Page 24 of 82 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast
Results 346 to 360 of 1220

Thread: Champions League 2007-2008

  1. #346
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by geologiko_karoto
    ο Ολυμπιακος εχει παραπονα απο τη διαιτησια...

    αλλα ετσι ειναι,αμα εχεις συνηθησει το κορακι να ειναι με το μερος σου ΠΑΝΤΑ στη κωλοελλαδα κ βγεις στην Ευρωπη κ σε παιζουν ΣΤΑ ΙΣΙΑ εχεις κ παραπονα

    σωστη αποψη!!! Τωρα βαλε και την κασετα του σωστου ματς!!!!
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  2. #347
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Οldpeopletown
    Posts
    1,470

    Default

    Quote Originally Posted by pitchfork
    Από χθες, την ώρα που βγήκα από το κλειστό του ΟΑΚΑ και άκουγα στο ραδιόφωνο την εξέλιξη του αγώνα δεν μπορώ να συγκρατήσω τα γέλια μου.


    Τέτοιος λαός που να εισπράτει τεσσάρα από την ομάδα που πριν λίγες μέρες έχασε στο ίδιο γήπεδο από κάποια .... Εσπανιόλ και να πανηγυρίζει στα ραδιόφωνα και τις τηλεοράσεις, όχι απλά δεν υπάρχει στο πλανήτη αλλά ούτε σε ολόκληρο το σύμπαν. Είμαι βέβαιος.
    Βρε πάλι καλά που αυτός ο πεθαμένος ο Φανιστελρόυ έστειλε το πέναλντυ στα περιστέρια, το σκορ θα ήταν στο πέντε και ποιος ξέρει αν δεν είχε ανέβει κι άλλο.

    Βέβαια, όταν με το που περνάς τα σύνορα έχεις στο μυαλό σου την προιστορία σου με τις εφτάρες, ε, και οι τεσσάρες επιτυχία είναι. Όλοι στα ραδιόφωνα να γιορτάσουμε, πάμε γερά θρήλε μου, η ευρώπη σε προσκυνά.
    Πάντως εμείς που βλέπουμε μπάλα, άλλη μια φορά ταμείο πήγαμε, δε μπορώ να πω, νέες κονόμες σε δυο βδομάδες.....
    Για άλλη μια φορά δείχνεις πόσο πουστρομαλάκας είσαι. Δεν πειράζει, προφανώς δεν έχεις δεις το ματς. Δεν πειράζει, το ξέρουμε οτι έχεις πρόβλημα. Περαστικά ευρωπαίε...
    The future teaches you to be alone
    The present to be afraid and cold
    So if I can shoot rabbits
    Then I can shoot fascists

    Bullets for your brain today
    But we'll forget it all again
    Monuments put from pen to paper
    Turns me into a gutless wonder

  3. #348
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    304

    Default

    Re scar...xmm simfwnw oti o gauros epexe ballara xthes....alla..xasate re gamwto...panigirizeis tin ita??
    Quote Originally Posted by ikonoklast
    ΛΟΛ ΑΤΑΡ ΜΠΙ ΝΙ ΚΟΣ !!!
    ΛΟΛ ΑΤΑΡ ΜΠΙ ΝΙ ΚΟΣ !!!


    skeletian horses are coll

  4. #349
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Quote Originally Posted by geologiko_karoto
    ο Ολυμπιακος εχει παραπονα απο τη διαιτησια...

    αλλα ετσι ειναι,αμα εχεις συνηθησει το κορακι να ειναι με το μερος σου ΠΑΝΤΑ στη κωλοελλαδα κ βγεις στην Ευρωπη κ σε παιζουν ΣΤΑ ΙΣΙΑ εχεις κ παραπονα

    σωστη αποψη!!! Τωρα βαλε και την κασετα του σωστου ματς!!!!
    ΠΑΟΚ - Ολυμπιακος 6-1

  5. #350

    Default

    shora says:
    nai afto pu su lew einai oti,epezes me thn pio axrhsth omada tu omilou
    shora says:
    pou den mposuse na su valei goal
    Stormrider says:
    sinexise
    shora says:
    oles oi efkeries fevgane sto diaolo
    shora says:
    kai apafthn thn omada efages 4
    -> http://www.odes.gr <-
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


  6. #351
    Senior Member Vic's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Hrakleio, Krhth
    Posts
    1,001

    Default

    Έλα μωρέ, στα παπάρια μας. Τι θα πουν δηλαδή; Μειοψηφία είναι. Εγώ είδα όλους τους βάζελους (πλην πιτς προφανώς) να λένε το αυτονόητο, γαμώ τις ματσάρες, αξίζαμε και νίκη ακόμα, τουλάχιστον ισοπαλία μιας και παίζαμε με 10.

    Κατά τ'άλλα ανυπομονώ για την ρεβάνς και όσοι κομπλεξάρες λένε κάτι τώρα ας όψονται όταν μας βρουν μπροστά τους.

    Χτες έκλασε μέντες το Μπερναμπέου ολάκερο. Φακτ. Ε, το ευχαριστήθηκα, δεν πανηγυρίζω.

    Τι ματσάρα.
    42

  7. #352
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    Εντάξει, μεγάλη εμφάνιση του gay αλλά σε ρυθμούς ρελαντί κέρδισε η Ρεάλ [ Mits].


    Ήταν τόσο ωραίο το ματσάκι που καθυστέρησα να πάω στο αντεγκραου για να το δω μέχρι τέλους. Μπράβο στον gay που έχει φτιάξει πολύ συμπαθητική ομάδα, κρίμα που δεν έκατσε και το αποτέλεσμα που άξιζε. Πρέπει πάντως να τον δούμε και σε εντός έδρας ματς με ομάδα υψηλού επιπέδου, όταν θα χρειαστεί να δημιουργεί και όχι να περιμένει τον αντίπαλο.

    Η χτεσινή εμφάνιση πρέπει να ψιλοτρόμαξε και όσους μη-gayρους έχουν βλέψεις για πρωτάθλημα φέτος.

  8. #353
    A1DDJZZ Magellan's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    at work
    Posts
    5,491

    Default

    Quote Originally Posted by rbnikos
    Re scar...xmm simfwnw oti o gauros epexe ballara xthes....alla..xasate re gamwto...panigirizeis tin ita??
    κοιτα να δεις
    εγω χτες ακουσα απο βαζελο φιλο μου οτι δεν πρεπει να ειμαστε στενοχωριμενοι γιατι παλι καλα και τετοια ωραια

    αποφασιστε ομως
    I swear on tomorrow, if you take this chance
    Our lives are this moment, the music - the dance
    And here in this labyrinth of lost mysteries
    I close my eyes on this night and you're all that I see

  9. #354
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    στην Ελίτ.
    Posts
    1,984

    Default

    pitch πόσο πιο αξιολάτρευτος μπορείς να γίνεις πια;
    This lovely lady got the thickness
    Can I get a Hell Yeah

  10. #355
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default

    αυτη η μαλακισμενη απο ψη "να πανε ολοι καλα στην ευρωπη γιατι υποστηριζουμε ελληνικες ομαδες" ας παψει παρακαλω.στα αρχιδια μου αν εχασε ο γκευ και "αδικηθηκε",μιας και εδω και καμια 11 χρονια πηδαει ολη την ελλαδα μεσω διαιτησιας(τισ περισσοτερες φορες).οι οπαδοι του γκευ δεν πρεπει ΚΑΝ να μιλανε για αδικιες και αδικιμενους.
    παντως αυτοι που πρεπει να χαιρονται με καμια επερχομενη προκριση του δαφνοστεφανομενου πουστη στους ομιλους,ειναι τα ελεεινα και σιχαμενα χανουμια-θα ειναι η πρωτη και τελευταια ευκαιρια τους να αρπαξουν το πρωταθλημα μιας και ο σερ-τακης θα δωσει ολο το βαρος στην ευρωπη.
    crack the whip and punish me

  11. #356
    Senior Member Vic's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Hrakleio, Krhth
    Posts
    1,001

    Default

    Μαλακίες λες.

    Για διαιτησία μιλάνε πολύ λίγοι, οι εξής γνωστοί που κατά λάθος είναι γάβροι και κάποιες φυλλάδες της πούτσας.

    Εγώ ξέρω ότι είδα ματσάρα και βασικά όλη η Ευρώπη είδε ματσάρα, είδα την ομάδα μου να παίζει μπαλάρα με δέκα παίχτες από το 12', Γκαλέτι, Στολτίδη και Λεντέζμα να κάνουν 11 χιλιόμετρα έκαστος τρέχοντας, επαναλαμβάνω ότι είδα ένα Μπερναμπέου χεσμένο που ανάσα πήρε το *93* και είναι και χαρούμενο γιατί κάλλιστα θα μπορούσε να είναι 2-3 ή 3-3...

    Πες μου τι σκατά άλλο να με νοιάζει; Περιμένω να δω τουλάχιστον άλλες δύο ματσάρες στο Καραϊσκάκη και μόλις πάρουμε και καμιά ανάσα, φρονώ ότι ναι, κάποιες ομάδες στο ελληνικό πρωτάθλημα θα τις παίρνουμε στο α' ημίχρονο με το β' να παίζουν Νούνιεζ και Μήτρογλου. Δεν λέω ότι αυτό θα είναι κανόνας αλλά τι σκατά, νομίζω είμαστε φορμαρισμένοι και μάλιστα πολύ νωρίτερα από ότι πίστευα.

    Για τον Γκαλέτι δεν έχω λόγια. Είναι υπερκαυλωμένος και υπερπαιχτάρα. Το ίδιο και για τον Λούα που προσωπικά πιστεύω ότι έπαιξε πολύ καλά και συνέβαλλε στο χέσιμο του Μπερναμπέου.

    Βασικά όπως το είπε ο Οντόνιαν, μας βγήκαν οι μεταγραφές, απλά αυτό είναι άντερστέιτμεντ. Και τι να πω; Ο Λεμονής με διαψεύδει. Τον πάω τώρα ενώ κλαιγόμουν πριν επιστρέψει.

    Γενικώς είμαι πολύ χαρούμενος και ας έχασα 4-2. Ρεάλ εκτός, με δέκα παίκτες και πλασματικό σκορ. Νταξει. Θα την γαμήσω εδώ.-

    Και Φίξξξερ, μιας και το φέρνει η κουβέντα, δεν έχω-ουμε πάρει ψηλά τον αμανέ. Καυλωμένοι για νίκη είμαστε και πολύ καλά κάνουμε και μια χαρά λόγο έχουμε να είμαστε. Και θα την χαρούμε.

    Ο πιτς συγχωρείται λόγω ιδιότητας.
    42

  12. #357
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by hcpunksonacid
    αυτη η μαλακισμενη απο ψη "να πανε ολοι καλα στην ευρωπη γιατι υποστηριζουμε ελληνικες ομαδες" ας παψει παρακαλω.
    προφανώς. σαν βαμμένος αντιgayρος στεναχωριέμαι που έπαιξε τόσο καλή μπάλλα και που του βγαίνουν κάποιοι παίκτες, αλλά λέω αυτό που είδα στο γήπεδο. για τις ελληνικές ομάδες στα @@ μου, δεν αξίζουμε καλύτερη θέση στην ευρώπη. μια - δυο χρονιές φωτοβολίδες δε σώζουν την παρτίδα.
    Rock or Nothing

  13. #358
    A1DDJZZ Magellan's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    at work
    Posts
    5,491
    I swear on tomorrow, if you take this chance
    Our lives are this moment, the music - the dance
    And here in this labyrinth of lost mysteries
    I close my eyes on this night and you're all that I see

  14. #359
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    Κ ας χάσαμε κρατάω το ότι παίξαμε με παπάρια 100+ κιλά,κ οτι μπορούσε να γίνει το 3-3 στο 90φεύγα κ να μην είχαμε αυτη την ατυχή κατάληξη...νέβερμαιντ πάντως,Θρύλος τσαμπουκάς ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΑΡΜΟΖΕΙ...


    Ο Πάνκης έχει δίκιο σε αυτό που λέει περί υποστήριξης ελληνικών ομάδων..δεν έχω λόγω να υποστηρίζω πράσινους,κιτρινόμαυρους ή ασπρόμαυρους πουσταράδες..μόνο Ολυμπιακός
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  15. #360
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Οldpeopletown
    Posts
    1,470

    Default

    Quote Originally Posted by rbnikos
    Re scar...xmm simfwnw oti o gauros epexe ballara xthes....alla..xasate re gamwto...panigirizeis tin ita??
    είπα εγώ πουθενά οτι πανηγύρισα ρε φιρφιρίκο? ακόμα στεναχωρημένος είμαι. αλλά μην ακούω και μαλακίες από ορισμένους ανύπαρκτους...
    The future teaches you to be alone
    The present to be afraid and cold
    So if I can shoot rabbits
    Then I can shoot fascists

    Bullets for your brain today
    But we'll forget it all again
    Monuments put from pen to paper
    Turns me into a gutless wonder

Similar Threads

  1. Champions League 2008-2009
    By Raven Lord in forum Athletics
    Replies: 1171
    Last Post: 29-05-2009, 02:11
  2. Νέο Champions League
    By Odonian in forum Athletics
    Replies: 11
    Last Post: 01-12-2007, 18:11
  3. Champions League 2008-2009
    By Nemesisofnikos in forum Athletics
    Replies: 4
    Last Post: 30-11-2007, 20:31
  4. UEFA Champions League 2007-2008
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 93
    Last Post: 04-09-2007, 21:41
  5. Champions League 2006/07
    By Tonosalata in forum Athletics
    Replies: 1366
    Last Post: 15-08-2007, 22:48

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •