Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 167

Thread: EAR

  1. #76
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by Neron View Post
    Firestrom, αν σου είναι εύκολο μπορείς ν' αλλάξεις το signature και να βάλεις κάτι χωρίς πούτσες;
    Εμφανίζεται όταν μπαίνω από την δουλειά ρε φίλε και θα έχω πρόβλημα. Αν δεν μπορείς ΟΚ θα σταματησω να μπαίνω.
    Ευχαριστώ.
    party pooper.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  2. #77
    Resident Κύπριος The Donnn's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    991

    Default

    Today 17:16 <ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΔΕΡΝΩ> H swsth apanthsh sto thema EAR einai h eksis
    Today 17:16 <ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΔΕΡΝΩ> hmastan 22 giname 32, afto

  3. #78
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    @ βικοτνικ
    εννοειτε οτι εχει πλακα αλλα το θεμα ειναι να μην εχει ΜΟΝΟ πλακα...αλλα και λιγο ζουμακι για την βουκα μας
    επησεις καλο ειναι οταν προσπαθαω εγω με σενα που δεν σε εχω στο ερωτικο μσν (εσενα σε χω γιατι εισαι αισθησικος) να μπορουμε να συνεννοηθουμε σε ενα θρεντ η στο τσατ ανθρωπινα
    εαν δεν υπαρχει θελησις για ελεΝχο τοτε να πω οτι δεν ειναι κακο να χωνουμε φορα παρτιδα λινκς ε? τι λετε?

    εντιτ...οκ κατι εγινε και δε μπορω να το διορθωσω...λολ

  4. #79

    Default

    Quote Originally Posted by Radienergeia View Post
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

  5. #80
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Νομίζω ότι μεγάλο πρόβλημα του σημερινού ΕΡ είναι η απουσία θηλυκών χρηστών.
    Πρόλαβα μια εποχή που πόσταραν τακτικά κάτι Χάβοκ, Μορφίν, Φέηθφέηλς, η δημοσιογράφος παλαίουρας νυν μαμά, Χ, ακόμα και το Παρακμιακό εργαλείο προκαλούσε πότε συμπάθεια και πότε αντιπάθεια, που λέει ο λόγος.
    Τώρα έχουμε γεμίσει ερμαφρόδιτα-ασεξουαλικά-άφυλα ακκάουντ τύπου Χελιδόνι, Μενουμίσσιον, Φάιρστρομ, Ρεντήμερ κ.α. που απλά μπαίνουν στη μέση και κάνουν όλη τη διαδικασία κουραστική.

    Είναι σαν τις παρέες irl. Αν δεν υπάρχει μια σχετική ισορροπία, στο τέλος φεύγουν και αυτές οι λίγες που υπάρχουν ενώ οι πιο επικοινωνιακοί αρσενικοί που έχουν να πουν κάτι πέρα από το κλασσικό ποδόσφαιρο-rpg-γυμναστήριο/μπάντα θα βρουν κάπου αλλού να επενδύσουν το χρόνο τους, αφήνοντας τους λούζερς να αναμασούν τα ίδια και τα ίδια.

    Και ξέρουμε όλοι πόσο μπορεί ένας άντρας/αγόρι να αποκτήσει κίνητρο (και να σκεφτεί 2 φορές πριν πει/ποστάρει κάτι) όταν στον περίγυρο υπάρχουν ΜΟΥΝΙΑ.
    Resistance is useless

  6. #81
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    τι λες βρε ερμαφρόδιτο-ασεξουαλικό-άφυλο ακκάουντάουν
    Spoiler
    ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ NSFW SPOILER
    Last edited by menumission; 20-11-2012 at 16:52.

  7. #82
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Mπήκε η μάνα μου ενώ είχα ανοιχτή αυτή τη σελίδα. ΠΟΥΤΣΕΣ ΠΑΝΤΟΥ. Μπράβο μαλάκες.

  8. #83
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    ΕΥΓΕ ΑΙΔΟΙΑ

  9. #84
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    Ουφ, σκάστε πια.

    Εμένα μου λείπει το να είναι το ER μουσικό φόρουμ, είτε με μάγκαζιν, είτε πριν το μάγκαζιν, δεν μου έκανε διαφορά ως προς αυτό (στο "μετά το μάγκαζιν" άλλαξε το πράμα). Εγώ έγραφα και στο μάγκαζιν άρα δεν θα μπορούσα να μην το υποστηρίζω - υπό όρους, γιατί και από τα εσωτερικά του έγιναν χοντρές μαλακίες με τις οποίες χαλάστηκα πολύ κι εγώ ο ίδιος.

    Το ερώτημα είναι όμως κατά πόσο μπορεί ουσιαστικά να υπάρξει ένα μουσικό φόρουμ σήμερα, για διάφορους πρακτικούς λόγους. Κι εγώ ο ίδιος δεν ακούω πια μουσική όπως άκουγα, το μόνο που κάνω είναι μία-δυο φορές την εβδομάδα να χαζεύω στο νετ για κανα δίωρο, να βάζω 5 δίσκους να κατεβαίνουν στο σοουλσηκ και να τους ακούω χωρίς να τους προσέχω καν. Αλλά νομίζω ότι συνολικά έχει αλλάξει η εμπειρία της ακρόασης στο πιο γρήγορο, το πιο αποσπασματικό, έχουν διαλυθεί οι "παραδοσιακές" μουσικές κοινότητες. Κάποιος είχε γράψει για τη "γενιά του streaming" που με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο ως έννοια. Όπως και να'χει, αυτό δεν είναι καλό ή κακό, είναι άλλη μια πολιτισμική αλλαγή. Το αν καταλύει γενικά τις ταυτότητες αντί να αποσυνθέτει τις παλιές και να βρισκόμαστε σε ένα στάδιο αναμονής για νέες, δεν είναι κάτι που μπορώ προσωπικά να προβλέψω, ούτε και να αξιολογήσω. Και οι παλιές μουσικές ταυτότητες δεν ήταν "αθώες", ήταν οχυρώσεις σε κάποια πράγματα, υπαγόρευαν ένα κάρο περιορισμούς (απ' το ντύσιμο, τον μποεμισμό, την κατανάλωση του εισοδήματος σε συγκεκριμένα πράγματα με μηχανικό τρόπο κ.α.). Συνεπώς δεν θα μπω στη διαδικασία να αναπολώ τη χαμένη μουσική μας κοινότητα. Το πρόβλημα μου εμένα ως προς τη μουσική είναι πιο απλό: δεν βρίσκω ένα αξιοπρεπές webzine ή blog να πληροφορούμαι για νέες κυκλοφορίες (που να εμπιστεύομαι το κριτήριο εννοώ).

    Τώρα ως προς τις τωρινές δυνατότητες, εγώ θεωρώ ότι με ελάχιστα πράγματα μπορούμε να κάνουμε το ER να κερδίσει ως χώρος πληροφόρησης και διαλόγου.

    ΠΛΑΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΕΛΕΚΤΡΙΚ ΡΕΚΒΙΕΜ

    • Ban Firestorm. Μόνο και μόνο για το ότι δεν άκουσε την παράκληση του Νέρονα στο παρόν θρεντ αρκεί.
    • Ban γιουλάη. Εκτός απ' το ότι με ενοχλεί ακόμα και το ιντερνετικό stalking, γεμίζει συνεχώς με άχρηστες πληροφορίες τα θρεντς.
    • Κλείστε το General. Έχει τη μεγαλύτερη κινητικότητα από όλα τα υπόλοιπα φόρουμ και είναι ο μόνος χώρος που μπορεί να ξεσαλώνει το κάθε βλήμα που δεν έχει τίποτα να πει. Για τη δουλειά που χρησιμοποιείται υπάρχει το Reddit, το 9Gag και φυσικά το Facebook.
    • Διαχωρίστε το TV απ' το Cinema. Κι εγώ βλέπω περισσότερες τηλεοπτικές σειρές απ' ότι ταινίες, αλλά είναι τελείως διαφορετικές οι συζητήσεις που γίνονται στα δύο θέματα. Κατά τη γνώμη μου, οι κουβέντες εδώ μέσα όσον αφορά τον κινηματογράφο είναι αρκετά καλές και θα μπορούσαν να τραβήξουν το ενδιαφέρον πολλών ανθρώπων.
    • Το πιο σημαντικό: ΚΑΤΑΡΓΗΣΤΕ ΤΟ EMBED. Ας βάζει όποιος θέλει τα γιουτουμπ λινκς ΜΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ και να σβήνονται όσα ποστς έχουν μόνο γιουτιουμπ λινκς άσχετα και χωρίς σχόλιο. Και μόνο αυτό να γίνει, η ποιότητα των συζητήσεων θα αναβαθμιστεί εξαιρετικά.


    Φυσικά δεν πρόκειται να γίνει τίποτα απ' αυτά οπότε ποιός χέστηκε.
    this is radio freedom.

  10. #85
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    Α και φυσικά, άμεσο ban (προσωρινό ή μόνιμο) σε όποιον δεν πληροφορεί για NSFW υλικό.
    this is radio freedom.

  11. #86

    Default

    Quote Originally Posted by casshern View Post
    ασεξουαλικά-άφυλα ακκάουντ τύπου Χελιδόνι, Φάιρστορμ
    e des twra kati Gidia pou mas vazoun stin idia katigoria me gioulai ke 15xrona. aseksoualikoi. afyloi. egw ke to xelidoni. mialo geladas re mlk. IDEA.

    xi sou zitaei signwmi ke thelei na s'agkaliasei....ine kalo pedi ( ° ͜ʖ ͡-)

  12. #87
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    φαηερστορμ, χειροτερος απο γιουλαη εισαι.

    το δε χελιδονι ειναι κομπλε χρηστρια, να την κρατησουμε.
    this is radio freedom.

  13. #88
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Πωπω μαλάκα σε πίνκαρα πριν το διαβάσω ολόκληρο. Κατ'αρχήν δε με λενε γιουλάη, κατα δεύτερον, άχρηστε χρήστη, πώς σε στολκάρω; Σε πήρα τηλέφωνο; Σε παρακολουθώ; Δεν είπες πως μ'έκανες ιγκνόρ; Mε ποιον τρόπο σ'ενοχλώ;
    Last edited by menumission; 20-11-2012 at 16:22.

  14. #89
    Meth Swastika Lyse's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    666

    Default

    λολ

  15. #90

    Default

    kalki kane pali poll re gliko mou karaflo agori <3

    apo ti kakia su pesan ta mallia ;( psisto na to kathierosoume... kathe hrono, opws ke persi, ksekinaei 1 dekemvri ke ligei sti giorti mou...ti pio gamato dwro apo ti paramoni mou sto ER ¿?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •