Page 30 of 34 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast
Results 436 to 450 of 496

Thread: Ban suggestions

  1. #436
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Μήπως να το ξανασυζητήσουμε το θέμα;
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  2. #437
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Ban τον freak brother γιατί εξαιτίας του αποφεύγω να χτυπήσω το κουδούνι του Luben προς εύρεση εργασίας.

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    μπαν γιατι αποφευγοντας οτι κανει ρεκομεντ η τρελη , εχω να δω ταινια στην τιβι απο τοτε που βαραγε τα κουδουνια του κανσερ.
    Spoiler
    Today 22:46 <paddy honey> freak brother για πες μας μιας κι εισαι ονλαιν
    Today 22:46 <paddy honey> ποσα σου δινουν στο λουμπεν?
    Today 22:47 <paddy honey> θελω να δω αν αξιζει ο κοπος να παω να χτυπησω το κουδουνι
    Today 22:47 <paddy honey> και να ζητησω δουλεια, εντελως συναδελφικα τωρα
    Today 22:48 <paddy honey> συμβουλεψε με ως ταξικος συμμαχος τι να κανω, να παω η οχι?
    Today 22:49 <paddy honey> δινουν καλα φραγκα, να κοπιασω?
    Today 22:52 <paddy honey> θα ανταμειφθουν οι κοποι μου δηλαδη η θα με πιασουν κοτσο, μιλησε μας σε παρακαλω για την εργοδοσια σου λιγο
    Last edited by paddy honey; 06-02-2019 at 23:57.

  3. #438
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Frik δουλεύει στο luben;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  4. #439
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Quote Originally Posted by paddy honey View Post
    Quote Originally Posted by paddy honey View Post


    Spoiler


    Spoiler
    Last edited by paddy honey; 07-02-2019 at 01:33.

  5. #440
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Ας χαλάσουν καρδιές, δε γαμιέται...

    Όποιος ενοχλείται από το spam στο chatbox, έχει την επιλογή να κάνει ignore την paddy honey και να τελειώνουν εκεί τα προβλήματά του. Όσοι δε γνωρίζετε πώς να το κάνετε, ζητείστε βοήθεια. Όσοι δεν το κάνετε, είναι γιατί είστε καρακατίνες ξεφτυλισμένες κουτσομπόλες και το μόνο που έχετε μάθει να κάνετε είναι να βγαίνετε από το βόθρο που ονομάζετε "προσωπική ζωή" για να κοροϊδέψετε και να τραμπουκίσετε έναν άνθρωπο. Αυτού του είδους τα κατακαημένα ανθρωπάκια, όπως ο Parasight, ο Krux και διάφοροι άλλοι δεν έχουν καμία δικαιολογία.

    Το απολύτως χειρότερο βέβαια, είναι ότι το καθίκι που σέρνει το προσωπικό του δράμα και τις αρρώστιες του εδώ μέσα σαν "αναπηρία" και "δικαιολόγηση των πάντων" έχει κάνει τα ίδια και χειρότερα σε αυτόν τον άνθρωπο, βγάζοντας προσωπικά δεδομένα, κουτσομπολιά, αρχιδιλίκια και πουστιές, έναν άνθρωπο που θα μπορούσε το ίδιο άνετα να χαρακτηριστεί "ιδιαίτερος" και αν μη τι άλλο, έχει παραδεχτεί πως έχει κάνει ψυχοθεραπεία, φαρμακευτικές αγωγές κτλ κτλ και εκεί ξεκινάει η υποκρισία όλων όσων λένε "αρχίδι OniBocho, δεν πιάνουμε στο στόμα μας αρρώστιες". Αλλά είστε τόσο ΜΗΔΕΝΙΚΑ που ακόμα κι όταν κάποιος κάνει τα ίδια με το αυτό κάθαρμα (προβληματιστείτε ειλικρινά), κοιτάτε μόνο την κωλάρα σας και το πως να βρείτε νέο στόχο για να νιώσετε "γαμάτοι" (σόρρυ Locust) ενώ στην πραγματικότητα είστε ΣΚΑΤΑ.

    Κι αν κάποιος βρίσκει άμυνες για τη μαλακία σας και είναι πιο σκληρόπετσος ή απλά δεν τον νοιάζει η αποψάρα σας, όπως εγώ που σας έχω γραμμένους στην καραπουτσάρα μου, αυτό δεν ισχύει για όλους τους ανθρώπους και -όπως δείχνουν τα πράγματα- μάλλον δεν ισχύει για την ίδια τη Σταυρούλα.

    Προφανώς και δεν περιμένω από συριζοπασόκους σαν τον Τρουκς να καταλάβουν ΓΙΑΤΙ ένα κάθαρμα που επί μονίμου βάσεως απειλεί, βρίζει και ΥΠΟΤΙΜΑ την ύπαρξη άλλων είναι φασίστας, αλλά για όσους από εσάς θεωρείτε πως έχει μείνει λίγη μπέσα στην ψυχούλα σας, ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ πριν μπείτε στη διαδικασία να δώσετε συγχωροχάρτια σε ένα ΚΑΘΙΚΙ που έχει υιοθετήσει τη χείριστη δυνατή συμπεριφορά.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  6. #441
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Χάλασε η καρδιά μου από τη ρόμπα.

  7. #442
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω Ονιμπότσο αλλά δεν έχω κάνει ποτέ ψυχοθεραπεία. Κατά τ'άλλα ό,τι ανέφερες για το σαπάκι με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη. Και όσο δεν τρώει μπαν θα έχουμε διενέξεις του είδους στο τσατρουμ, κάτι το οποίο βέβαια δεν αποτελεί σε οιανδήποτε περίπτωση σπαμ.
    Last edited by paddy honey; 08-02-2019 at 09:36.

  8. #443
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Double post για να πω ότι όλοι όσοι-ες χρησιμοποιείτε αυθαίρετα ως καραμέλα τον όρο "φασισμός" γενικά για οτιδήποτε σας δυσαρεστεί (προφανώς για το statement ξέρω γω) και όχι με τη σημασία που ακριβώς έχει σε πολιτικοκοινωνικό επίπεδο είστε ξεκάθαρα ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ άτομα και δεν έχετε καμιά διαφορά από τον κάθε άσχετο νεοφιλελέ νοικοκύρη μακεδονομάχο ή τον κάθε μπογδάνο. Ελπίζω να μη χάλασα καρδιές. Αλλά χέστηκα κιόλας.

    edit:
    Νόμιζα ότι θα κάνω double post, λες και δεν ήξερα.

  9. #444
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Το ίδιο ισχύει και για τον όρο ναζισμό σε αντισημίτες αντικομμουνιστές που χρησιμοποιούν γκεμπελικές τακτικές, να προσθέσω.

  10. #445
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εγω δεν ασχολούμουν με την Παντι, μεχρι που ερχοταν στο φμπ μου και με εβριζε αισχρα, μετα εψαξα στο τσατμποξ και ειδα οτι και εκει με εβριζε και εκει αισχρα χωρις να υπαρχει αντιλογος, ε ανθρωπος ειμαι. χωρις να την βρισω αναφερθηκα χτες σε αυτην και εγινε ο κακος χαμος. Την εκανα ignore εννοειται, αλλα το ignore μου δυστυχως δεν την αποτρεπει απο το να με αναφερει στο τσατ σε τοσο κοσμο σαν , Καριολη, Ναζι και να γραφει οτι θελει να με σακατεψει και οτι εκανα "γλυφομουνια να μπω στο λουμπεν".
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #446
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Δε σε έβρισα καθόλου αισχρά , θα φας μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση. Το μόνο που σου έγραψα ήτανε πως είσαι τρισιχαμένο φασιστάκι και πως έυχομαι να μη σου ξανασηκωθεί ποτέ για να μάθεις να με παρενοχλέις σεξιστικά. Σε προκαλώ να δώσεις σκρηνσοτς τώρα με το αισχρό βρίσιμό μου, αλλιώς θα φας μήνυση σίχαμα. Και το αν ασχολιόσουν ποτέ μαζί μου ή όχι αποδεικνύεται πολύ εύκολα απο τα ποστς εκφοβισμού σου που αφθονούν και είναι πολύ εύκολα να βρει κάποιος αν ανατρέξει λίγο στο παρελθόν.
    Last edited by paddy honey; 08-02-2019 at 11:06.

  12. #447
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Κατι σου ειπα πουστρα γαμημενη
    Α αυτο τωρα το ειδα

    Πουστρα γαμημενη
    Θες να σου στειλω σκρηνσοτ με το καυλι του αντικειμενου του ποθου σου;
    Να το βλεπεις και να σου τρεχουν τα σαλια καθε φορα
    Κοπρε σκυλε κακε
    εχουμε μαλλον αλλο ορισμο για το αισχρο βρισιμο
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  13. #448
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Ναι αυτό το είχα ξεχάσει. Όπως και να έχει εσύ άρχισες να με βρίζεις χυδαιότατα πρώτος χωρίς καμία απολύτως αφορμή εκ μέρους μου, και όταν δε με παρενοχλούσες με σεξιστικά σχόλια, προσπαθούσες να με διώξεις από το φόρουμ σαν καλό φασιστάκι που ήσουν και παραμένεις ακόμα. Αυτό που παρέθεσες αποτελελεί αντίδραση και απάντηση στο μπούλινγκ σου. Παρομοιώς, τα γλειφομούνια για να μπεις στο λούμπεν ήταν απάντηση στο ότι έγραψες πως φίλησα κατουρημένες ποδιές για τη θέση εργασίας μου. Τα λογκς ευτυχώς υπάρχουν και το αποδεικνύουν. Όπως και δημοσιέυσεις σαν αυτές παραδείγματος χάρη:
    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    εσυ κατι αλλο εχεις ξεχασει να βαλεις αναμεσα στα σκελια .
    https://www.electricrequiem.com/foru...=1#post1216786
    https://www.electricrequiem.com/foru...=1#post1217002

    Αυτά ενδεικτικά αλλά και η άφθονη πληθώρα ποστς ιδίου χαρακτήρα απο την πλευρά σου επι χρόνια, έχουν προηγηθεί όλα της απολύτως δικαιολογημένης αντίδρασής μου η οποία είναι η ενδεδειγμένη και λίγα σου είπα δηλαδή. Και το ξέρεις και ο ίδιος πολύ καλά αλλα προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα τώρα δημιουργώντας την ψευδή εντύπωση πως σε παρενόχλησα πρώτη. Γι'αυτό άλλωστε δεν έβαλες σκρηνσοτ όπου θα φαινόταν και η ημερομηνία αποστολής του. Αυτό δε, αποτέλεσε μεμονωμένη αντίδραση στην επί χρόνια ολόκληρα παρενόχλησή σου και ψυχολογικά κακοποιητική συμπεριφορά σου, καθότι πάνω από δυο τρία μηνύματα δε σου έχω στείλει στο φεισμπουκ. Και διάλεξες αυτό το οποίο δεν είναι καθόλου ενδεικτικό των άλλων δυο. Για να δημιουργήσεις ψευδείς εντυπώσεις έχοντας το θράσος να πας να βγεις κι από πάνω. Υποκριτικό ελεεινό υποκείμενο.
    Last edited by paddy honey; 08-02-2019 at 11:47.

  14. #449
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    έλα κόφτε το σιγά σιγά όμως
    Rock or Nothing

  15. #450
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Ντριιιν! Ντριιιν!

    - Καλησπέρα, εδώ είναι το πάρτυ;
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

Similar Threads

  1. Forum Description Suggestions
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 24-02-2012, 04:44
  2. suggestions
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 92
    Last Post: 18-06-2010, 20:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •