Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 54

Thread: FREAK BROTHER INTERVENTION

  1. #31
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Συμφωνώ απόλυτα, πιστεύω κι εγώ ότι η μόνη διέξοδος στα ψευτοδιλήμματα είναι να ξαναγίνει er party.

  2. #32

    Default

    Αφού γαμιόστε, σας είχα κλείσει τη λέσχη αναιρέσεις για να γιορτάσουμε τη δεκαετία και είχαν δηλώσει ότι θα έρθουν κάπου έξι άτομα. Όλο το κίνημα μπήκε από το '12 σε φάση αναμονής και επέστρεψε στον καναπέ, τώρα που είδατε ότι η αριστερή κυβέρνηση που σας υποσχέθηκαν δεν είναι τελικά και τόσο αριστερή ξυπνήσατε και μου θέλετε πάλι πάρτι... όχι κύριοι να πάτε στον τσίπρα να σας κάνει πάρτι
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  3. #33
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    θα λεγα για το τι μουσικη επαιζε στο τελευταιο παρτυ συριζα που πηγα στα εξαρχεια αλλα θα με πειτε εγκαθετο ...
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  4. #34
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    θα λεγα για το τι μουσικη επαιζε στο τελευταιο παρτυ συριζα που πηγα στα εξαρχεια αλλα θα με πειτε εγκαθετο ...
    ήταν ο λόγος που δεν τους ψήφισα !
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  5. #35
    Senior Member cromags's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    665

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    παιδια αλλο να σε κερατωσει το τσολι της γειτονιας που ηξερες οτι πηδιεται και με τα καγκελα και αλλο να σε κερατωσει αυτη που εβλεπες για γαμο , το κραξιμο μου ειναι δημιουργικο
    Οκ δεν θέλουμε να μας κερατώνει η γυναίκα μας αλλά πρέπει να δεχτούμε ότι περιτριγυρίζεται από πολιτικές και δημοσιογραφικές πουτάνες...Σε ότι αφορά την κριτική είναι επιβεβλημένη αλλά όχι επιπέδου "μπαρουφάκη"

  6. #36

    Default

    Μάγκες, άμα θέλετε να ακούσετε την αλήθεια, ο Τσίπρας είναι πολιτικός απατεώνας επιπέδου ΓΑΠ - και το ότι το κάνει στο όνομα της αριστεράς το κάνει απλά χειρότερο. Ο τύπος μέχρι τον Φλεβάρη του 2012 έλεγε το αυτονόητο, ότι μνημόνιο και δανειακή σύμβαση είναι το ίδιο πράγμα και το μόνο που μπορεί να γίνει είναι κατάργηση και των δύο. Μετά από ένα τρίμηνο, δεν ξέρω τι επαφές είχε στο μεταξύ και τι συμφωνίες έγιναν, πάντως μετά άρχισε το παραμύθι ότι θα ακυρώσει το μνημόνιο αλλά θα διαπραγματευτεί τη δανειακή σύμβαση και αυτό υποτίθεται ότι ζούμε τώρα, που μας δουλεύει κανονικότατα λέγοντας ότι το μνημόνιο τελείωσε, και το ίδιο και η τρόικα.

    Καταλαβαίνω όσους πιστεύουν ότι δικαιούται πιο χαλαρή κριτική ο ΣΥΡΙΖΑ. Αλλά το λάθος που κάνουν είναι ότι πιστεύουν στις καλές προθέσεις, τη στιγμή που η ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ απλά μας δουλεύει μέσα στα μούτρα μας, συνειδητά και κανονικότατα. Το ότι υπάρχουν και καλοπροαίρετοι αγωνιστές μέσα στον ΣΥΡΙΖΑ ισχύει. Και στο ΠΑΣΟΚ άλλωστε δεν ήταν όλοι λαμόγια. Αυτό όμως δεν αλλάζει την κεντρική γραμμή του εκάστοτε κόμματος. Ο ΣΥΡΙΖΑ κατά βάση (με θετικές πινελιές σίγουρα, άλλωστε και ο ΓΑΠ πχ άφησε τη Διαύγεια) αυτό που προσπαθεί να κάνει είναι να συνεχίσει τα μνημόνια και το ξεπούλημα της δημόσιας περιουσίας, ελπίζοντας ότι θα έχει μικρότερες αντιδράσεις από τους προηγούμενους, γιατί ακριβώς πολύς κόσμος βλέπει τον ΣΥΡΙΖΑ σαν κάτι που εκπροσωπεί τα δικά του συμφέροντα, και γι'αυτό βλέπουμε και φαινόμενα σαν αυτό το θρεντ, όπου όποιος λέει τα πράγματα ως έχουν τείνει να περιθωριοποιηθεί.

    Η ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ λέει ότι έξοδος από ευρώ-ΕΕ θα είναι καταστροφή, ενώ με το καλημέρα υπέγραψε ότι δέχεται το σύνολο του χρέους (στην ουσία ότι "μαζί τα φάγαμε" δηλαδή). Δεν είναι "δική μας" κυβέρνηση. Είναι η τελευταία από μία σειρά κυβερνήσεων υποτελών στην τρόικα, παρά τις δήθεν σκληρές διαπραγματεύσεις, που έχει παγώσει τις προεκλογικές της δεσμεύσεις αλλά όλες τις δόσεις τις έχει πληρώσει κανονικότατα και στην ώρα τους (σήμερα πληρώθηκαν άλλα 340 εκατομμύρια ευρώ προς το ΔΝΤ - θυμίζω πως το πολυσυζητημένο νομοσχέδιο για την ανθρωπιστική κρίση είχε προεκλογικά κόστος 2 δις και μετεκλογικά το πετσόκοψαν στα 200 εκατομμύρια). Καμία αυταπάτη. Χτίζουμε την αντι-ΕΕ αριστερά που θα μας επιτρέψει να ρίξουμε και αυτή την κυβέρνηση με ρεύμα προς τα αριστερά. Αν οι αριστεροί εγκλωβιστούν στη συνέχιση των μνημονίων, το επόμενο που θα έρθει θα είναι μάλλον η ακροδεξιά. Σκατά στις ΔΗΜΑΡ από όπου κι αν προέρχονται!
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  7. #37
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    γυρνάει μόνο και μόνο για να επιτεθεί στον τσίπρα, τόσο καιρό που είχαμε σαμαρά μούγκα

  8. #38
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    ...και γι'αυτό βλέπουμε και φαινόμενα σαν αυτό το θρεντ, όπου όποιος λέει τα πράγματα ως έχουν τείνει να περιθωριοποιηθεί...
    Σιγά μη θέλουμε να τον εξοστρακίσουμε κιόλας.
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  9. #39
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    ένα ιντερβενσιον για τα 28.000 ποστ χρειάζονται πιστευω
    Vielen Dank für alles was mal war

  10. #40
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Τουλάχιστον αυτός τα έχει σε ένα ακάουντ.

  11. #41
    Senior Member inhalexhale's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Δαίδαλοι από beatdowns.
    Posts
    924

    Default

    xexe ti vlakas.
    This is my sideshow.
    This is my playground.
    This is my hatred.


  12. #42
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by Leech View Post
    Συμφωνώ απόλυτα, πιστεύω κι εγώ ότι η μόνη διέξοδος στα ψευτοδιλήμματα είναι να ξαναγίνει er party.
    Ναι ρε παιδιά, ήμουν φαντάρος στο προηγούμενο
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  13. #43
    . Ghoul's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    κάτι σας θυμίζει
    Posts
    5,608

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    not sure if trolling or not
    είπε και γκρίνιαξε για τα ποστ ΣΤΟ FACEBOOK κάποιου που οικειοθελώς έχει φίλο.

    εγώ καταδικάζω τη στάση του χρήστη ghoul γιατί τις προάλλες δεν ήρθε να με βρει στο μαύρο γάτο, discuss.
    τι κακοήθειες είναι αυτές;

    We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  14. #44
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    πιο αμερικανόδουλη κυβέρνηση της μεταπολίτευσης.
    λολ

  15. #45
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ο station eleven παιζει ακομα να χει περισσοτεα ποστ απο μενα ,ενταξει ;
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. Freak bro Or Freak No More?
    By Kain in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 10-01-2005, 10:02
  2. Parakaleitai o freak bro
    By symposium_lexotanil in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 28-04-2004, 21:58
  3. Opoios ekane lock to topic ATTN: freak brother
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 2
    Last Post: 05-04-2004, 21:08
  4. ATTN: freak brother
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-2004, 15:26
  5. Freak Brothers
    By freak brother in forum Comics/Cartoons
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-2004, 13:19

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •