Page 55 of 71 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast
Results 811 to 825 of 1053

Thread: Poso kaula einai na koroideueis ton Olumpiako?

  1. #811
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    2 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Βυντρα Ομπαρδεμ, μιλησε μας για την αθλητικη σου αποψη και κατευθυνση.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  2. #812

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    η πράσινη τον είπε θωρηκτό ναι. ο κόσμος πάλι που τον είχε για άχρηστο δεν είδα να διαμαρτύρεται και τόσο έντονα.
    δεν ξέρω για τα δικά σας φόρουμς μπλογκζ ή ό,τι ας πούμε αφού δεν τα παρακολουθώ. ό,τι πιάνω από κουβέντες με φίλους-γνωστούς βάζελους λέω.
    ε το ''θα δεις, θα σας γαμήσει ο ΣΟΦΟ φέτο'' δεν το έχω ακούσει και λίγες φορές.

    για βύντρα τι να σου πω και τι περιμένεις να ακούσεις? έστω ότι ο χοντρός δεν ήθελε να σκάσει φράγκο ή έστω ότι ήθελε, με γεια του με χαρά του και στις 2 περιπτώσεις.
    Από τον κόσμο όμως-γιατί εγώ αυτό το κομμάτι μπήκα να σχολιάσω και όχι την μεταγραφή σκέτο/νέτο- μόνο ένα 10% ήθελε τον συγκεκριμένο στην ομάδα. και αυτό για να πικάρουμε τα δεύτερ.....ε τον αιώνιο αντίπαλο ήθελα να πω.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  3. #813
    untitled unmastered tssks's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    δενεχωπουναπαω
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by VidnaObmana View Post
    Mitsmann εσυ εισαι οργανωμενος κωλογαυρος?
    όπα ρε χουλιγκάνι
    Quote Originally Posted by MaX Payne View Post
    το αποκλειουμε ο βυντρα να βρηκε περισσοτερα λεφτα απο τη Λεβαντε?
    βασικά τι το συζητάτε; αυτό θα έγινε, συν το ότι απλά δε πήγε στον οσφπ για να μη γίνει κόκκινο πανί στους βαζελοφανς

  4. #814
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    my_troubled_Mind η πρασινη ειναι του Τρακη
    ο κοσμος ψιλοαδιαφορια βλεπω γενικα για σοφο ουτε κρυο ουτε ζεστη


    για Βυντρα δεν περιμενω να κουσω τπτ κουβεντα κανουμε εκανε κατι συγκρισεις ο Μιτσμαν με εμας εκει μπηκα στην κουβεντα
    και τι θα πικαρες εμεις λες ναχαμε προβλημα να δουμε βυντρα με κοκκινα
    ισα ισα

  5. #815

    Default

    @μαξ πεϊν-το ξέρω ρε ότι είναι του βλάκα η εφημερίς! δεν μου λες, επειδή δεν έχω πάρει* ή κοιτάξει ποτέ ισχύει ότι έπαιζε στήλη των δικών σας οργανωμένων? περιέργεια ε, δεν το πάω κάπου. όσο για τις στιγμές που θα χάριζε ο λουκάς νταξει, θυμάμαι γκολ κωνσταντίνου εναντίον βάζελου στο καραϊσκάκη που χοροπήδαγε σαν το κατσίκι...στο γήπεδο πανηγύρισα, όταν είδα εκπομπή μετά το ματς( τι πάει να πει ΠΟΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ?), ένιωσα λίγο αμήχανα χεχε.





    *υπήρχε εποχή που εκτός των 3 εφημερίδων που αγόραζα καθημερινά(φίλαθλος,γκολ,πρωταθλητής), μετά τους μεταξύ μας αγώνες έπαιρνα και derby να δω τι γράφετε. οου δε μέμοριζ...κουρού-καφές-τσιγαριά και ανάγνωση εφημερίδων που κρατούσε 1μισυ/2 ώρες.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  6. #816
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    μια εντελώς τυχαία ημερομηνία και ημέρα της εβδομάδας
    http://www.inews.gr/17/kykloforia-at...efimeridon.htm

    ΦΩΣ 13.340
    SPORTDAY 11.800
    ΓΑΥΡΟΣ 9.710
    GOAL
    9.580
    ΕΞΕΔΡΑ 8.230
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 7.850
    ΦΙΛΑΘΛΟΣ 6.100
    ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ 4.160
    ΠΡΑΣΙΝΗ 3.900
    ΓΑΤΑ 3.150
    DERBY 1.570
    SCORE 1.000
    Rock or Nothing

  7. #817
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    ναι, το αποκλειουμε. δεν εισαι Ολυμπιακος και δεν εχεις ιδεα τα της ομαδας οποτε μπορεις να υποθετεις οτι θες.
    Σύνελθε Μιτς. Αυτό περίμενα να το δω μόνο σε μενουμίσσιο ποστ.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  8. #818

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    @Ρεϊβεν-6.000.000 ΣΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΓΑΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ?


    Spoiler
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  9. #819
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    άντε γεια ρε

    Rock or Nothing

  10. #820
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    ναι, το αποκλειουμε. δεν εισαι Ολυμπιακος και δεν εχεις ιδεα τα της ομαδας οποτε μπορεις να υποθετεις οτι θες.
    Σύνελθε Μιτς. Αυτό περίμενα να το δω μόνο σε μενουμίσσιο ποστ.

    ε?

    ε αν ειχατε διαβασει ολη την περιρρεουσα ατμοσφαιρα σε σχετικα με τον ολυμπιακο μεσα το ιδιο θα λεγατε. Δηλαδη βγηκε κανα συμπερασμα οτι ο κοσμος γουσταρε περαν της κατηγοριας των ηλιθιων που ανεφερα πριν?
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #821
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ρε παιδιά, ποιος είπε ότι οι οργανωμενοι κωλόγαυροι του αγαπητού αδελφάτου του Πειραιά γούσταραν την μεταγραφή Βυντρίνιο?
    Πολύ απλά ο αρχιτσέλιγκας βαγγέλας, το σύγχρονο τοτεμ των σοβαρών παραγόντων του ποδοσφαίρου πίστεψε ότι έτσι θα ανέβει το κύρος του. Εγω θα σας παίρνω τους παίχτες και θα τους κάνω ομαδάρα. Ουγκ, και με την ευκαιρία θα πουλήσω και λίγη μούρη στο κοπάδι μου.
    Επειδή όμως οι γαυροι θέλησαν να αποφύγουν την ξεφτίλα του τύπου, μαλάκες πάρτε βυντρα να χορτάσετε, έσκουξαν και θύμισαν σε όλο το ποδοσφαιρικό στερέωμα ποιοι οπαδοί έχουν πραγματικά λόγο στα τεκταινόμενα της ομάδας τους.
    I don't do drugs. I am drugs.

  12. #822

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ιον στορμ, ποια πιστεύεις πως είναι η γνώμη του κοπαδιού(όπως λες) για τον αρχιτσέλιγκα(πάλι όπως λες)?
    το πρόσημο είναι αρνητικό ή θετικό?

    επίσης τι κάνει κοπάδι έναν λαό? αν οι κωλόγαυροι είναι κοπάδι και σε όλα λένε ναι, ή δείχνουν σε όλα τη στήριξη τους στη διοίκηση, δεν πιστεύεις ότι η γκρίνια(''χοντρέ πούλα'' π.χ.) και η απουσία του κόσμου από το γήπεδο εφέτο, θα έλειπαν?


    τέλος, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πρέπει να έχει λόγο ο κόσμος. ο ολυμπιακός ΕΙΝΑΙ ο κόσμος του, και όχι οποιοσδήποτε πρόεδρας.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  13. #823
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    μαι τρουμπλεντ μαιντ, σε θεωρώ πολύ σοβαρό και σωστό χρήστη(φορουμ) και θα απαντήσω σοβαρά και όχι στο πνευμα του παραπάνω μου ποστ.

    Οι περισσότεροι φίλοι μου είναι γαυροι σε διάφορα επίπεδα πόρωσης και ασχολίας με την ομάδα. Πραγματικά οι περισσότεροι από αυτούς ξερνάνε στη θέα και μόνο του βαγγέλα. Τυχαίνει επίσης οι περισσότεροι από αυτούς να ανήκουν στο κομμάτι των σκεπτόμενων οπαδών.

    Έχουν κόψει το γήπεδο και τα πολλά πολλά με την αλλαγή προέδρου και κυρίως μετα τα σκηνικά του θα πάρω το πρωτάθλημα ακόμα και αν μπουν στο γήπεδο τα τανξ να βαράνε σουτάκια.
    Θεωρώ οτί αυτη την μερίδα οπαδών προσπάθησε να πλησιάσει ο πρόεδρος σας με την μεταγραφή βυντρα και τέτοιου τύπου κινήσεις. Αφού ο κοκκαλης το έκανε εγώ γιατί όχι, είμαι σίγουρος ότι σκέφτεται.

    Το κοπάδι παραπάνω πηγαίνει στο ότι καλώς ή κακώς έχετε συνηθίσει σε κάποια στάνταρ σαν οπαδοί και η μόνη παραδοχή που μπορεί να κάνει κάποιος σκεπτόμενος γαυρος είναι να εξισώσει τα αίσχη που έκανε ο ολυμπιακός με αυτα που έκανε ο Παναθηναικός, παραβλέποντας σχεδόν τα πάντα.
    Τέλος ακόμα και σε αυτούς που φωνάχουν χοντρε πούλα και άλλα χαριτωμένα, υπάρχουν άτομα που λένε χοντρε πούλα αλλά πρώτα ξεπάτωσε όσο μπορείς τον Παναθηναικό και οποιαδήποτε άλλη ομάδα μας κοιτάξει στραβά να γελάσουμε το βράδυ.

    Οπότε απατώντας σου πιστεύω ότι οι περισσότεροι γαυροι δεν χωνεύουν τον πρόεδρο σας, και αυτους προσπαθεί να γλείψει ο πρόεδρος.

    Εσύ πες μου πόσοι απο αυτούς θα πούνε δεν γουστάρουμε να πάρουμε άλλα πούστικα πρωταθλήματα με κάθε μέσο και τρόπο???
    I don't do drugs. I am drugs.

  14. #824
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    1 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  15. #825
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    για το χοντρε πουλα που λετε
    εχει ακουστει στο γηπεδο σοβαρο κραξιμο στο χοντρο;

    αφου ειναι της πλακας τελειως το φετινο νομιζω και τα εισιτηρια που εχετε ειναι γενικα ακριβα δεν το βρισκω και περιεργο που δεν εχει τοσο κοσμο

    Quote Originally Posted by my_troubled_Mind View Post
    @μαξ πεϊν-το ξέρω ρε ότι είναι του βλάκα η εφημερίς! δεν μου λες, επειδή δεν έχω πάρει* ή κοιτάξει ποτέ ισχύει ότι έπαιζε στήλη των δικών σας οργανωμένων? περιέργεια ε, δεν το πάω κάπου.
    ναχω παρει 1 η 2 φορες Πρασινη στην ζωη μου δεν το γνωριζω αυτο που ρωτας
    αν επαιζε στηλη λογικα τα πρωτα χρονια μετα δεν ειχαν και τις καλυτερες σχεσεις

Similar Threads

  1. Poso omorfo einai i gynaika na einai kafros?
    By old_charlie in forum General Discussion
    Replies: 96
    Last Post: 02-07-2008, 13:57
  2. Poso gnwrizete ton allo user...
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 26-06-2005, 18:56
  3. Pio einai to pio kaula?
    By katwrimos in forum General Discussion
    Replies: 14
    Last Post: 13-06-2004, 20:27
  4. Poso asteia einai ta atomakia pou bafontai blacksters... :D
    By NeedleFeast in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 15-03-2004, 16:54

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •