Page 15 of 19 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 211 to 225 of 283

Thread: ΜΗΝΜΗΝ ΚΑΙ ΓΙΟΥΛΙ. για να τελειωνουμε με ΟΛΑ

  1. #211
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by regularpaul View Post
    θεμα)
    αναβω τσιγαρο
    θα τα πούμε από κοντά εμείς ..... και δεν θα είναι και πολύ ωραία!
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #212
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    αυτός που έβαλε το XR είναι μπαλαδώρος ,

    Το καλό το XT είναι το 550



    απλά με το ασημένιο το ντεπόζιτο


    και ένα πρεζάκι φίλος είχε αυτό
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #213
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Όχι και XR 250 ρε παιδιά, που κλείνεις το γκάζι και νομίζεις οτι φρενάρει το μηχανάκι.

  4. #214
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Όχι και XR 250 ρε παιδιά, που κλείνεις το γκάζι και νομίζεις οτι φρενάρει το μηχανάκι.
    πας βουνό όμως με το XR
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  5. #215
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    το θρεντ αυτο εχει κατι απο μεθυσμενο σεξ με μια ΟΧΙ και τοσο του γουστου σου κοπελα (πολιτικαλι κορεκτ για να μη πω μπαζο) , το βραδυ το διαβαζεις με ποπ κορν και εισαι μεσα στην καβλα , και το πρωι το κανεις μια επαναληψη με πιο καθαρο μυαλο και θες να ξερασεις.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  6. #216
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Δεδομένο, το συγκρίνω με το WR που είχα εγώ παλιά και πόσταρα πριν κάποιες σελίδες. Το XR το είχε φιλαράκι που ανεβάιναμε στον Χορτιάτη μαζί.

  7. #217
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    φανταζομαι αναφερεσαι στο ποστ που εκανα για τη μενουμισιον αν βριζει ή οχι. προφανως το εκανα με χιουμορ.
    Χιούμορ για το πως κάνει σεξ σε δημόσιο φόρουμ το οποίο παρακολουθεί και η ίδια. Χωρατατζή.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  8. #218
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Και ναι, όχι, δε σας βρίζω, μη σκάσει κανείς να μου πει καμιά μαλακία, μιλάω παντελώς καλοπροαίρετα, αυτά από μένα καληνύχτα.
    εντελώς φιλικά
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  9. #219
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by ubu View Post
    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    φανταζομαι αναφερεσαι στο ποστ που εκανα για τη μενουμισιον αν βριζει ή οχι. προφανως το εκανα με χιουμορ.
    Χιούμορ για το πως κάνει σεξ σε δημόσιο φόρουμ το οποίο παρακολουθεί και η ίδια. Χωρατατζή.
    Επίσης, μια και δε θίχτηκε, το παραπάνω ήταν εξίσου μεγάλη αηδία (και μεγαλύτερη) όταν το έκανε ο blitzer και ο cybernaut. Ο cybernaut μάλιστα δεν έκανε καν χιούμορ, απλά μας ενημέρωνε δημόσια για το τι έχει κάνει με μια κοπέλα που συμμετέχει και παρακολουθεί το φόρουμ.

    Δεν υπάρχει ο σεξισμός παιδιά, είναι μόνο κάτι ακρότητες που γράφουν κάτι περίεργοι σε αφίσες στα εξάρχεια. Μείνετε ήσυχοι.

    Αυτά.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  10. #220

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Γενικά όμως Κάλκη και Κάρχαρτ, ώρες ώρες μου δίνετε την εντύπωση ότι νοσταλγείτε πολύ το ER του 2005, αυτό στο οποίο θα λέγατε την αληθινά βαριά και σκατόψυχη καφρίλα για έναν άνθρωπο που, είτε βάσιμη είτε όχι, μοναδικό σκοπό έχει τη διέγερση. Λοιπόν δεν ξέρω αν ο λόγος σας παρέμεινε έτσι από παλιά και συνηθίζετε να μιλάτε με τέτοιους μηδενισμούς (human trash, αναπνέεις τον αέρα μας κλπ) ή όντως είστε έως και σήμερα ΤΟΣΟ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΥΛΑ, αλλά εγώ προσωπικά με κάτι τέτοια ΓΕΛΑΩ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΑ και σκέφτομαι τα χρόνια που πέρασαν, αν εσείς τα σκέφτεστε καθόλου κλπ.

    Και ναι, όχι, δε σας βρίζω, μη σκάσει κανείς να μου πει καμιά μαλακία, μιλάω παντελώς καλοπροαίρετα, αυτά από μένα καληνύχτα.
    Βαριέμαι να επεκταθώ ιδιαίτερα σε αυτό, αλλά από εμένα ξεκάθαρα όχι στο μαυρισμένο quote. Προτιμώ το ER που λέμε για μουσική με μινμιν, dreamweapon, casshern, κλπ, και όχι το ουρακοτάγκικο ερ, και το ερ του ποστπιξ στο ουέλκαμ θρεντ. Προτιμώ να μπαίνει νέος κόσμος, παρά να αναπαράγονται οι μαλακίες των παλιών και να κάνουμε όταν επιστρέφει ο..razor.


    Τώρα, σε μερικά Θεμελιώδη πράγματα της επόμενης παραγράφου, υπάρχουν κάποιες σταθερές, καθώς δεν γίνεται να συμπαθάμε όλονα τον κόσμο, εγώ συμπαθώ αρκετό δηλαδή, αλλά όχι όλονα. Ο Μπέρνιν Αμπίσιον είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση που τα δέκα στα δέκα όσων γράφει τα θεωρώ αδιαπραγμάτευτα αντιαισθητικά και απαράδεκτα, με ό,τι μπορεί να σημαίνει αυτό για τον κόσμο που ζούμε, δεν αντέχω, τι να κάνουμε. Δεν θα το συζητήσουμε κιόλας αυτό, γιατί θα επανέλθουμε στην κουβέντα του πόσο ξέρεις έναν άνθρωπο από τα ποστς του, άλλοι λένε λίγο, άλλοι λένε πολύ, άλλους τους νοιάζει, αλλά και άλλους όχι! Δεν αντέχω. Ούτε για πλάκα. Και η ενστικτώδης εναντίωση σε όλα όσα δεν αντέχει να βλέπει γραμμένα ένας άνθρωπος, δεν συνιστά "εμμονή" εκ μέρους του, αλλά λανθάνουσα αντίδραση. Και εντάξει, το ότι "αγαπηθήκαμε" στο νέο ER τη βραδιά που φάνηκε ποιός κέρναγε μουτζέτο στον άλλον, μπορεί να είναι χαρακτηριστικό του νέου ΕR, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως σε οποιαδήποτε πλαίσια, κάποιες φορές θα υπάρξουν κάποιοι τσακωμοί που δεν θα είναι απαραιτήτως επί προσωπικού, αλλά επί αντικρουόμενων ιδεολογιών/συμπεριφορών. Και όπως είπα και στην πρώτη πρόταση, αυτό είναι μόνο θεμελιώδες, δεν τίθεται υπό αμφισβήτηση, είναι αδιαπραγμάτευτο.

    Και δεν είναι πως κάθομαι και βρίζω τον γιούζερ μπέρνιν αμπίσιον όπου σταθώ και όπου βρεθώ, αν είναι δυνατόν. Απλά όταν υφίσταται ένα thread, που ενώ υπάρχει ένας κανονικός διαπληκτισμός, στον πραγματικό κόσμο, ο οποίος έχει μεταφερθεί στο ίντερνετ για λάθος λόγους, και οι συμμετέχοντες σίγουρα δεν αισθάνονται καλά με τα όσα γράφονται, είναι ΚΡΕΤΙΝΙΣΜΟΣ να κάνεις xioumoraki (δημοτικού κιόλας) πάνω σε κάτι που κάποιον ίσως τον πονάει, αλλά εσένα σε διασκεδάζει. Όχι πως δεν θα μπορούσε να τα ρωτάει στα σοβαρά ο συγκεκριμένος λέω, αλλά ακόμα και η πλάκα είναι αηδία όταν έχει δημιουργηθεί κάτι τέτοιο. Και δεν έχει να κάνει με την συμπάθεια (ή μη) που μπορεί να έχει ο καθένας στους όσους αφορά αυτό το θρεντ, ούτε με κάποια ζόρικη και εκβιαστική ευγένεια των "δύσκολων περιστάσεων". Αυτό αντανακλά γενικές συμπεριφορές.

    Και αν παρατηρήσεις σταμ, αυτό που γράφω είναι το εντελώς αντίθετο του 2005 χαλαρού κιελαμωρέ ερ. Γενικώς συμφωνώ με ubu σε αυτό.

  11. #221
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ωραια ολα αυτα, αλλα σε ενα λυπηρο θρεντ κατα τη γνωμη μου, εχουν ποσταρει αρκετοι με το "νον πολιτικαλ κορεκτ χιουμορ" που καυτηριαζεις, με ελλειψη σεβασμου στους συμμετεχοντες των διαπληκτισμων, με σαφη στοχο την καλυτερη ατακα που θα μαζεψει τα περισσοτερα πινκς, και εσυ οχι μονο κολλησες στον μπερνιν αμπισιον και δεν εκραξες ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ, αλλα τωρα λες οτι δεν ειναι εμμονη, αλλα ειναι απλα λανθανουσα αντιδραση. Αν εξαιρεσουμε το music κομματι του φορουμ, τα μισα, αν οχι περισσοτερα απο τα ποστς σου ειναι για να κραξουν τον μπερνι. Σοβαρα το εννοεις οτι δεν εχεις εμμονη? Σου εγραψε με 2 τεραστια ποστς ηδη σε αυτο το θρεντ οτι οκ, το χουμε καταλαβει, ξεκολλα τωρα κτλ, και εσυ κανεις το αποπανω ποστ, για ποιον λογο? Να επαναλαβεις το ηδη established μισος προς οτιδηποτε πρεσβευει ενα ποστ μπερνιν? Ή για να το δικαιολογησεις ως "σωστο" επειδη το βαζεις σε ενα ομορφο περιτυλιγμα?

    Φιλικα παντα ε

  12. #222
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    round 15 FIGHT!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  13. #223
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Ρε παιδιά ειλικρινά, δε σας ξέρω δε με ξέρετε - μετρημένα άτομα γνωρίζω προσωπικά από δω μέσα - αλλά αυτό το θρεντ ένα πράγμα που θυμίζει μόνο.



    Α, και ον τόπικ...

    Spoiler
    Πρέπει να είμαι ο μοναδικός με 2 φίλους που την πάτησαν με την ίδια μηχανή.


  14. #224

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ωραια ολα αυτα, αλλα σε ενα λυπηρο θρεντ κατα τη γνωμη μου, 1. εχουν ποσταρει αρκετοι με το "νον πολιτικαλ κορεκτ χιουμορ" που καυτηριαζεις, με ελλειψη σεβασμου στους συμμετεχοντες των διαπληκτισμων, με σαφη στοχο την καλυτερη ατακα που θα μαζεψει τα περισσοτερα πινκς, και εσυ οχι μονο κολλησες στον μπερνιν αμπισιον και δεν εκραξες ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ, αλλα τωρα λες οτι δεν ειναι εμμονη, αλλα ειναι απλα λανθανουσα αντιδραση. Αν εξαιρεσουμε το music κομματι του φορουμ, τα μισα, αν οχι περισσοτερα απο τα ποστς σου ειναι για να κραξουν τον μπερνι. Σοβαρα το εννοεις οτι δεν εχεις εμμονη? Σου εγραψε με 2 τεραστια ποστς ηδη σε αυτο το θρεντ οτι οκ, το χουμε καταλαβει, ξεκολλα τωρα κτλ, και εσυ κανεις το αποπανω ποστ, 2. για ποιον λογο? Να επαναλαβεις το ηδη established μισος προς οτιδηποτε πρεσβευει ενα ποστ μπερνιν? Ή για να το δικαιολογησεις ως "σωστο" επειδη το βαζεις σε ενα ομορφο περιτυλιγμα?

    Φιλικα παντα ε
    Φίλε μου φίξξξερ, θα θίξω τα δύο που αρίθμησα, και μέσω αυτών θα λάβεις και απαντήσεις για τα υπόλοιπα

    1. α) Άλλο το πολίτικαλ ινκορέκτ χιούμορ, άλλο ο κρετινισμός. Εναντιώνομαι στο δεύτερο, όχι στο πρώτο, σε μεγάλο μέρος της ζωής μου ζω κάνοντας το πρώτο. Δεν έχω παρατηρήσει κάτι για το δεύτερο.
    β) το ότι η βλακεία του Μπέρνιν με ενόχλησε περισσότερο από των υπόλοιπων, και πάλι δεν είναι θέμα εμμονής. Απλά η βλακεία του με ενόχλησε περισσότερο, όπως και κάθε άλλη βλακεία που γράφει. Εμμονή είναι να σου κολλήσει κάτι στο μυαλό (που ίσως να μην ισχύει) και να φτιάχνεις ιστορίες, και να ρίχνεις λάσπη, και να βάζεις τρικλοποδιές, και να βάζεις ταγκς ίσως, και να λες λόγια σε τρίτους, κάτω από τα τραπέζια, υπήρξαν τηλεφωνήματα, στα εμεσέν, στα άιερσί, στις κρυφές συναντήσεις, στους ανομολόγητους έρωτες, στα Μυστικά, στα Πάθη, στον Φθόνο. Δεν έχω εμμονές. Απλά όταν κάποιος γράφει κάτι που μου γυρίζει το κεφάλι ανάποδα, αντιδρώ ενστικτωδώς. Δεν συμβαίνει συχνά. Στο Ερ του 2005 συνέβαινε ίσως περισσότερο. Μεγαλώνουμε όλοι. Αυτό λέω και στον Μπέρνι, να μεγαλώσει λίγο, γιατί δεν αντέχω να ξέρω πως γράφονται τέτοια πράγματα, ακόμα και αν επιλέξω να μην τα διαβάσω.

    2. Ο λόγος είναι πως απάντησα στον σταμ, ο οποίος μετέφρασε και αυτός κάτι λανθασμένα. Η ροή των γραφομένων μου με οδήγησε στο δικό μου κομμάτι του BATTLE. Αντιπαθώ και άλλα άτομα, μπορούμε να κάνουμε αν θέλετε ένα σοβαρό hate thread να γράψει ο καθένας τα απωθημένα του.

    και ένα τρίτο, χωρίς να υπάρχει στο ποστ σου, λίγο πιο γενικά

    3. Είναι γενικά αναγκαίο να διαχωριστεί το doulemataki και το xioumoraki σε δύο κατηγορίες. Η μια είναι "για γεγονότα που ο παθών έχει επιλέξει να εκθέσει" και η άλλη "για εκείνα που δεν έχει επιλέξει, και βρέθηκε ένας h. του κοσμάκη να τα φέρει στο προσκήνιο". Στην πρώτη περίπτωση, το χιούμορ ίσως και να πλησιάζει περισσότερο το νον-πολίτικαλ κορρέκτ, το "κακούλι" πράγμα που μπορούμε να κάνουμε χωρίς να είμαστε "κακούληδες", είναι και κάπως (κα)κούλ άλλωστε. Στην δεύτερη, είναι καθαρή, αγνή, σαφής Μικρότητα. Τουλάχιστον εγώ έτσι το βλέπω, να πείτε και εσείς

  15. #225

    Default

    Ευχαριστώ πολύ για αυτή τη διαδικτυακή γωνίτσα, Ντράγκονλορντ. Προχθές σκεφτόμουν πως είναι περίεργο που δε μπορώ να έχω πια (ελληνιστί) πρωινάδικα σε ένα χόουμσικ μακελειό, τέτοιες ημέρες που περνάω μια σχετικά πιεστική φάση. Ο καφές μου ξαναμύρισε Αιγαίο, το χαμόγελό μου αντανακλάται στην οθόνη σάσπρομπλε, τα σπουργίτια τιτιβίζουν ερωτόκριτο



    Πς. Μελίντα!!!!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •