Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ ΜΕΤΑΛ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    cagedandasleep.
    Posts
    4,634

    Default

    Εγώ είμαι με τον κάβιτι.
    Α γαμήσου μαλάκα χ.
    The commune crap, camp bop, middle-class, flip-flop
    the queen is dead, boys

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,827

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast
    Quote Originally Posted by Kalki
    Quote Originally Posted by ikonoklast
    Βασικά εδω που τα λέμε να πούμε κε ξερωγώ, όσοι ήσασταν μεταλλάδες κε μετά γίνατε κάβιτις κε κάλκις κε πουλάτε τα παλιά σας σιντί κε τα κόμικς κε τα χάμμερς κε τις μανίνες και τα μπλέκ σας κε όλα αυτά εν πλείρυ συνοιδείσι, είσαστε κα8υστερημένοι. Όχι ο πορν, εσείς οι άλλοι. Όχι επειδή γίνατε κάλκις κε καβιτις αλλα επειδή είστε κα8υστερημένοι. Και να γίνει και σπλιτ κε όλα.
    Εγώ δεν έχω πουλήσει τπτ ακόμα.
    Και δεν ήμουν και ποτέ μεταλλάς.
    χοχο!
    Δεν ιπα "εσύ ο individual κάβι και ο individual κάλκιτι που γίνατε καβλκις κε καλκβιτις αφότου αποκηρύξατε το μεταλ". Η χρήση των συγκεκριμένων διαδικτυακών ψευδωνύμων χρησιμοποιή8ηκε σαν μουσικός προσδιορισμός κε με διόλου δηκτικόν τρόπο κε πολύ τρυφερά κε με στοργή εκ μέρους μου. Αν ληφ8εί μάλιστα υπόψη οτι η τομή των μουσικών μας ακουσμάτων πι8ανολογώ οτι είναι μεγάλη αγαπητοί φίλοι, 8α γίνει ηλίου φαεινότερο τοιαύτο. Αυτό επίσης επιχειρή8ηκε απο τον υποφαινόμενο να παρουσιαστεί στην εξής πρόταση: "Όχι επειδή γίνατε κάλκις κε καβιτις αλλα επειδή είστε κα8υστερημένοι." Και νε! Κα8υστερημένος πρέπει λέγω να ειν, εις που αβρόχοις ποσί κε απερισκέπτως ή κε με δίχως αγάπη στην ψυχούλα του μέσα, εκπορνεύει το παρελ8όν του αυτό, το μαζώχνει κε σύσσωμο το ξεπουλάι, το εκδιώχνει, το πετροβολά. Αφήστε τα μίση λοιπόν αγαπητοί φίλοι κε συμφιλιω8είτε με το παρελ8όν σας διοτι πολύτιμο αυτό εστί. Αγκαλιάστε το κε φιλιώστε με πα8ος. Kυλιστείτε μαζί του στα χωράφια της μνήμης.

    ρε.επειδη πουλαμε 5 σιντις σημαινει οτι ξεπουλαμε και το 'παρελθον' μας?(και γιατι τετοια μαλακισμενη διακριση μεταξυ παρελθοντος και παροντος.μαλλον προκειται για μια φυσικη εξελιξη του χρονου,που φυσικα μεσα σαυτον εξελισσεσαι κιεσυ,και αφου εξελισσεσαι μπορεις να διακρινεις,να συνδιαζεις,να απορριπτεις,να δεχεσαι αρα να επιλεγεις,και οχι για δυο διαφορετικα πραγματα του τυπου 'πιο ειναι πιο γαματο'.Το ενδεχομενο να μην γουσταρουμε καποια απο τα πραγματα που υπαρχουν στη δισκοθηκη μας εχει εξανεμιστει?ακομα και τωρα εχω παρει σιντις-τα οποια δεν μαρεσουν καθολου-και τα οποια ψινομουνα να πουλησω-αλλα θα περιμενω κανα δυο χρονια(που θα ακουω και άλλα) για να ερθεις εσυ να μου τη πεις για την εκπορνευση του παρεθοντος μου.
    we swim with sharks
    and fly with aeroplanes in the air

  3. #18
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Μια μεγάλη παγκόσμια αλή8εια είναι ότι δεν αναφερόμουν σε συγκεκριμένα πρόσωπα εκ του φόρουμ. Με εξαίρεση ένα μειδίαμα για μερικούς απο τους δίσκους που είδα να πωλούνται δεν έστρεψα τα δόλια βέλη μου για κάποιον συγκεκριμένο, ποσο δε μαλλον για σένα που τώρα μόλις είδα τι πουλάς. Ο κίνδυνος λοιπόν να σας πάω στους μπάτσους για ξεπούλημα του παρελ8όντος σας, είναι μικρός.

    Ξανακοιτώντας ωστόσο την λίστα του κάβιτι δεν είμαι και πολύ σίγουρος.

  4. #19
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default

    Συνήθως το κράξιμο περί ξεπουλήματος στον φίλο μας γίνεται αφού πρώτα αγοράσουμε όσο το δυνατόν φθηνότερα τα σιντί που πουλάει.
    Μιλάω γενικά για άτομα από το φόρουμ.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by pitchfork
    Συνήθως το κράξιμο περί ξεπουλήματος στον φίλο μας γίνεται αφού πρώτα αγοράσουμε όσο το δυνατόν φθηνότερα τα σιντί που πουλάει.
    Μιλάω γενικά για άτομα από το φόρουμ.
    Για αυτό φρόντισε να μου δώσεις φτηνά το LP του "Kronet til Konge" επιτέλους.

  6. #21
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default

    axaxaxaxaxaxa
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  7. #22
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Κοιτα, γενικα δε με νοιαζει τυχαιε χρηστη ΗΑΡ. Αλλα μιας και ζητηθηκε, παρτε το σπλιτ και παλι δε με νοιαζει. Απλα τωρα εχω ενα θρεντ να βαζω ΟΛΕΣ τις μαλακιες. Επισης, μπορουμε οταν φτασει τις 500 σελιδες να το τυπωσουμε και να το στειλουμε στο Χεβι Μεταλ Χαμερ και στο Μαντ για να μαθουν κι αυτοι.

  8. #23
    Crystal meth habit O)))zma's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Dark Globe
    Posts
    889

    Default

    Patos
    Rats, Rats lay down flat
    we don't need you, we act like that

    and if you think you're unloved
    then we know about that...

Similar Threads

  1. ΝΤΕΘ ΜΕΤΑΛ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
    By FIXXXER in forum General Discussion
    Replies: 70
    Last Post: 13-04-2009, 14:31
  2. Replies: 2
    Last Post: 05-05-2007, 19:21
  3. ΕΔΩ ΣΤΟ ΡΕ8ΥΜΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΧΟΥΝΤΑ.
    By UmbilicalResidue in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 14
    Last Post: 14-03-2007, 13:15
  4. ΝΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑΛ ΝΤΙΣΚΑΣΣΙΟΝ ???
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 46
    Last Post: 04-12-2004, 18:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •