Page 153 of 154 FirstFirst ... 53103143151152153154 LastLast
Results 2,281 to 2,295 of 2309

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2010 - 2011.

  1. #2281
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    6 στους 12 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Χαχαχα. πριν σας είπα παοκς. ΈΠρεπε εξαρχής να σας πω μπαουγκζ. Ρε λιγη σοβάροτητα. Κράζετε αεκ που έχασε σε μάτς που είχε απουσίες, οτι να ναί ενδεκάδα και παίζαμε μπας και σώσουμε την χρονιά και το ταμείο. Που και τώρα τώρα και να πάμε ομίλους CL και καύλες να μάστε και δεν φαληρίσαμε και όλα αυτά δεν λέει κάτι. Που μπορούν κάλλιστα ακόμα να γίνουν όλα αυτά, αλλά τους μπαογκς τι τους κοφτει? Λένε και μάλιστα για την αεκ ενώ για το σχεδόν παραρτημά που χτες δεν κατέβηκε καν στο γήπεδο τσιμουδιά. Και πάλι αν θες να σαι σωστός σαν ομάδα, όπως μας παίρνετε τα αυτιά χρόνια τώρα να μπορείς να μη εξαρτάσαι από αποτελέσματα για το σεντόνι. Κια προσοχή στην ενδεκάδα που θα κατέβασετε όταν με καλό βγείτε να χούν όλοι δικαώμα συμετοχής.
    καά τα άλλα:

    Quote Originally Posted by ion_storm View Post
    Ας μας εξηγήσει κάποιος παοκς το μένος αυτό που αφήνεται να διαρρέει, κάθως τερμάτησε τρίτος και με 12 βαθμούς διαφορά από το δεύτερο, για το οτι δεν θα κουνήσει σεντόνι στην φλογισμένη Τούμπα.
    Όλοι ενάντια στον δικέφαλο του βορρά της καρδιάς μας.
    I don't do drugs. I am drugs.

  2. #2282
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    1 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Quote Originally Posted by commissar View Post
    Spoiler


    Spoiler





    Αλάνι μπήκες στις καρδιές μας από την πρώτη στιγμή και εκεί θα έχεις πάντα θέση. Να 'σαι καλά για όσα πρόσφερες και όσα έδωσες, κυρίως όμως για αυτό:



    Για τα χθεσινά, ΑΕΚάκι ήσουν, ΑΕΚάκι θα σαι μια ζωή, μικρή ομάδα.
    vlaka
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  3. #2283

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ας καταργήσουμε τα πλέη οφφ τώρα όμως, ναι; Πέρα από τις άλλες παπαριές που έχουμε ήδη πει, είχαμε φέτος και την ομορφιά να καθορίσουν τις τελικές θέσεις μερικά διαιτητικά λάθη + ομάδα να θέλει να χάσει με αποτέλεσμα να αλλοιώνει την τελική κατάταξη.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  4. #2284

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by ion_storm View Post
    Όλοι ενάντια στον δικέφαλο του βορρά της καρδιάς μας.
    Η πρωτιά χάθηκε στο ΟΑΚΑ με σας, δεν κράζω την ΑΕΚ για αυτό. Απλώς, η χθεσινή εμφάνιση ήταν κάπως αδιάφορη, τη στιγμή μάλιστα που είχε ελπίδες να βγει ακόμα και πρώτη. Αυτό κρίνω, και όχι το ότι ελέω ήττας της ο ΠΑΟΚ δεν βγήκε πρώτος. Χύνε κόμπλεξ αβέρτα.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  5. #2285
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Quote Originally Posted by ion_storm View Post
    Όλοι ενάντια στον δικέφαλο του βορρά της καρδιάς μας.
    Η πρωτιά χάθηκε στο ΟΑΚΑ με σας, δεν κράζω την ΑΕΚ για αυτό. Απλώς, η χθεσινή εμφάνιση ήταν κάπως αδιάφορη, τη στιγμή μάλιστα που είχε ελπίδες να βγει ακόμα και πρώτη. Αυτό κρίνω, και όχι το ότι ελέω ήττας της ο ΠΑΟΚ δεν βγήκε πρώτος. Χύνε κόμπλεξ αβέρτα.
    Έχω κάνει δύο ποστ για το θέμα, αυτό είναι το τρίτο. Ξαναδιαβασε τα και πες μου αν θέλεις που είναι το κομπλεξ. Δεν νομίζω οτι αφήνω να εκδηλωθεί κανένα είδους κομπλεξ πόσο μάλλον με μικρότερες ομάδες από αυτή που υποστηρίζω. Η αεκ είχε ελπίδες να βγει και πρώτη οκ. Δεν τους βγήκε δεν είχαν κουράγιο δεν ξέρω είναι losers και βασικά δεν με νοιάζει, δεν νομίζω οτι μπήκε για να χάσει στο παιχνιδι. Δεν είπα πουθένα ότι εσυ συγκεκριμένα κράζεις αεκ. Αναφέρομαι σε άλλους πιο γραφικούς. Απλά είνα αστείο να κράζεις ομάδες σαν οπαδος παοκ, οχι εσυ συγκεκριμένα, για το ότι δεν βγήκες CL. Δηλαδή να εμείς είμασαν πιο σοβαροι στον πρώτο γύρο και δεν χρειαζόταν να κάνουμε 3 νίκες και να χάσετε οι υπολοίποι, όπως είναι το λογικό δεν θα συντηρούταν η έξοδος του παοκ CL. Κατά τα αλλα μερικά μικρολαθάκια μοιρασμένα σε 30 αγώνες κρίνουν πρωτάθλημα κτλ, πόσο μάλλον μερικά λαθάκια σε 6 αγώνες, θάνατος σε πλει οφφ αι ας τερματίζω τρίτος.

    εντιτ: το Όλοι ενάντια στον δικέφαλο του βορρά της καρδιάς μας. ήταν ειρωνικό για το quote μου, γιατί εγώ τουλάχιστον βλέπω μια μιανία καταδίωξης που δεν διακαιολογείται σε τέτοιο βαθμό.
    I don't do drugs. I am drugs.

  6. #2286
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    τη στιγμή μάλιστα που είχε ελπίδες να βγει ακόμα και πρώτη
    rofl, το 5-1 παίζει να έδινε 1.05

  7. #2287

    Default

    Μάλλον εννοεί την ένσταση.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  8. #2288
    και με γεύση μέντας croissant429's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    σε περιπτερα και επιλεγμενα βιβλιοπωλεια....
    Posts
    579

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    τη στιγμή μάλιστα που είχε ελπίδες να βγει ακόμα και πρώτη
    rofl, το 5-1 παίζει να έδινε 1.05
    δεν υπαρχει αυτο που λες
    στην betfair το over 4,5 goals απο κάποια ομάδα έδινε γύρω στο 7,50 με 8,00
    don't break the fucking circle

  9. #2289

    Default

    Quote Originally Posted by ion_storm View Post

    εντιτ: το Όλοι ενάντια στον δικέφαλο του βορρά της καρδιάς μας. ήταν ειρωνικό για το quote μου, γιατί εγώ τουλάχιστον βλέπω μια μιανία καταδίωξης που δεν διακαιολογείται σε τέτοιο βαθμό.
    Αυτό σχολίασα και εγώ, όχι το υπόλοιπο κείμενό σου. Και γω σου λέω πως τα περισσότερα ΠΑΟΚια και αν ρωτήσεις θα σου πουν "η πρόκριση χάθηκε με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ", και όχι την τελευταία αγωνιστική, τη στιγμή μάλιστα που δεν ήταν στο χέρι κανενός, παρά μόνο του ΠΑΟ να καταταγεί πρώτος. Αν και κατεμέ ο ΠΑΟΚ ήταν ο καλύτερος και πιο σοβαρός των 6 άγωνων, δεν μπορείς να θες πρωτιά και να μην τα παίζεις όλα για όλα σε ένα ματς-τελικό, που και πάλι όμως ο παναθηναϊκός κέρδισε με ένα αντικανονικό γκολ.

    edit: δεν κάνω λόγο περί αδικίας, ό,τι έγινε έγινε, απλά δικαιολογώ αυτό που λέω.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  10. #2290
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    7 στους 9 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    οι παοκς παρακαλω πολυ να καταλαβουν οτι θα μπορουσαν να ειχαν βγει πρωτοι εαν δεν κατεβαιναν αθηνα σαν τις ΚΟΤΕΣ με σκοπο να κρατησουν το Χ.
    αν και προφανως δε θα το κανουν και θα ασχοληθουν μονο με την αεκ,τη διαιτησια,το συμπαν ολο που ειναι εναντιον ΤΗΣ ΠΑΟΚΑΡΑΣ κλπ κλπ

    α και οντως ας καταργηθουν τα πλευοφ απλα κουραση ειναι...

  11. #2291
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Quote Originally Posted by ion_storm View Post

    εντιτ: το Όλοι ενάντια στον δικέφαλο του βορρά της καρδιάς μας. ήταν ειρωνικό για το quote μου, γιατί εγώ τουλάχιστον βλέπω μια μιανία καταδίωξης που δεν διακαιολογείται σε τέτοιο βαθμό.
    Αυτό σχολίασα και εγώ, όχι το υπόλοιπο κείμενό σου. Και γω σου λέω πως τα περισσότερα ΠΑΟΚια και αν ρωτήσεις θα σου πουν "η πρόκριση χάθηκε με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ", και όχι την τελευταία αγωνιστική, τη στιγμή μάλιστα που δεν ήταν στο χέρι κανενός, παρά μόνο του ΠΑΟ να καταταγεί πρώτος. Αν και κατεμέ ο ΠΑΟΚ ήταν ο καλύτερος και πιο σοβαρός των 6 άγωνων, δεν μπορείς να θες πρωτιά και να μην τα παίζεις όλα για όλα σε ένα ματς-τελικό, που και πάλι όμως ο παναθηναϊκός κέρδισε με ένα αντικανονικό γκολ.

    edit: δεν κάνω λόγο περί αδικίας, ό,τι έγινε έγινε, απλά δικαιολογώ αυτό που λέω.
    Μα δεν διαφωνω με αυτα που λες και πόσο μάλλον με σένα. Φαντάζομαι ότι υπάρχουν πολλοί παοκς που όντως λένε οτι η πρόκριση χάθηκε με μας στην Αθήνα (οφφσαιντ ετσι, για αυτό αναφέρω πιο πάνω τα μικρολαθάκια). Από κει και πέρα όμως υπάρχουν πολλοί ακόμα, γνωστοί, φίλοι, τύποι των ιντερνετς και λοιποί, που τα βάζουνε με την αεκ,τον Παναθηναικό και το κατεστημένο που έχει στερήσει τα πρωταθλήματα του παοκ για το ότι δεν πέρασε ο παοκ ομίλους. Κάτι το ποποίο γίνεται καιρό τώρα. Σε αυτούς απευθύνομαι και ανάφερω το -12 από το δευτερο και το ειρωνικό με για τον παοκ της καρδιάς μας. Οπότε επειδή εξ ορισμού δεν αναφέρομαι σε σένα θα ήταν καλό να θές να σχολιάσεις το υπολοίπο κειμενό μου και να να μου πεις από που πηγάζει όλο αυτό γιατί πραγματιά δεν το καταλαβαίνω και κάθεσαι και μου λες για κόμπλεξ.
    I don't do drugs. I am drugs.

  12. #2292
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    8 στους 10 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    a ego tha ithela na sxoliaseis to "sxedon parartima" gt proti fora to akouo k thelo na matho,maresei i mathisi!

    kata talla pirame afto pou aksizame k telos to thema.pairnete sta sovara tous anagnostes spor tou vorra,metrosport k salpi24

    mas exete priksei ligo ti mpoutsa oi dgiaforoi vazelogavroi oti mas fteei to simpan olo.xampari den exete parei oti ston paok i aftokritiki paei sinnefo.
    Last edited by Daffy; 26-05-2011 at 15:56.

  13. #2293
    Senior Member Eulogy's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    mesa sto nao..
    Posts
    2,256

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    den kserw an ston paok to lete aytokritiki pantws stin aek to leme mlkia
    before i pine away

  14. #2294
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Το σχεδόν παράρτημα είναι σχεδόν γιατί είναι παράρτημα αλλης μεγάλης ομάδας με γαλαξίες στην φανέλα της και μάλλον σας το δάνεισε για την στήριξη στην προεδράρα της. Μεταξύ σοβαρού και αστείου αυτό αλλά σκέψου τι έχουμε δει κατά καιρούς ώστε να σου φαίνεται αυτό παράξενο.
    I don't do drugs. I am drugs.

  15. #2295
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    Default

    a malista.i got it

    ola metaksi sovarou k asteiou ta les,alla mexri k ton liaso louka thimithikes

Similar Threads

  1. [Cinema] Conan (2011)
    By SpiritCrusher in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 29
    Last Post: 18-12-2011, 02:37
  2. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2009-2010.
    By Amnesiac. in forum Athletics
    Replies: 4110
    Last Post: 20-06-2010, 00:47
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 3618
    Last Post: 22-05-2008, 01:37
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38
  5. Internetiko Πρωτάθλημα FM2006
    By Antrikos in forum PC & Games
    Replies: 31
    Last Post: 08-09-2005, 02:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •