Page 187 of 539 FirstFirst ... 87137177185186187188189197237287 ... LastLast
Results 2,791 to 2,805 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

  1. #2791
    μηδέν statik's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Reality Asylum
    Posts
    225

    Default

    δεν 3ερω ρε μαλακες, ρε δεν 3ερω.
    γυρισα πριν λιγο σπιτι μου, κι ενω δεν 8ελω να διαβασω ιντυμιντια, και να ακουσω τις γνωστες μαλακιες, μπαινω λιγο μπας και "χαλαρωσω" εδω μεσα, και βλεπω τυπακια να λενε κατα τη ΜΙΑ (ρεεεεεεε....) το μεσημερι "γαμω τα μαλακισμενα παλι γαμησαν την πορεια" και αλλα χειροτερα οπως "τα φρικια εχουν απο τη μαρφιν 4 νεκρους και τα καταφερανε παλι". ε οχι ρε μαγκες, δεν το παλευω *και* αυτο. ειμαι ΤΙΓΚΑ φρικαρισμενη, ΕΙΔΑ τον τυπο του δεν πληρωνω να πεφτει απο τη σκαλα και να του ανοιγει η κεφαλα απο τα γαμωμπασταρδα του καπα-καπα που μας σπρωχνανε ΟΛΟΥΣ για να "κρατησουν" δικια τους την πανω μερια της πλατειας και την "περιφρουρηση της βουλης (ΓΟΥΑΤ ΔΕ ΦΑΚ) απο τους γνωστους/αγνωστους". και ναι ρε μαλακα, δεν γινεται επαναστα, δν 8α μπαινες στη βουλη, ναι στ @@ τους οι 300 και ΔΕΝ πεφτει ο καπιταλισμος, ΟΜΩΣ ρε φιλε... ΟΜΩΣ.
    ειδα τα κλασικα ανεγκεφαλα να σκανε μπουκαλια ΜΕΣΑ στον (μαλακισμενο/κα8υστερημενο μεν αλλα...) κοσμο της Αλεκαρας. και ενω αυτα και τα αλλα γαμησια των μπατσων δεν εχουν τελειωσει -αφου ειναι οτι χειροτερο ρε, ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, να βλεπεις ΔΙΑΔΗΛΩΤΕΣ (ως τετοιοι δεν κατεβηκαν οι κνιτες η κατι μου διαφευγει?) να κα8ονται να κανουν τη "δουλεια" των ΜΑΤ καλυτερα και απο αυτους τους ιδιους και να κυκλωνουν σαν να ειχαν ΣΧΕΔΙΟ, ακυρο και ΑΣΧΕΤΟ απο "κωλοπαιδα" κοσμο -εεκιτες/σεκιτες/δενπληρωνιτες/οτινανιτες- απο μια μανουβρα που κανανε μαζι με ματατζηδες κατεβαινοντας το στενο της βουκουρεστιου απο πανω και βγαινοντας στη σταδιου να κοπανησουν τους υπολοιπους ΔΙΑΔΗΛΩΤΕΣ, ε διαβαζεις και αυτα εδω μεσα... και σαν να μην εφταναν τα παραπανω να βλεπεις μετα στην αμαλιας το ασ8ενοφορο που ΥΠΟΤΙ8ΕΤΑΙ επαιζε τραυματιας τοσο σοβαρα που κανεις μας δν η3ερε αν ηταν ο πεσμενος ηδη "δεν πληρωνω" που ειχαμε δει να του ανοιγει η γκλαβα στα 2 ας πουμε η ενας αλλος (πχ δεν 3εραμε καν αν ηταν ''κκ'' η αν ηταν ασχετος) που υποτι8εται χαροπαλευε... και να ναι ολοι μουδιασμενοι. και τα χημικα να σε πνιγουν. και να τις παιζουμε "μετα3υ" μας. και οι αφεντικανοι να γελανε. ε ρε μαλακα οικτος. και αυτο για τα χημικα το λεω ως τυπα που δεν εχω καν χοντρο προβλημα με πνευμονες κλαματα και μαλακιες...
    και να χεις τον κοσμο να προσπα8ει να "σω8ει" απο τους νεους μπατσους που σκασανε 3εκουραστοι φυσικα να διαλυσουν οτι ειχε απομεινει, απο την κατω πλευρα της πλατειας, και να ναι ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ η πυκνωση του κοσμου που μαζευοταν στην πανω μερια για να αντε3ει και να προχωρησει, και να ναι τα κωλοπανα στην "περιφρουρηση" τους και να λιπο8υμανε τα παππουδια ρε μπροστα τους και μπροστα μας, απο την πιεση και τα χημικα, αλλα αυτοι να μην κουνανε βημα ουτε καν για να δωσουν "λιγο αερα" στην ροη του κοσμου που απλα προσπα8ουσε να βρει διε3οδο να αναπνευσει και να σω8ει απο το 3υλο. (3υλο που μερικοι φαγανε και απο τις 2 μεριες ασ πουμε πριν.. και απο "δικους μας" και απο τους μπατσους...)
    και συν ολα τα υπολοιπα να σκαει αφαλιτης (ΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ οχι γνωστος αγνωστος ουτε "προβοκατωρ") και εκει που εχω λιωσει απο ολα τα παραπανω, να παει να μου ανοι3ει κ την τσαντα. και να ψυλλιαστω τη φαση του τυπα με το πραντα γυαλι και το ραλφ λορεν πουκαμισακι (κυριλα ο λιτακος, οχι μπλακμπλοκιτης οπως πολλοι απο δω μεσα 8α γουσταρανε να ηταν ας πουμε για να δικαιολογησουν τον κα8ε πρετεντερισκο) αλλα να παι3ει γαμημενη μαλακια και να τον χασουμε μεσα απο τα "χερια μας". ε οχι ρε μαλακες, ειναι πολλα σκηνικα αυτα για μια μερα. ειδικα αμα εισαι στο γενικο σου ζοφο, στο γενικο σου τρε3ιμο και με ενα πεος στην κωλαρα καπου στα 2 μετρα. γι' αυτο κι αυτο το "παραληρημα" μου, που στην τελικη 8ελει να πει ενα απλο "φτανει". σκαστε λιγο μερικοι. ειλικρινα δλδ. και οι μεν και οι δε και εγω μαλλον περισσοτερο. ηταν σαν να διαβασα δεκα σελιδες παπαδημητριου ας πουμε μαζεμενες στο ΕΡ. σεβασμος ρε γαμω. (για τη φουκαριαρα τη μανα μας και μετα για την γραφικη "τα3η μας"). κλειστε και λιγο τις τι-βι. τεσπα, το χαωσα, ζητω συγγνωμη, παω να αποσυρ8ω.
    anti-metal

  2. #2792
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    αγκοραφομπικ οχι. θα θελαμε, αλλα δεν υπαρχει διαφορα αλλη απ'το οτι οι πανω ειναι εξυπνοι αδιστακτοι καριοληδες και οι κατω σιχαμερα οργανα χωρις καμια ελπιδα. θανατος ρε, ψοφος σε ολους τους.

    φαντομ λεω να ξεκινησω απ'το φτωχο διακριτικο αμαξακι σου.
    this is radio freedom.

  3. #2793
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    ε μου γίνεσαι ΣΠΦ τώρα!

  4. #2794
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    αγκοραφομπικ οχι. θα θελαμε, αλλα δεν υπαρχει διαφορα αλλη απ'το οτι οι πανω ειναι εξυπνοι αδιστακτοι καριοληδες και οι κατω σιχαμερα οργανα χωρις καμια ελπιδα. θανατος ρε, ψοφος σε ολους τους.

    φαντομ λεω να ξεκινησω απ'το φτωχο διακριτικο αμαξακι σου.
    το audi λες; δεν έχω πρόβλημα, έχω αυτογνωσία. αφού το κάναμε κι αυτό προσωπικό, μπορούμε να συζητήσουμε ποιοι είναι οι πραγματικοί αγωνιστές, μάλλον θα τους ξέρουμε και τους 50!

  5. #2795
    Senior Member rottenside's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    273

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post

    rottenside, συγχαρητήρια, σιγοντάριζε αυτούς που τον σκότωσαν. ελπίζω να έμαθε πια ο παλιορεφόρμας και να σκεφτεί καλά το ρόλο του κόμματος εκεί ψηλά, ηλίθιε.
    δεν ξερω που ακριβως χαοθηκες σε αυτα που ειπα, κ δεν καταλαβες κατι. ειπα οτι ειναι λυπηρο που πεθανε καποιος , ανεξαρτητως χωρου, αλλα ειναι ειρωνικο το οτι πεθανε απο αυτους με τους οποιους πηγαινε χερι χερι σημερα. ή λεω ψεμματα? οι υπολοιπες μαλακιες που λες περισσευουν.οποιος ειχε ματια σημερα μπορουσε να δει, δεν χρειαζοταν καν φιλτραρισμα το σημερινο, ηταν φουλ ξεκαθαρο.
    Οπου με θελουνε φυτο, εγω θα κανω σαματα.

  6. #2796
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    ναι, ήταν τραγική ειρωνία ο θάνατός του, πλάνταξε όλος ο πλανήτης μαλάκα.

  7. #2797

  8. #2798
    Senior Member rottenside's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    273

    Default

    ρε τρομπα, θες να πιαστεις απο τις λεξεις κ να αρπαζεσαι σαν καθυστερημενο που δεν καταλαβαινει τι του λενε? που σκατα ειναι το θεμα σου στο κατω κατω? η στην τελικη πες μας κ τη δικη σου θεωρια για το θεμα.
    Οπου με θελουνε φυτο, εγω θα κανω σαματα.

  9. #2799
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    http://www.babylonia.gr/anakoinoseis...k-athinas.html

    Δυνατό κείμενο η ΑΚ.
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  10. #2800
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    Ναι. Στα κείμενα είναι δυνατή..
    It is known.

  11. #2801
    farfetch'd Ace's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Republic of Genoa
    Posts
    3,184

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    http://www.babylonia.gr/anakoinoseis...k-athinas.html

    Δυνατό κείμενο η ΑΚ.
    Για τον ΠΟΥΤΣΟ κείμενο. Για την ταμπεκιέρα τίποτα. Απογοήτευση για την ΑΚ.
    "Δεν συζητάμε, γιατί είμαι ΟΞΥΘΥΜΟΣ."
    نحن نحب فصل الربيع الجميل.

  12. #2802
    καμαρωτὸς εὐνοῦχος BibleBlackBird's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Διατανος
    Posts
    407

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    http://www.babylonia.gr/anakoinoseis...k-athinas.html

    Δυνατό κείμενο η ΑΚ.
    ρε μην ποσταρεις εμετικα κειμενα, τουλαχιστον να κρατησει μια σοβαρη υποσταση το φορουμ.

    Α και καλκι βρες καμια γκομενα αγορινα μου και ασε τις ασυναρτητες μαλακιες, για το θεο.

  13. #2803
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Kάλκη, είσαι βλάκας ρε γαμώτο.

  14. #2804
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    ωπα, ωπα. για στακα λιγο. καθεστε και "στενοχωριεστε" (αχου τα μωρε, πλανταξατε στο κλαμα) για εναν τυπο που, νταξ, εστω και να το δεχθω, η βαση του κκε να ηταν αθωα, αυτος ηγεσια ηταν. μαλακιες περι και καλα ανθρωπισμου τις ακουω βερεσε. αυτο που εκανε το παμε χθες ειναι κηρυξη πολεμου. εγω εχω κανει τις επιλογες μου με ποιον ειμαι και τα διαφορα χαζα κνιτακια του φορουμ εχουν κανει τις επιλογες τους. μπορει εσεις να εχετε στο μυαλο σας χιλιαδυο πραγματα, ο φαντομ οτι το κκε ειναι καποια παραπλανημενη αριστερα που θα ξαναβρει τον δρομο, αλλοι οτι ολοι οι ανθρωποι πρεπει να ειμαστε μονιασμενοι για καποιον μεταφυσικο λογο και αρα ειστε οι καλοι, ενω εγω που λεω σκατα στον ταφο καποιου που ανελαβε οικειοθελως τον ρολο μπατσου (καλυτερα κι απ'τους μπατσους κιολας) μαντρωνοντας κοσμο και μπλοκαροντας την επιθεση στην βουλη ειμαι ο κακος. ε ας ειμαι, τουλαχιστον ξερω γιατι ειμαι, σε αντιθεση με ολους εσας που δεν ξερετε που σας πανε τα τεσσερα.
    this is radio freedom.

  15. #2805
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    Quote Originally Posted by Agoraphobic_S.I. View Post
    ε μου γίνεσαι ΣΠΦ τώρα!

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 02:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 04:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 16:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 02:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 01:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •