ΠΡΩΗΝ, έχω χάσει επεισόδια;;
    Kαλά ρε, τόσο ξεφτίλα είσαι, στο φορουμ του Firestorm γράφεις;
    ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΛΕΚΤΑΝΗ!

  10. #220

    Default

    Μάλλον να μην τρώει παστίτσιο ο παΐσιος.

    Σκαλάνι, ακριβώς σε αυτό που λες για το live και τον ασφαλίτη είναι και εδώ. Μόνο που αντί για live έχουμε forum, που ο τύπος διαφημίζεται. Όπως στο πρώτο θα φευγε κλοτσηδόν, έτσι και στο δεύτερο πρέπει να πέσει ban. Δεν κάνει κάτι κακό εδώ μέσα, κάνει κακό γενικότερα και για αυτό κρίνεται.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  11. #221
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by Skalani Caveman View Post
    Γιατί ΠΡΩΗΝ, έχω χάσει επεισόδια;;
    O Dragon δεν έφυγε και πήρε το φόρο ο Σαμπρέλιας; Έτσι έχω καταλάβει τόσο καιρό, μη μου τα αλλάζετε!

  12. #222
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Quote Originally Posted by Skalani Caveman View Post
    Γιατί ΠΡΩΗΝ, έχω χάσει επεισόδια;;
    O Dragon δεν έφυγε και πήρε το φόρο ο Σαμπρέλιας; Έτσι έχω καταλάβει τόσο καιρό, μη μου τα αλλάζετε!
    a?
    1) e4, c5
    2) Νf3

  13. #223
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    εγώ κάπου εκεί με τα "πρώην" υπέθεσα κάποιο μαλλιοτράβηγμα αλλά που...
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  14. #224

    Default

    Κι ομως ειμαι ακομα εδω
    Απλα εχω αφησει το αορατο χερι της αγορας να ρυθμιζει τα πραγματα
    Λογω κρισης επεστρεψα για λιγο κρατικο παρεμβατισμο
    Συμφωνω να φαει μπαν ο skalani caveman.

  15. #225
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ο βικ εφυγε γιατι βριζαμε χριστοπαναγιες αν δε κανω λαθος ;
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. Forum Description Suggestions
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 24-02-2012, 03:44
  2. suggestions
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 92
    Last Post: 18-06-2010, 19:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •