Page 4 of 32 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 469

Thread: ΣΕΞ

  1. #46
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    statik, όλα τα του κόσμου!
    και η ιδέα για πλατεία γαμάει και αν υπάρχει κόσμος να μας βοηθήσει να το κάνουμε (επειδή τώρα μάλλον η πλειοψηφία ψήνεται για καντέλα) τότε αν είμαστε καλά κοιτάμε για τέτοια φάση ανεξάρτητα προς αρχές καλοκαιρακίου που κλείνουμε τη δεκαετία του παρόντος καταστήματος και θα είναι ωραία να ζήσουμε λίγο και την εναλλακτική κοινωνικότητα των εξαρχείων...
    καλοκαιρι θα παιξουν λαιβ και οι ιολα11. ναι το ξερω οτι γουσταρετε να γινει αυτο. με γκεστ πανκη σε κιθαρα μπασο φωνη, ή οτι αλλο ξερει να καμει
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  2. #47
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    Σωτε αμα βαζεις το ραλλυ ειμαι μεσα...φορτωνουμε και Αλεξ και κατεβαινουμε για μαχαιρωματα
    ναιιιιιιι
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  3. #48
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    Αγαπητή στατικ, είναι πλήρως κατανοητό και εκτιμητέο το ότι γενικά είσαι χαρούμενος άνθρωπος. Αυτό όμως, από μόνο του, δεν θα πρεπε να σου αποκρύπτει το γεγονός ότι η πλειοψηφία του ηαρ είναι, με φωτεινές εξαιρέσεις βεβαίως, ένα μάτσο (και macho) μαλάκες, που δεν τους αξίζει να πατήσουν καν το πόδι τους σε κάποιο αυτοδιαχειριζόμενο χώρο, πόσο μάλλον να κάνουν την παρτάρα τους εκεί μέσα. Εκτός αν πάνε στο βοξ.
    Επίσης, το αστείο με την ηλικία να τελειώσει επιτέλους, κλείνω σε 3 μήνες τα 21 για όποιον/α ενδιαφέρεται. Ο δαυθορ δεν ξέρω/δεν με νοιάζει.

  4. #49
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Agoraphobic_S.I. View Post
    Αγαπητή στατικ, είναι πλήρως κατανοητό και εκτιμητέο το ότι γενικά είσαι χαρούμενος άνθρωπος. Αυτό όμως, από μόνο του, δεν θα πρεπε να σου αποκρύπτει το γεγονός ότι η πλειοψηφία του ηαρ είναι, με φωτεινές εξαιρέσεις βεβαίως, ένα μάτσο (και macho) μαλάκες, που δεν τους αξίζει να πατήσουν καν το πόδι τους σε κάποιο αυτοδιαχειριζόμενο χώρο, πόσο μάλλον να κάνουν την παρτάρα τους εκεί μέσα. Εκτός αν πάνε στο βοξ.
    Επίσης, το αστείο με την ηλικία να τελειώσει επιτέλους, κλείνω σε 3 μήνες τα 21 για όποιον/α ενδιαφέρεται. Ο δαυθορ δεν ξέρω/δεν με νοιάζει.
    διακοπτω τη μελετη για να πατησω ρεκ και να ρωτησω μπαι δε γουει το εξης. χωρις να ξερω προσωπα και καταστασεις, εσυ ρε αγορι ποιος εισαι?ο απολυτος υπερασπιστης των αυτοδιαχειριζομενων? σε εβαλε κανενας πορτιερη στη φαση εσυ μπαινς εσυ δε μπαινς εσυ εισαι τρου εσυ θα ξερασεις και θα φυγεις? καλα ολα οσα λες αλλα εσυ τι ρολο βαρας δε μας ειπες. αυτα

    υγ. εγω δε βαραω κανενα ρολο αλλα πολυθ προσωπικα εχεις παρει τη φαση και αναρωτιεμαι...
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  5. #50
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Ένα 10ρακι δε ρίξανε στη ΣΠΦ; 31 βγαίνεις κύριος. Μια χαρά είναι.

  6. #51
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    Χαχα, καμία φάση δεν έχω πάρει προσωπικά. Απλά περνάω το χρόνο μου προσπαθώντας να ανοίξω καμιά κόντρα για να περάσει η ώρα!

  7. #52
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Quote Originally Posted by Agoraphobic_S.I. View Post
    Αυτό όμως, από μόνο του, δεν θα πρεπε να σου αποκρύπτει το γεγονός ότι η πλειοψηφία του ηαρ είναι, με φωτεινές εξαιρέσεις βεβαίως, ένα μάτσο (και macho) μαλάκες
    Τότε σήκω φύγε ρε Στηλ Ασσάσσιν. Νομίζεις οι υπόλοιποι έχουν τη διάθεση να διαβάζουν τις περιαυτολογικές μαλακίες σου;

    Αλλά πριν φύγεις, πες την ιστορία με το Βοξ. Υπάρχει λόγος που τους αδειάζετε ΚΑΙ αυτούς; Κάποιο κους κους;

  8. #53
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    γι αυτό όταν μιλάς για μένα κράτα και μια πισινή / είναι άλλα τόσα που το στόμα απλά δεν πρέπει να τα πει

  9. #54
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Ξέχασα ότι στο φόρουμ έχουμε κι έναν συμπλεγματικό χρυσαυγίτη που παρ'ότι "μπαίνει για τη φάση" και εν τέλει γαμάει μάνες, αδερφές, αποδίδει συλλογικούς χαρακτηρισμούς, απειλεί και φτύνει στη μούρη τον οποιονδήποτε, απαιτεί, ωσάν κλασικό περιπλανώμενο και καυλωμένο λούμπεν στοιχείο, να μη σηκώσει κανείς το βλέμμα του και να τον κοιτάξει με ύφος "τι λες ρε τρελέ". Ζητώ συγγνώμη, δεν ξαναπαρεμβαίνω, έχω συνηθίσει να αγνοώ τους τρελούς στο μετρό, στον ηλεκτρικό και οπουδήποτε, όχι από αδιαφορία αλλά επειδή ξέρω ότι τα 20 λεπτά εκεί μέσα δεν αρκούν για να βοηθήσω σε απολύτως τίποτα. Δε μιλάω για σένα, μιλάω για άτομα γενικά από το φόρουμ.

  10. #55
    ultimus_kafrus Djerdjelesh's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Πατρίδα μου είναι εκεί που μάσησα
    Posts
    1,064

    Default

    Πίσω στο θέμα μας...
    Αν γίνει Καντέλα, παίζει να το κάνουμε αρχές Μάρτη μπας και καταφέρω να είμαι κι εγώ;

  11. #56
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    7 ή 8 μαρτη ειναι καποια συναυλια δε θυαμαμαι ποια. προσεξτε το. και το επομενο εινα ιτο καρναβαλι ε οποτε ακυρο θαλεγα. αν δεν εχει συναυλια μεγαλη την πρωτη βδομαδα καντε τοτε να δουμεκαι τζερτζελε ναρθει πανω στο γαιδαρ. ποστ πικ να μας συγκινησεις μωρε
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  12. #57
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Quote Originally Posted by Agoraphobic_S.I. View Post
    Αγαπητή στατικ, είναι πλήρως κατανοητό και εκτιμητέο το ότι γενικά είσαι χαρούμενος άνθρωπος. Αυτό όμως, από μόνο του, δεν θα πρεπε να σου αποκρύπτει το γεγονός ότι η πλειοψηφία του ηαρ είναι, με φωτεινές εξαιρέσεις βεβαίως, ένα μάτσο (και macho) μαλάκες, που δεν τους αξίζει να πατήσουν καν το πόδι τους σε κάποιο αυτοδιαχειριζόμενο χώρο, πόσο μάλλον να κάνουν την παρτάρα τους εκεί μέσα. Εκτός αν πάνε στο βοξ.
    +1 , αρκει βεβαια να μην εισαι και εσυ μαλακας σαν αυτους που κραζεις

    ειναι κριμα και στεναχωρο που ακομα δεν ειστε καν 20χρονα (νομιζω?) και το εγκεφαλακι σας μου φαινεται πως γινεται μπετον "αναρχε". προσοχη βασικα γιατι τετοιες συμπεριφορες πιτσιρικαδων εχουν δει3ει μετεπειτα πολλακις την πορτα της "στροφης" απο τον (οποιο) χωρο, μπαρκαροντας προς αναζητηση "ωριμης στεγης" αλλων αρτηριοσταλινικων σεχταριστικων οδων, ειτε προς τη βολη της γκρινιας και του κραξιματος αγκαζε με το κα8ε μικρο-παρεινι των.
    .
    Last edited by VidnaObmana; 01-02-2013 at 21:54.
    Let The Freak Flag Fly!

  13. #58
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    your argument is invalid οταν σε υποστηριζει ο Βυντρα ομπαμα και η Σταυρουλα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  14. #59
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    Σωτε αμα βαζεις το ραλλυ ειμαι μεσα...φορτωνουμε και Αλεξ και κατεβαινουμε για μαχαιρωματα
    Χωράω κι εγώ; Έχω αδυνατίσει.

  15. #60
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    δυο βαζελες και δυο ΠΑΟΚτσηδες μεσα σε ενα ραλλυ? βουτυρο στο ψωμι μας
    θα ποφερετε

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •