Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54

Thread: FREAK BROTHER INTERVENTION

  1. #16
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by asimoulis View Post
    Οι Γερμανοί και δειλά δειλά κι άλλοι πλέον βλ Μοσκοβισί λένε "έξοδο από το ευρώ" και αυτοί βλέπουν εκβιασμό. Αντί να πούνε "ευχαριστούμε που μας επιστρέφετε πίσω το κομμάτι εκείνο της εθνικής κυριαρχίας που είχαμε απωλέσει".
    εκβιασμός είναι από τη στιγμή που δεν κάνεις ούτε καν τις "διευκολύνσεις" τις οποίες απολάμβανε η προηγούμενη κυβέρνηση, υπό το φόβο να αρχίσουν να ξετσουσουνίζουν τέτοιες πολιτικές και σε άλλες χώρες της εε. η λογική αυτή τη στιγμή είναι "γαμήστε το συριζα, ταπεινώστε τους έλληνες, για να λουφάξουν οι άλλοι".
    κατά τα άλλα κι εγώ μέσα είμαι με την έξοδο και πιστεύω ότι το πάει πολύ γκαιουλίστικα ο συριζα. αλλά το να κριτικάρουμε ασύστολα για λεπτομέρειες δεν ωφελεί πουθενά και παίζουμε το παιχνίδι νδ-πασοκ.
    Last edited by Raven Lord; 19-03-2015 at 19:56.
    Rock or Nothing

  2. #17
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    εγω παντως πιστευω πως ο φρηκ (και ο καθε φρηκ) καθεται και χαλαει τη ζαχαρενια του με τα πολιτικα γιατι κοντευει να βγει ο μαρτης και ακομα να σπασουμε τους 15 βαθμους κελσιου

    μολις παρει τα πανω της η ανοιξη θα σταματησουμε ολοι να ασχολουμαστε με το τι κανει ο καθε μαλακας επιτροπος (εχουμε φτασει σε σημειο να ξερουμε τους τραπεζιτες με το ονομα τους και να παρακαλοyθουμε τον τροτσικιστικο φασισμο της ΕΕ σαν να ειναι αμερικανικη σαπουνοπερα)

    δραχμη θα φερει η ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ? δραχμη λοιπον, γιατι με τον καρκινο της ΝΔ θα αγοραζες εισαγομενα προϊοντα ευκολοτερα με μισθο βουλγαριας? γελοιοτητες

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    Τι είναι ο τροτσικιστικός φασισμός της ΕΕ;

  4. #19
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by asimoulis View Post
    Ο φρηκ είναι κομπλέ κι όσους σας φαίνεται παράξενη η στάση του μάλλον δεν είχατε αντιληφθεί την ασυμβίβαστη στάση του και το κριτικό πνεύμα του προς οτιδήποτε.
    Ένας γνήσιος σκεπτικιστής. Θα έκανε εξαιρετικό πολιτικό ρεπορτάζ σε οποιοδήποτε πρωϊνάδικο άνετα. Ακριβώς γιατί εκεί είναι που βλέπουνε την πολιτική και τους εκπροσώπους της με μια συγκεκριμένη απαξία.
    not sure if trolling or not

    more kala kanei kai exei kritiki stasi o freak bro, alla otan auti i kritiki stasi einai 100 fores pio isxuri apo oti itan prin me GAP kai tis panagias ta matia, epeidi exoume #protiforaaristera opos den ksexnaei na mas thumisei sta 47 posts tou sto facebok tin imera, alla kai se polla post edo mexri prin kana 2 bdomades (iremise ligaki tora), kapou to intervention einai ontos aparaitito

    Ego thelo na do pantos analogis posotitas kai poiotitas posts apo freak bro, asimoulis ktl otan tha exoume #xiliostiforadeksiaYOLO

  5. #20
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Το παραπαίρνετε σοβαρά κάποιοι το όλο θέμα, αλλά σε γενικές γραμμές ο φίξα εδώ από πάνω δεν έχει άδικο^

  6. #21
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    not sure if trolling or not
    είπε και γκρίνιαξε για τα ποστ ΣΤΟ FACEBOOK κάποιου που οικειοθελώς έχει φίλο.

    εγώ καταδικάζω τη στάση του χρήστη ghoul γιατί τις προάλλες δεν ήρθε να με βρει στο μαύρο γάτο, discuss.

  7. #22
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Xaneis to noima tou thread. To na ton kano unfollow einai poly eukolo kai poly aplo an thelo. De thelo omos giati o freak bro einai latreia. Kai otan tou "tin leo" eite edo pera eite se facebook eite opoudipote, to kano (profanos) gia plaka, toulaxiston autos to kserei.

    To noima einai to intervention giati noiazomaste gia auton, giati i fasi exei plaka (elpizo na katalaves toulaxiston oti to thread tou Parasight einai xioumoristiko e?), kai giati to exei parakanei arketa oste na ton douleuoume xalara kai filika, opos kanoume me anthropous pou sumpathoume. Oxi gia na mi vlepoume malakies sto news feed mas. Stamata na eisai toso eksupnakias se kathe sou post, kai gine ligo eksypnos.

  8. #23

    Default

    http://www.electricrequiem.com/forum...B5%CE%BB%CE%B1
    σελίδες 18-31

    Spoiler

    kolotrypidi is where freak bro lives
    μόνο έρωτας, τίποτα άλλο
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  9. #24
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    παιδια αλλο να σε κερατωσει το τσολι της γειτονιας που ηξερες οτι πηδιεται και με τα καγκελα και αλλο να σε κερατωσει αυτη που εβλεπες για γαμο , το κραξιμο μου ειναι δημιουργικο , 1. δε βλεπω σοβαροτητα , δλδ δε μπορει να βγαινει υπουργος και να λεει για τους Πολωνους που δε τους πειραξαν οι ΝΑΖΙ δλδ ΥΠΟΥΡΓΟΣ πχ 2 . Θεσεις , δε μπορει να λες ΓΚΟ ΜΠΑΚ ΜΙΣΙΣ ΜΕΡΚΕΛ και ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΝΤΑΟΥΛΙΑ ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ γιατι πρωτον εμπιπτει στο νο1 που εγραψα παραπανω και δευτερον ΔΕ χρειαζοταν να το πεις 3. οταν δε μπορεις να περασεις ΜΗ οικονομικου ενδιαφεροντος νομοσχεδια με την προφαση οτι εχεις τους ΑΝΕΛ 4.Οταν αποδεικνυεται οτι ολο το προγραμμα Θεσσαλονικης ειναι βασισμενο στο οτι θα πιασει η μπλοφα και θα παρουμε τα ΔΑΝΕΙΚΑ με σιγουρια αποδοσης ασου Ολυμπιακου με Ξανθη ... ε τι σκατα κανεις τοτε πραγματικα ; Αυτα .

    ντισκας
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #25
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Xaneis to noima tou thread. To na ton kano unfollow einai poly eukolo kai poly aplo an thelo. De thelo omos giati o freak bro einai latreia. Kai otan tou "tin leo" eite edo pera eite se facebook eite opoudipote, to kano (profanos) gia plaka, toulaxiston autos to kserei.

    To noima einai to intervention giati noiazomaste gia auton, giati i fasi exei plaka (elpizo na katalaves toulaxiston oti to thread tou Parasight einai xioumoristiko e?), kai giati to exei parakanei arketa oste na ton douleuoume xalara kai filika, opos kanoume me anthropous pou sumpathoume. Oxi gia na mi vlepoume malakies sto news feed mas. Stamata na eisai toso eksupnakias se kathe sou post, kai gine ligo eksypnos.
    παρατηρώ ότι μου απαντάς κάπως ΣΟΒΑΡΑ, μήπως είσαι οφτόπικ;;;

  11. #26
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    μονο αγαπη



    παραθετω και μια χτεσινη συζητηση οφ δε ρεκορντ με φιλη μου βαθια χωμενη στο συριζα

    Όχι ήμουν μια ρομαντικιά που ψήθηκα

    Νιώθω σαν απογοητευμένος ψηφοφόρος του ΠΑΣΟΚ το 81
    χαχαχα

    Το περίμενα οτι δε θα ειναι όλα ρόδινα κι ωραία αλλά όχι και τόσο άμεσα :ρ

    Όσο για τους φίλους μου Συριζαίους που ρωτάς... Μην ανησυχείς φτιάχνουν όλοι τις βαλίτσες τους για υπουργεία


    Για να μην πω για αυτούς που ήδη έχουν θεσαρες
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #27
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Xaneis to noima tou thread. To na ton kano unfollow einai poly eukolo kai poly aplo an thelo. De thelo omos giati o freak bro einai latreia. Kai otan tou "tin leo" eite edo pera eite se facebook eite opoudipote, to kano (profanos) gia plaka, toulaxiston autos to kserei.

    To noima einai to intervention giati noiazomaste gia auton, giati i fasi exei plaka (elpizo na katalaves toulaxiston oti to thread tou Parasight einai xioumoristiko e?), kai giati to exei parakanei arketa oste na ton douleuoume xalara kai filika, opos kanoume me anthropous pou sumpathoume. Oxi gia na mi vlepoume malakies sto news feed mas. Stamata na eisai toso eksupnakias se kathe sou post, kai gine ligo eksypnos.
    παρατηρώ ότι μου απαντάς κάπως ΣΟΒΑΡΑ, μήπως είσαι οφτόπικ;;;
    Σοβαρα μου μιλησες, σοβαρα σου απανταω. Εδω μου απευθυνθηκες σοβαρα λεγοντας οτι δεν πρεπει να σβηστει ο φρηκ μπρο. Λες και αυτο εννοουσα που ανεφερα το παλιο τοπικ.

    Ξαναλεω, σταματα να εισαι εξυπνακιας, και γινε λιγο εξυπνος στο παρον θρεντ, αφου γενικα εισαι.

  13. #28
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Παιδιά δε μπειράζει διαφωνούμε. Υγεία να έχουμε να διαφωνούμε, δε χρειάζεται να είμαστε όλοι Σύριζα.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  14. #29
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    και τελος σε ποιον να κραζα την κυβερνηση της ΝΔ να ουμ στο fb ; αφου οι 5/6 φιλους μου ειναι Συριζα , δε θα χε πλακα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #30

    Default

    Αυτό το θρεντ με προσβάλλει, όταν εγώ έγραφα ποστ για τις κοροϊδίες του Τσίπρα (εδώ και τρία χρόνια) σε σημείο μονομανίας, ο φρικ έγραφε ακόμα για τη ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ! Τώρα τελευταία που επιδεικνύει οξυδέρκεια εφάμιλλη της δικής μου βρήκατε να του την πείτε; Μια χαρά τα λέει ο φρικ, κάποια στιγμή θα καταλάβετε κι άλλοι (μάλλον όχι όλοι, δυστυχώς) τι παίζει με την πιο αμερικανόδουλη κυβέρνηση της μεταπολίτευσης.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

Similar Threads

  1. Freak bro Or Freak No More?
    By Kain in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 10-01-2005, 10:02
  2. Parakaleitai o freak bro
    By symposium_lexotanil in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 28-04-2004, 21:58
  3. Opoios ekane lock to topic ATTN: freak brother
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 2
    Last Post: 05-04-2004, 21:08
  4. ATTN: freak brother
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-2004, 15:26
  5. Freak Brothers
    By freak brother in forum Comics/Cartoons
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-2004, 13:19

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •