View Poll Results: Να φύγει ή να μείνει;

Voters
117. You may not vote on this poll
  • ΝΑ ΦΥΓΕΙ

    58 49.57%
  • ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ

    59 50.43%
Page 9 of 24 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 121 to 135 of 359

Thread: Firestorm : H Tελική Κρίση.

  1. #121
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default

    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    σκατόφλωρε
    αυτό το φλώρε να το κόψετε κάτι ατομάκια σαν τα μούτρα σου και σαν τον αποκάτω



    ούτε για το ίντερνετ δεν σας παίρνει.
    Τι σχετικά με τη φωτογραφία μου πριν από ένα μασκέ πάρτυ; Τι σχετικά με αυτήν αν ντυνόμουν έτσι καθημερινώς και όχι πριν από ένα μασκέ πάρτυ; Τι σχετικά με το γεγονός ότι με γουστάρει η γκόμενά σου και την πίνω απ' τα λεφτά σου, και με ροζάκι;

    Τι σχετικά με την αυταπάτη σου ότι κάποιος που γουστάρει άντρες που γουστάρουν άντρες, πηγαίνει σε πάρτυ που φιλιούνται άντρες μεταξύ τους και μπορεί να το κάνει κι ο ίδιος δε μπορεί να σου σαπίσει το μουτράκι;
    ο νταηθορ ειναι αυτος?


    Spoiler
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

  2. #122
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    με πέτσινο και ΚΡΑΝΟΣ δείχνει σαφώς πιο αρρενωπός.

  3. #123
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    Η πλευρά των "να φύγει" ειναι σε χειρότερη θέση, απλά αποδεκτείτε οτι μπορεί και να μείνει και ινιορ αν σας πρήζει την πούτσα και μετά.
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι με το να έχεις κάποιον να μαλακίζεται όπως ο κατηγορούμενος είναι σαν να προσκαλείς όλα τα τρολλ που μιλάν ελληνικά εδώ και αργά η γρήγορα θα μυριστούν τι παίζει και θα έρθουν (ένα φάντασμα πλανάται πάνω από το ER). Πόσα ιγκνόρ θα κάνεις μετά; Άσε που θα πρέπει να κάνεις λογκίν και ας μην θες. Άσε που δεν είναι και πρακτικό για τους λόγους που είπε ο ikonoklast.

    Τελικά αυτό που πρέπει να γίνει είναι να τηρούνται μερικοί απλοί κανόνες όπως μέγεθος και περιεχόμενο υπογραφής, όχι κουραστικό σπαμ και όχι φωτογραφίες σε θρεντς που δεν πρέπει να μπουν γιατί κάποιος μπορεί να μην έχει την ανάλογη όρεξη ή να βλέπει από την δουλειά. Δηλαδή σε κάθε περίπτωση 5 μέρες θα γίνεται το ίδιο και μετά από ένα μήνα πάλι το ίδιο και άντε στον επόμενο; Και με αυτούς που λένε μπαν γιατί δεν συμπαθούν κάποιον ή με αυτούς που συμπαθούν τι γίνεται; Ο Ριτζεκτ ας πούμε το είδε το θέμα αλλιώς (αν κατάλαβα καλά), όποιος είναι πιο σκατόψυχο μουνόπανο αυτός το αξίζει. Δεν πάει έτσι όμως ούτε μπορείς να μετράς κάπως πόσο βλάκας είναι κάποιος και να το ρίχνεις. Αυτό που λέω όμως γίνεται.

    Οπότε ΜΠΑΝ.

  4. #124
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    να πω ψιλοσοβαρα...

    η περιφτωσις του φιρεστρομ ειναι ταμαμ για ιγκνορ για οσους ενοχλουντε...δεν τρολαρει σατανικα, πεταει μια φωτο κι αυτο, κανεις δεν προκειτε να τον απαντησει οποτε δεν προκειται να βραχυκυκλωστε απο οτιναναι απαντησεις
    εαν σας ενοχλουν τα ακυρα του τοτε γιατι δεν γινεται κατι αναλογο με ΟΛΟΥΣ τους μπαγλαμαδες που σκαναρουν ολα τα τοπικς και οπου σκαλωσουν πεταν μια ασχετη παπαρια? πχ ο τυχαιος μικροσκοπικοτσουτσουνος επικας διαβαζει το θρεντ ''Το Τελειο Σαρμαδακι'' και πεταει ενα ''το αμπελοφυλο πρεπει να κοβεται με ατσαλι'' και δωστου ενα βιντεο με εναν τυπο με μαγιω να κουναει κωλο (δεν ειμαι ομοφοβικος...) και να τρωει σαρμαδακια με το κοινο αποκατω να κανει \m/

    εγω τον φιρεστρομ δεν τον ξερω, τον εχω στο μσν και στο ρουφιανομπουκ και δε με ενοχλησε ποτε (τουναντιον μια φορα που ομιλησαμε στο μσν με φανηκε μια χαρα προσγειωμενος) παρολαυτα με ενοχλει εδω...βρισκω εντελως ασκοπο ολο αυτο που κανει, τον θεωρω εξυπνο αλλα μπουνταλα, μπουνταλα διοτι δεν μπορει να μετριασει αυτο το οποιο βρισκει γκαυλαδερο και γιατι δεν εκμεταλευεται θετικα την παρουσια του σε ενα φορουμ

    αλλα με ενοχλουν κι αλλα πραματα...πχ η μαλακια περι ''ΕΡ''...για στασου ρε φιλε...
    στο ονομα αυτου του πραματος εχουν ερθει και φυγει ριχνοντας μαυρη πετρα τοσα και τοσα αξιολογα ατομα (δεν θα αναφερω περιφτωσεις που τους ξενερωσαν οι ιδιοι οι μοντερατορες με το που μπηκαν...)...εδω πρηζω ατομα να μπουν - ατομα με ΑΡΧΙΔΙΑ να το πω ετσι - και με λενε ''που να μπω ρε καμμενε εκει ειναι φορουμ λυκειοπαιδων'' και κατι τετοια

    αντιλαμβανομε την ''αγωνια'' του ικονοκλαστς, του, του, ...
    δεν αντιλαμβανομε την μαλακια που επιασε τον αμνηζιακ και εκανε αυτο το θρεντ...απαξ και εισαι μοντερατορας δεν κανεις τετοια πραματα
    γελαω με ντραμσικ...πραγματικα γελαω ομως
    γελαω με ξρουκ (ευχαριστω για το ποστ σου...με θυμησε γιατι σε αντιπαθουσα)
    γελαω με χελμ που κανει ποστ και ειναι λες και μας κανει χαρη...κατα τ'αλλα το φορουμ κλπ δεν παιζει ρολο μπλα μπλα μπλα

    ααα και εντιτ...ubu δεν θα ξανακανει κανενα σχολιο για εμενα στο IRC, θετικο ή αρνητικο, ολα δω θα τα λες
    Last edited by 00i00; 30-11-2011 at 02:20.

  5. #125
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    ...και για να ρίξω κι εγώ φως από μία ακόμα γωνία....

    ...αν το "ignore" δούλευε κρύβοντας παντελώς τα ποστς του τάδε χρήστη, ακόμα και τα quotings, τότε προσωπικώς δεν θα είχα λόγο να κλικάρω καν το εν λόγω thread. Αλλά ως έχει τώρα, η επιλογή του ignore είναι λίγο ανεπαρκής. Ναι μεν είναι κάποια λύση αλλά λίγο μέτρια για τον σκοπό που εξυπηρετεί. Λύση, ωστόσο, έτσι απλά.


    Από την άλλη κάνει ένας μοντξερωγώ την εξής άπλη ερώτηση: Να τον μπανάρουμε για πάντα ή όχι;

    Και λέω ναι. Είναι πολύ απλό. Είναι λίγο αυστηρό αλλά είναι απλό!

    Μισείς τον Τάδε; -Όχι
    Θα μπορούσατε να ήσασταν φίλοι; -Πιθανόν!
    Σου αρέσει η παρουσία του στο φόρουμ; -Όχι
    Γιατί; -είναι φλύαρος και τις μακράν περισσότερες φορές εριστικός ή/και εκτός θέματος
    Δεν υπάρχουν κι άλλοι που το κάνουν αυτό; -Σαφώς!
    Γιατί να μπανάρουμε μόνο τον ένα; -Γιατί όχι;
    Να μπανάρουμε κι άλλους; -Να γίνει πολλ, χωρίς πλάκα*
    Θεωρείς ότι ο Τάδε έχει ψυχολογικά προβλήματα; -Στ' αρχίδια μου.
    ...Αλλά όπως και να' χει, είναι καλό παιδί έτσι; -Γιατί όχι, αλλά για το φόρουμ αυτό είναι 100% άσχετο.

    *Το πολλ έχει πλάκα. Είναι ενδιαφέρουσα διαδικασία. Αν η πλειοψηφία ψηφίσει να μείνει ο Firestorm, it's okay ειλικρινά. Αν μου την σπάει τόσο, δεν θα μπαίνω.
    Αλλά μάλλον και πάλι θα μπαίνω! Αν η πλειοψηφία δίωξει τον Firestorm (και στο μέλλον ίσως και άλλους δέκα...), ας κάνει/κάνουν δικό τους φόρουμ.
    ...και μετά ας μπανάρουν αυτοί εμένα.
    Αλήθεια, είναι απλώς ένα φόρουμ. Αν κάποιοι εδώ μέσα είστε φίλοι και στην πραγματική ζωή, μείνετε φίλοι, είναι καλό! ...και αυτονόητο.
    Αν ο Τάδε χρήστης έχει σοβάρο πρόβλημα ας το λύσει με τους φίλους του και τον εαυτό του.
    Αν έχει πρόβλημα με το φόρουμ, να το λύσει με τους μοντς και τους άλλους χρήστες, άλλα μπορεί να φάει και μπαν.

    ...and Bob's your uncle.

    Deafening, painstaking, BB King

  6. #126
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by wurst View Post
    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Quote Originally Posted by Krux View Post

    αυτό το φλώρε να το κόψετε κάτι ατομάκια σαν τα μούτρα σου και σαν τον αποκάτω



    ούτε για το ίντερνετ δεν σας παίρνει.
    Τι σχετικά με τη φωτογραφία μου πριν από ένα μασκέ πάρτυ; Τι σχετικά με αυτήν αν ντυνόμουν έτσι καθημερινώς και όχι πριν από ένα μασκέ πάρτυ; Τι σχετικά με το γεγονός ότι με γουστάρει η γκόμενά σου και την πίνω απ' τα λεφτά σου, και με ροζάκι;

    Τι σχετικά με την αυταπάτη σου ότι κάποιος που γουστάρει άντρες που γουστάρουν άντρες, πηγαίνει σε πάρτυ που φιλιούνται άντρες μεταξύ τους και μπορεί να το κάνει κι ο ίδιος δε μπορεί να σου σαπίσει το μουτράκι;
    ο νταηθορ ειναι αυτος?


    Spoiler
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
    α ετσι εξηγειται το τραγουδακι...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #127
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    ...και για να ρίξω κι εγώ φως από μία ακόμα γωνία....

    ...αν το "ignore" δούλευε κρύβοντας παντελώς τα ποστς του τάδε χρήστη, ακόμα και τα quotings, τότε προσωπικώς δεν θα είχα λόγο να κλικάρω καν το εν λόγω thread. Αλλά ως έχει τώρα, η επιλογή του ignore είναι λίγο ανεπαρκής. Ναι μεν είναι κάποια λύση αλλά λίγο μέτρια για τον σκοπό που εξυπηρετεί. Λύση, ωστόσο, έτσι απλά.


    Από την άλλη κάνει ένας μοντξερωγώ την εξής άπλη ερώτηση: Να τον μπανάρουμε για πάντα ή όχι;

    Και λέω ναι. Είναι πολύ απλό. Είναι λίγο αυστηρό αλλά είναι απλό!

    Μισείς τον Τάδε; -Όχι
    Θα μπορούσατε να ήσασταν φίλοι; -Πιθανόν!
    Σου αρέσει η παρουσία του στο φόρουμ; -Όχι
    Γιατί; -είναι φλύαρος και τις μακράν περισσότερες φορές εριστικός ή/και εκτός θέματος
    Δεν υπάρχουν κι άλλοι που το κάνουν αυτό; -Σαφώς!
    Γιατί να μπανάρουμε μόνο τον ένα; -Γιατί όχι;
    Να μπανάρουμε κι άλλους; -Να γίνει πολλ, χωρίς πλάκα*
    Θεωρείς ότι ο Τάδε έχει ψυχολογικά προβλήματα; -Στ' αρχίδια μου.
    ...Αλλά όπως και να' χει, είναι καλό παιδί έτσι; -Γιατί όχι, αλλά για το φόρουμ αυτό είναι 100% άσχετο.

    *Το πολλ έχει πλάκα. Είναι ενδιαφέρουσα διαδικασία. Αν η πλειοψηφία ψηφίσει να μείνει ο Firestorm, it's okay ειλικρινά. Αν μου την σπάει τόσο, δεν θα μπαίνω.
    Αλλά μάλλον και πάλι θα μπαίνω! Αν η πλειοψηφία δίωξει τον Firestorm (και στο μέλλον ίσως και άλλους δέκα...), ας κάνει/κάνουν δικό τους φόρουμ.
    ...και μετά ας μπανάρουν αυτοί εμένα.
    Αλήθεια, είναι απλώς ένα φόρουμ. Αν κάποιοι εδώ μέσα είστε φίλοι και στην πραγματική ζωή, μείνετε φίλοι, είναι καλό! ...και αυτονόητο.
    Αν ο Τάδε χρήστης έχει σοβάρο πρόβλημα ας το λύσει με τους φίλους του και τον εαυτό του.
    Αν έχει πρόβλημα με το φόρουμ, να το λύσει με τους μοντς και τους άλλους χρήστες, άλλα μπορεί να φάει και μπαν.

    ...and Bob's your uncle.
    Προσπαθω τοση ωρα να πατησω το "-είναι φλύαρος και τις μακράν περισσότερες φορές εριστικός ή/και εκτός θέματος" γιατι βγαζει αυτο το εκρου του νεκρου λογω οπτικης οφθαλμαπατης απο τα κιτρινα γραμματα πανω και κατω του, και νομιζω οτι ειναι λινκ

  8. #128
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    γελαω με ντραμσικ...πραγματικα γελαω ομως
    Για πες.

  9. #129
    Kazeshini Narzul's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Volos
    Posts
    202

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    γελαω με ντραμσικ...πραγματικα γελαω ομως
    Για πες.
    Εγω θα γελασω με drumsick αν ληξει το poll με μια ψηφο διαφορα στο να μεινει το firestorm.
    best value for money disk

    09:21 <FIXXXER> ειναι εγωκεντρικος ναρκισσιστης και παρανοικος

  10. #130
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Πιο πολυ θα γελασει ο κλαψε τοτε

  11. #131

    Default

    καλά, ούτε ένα μήνα δεν μπορώ να λείψω χωρίς να διαταράξετε την ομαλή λειτουργία του ιστότοπου; και είναι κρίμα γιατί μέχρι δεύτερη σελίδα είχα γαμηθεί στα γέλια και νόμιζα ότι θα ήταν από τα καλύτερα θρεντς έβερ, αλλά μετά πέσατε πολύ. λυπάμαι αλλά το έργο σας σε αυτό το θρεντ μιλάει από μόνο του για το ποιοι είστε.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  12. #132
    Senior Member Shirime's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,444

    Default

    Εγώ πάντως προτείνω να φάει κι ένα ban o Helm, δεν γουστάρω όταν ξαναβγάλει κόμικ να μολύνει το music discussion με το ρομαντικορωμαλαιομεταλλοφιλοσοφικό του σπαμ. Όχι τίποτε άλλο, αλλά πρήζω φίλους μου λυκειόπαιδα να χωθούν ER και μου λένε "που να μπω ρε καμμένε, αυτό είναι φόρουμ μαλλιάδων".

  13. #133
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Quote Originally Posted by rage for order View Post
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι με το να έχεις κάποιον να μαλακίζεται όπως ο κατηγορούμενος είναι σαν να προσκαλείς όλα τα τρολλ που μιλάν ελληνικά εδώ και αργά η γρήγορα θα μυριστούν τι παίζει και θα έρθουν (ένα φάντασμα πλανάται πάνω από το ER). Πόσα ιγκνόρ θα κάνεις μετά;
    Με βάση αυτό, να επαναλάβω αυτό που έγραψα και στο πρώτο ποστ. Το να μείνει ο φιρεστορμ ΔΕ νομιμοποιεί το σπαμμάρισμα ε. Αν αρχίσει να σπαμμάρει φεύγει ακριβώς την ίδια στιγμή, ακόμα και αν αυτό γίνει την ίδια μέρα που θα τελειώσει το πολλ. Και αυτό προφανώς ισχύει και για τα μελλοντικά τρολλς.

    Αν θέλει να μείνει θα τηρεί τους κανόνες και θα ποστάρει σαν άνθρωπος, οκ, με ένα ανεκτό όριο βλακείας, το οποίο επίσης ισχύει για όλους.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  14. #134
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1

    Default

    Eimai fake tou Vidna kai psifisa na meinei, opote afaireste 2 psifous ap to na meinei. Thanks.

  15. #135
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Ας πούμε αυτό είναι μη ανεκτό όριο βλακείας. Ban.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 24-05-2012, 12:38
  2. Κρίση!
    By ikonoklast in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 29-01-2008, 03:34
  3. Replies: 31
    Last Post: 11-09-2005, 06:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •