Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 151 to 165 of 167

Thread: EAR

  1. #151

  2. #152
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Dragonlord σου εστειλα και μηνυμα στο φεισμπουκ, δεν ξερω τι θα αποφασισεις να κανεις τελικα και σιγα μην κανεις μπαν τον 00ι00 οπως κι οποιονδηποτε αλλον εχει τα φοντα να τη δει στατοτς κβο εδω μεσα για τον αλφα βητα γαμα λογο, το θεμα ομως ειναι πως περα απο επανειλλημενο τρολλαρισμα ο τυπος εχει ξεφυγει τελειως, εβαλε το ονοματεπωνυμο μου -το οποιο σημειωτεων ουδεποτε του εχω πει- στο μειν του τσατρουμ, βρηκε που δουλευω και με απειλησε πως θα στειλει πρτιντσκρινς και να θυμησω πως στο παρελθον εχει βαλει το κινητο μου το οποιο επισης δεν του ειχα δωσει εγω. Δεν ξερω πως τη βλεπετε τη φαση με το ψυχακι επειδη ανοιγειθ συνεχεια θρεντς και ποσταρει για μουσικη και ταινιες κι οπως θα λεγε κι ο καλκι δε γεμιζει αχρηστες πληροφοριες τα θρεντς, αλλα αν αυτο θεωρειτει ιντερνετικο σταλκινγ που κανει με μενα επιτελους καντε το ενα μπαν το ψυχακι να παρει ενα μαθημα.

    εδιτ Eκτος κι αν εχει πει ο ψυχιατρος να του λετε ναι σε ολα και δε θελετε να του πατε κοντρα.
    Last edited by menumission; 02-02-2013 at 14:50.

  3. #153
    . Ghoul's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    κάτι σας θυμίζει
    Posts
    5,608

    Default

    ναι σε όλα.

    We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  4. #154
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Αν σου φαινεται αστειο, παρε αποφθεγμα Γκαιτε
    "Περισσότερο από οτιδήποτε άλλο, ο χαρακτήρας ενός ανθρώπου φαίνεται απ’ αυτό που θεωρεί αστείο."

  5. #155
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    εδιωξες τον Καλκι απ το φορουμ μωρη τσατραπατρα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  6. #156
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Εσύ τον έδιωξες μωρέ μαλάκα, εγώ δεν του 'κανα τίποτα.
    Κι ακομα κι αν αποχωρησε εξαιτιας μου για καποιον λογο που δε μπορω να καταλαβω, και παλι δεν τον εδιωξα αλλα μονος του εφυγε.
    Καλκι αν το δεις αυτο μπες να ποσταρεις να πεις αν "εφυγες απ'το φορουμ" λογω εμου.
    Αντε και γαμησου τεραςτρολλ που σου απανταω κιολας.
    Last edited by menumission; 02-02-2013 at 15:37.

  7. #157
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    τι θα θελες να του κανεις ομως?
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  8. #158
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Να του ριξω μπαν υποθετω.

  9. #159
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Μπαν στα ταμπου, οσο εκεινος κανει λογκιν στο αφθαρτο κορμι σου και ταυτοχρονα ποσταρει σε διαφορα σημεια του αλαβαστρινου σωματος ενω εσυ κανεις ιγκνορ τις προκαταληψεις και πατας πινκ στο............. (συνεχιζεται)
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  10. #160
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default


  11. #161
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    το να κανω ''σοβαρο'' ποστ περι ουλαις ειναι αστειο απο μονο του
    επειδης ελαβα ενα μυνημα απο Δραγονλορδ ομως ας πουμε μερικα πραματακια

    ουλαι το ονοματεπιθετο σου, το τηλεφωνο σου, το ημεηλ σου, τον τοπο εργασιας σου, τον τοπο διαμονης σου, το αν τα καταπινεις, το αν κλανει το μουνι σου και αλλα πολλα τα εχεις ποσταρει η ιδια
    στις τρισεκατομυρια εργατωρες που ξοδευεις στο τσατ του EAR προφανως ξεχνας τις στιγμες παρακρουσης και σεληνιασμου οπου ξεχυνεσε σαν εμετος και εξεφτελιζεις μαζι με τον εαυτο σου και καποιους αλλους που στην τελικη δεν σε φταιξαν σε τιποτε

    εχωντας διαβασει τις χειροτερες καταρες που μπορει να ξεστομισει ενας ανθρωπος απο εσενα για μενα και ΟΛΟ το υπολοιπο EAR, εχωντας διαβασει απιστευτες προσβολες για τους κωφαλαλους γονεις μου, εχωντας διαβασει να σπας πλακα μαζι με το αλλο απολειφαδι με την φρεσκοπεθαμενη μανα μου, εχωντας διαβασει να προσπαθεις να με εξεφτελισεις πατωντας πανω σε ενα προβλημα υγειας μου...πραγματικα το μονο που μπορω να κανω ειναι να δωσω τα στοιχεια σου στο ΚΡΑΤΟΣ
    εισαι επικινδυνη

    σκρην απο τα παραπανω δυστυχως δεν εχω, εγω συνηθως βγαζω φωτογραφιες με ανθρωπους, ξερεις, ζωη λεγεται
    εσυ κρατας αρχειο με τα κυριοτερα στιγμιοτυπα της ζωης σου, δηλαδη το browesing του EAR και την καταγραφη των χρηστων του

    το EAR ειναι ενα ωραιοτατο φορουμ με ωραιοτατους χρηστες οι οποιοι θελουν να κανουν ωραιοτατη συζητησις και χαβαλε
    εσυ ομως νομιζεις οτι ειναι το playground σου
    αφου γουσταρεις παιχνιδια λοιπον σου εκανα εναν λογαριασμο στο bourdela.com, εκανα και κανα δυο ποστ στο αναλογο υφος σου, αιντε τραβα εκει να μεγαλουργησεις
    και ψυχακηδες θα βρεις και σαβουρογαμηδες και τα παντα ολα...σκατοπραμα

    γιουλαι

  12. #162
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    <menumission> κανω αρση του αποκλεισμου για να πω πως αυτο http://www.electricrequiem.com/forum...=1#post1216502 το ειδα πριν λιγο η 4η μουτζα ειναι δικια μου κι επειδη δεν πρεπει να σπαμαρω το τσατ θα γραψω απλα πως ολα οσα γραφει για μενα ειναι ψεματα, περ'απ'υτο οτι εχω γραψει πως μενω βυρωνα βλεπε τοπος διαμονης, σου απαντησα εκτενεστερα οπως σου αξιζει στο σλκσ ψυχακι, αυτα ειχα να πω τα λεμε σε λιγοτερο απο μηνα αν δε φαω μπαν επειδη εγραψα
    Today 05:06 <menumission> "εχωντας διαβασει τις χειροτερες καταρες που μπορει να ξεστομισει ενας ανθρωπος απο εσενα για μενα και ΟΛΟ το υπολοιπο EAR, εχωντας διαβασει απιστευτες προσβολες για τους κωφαλαλους γονεις μου, εχωντας διαβασει να σπας πλακα μαζι με το αλλο απολειφαδι με την φρεσκοπεθαμενη μανα μου, εχωντας διαβασει να προσπαθεις να με εξεφτελισεις πατωντας πανω σε ενα προβλημα υγειας μου...πραγματικα το μονο που μπορω να κανω ειναι να δωσω τα στοιχεια σου στο ΚΡΑΤΟΣ εισαι επικινδυνη"
    Today 05:07 <menumission> εισαι ψυχοπαθης, στο'χω ξαναπει μοχθηρο ανθρωπαριο
    Today 05:08 <menumission> http://en.wikipedia.org/wiki/Homunculus
    Today 05:11 <menumission> ενα κραμαλγαμα ψυχασθενειας κακιας και μοχθηροτητας, αυτο εισαι, κανα λαντοζ μου κλεψε μαγειριτσα
    Today 05:12 <menumission> ψευτη αισχρε αναισχυντε

  13. #163
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Λοιπόν, για να λήγει και το θέμα με το μπαν της menumission: επειδή, οκ, είναι μεν πλειοψηφία αλλά δεν είναι και συντριπτική, αποφασίσαμε για ένα μήνα να μην ποστάρει τίποτα, ούτε στο φόρουμ, ούτε στο τσατ.
    Αν δεν το τηρήσει, τρώει μπαν
    . Αλλιώς, όταν περάσει ο μήνας βλέπουμε κατά πόσο καλυτέρεψε το φόρουμ κλπ.

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    <menumission> κανω αρση του αποκλεισμου για να πω πως










  14. #164

  15. #165
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Ξεκουραστε το ζητημα οπως πρεπει λοιπον.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •