Page 25 of 34 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast
Results 361 to 375 of 496

Thread: Ban suggestions

  1. #361
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Γενικά νομίζω το ηαρ βρίσκεται στην πιο εμετική φάση ολόκληρης της ιστορίας του.

    Μπα, εχουν φυγει σχεδον ολοι οι ουρακοταγκοι και κατι φλουξοι κτλ.

  2. #362
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Δε δικαιούσαι να λες κάποιον εγωκεντρικό, όταν βλέπεις (αν και για την ακρίβεια θέλεις να βλέπεις) ως μη "άσχετη" μια απάντηση που αφορά σε ένα κομμάτι. Εκτός αν είσαι μέλος των Μετάλλικα ή ο μυστικός συνθέτης των τραγουδιών τους, οπότε σου αξίζει ΠΕΡΜΑΜΠΑΝ μόνο και μόνο για το ότι τους ξεφτυλίζεις έτσι.
    Επειδη οπως ειπα, αρκετα εχει κρατησει ο εμετος που ξερνας καθημερινα απο το πληκτρολογιο σου, πριν κανεις τετοιες δηλωσεις να προσεχεις τι ανεβαζεις στα κοινωνικα δικτυα. Γιατι ξερεις εγω δεν ασχολουμαι πλεον μαζι σου οταν δεν ασχολεισαι σαν stalker μαζι μου, αλλα ειναι πολυ περισσοτεροι απο οσοι φανταζεσαι αυτοι που βλεπουν γενικα τι γραφεις και τι δηλωνεις, και ξερεις, τρως πολυ δουλεμα απο πολυ κοσμο κι οχι απο "εμενα και το φιλο μου".

    Ποσες φορες εχεις δηλωσει ως τωρα οτι το νεο τραγουδι Metallica ειναι αισχρο και θα επρεπε να ντρεπονται που το κυκλοφορησαν? 3? 4? Μαλιστα. Ε τοτε μην ανεβαζεις φωτογραφιες σαν κι αυτην:

    Spoiler


    Γιατι αυτο σημαινει οτι ειτε εισαι διχασμενη προσωπικοτητα (διολου απιθανο), ειτε οτι ριχνεις δουλεμα στον εαυτο σου γιατι εισαι πολυ κουτοπονηρος (το πιο πιθανο), ή οτι απλα οταν ποσταρεις, το κανεις με καποιες σκοπιμοτητες (επισης πολυ πιθανο).


    Γενικα αυτο που ειπα αποπανω το εννοω πληρως. Αξιζει με τα χιλια να φαω μπαν αν ειναι να φας κι εσυ μπαν και να γλιτωσουν απο τον εμετο ολοι οι αλλοι. I WILL MAKE THE SACRIFICE.
    Σε λυπάμαι, αλήθεια. Αν με μπανάρουν θα χάσει το νόημά της η ζωή σου. Κι επανέρχομαι στο ότι σε λυπάμαι και δεν έπρεπε ποτέ να ασχοληθώ με ένα ΣΚΟΥΛΗΚΙ σαν την πάρτη σου. Μιλάς για stalking σε άνθρωπο που είχε ορθάνοιχτο προφίλ στο facebook από τη μέρα που γράφτηκε σ' αυτό εδώ και 5-6 χρόνια ή νομίζεις ότι πραγματικά θα με νοιάξει αν τρώω δούλεμα από σένα και τους ομοίους σου. Καλό είναι που γελάτε βρε μπαγλαμάκο, καλό σας κάνει. Νομίζεις πραγματικά ότι είμαι αυτό που παρουσιάζω στο facebook ή στο ER ή οπουδήποτε αλλού και θαρρείς πως μπορεί να με αγγίξει η σκατοψυχιά σου/σας; Τόσο λίγος είσαι.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #363
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    κούραση όλα αυτά ε
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  4. #364
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Ε ριξε κανα μπαν.

  5. #365
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    μπαν δεν έχει, δεν έχουμε μπατσους εδώ, σελφ χιλινκ πρέπει να γίνεται

    Δεκτό κάποιος να έχει πρόβλημα με κάποιον, και δεκτό να θέλει να το λύσει εδώ
    εμείς μεν δε φταίμε , αλλά δεν θα ρίξουμε μπαν.

    Απλά καλό είναι να βλέπουμε και αν τελικά βγαίνει κάπου αυτό ή όχι
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  6. #366
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Δε βγαινει πουθενα, γι αυτο ειπαμε, ή θα το βουλωσει ή θα πρηζουμε αρχιδια. Your call.

  7. #367
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Δε βγαινει πουθενα, γι αυτο ειπαμε, ή θα το βουλωσει ή θα πρηζουμε αρχιδια. Your call.
    ペンパイナッポーアッポーペン
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  8. #368
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    πεθαίνω
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  9. #369
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Δε βγαινει πουθενα, γι αυτο ειπαμε, ή θα το βουλωσει ή θα πρηζουμε αρχιδια. Your call.
    Αυτά τα βγάζει από το κωλαρακι το τορνευτο του, δεν έχουμε συμφωνήσει κάτι τέτοιο.

    Κατά τα άλλα, όταν ποστάρει κάποιος τραγούδι στο "tracks Pou exoyme faei kollima" και του γράφεις από κάτω "βάλ' τον στον πάτο σου", δε θυμάμαι να σου τέθηκε κανένας εκβιασμός "ή το βουλώνεις ή θα πρήζω τις μπάλες όλων".

    Peace and out.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  10. #370
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Ούτε μπαν ούτε τίποτα, απλώς

    Spoiler

    Βλέπω το καινούριο Star Wars και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρίζεστε
    Βλέπω Mr Robot και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρίζεστε κι εκεί
    Βγάζουν καινούριο οι Metallica και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρίζεστε κι εκεί
    Έχει ένας χρήστης του ER μια μπάντα που λέγεται Instant Boner και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρισίδια
    Θέλουμε να κάνουμε κάνα χαβαλέ στο facebook quotes thread, μαντέψτε..
    ...
    ...
    Όλα τα παραπάνω επί κάμποσες δυνάμεις του δέκα


    Μπορούμε να κάνουμε κάτι γι' αυτό; και πλιζ, όχι άλλο "αυτός ξεκίνησε πρώτος"
    Last edited by ypersyntelikos; 01-10-2016 at 20:39.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  11. #371
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    αρα.....

    ΒΑΝ ονιμποχα

  12. #372
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    πάντως αν ήμουν στη θέση τους, μετά το γλέντι που τους έκανα τον ιούνιο στο nba thread, θα είχα κλείσει το account μου
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  13. #373
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Εγώ προτείνω να με κάνετε global mod και να σβήνω τα πόστς με τα βρισίδια αδιακρίτως.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  14. #374
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Αυτό που λέει ο υπερσυντελικος ισχύει. Είστε δύο μαμούχαλοι 800 χρονών που βρίζεστε σε ένα φόρουμ στο ίντερνετ εδώ και μήνες και αυτό δεν ενδιαφέρει κανέναν, αντιθετα το κάνετε σε όλα τα θρεντς όπου υπάρχει content που κάποιος θέλει να παρακολουθήσει. Δεν είναι θέμα βρισιών, είναι θέμα spamming και αν δε το κόψετε απο μόνοι σας ίσως πρέπει κάποιος Mod να αρχίσει να σβήνει. Στην τελική ας γίνει θρεντ "Η γωνιά του ΦΙΞΕΡΟΝΙΜΠΟΤΣΟ" και να ποστάρετε μόνο εκεί.

  15. #375
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Βλέπω το καινούριο Star Wars και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρίζεστε
    Βλέπω Mr Robot και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρίζεστε κι εκεί
    Βγάζουν καινούριο οι Metallica και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρίζεστε κι εκεί
    Έχει ένας χρήστης του ER μια μπάντα που λέγεται Instant Boner και θέλω να γράψω/διαβάσω συζητησούλα στο θρεντ, βρισίδια
    Θέλουμε να κάνουμε κάνα χαβαλέ στο facebook quotes thread, μαντέψτε..

    Κι εγω ακριβως τα ιδια θελω να κανω μαν οταν μπαινω στο φορουμ, μαζι με κανα ΝΒΑ θρεντ και 1-2 θρεντ που παρακολουθω ακομα.
    Μαντεψε γιατι δε μπορω. Α, στο Instant Boner thread δεν ειχα μπει καν μεχρι να το διαβασω απο σενα. Τι εκπληξη, κι εκει ξερασματα.
    Last edited by Κωλαράκι Τορνευτό; 02-10-2016 at 22:43.

Similar Threads

  1. Forum Description Suggestions
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 24-02-2012, 04:44
  2. suggestions
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 92
    Last Post: 18-06-2010, 20:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •