Page 28 of 53 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 406 to 420 of 791

Thread: TO ER TA PAI3E

  1. #406

    Default

    ADE RE DRAGON ISE O MONOS POU TH KRATAEI EDO MESA..........ISE DIKTATORAS I APLA KAPITALAS POU DEXETAI PIESEIS APO TIN AMERIKI (GIOULAI)???????? DWSTI DROMO PIA......INE THLIVERO............. :'((

    btw i idea gia register pm einai foveri. dexomai na lavw to rolo tou GATEKEEPER kathws mporw na filtrarw se deyterolepta ekatontades nees aithseis logo tou oti mporw na katalavw apo kapoia piksel kai exw dei kapoia magazia stin epoxi mou.

    VALE TI FWTIA NA POLEMISEI TI FWTIA POU LENE...........

    Firestorm

  2. #407

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Παιδάκια, αν κάποιος ήθελε ποτέ στ' αλήθεια να διώξει έναν χρήστη από το φόρουμ θα μπορούσε να το κάνει με μια σειρά από τρόπους
    XAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXXAAX

  3. #408
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    μαλακιες λες τωρα. Καθετα πρεπει να πεσει μπαν για 100 λογους. Σιγα μη τρελαινομαι να μεινει για τη μανουρα. Υπαρχουν κι αλλοι τρομπες.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #409
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ικονοκλαστ για τον μιτσμαν δεν μπορω να μιλησω, για την παρτη μου μπορω απλα να σου πω οτι εχω διαβασει τα αισχη
    και ειμαι παντα προθυμος να δεχτω μια παραδοχη καποιου λαθους οπως πχ απο εσενα οταν ειχες πεταξει εκεινο το ατυχεστατο ''λολ'' σε ενα FML που πιο FML δεν πηγαινε...
    η συγκεκριμενη νεαρα ειναι περα απο καθε επιπεδο...απλα ΜΙΣΕΙ

    δε ξερω κατα ποσο παρακολουθας το τσατ αλλα ξερεις εκει μεσα τυχαινει να κανουμε μερικες πανεμορφες κουβεντες που και που, στις οποιες εσυ δεν συμμετεχεις
    κρατας ομως τα βρισιδια και τα ''σταρχιδιαμας'' προς την γιουλαι, πασο
    εγω ομως που συμμετεχω δεν γουσταρω να ΓΑΜΑΕΙ την οποια ανθρωπινη επικοινωνια το γαμημενο κακομαθημενο ρομποτ και οχι, το ιγκνορ δεν λειτουργει, αφου με πρηζει με τα χιλιαδυο τις γιουζερνεημ της στο σλσκ

    και μια συμβουλη...σταματα να σταχυολογεις ΜΟΝΟ τις μαλακιες μας

  5. #410
    In search of... Neuroscar's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,911

    Default

    Στο σλσκ δεν εχει 1002, γυρω στα 5 εχει, αν θελεις στα στελνω.

  6. #411
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Δεν κάνω κριτική σε κάποιον, δεν κρατάω τις μαλακίες ή οτιδήποτε, ξέρω ότι είσαι πολύ τίμιο παιδί και αγάπη κι αυτά αλλά αυτό που λέω εδώ πέρα είναι πολύ απλό. Το ER είναι απολύτως ακατάλληλο περιβάλλον για έναν άνθρωπο όπως η σταυρούλα για 100.000 λόγους που θα έπρεπε να είναι προφανείς σε όποιον δεν είναι ΖΩΟ. Όσο συνεχίζετε αυτό το καριολίκι με την παραμονή της εδώ και με τις 10.000 ιστορίες και τα βρισίδια και τα ρέστα τόσο το χειρότερο για την ίδια και για την αξιοπρέπεια σας. Αν θέλατε όμως πραγματικά να την διώξετε, θα είχε γίνει απο τις πρώτες μέρες (μην ακούω τις παπαριές με τα 100 fake accounts, δεν υπάρχουν αυτά). Ή θα την κάνατε ignore και δε θα ασχολιόσασταν ποτέ, όπως κάνει όλος ο κανονικός κόσμος. Είδατε ποτέ την menumission να βρίζει εμένα πχ; Είδατε να βρίζει κάποιον άλλο που δεν ασχολείται; Όχι. Ποιός φταίει λοιπόν; Εσείς.

    Στο δια ταύτα: Σοβαρό ban ή σοβαρό template για ignore. Αν στη δεύτερη περίπτωση συνεχίσετε να ασχολείστε (χωρίς καμία δικαιολογία), τότε τουλάχιστον σταματήσετε να μας σκοτίζετε τα έτσι.
    Last edited by ikonoklast; 02-02-2013 at 22:48.

  7. #412
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    <menumission> ikonoklast vake to mon oncle ki oxi monocle sto kanali ths voulhs na to doume apo apostash alla mazi
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  8. #413
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Είδατε ποτέ την menumission να βρίζει εμένα πχ;
    λολ. Απ' ότι φαίνεται δεν παρακολουθείς το τσατ.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  9. #414
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    ^ My point.

    /ignore on uname username

  10. #415
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    ^ My point.

    /ignore on uname username
    Χμου, το point δεν ήταν ότι αν σταματήσεις να ασχολείσαι μαζί της, έτσι θα σταματήσει και αυτή;
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  11. #416
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Καλα, αυτα που γραφει ο ικονοκλαστ τα χουμε γραψει παμπολλες φορες κι εγω και αλλοι στο παρελθον, και τα χουμε στειλει και στον Πανο, και γενικα ολη η φαση "αγνοηστε την" και "διωξτε την απο το φορουμ για το καλο της" ειναι περιπου 1 με 2 χρονια πισω. Ερχεται ο ικονοκλαστ μετα απο 2 μηνες που εκανε το τελευταιο του ποστ (σχημα λογου ρε μαν, δεν κυριολεκτω, ουτε το λεω προσβλητικα) να μας πει ολα αυτα, ενω ολο το φορουμ εχει περασει απλα στο επομενο σταδιο οσον αφορα τη Σταυρουλα, στο σταδιο της "απογνωσης" (σταρχιδιαμαςστηντελικη) με το γεγονος οτι οχι μονο δε γινεται κατι για αυτο το θεμα, αλλα πλεον εχει εκτροχιαστει περα απο καθε οριο με τα λινκς, τα ποστς, τα βρισιδια, το στοκιν, τις μουτζες, τα παντα. Καλα κανει ο ικονοκλαστ και τα λεει βεβαια, ασχετα που οπως λεει κι ο αποπανω μου "λολ" με το "αν την αγνοησεις θα σταματησει κι αυτη".

  12. #417
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    ^ My point.

    /ignore on uname username
    Χμου, το point δεν ήταν ότι αν σταματήσεις να ασχολείσαι μαζί της, έτσι θα σταματήσει και αυτή;
    Το ποιντ ήταν ότι εγώ ΔΕΝ βλέπω τι γίνεται στο τσατ γιατί την έχω ignore. Αλλά εμένα μάλλον στα αρχίδια μου κι έτσι κι αλλιώς. Εσύ που ενοχλείσαι τόσο, γιατί δεν την έχεις; Μήπως γουστάρεις;

    Ξαναλέω:

    Στο δια ταύτα: Σοβαρό ban ή σοβαρό template για ignore. Αν στη δεύτερη περίπτωση συνεχίσετε να ασχολείστε (χωρίς καμία δικαιολογία), τότε τουλάχιστον σταματήσετε να μας σκοτίζετε τα έτσι.

  13. #418
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Το ότι άμα φάει ένα ban με πέρμανεντ χαρακτήρα μπορεί να την οδηγήσει στο να κάνει κανένα κακό στον εαυτό της το σκεφτήκατε ρε ηλίθιοι?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  14. #419
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Το ποιντ ήταν ότι εγώ ΔΕΝ βλέπω τι γίνεται στο τσατ γιατί την έχω ignore. Αλλά εμένα μάλλον στα αρχίδια μου κι έτσι κι αλλιώς. Εσύ που ενοχλείσαι τόσο, γιατί δεν την έχεις; Μήπως γουστάρεις;
    Γκεστάπο, ναι ξέρω, αλλά

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Είδατε ποτέ την menumission να βρίζει εμένα πχ; Είδατε να βρίζει κάποιον άλλο που δεν ασχολείται; Όχι.

    Κατα τ'άλλα για το θέμα του ignore που λες είμαι ψιλο-ουδέτερος και γενικά δεν έχω κάνει ποτέ κανέναν. Χεστήκατε, οκ, απλά λέμε τώρα.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  15. #420
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    ικονοκλαστ για τον μιτσμαν δεν μπορω να μιλησω, για την παρτη μου μπορω απλα να σου πω οτι εχω διαβασει τα αισχη
    και ειμαι παντα προθυμος να δεχτω μια παραδοχη καποιου λαθους οπως πχ απο εσενα οταν ειχες πεταξει εκεινο το ατυχεστατο ''λολ'' σε ενα FML που πιο FML δεν πηγαινε...
    η συγκεκριμενη νεαρα ειναι περα απο καθε επιπεδο...απλα ΜΙΣΕΙ

    δε ξερω κατα ποσο παρακολουθας το τσατ αλλα ξερεις εκει μεσα τυχαινει να κανουμε μερικες πανεμορφες κουβεντες που και που, στις οποιες εσυ δεν συμμετεχεις
    κρατας ομως τα βρισιδια και τα ''σταρχιδιαμας'' προς την γιουλαι, πασο
    εγω ομως που συμμετεχω δεν γουσταρω να ΓΑΜΑΕΙ την οποια ανθρωπινη επικοινωνια το γαμημενο κακομαθημενο ρομποτ και οχι, το ιγκνορ δεν λειτουργει, αφου με πρηζει με τα χιλιαδυο τις γιουζερνεημ της στο σλσκ

    και μια συμβουλη...σταματα να σταχυολογεις ΜΟΝΟ τις μαλακιες μας
    Σκατοψυχο ψυχακι δεν ημουν εγω αυτη που σε πηρε τηλεφωνο που δε σου ειχα δωσει καν εγω στα καλα καθουμενα κι επειδη δεν το σηκωνα το ΕΒΓΑΛΕΣ ΣΤΟ ΤΣΑΤ, αφου πρωτα μου ειχες γραψει στο σολσικ πως αν δεν το σηκωσω θα το βγαλεις, τη στιγμη το τονιζω που δε στο ειχα δωσει καν εγω το κινητο μου, δεν ειμαι εγω που σ' εχω απειλησει ουτ'εχω γραψει μνημεια μισους και κακιας εναντιον σου ανα καιρους χωρις καν καποιον προφανη λογο, και για να συνοψισω δεν ειμαι εγω γενικα που ασχολουμαι μαζι σου και με τη ζωη σου, αυτα με τα σολσικ και τις μαλακιες γαμημενο κακομαηθμενο ανδροειδες ψυχακι ειναι απλα εξοργιστικα και ολη η συμπεριφορα σου γενικοτερα που ενω με μισεις απροκαλυπτα και αδικαιολογητα γιατι τοση λυσσα για καποιον που δεν του χω κανει πραγματικα τιποτα -ισα ισα εχω υπαρξει πολυ καλη μαζι σου και στα τηλεφωνα που μ'επαιρνες πριν κατι μηνες και προθυμη να σε ακουσω και ολα, παρόλες τια μαλακιες που γραφες για μενα χρονια τωρα- απλα δε δικαιολογειται. Αυτο που κανεις εδω και καποιον καιρο επειδη προφανως δεν πας καθολου καλα ειναι απλα εξοργιστικο και ακομα πιο εξοργιστικο ειναι που προσπαθεις να το αιτιολογησεις κιολας και να ριξεις το φταιξιμο σε μενα, ο ικονοκλαστ καλα σας τα λεει, μην ασχολειστε μαζι μου, μη με τρολαρετε ουτ'εσυ ουτε το τερας, καντε με ιγκνορ στο τσατ οπως σας εχω μηνες τωρα και για να τελειωνει το θεμα, δε μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπει να ασχολουμαι με σας και τη σκατοψυχια σας ολη την ωρα σωνει και καλα απλα επειδη πρεπει να συνυπαρξουμε εδω μεσα. Ουτε μες στο σπιτι σας να με ειχατε μαλακα που σας ενοχλει η παρουσια μου στο φορουμ τοσο πολυ πια.
    Α και ικονοκλαστ ενταξει αφου σ'ενοχλει ν'ασχολουμαι μαζι σου και μ'εχεις ιγκνορ δε σου ξαναπευθυνω τον λογο μεσω τσατ, πολυ που σκοτιστηκα κι εγω. Αγαπη μονο.
    Last edited by menumission; 03-02-2013 at 01:30.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •