Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 270

Thread: EUROBASKET 2011 (+ η μεγαλύτερη αστειότητα της FIBA Europe στην ιστορία)

  1. #31
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    καλος ο ενθουσιασμος
    μεχρι να παιξουμε με την ισπανια και να μας κανουν παλι τον κωλο πηγαδι
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  2. #32
    Senior Member bhoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    286

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Νέοπας είμαι,αλλά δεν περίμενα να βρω μπασκετικό thread που να έχει ανοίξει προ Αυγούστου.
    Υποκλίνομαι!

    Παίδες,εγώ βλέπω και Λιέτουβα (τυχεροί εάν πάνε κάποιοι,οι γυναικάρες εκεί είναι θεές,έμαθα από Νορβηγό πως ταξιδεύουν εκεί για τις Λιθουανές...ποιοι; οι Νορβηγοί!)

    υ.γ. κατά τα άλλα η FIBA Europe είναι αλλού γι΄αλλού,αφού δεν μπόρεσε να κρατήσει το ρόστερ 14 παιχτών που είχε αποφασίσει καθότι οι αγώνες θα είναι μπόλικοι. Εγώ ελπίζω αυτό το 24άρι να πιάσει κόπο στις "μικρότερες" χώρες αλλά με τέτοιες ημερομηνίες που πέφτει πλέον πάνω σε πρωταθλήματα και Λιγκ και δε συμμαζεύεται,δεν μπορώ να καταλάβω.
    Περί Βαλκανίων: http://www.gazzetta.gr/article/item/...ra-pali-philoi

  3. #33
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by bhoy View Post
    Νέοπας είμαι,αλλά δεν περίμενα να βρω μπασκετικό thread που να έχει ανοίξει προ Αυγούστου.
    Υποκλίνομαι!

    Παίδες,εγώ βλέπω και Λιέτουβα (τυχεροί εάν πάνε κάποιοι,οι γυναικάρες εκεί είναι θεές,έμαθα από Νορβηγό πως ταξιδεύουν εκεί για τις Λιθουανές...ποιοι; οι Νορβηγοί!)

    υ.γ. κατά τα άλλα η FIBA Europe είναι αλλού γι΄αλλού,αφού δεν μπόρεσε να κρατήσει το ρόστερ 14 παιχτών που είχε αποφασίσει καθότι οι αγώνες θα είναι μπόλικοι. Εγώ ελπίζω αυτό το 24άρι να πιάσει κόπο στις "μικρότερες" χώρες αλλά με τέτοιες ημερομηνίες που πέφτει πλέον πάνω σε πρωταθλήματα και Λιγκ και δε συμμαζεύεται,δεν μπορώ να καταλάβω.
    Περί Βαλκανίων: http://www.gazzetta.gr/article/item/...ra-pali-philoi
    Που βρισκεις το περιεργο; ειναι φτηνες οι πουτανες εκει. γυναικαρες οντως.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  4. #34
    Senior Member bhoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    286

    Default

    Να είσαι σκανδιναβός και να ψάχνεις για κάτι διαφορετικό,που είναι πάλι ξανθό...

    Τώρα για πουτάνες και κολ γκερλς δεν ξέρω ρε μάγκα,δεν έχω ακούσει για Βαλτική να υπάρχει κατάσταση όπως σε Ρωσία,Ουκρανία.

    υ.γ.πάνε για χρυσό λέμε

  5. #35
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by bhoy View Post
    Τώρα για πουτάνες και κολ γκερλς δεν ξέρω ρε μάγκα,δεν έχω ακούσει για Βαλτική να υπάρχει κατάσταση όπως σε Ρωσία,Ουκρανία.
    Απλά πράγματα...


  6. #36

    Default

    62-38 την Τουρκία.

    Αυτό δείχνει μεν πόσο σπρώξιμο είχανε φάει, αλλά δεν παύουν να είναι σοβαρή και καλή ομάδα με μεγάλα ονόματα.
    Άμα κρατήσουν αυτή την άμυνα και στα επίσημα, λογικά θα πάμε 8άδα και πιθανώς 6άδα.

  7. #37
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    1 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    και βαλε.χτυπανε μεταλλιο imo.

  8. #38
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Σοβαρευτείτε.

  9. #39
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    έχετε βρει κανα τορρεντ (ή ο,τιδποτε) για τα παιχνιδια αυτα?
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  10. #40
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    καλη φαινεται η ομαδα αλλα εχει παιξει με ολες τις σαπιοομαδες - γαμω το σπιτι της ομοσπονδιας !
    παιξε φιλικα με γαλλια ισπανια λιθουανια σερβια(οχι μηπως εχουμε τα ιδια) να φας τη πουτσα να δεις πως ειναι...
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  11. #41
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    bump!!!

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Και φτασαμε στο σημειο της αστειοτητας της FIBA Europe. Η διοργανωση του 2011 ηταν αρχικα προορισμενη να εχει 16 συμμετεχουσες ομαδες. Οι οποιες ηταν οι 10 που προκριθηκαν μεσω της επιδοσης τους στο Παγκοσμιο Πρωταθλημα του 2010, και αλλες 6 οι οποιες θα προκρινονταν μεσω προκριματικων. Βγηκε το προγραμμα των αγωνων, οι υπολοιπες 15 ομαδες χωριστηκαν σε τρεις ομιλους των 5, επαιξαν στα προκριματικα ολον τον Αυγουστο του 2010 για τις υπολοιπες 6 θεσεις (δυο απο καθε ομιλο), ολα μια χαρα, κομπλε. Στην τελικη φαση περασαν οι Μεγαλη Βρετανια, Βελγιο, Ισραηλ, Μαυροβουνιο και FYROM και εμειναν απεξω καποιες καπως πιο κλασικες χωρες οπως Ιταλια και Βοσνια, αλλα και τρεις χωρες μελη του πρωην σοβιετικου μπλοκ, η Γεωργια, η Λετονια και η Ουκρανια.

    Εγω χωρις να το χω ψαξει το θεμα, υποθετω πως αυτο δεν αρεσε στη FIBA Europe καθολου, καθως θα θελε να προσελκυσει περισσοτερο κοσμο για το Ευρωμπασκετ, με αποτελεσμα να αποφασισει στις 5 Σεπτεμβριου 2010 (δηλαδη μια βδομαδα μετα το τελος των προκριματικων) πως τελικα θα συμμετασχουν 24 ομαδες συνολικα, κι οχι 16

    Τι σημαινε αυτο? Οτι απο τα προκριματικα περασαν οι 12 απο τις 15 ομαδες στην τελικη φαση του Ευρωμπασκετ (αυτες που τερματισαν στην πρωτη τετραδα του ομιλου τους), ενω οι υπολοιπες τρεις ομαδες που τερματισαν τελευταιες(Πορτογαλια, Φινλανδια, Ουγγαρια) θα παιξουν για τις τελευταιες δυο θεσεις ενα μινι τουρνουα τον Αυγουστο του 2011.

    Με λιγα λογια, τον Αυγουστο και μετα απο 60 αγωνες που εγιναν πραγματικα ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ περσι το καλοκαιρι, θα ολοκληρωθει το πρωτο τουρνουα για να βγει καποια ομαδα τελευταια, και οχι πρωτη.
    Σημερα παιζει Πορτογαλια - Φινλανδια, με τις δυο χωρες να εχουν εξασφαλισει την συμμετοχη στο Ευρωμπασκετ, αφου η Ουγγαρια εκανε 4 ηττες σε 4 παιχνιδια με αυτες. Η Φινλανδια περναει και με ηττα μεχρι 12 ποντους αν δεν κανω λαθος. Οριστε και οι ομιλοι απομενει να δουμε ποια θα ειναι qualifier 1 και 2.


  12. #42
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    θελω πορτογαλια

  13. #43
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  14. #44
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    5 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    το παιδι ειναι καθυστερημενο ρε.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #45
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by nothingman View Post
    κατσε να βαλει ενα strap-on η κοκκινου και να δουμε μετα

Similar Threads

  1. Replies: 123
    Last Post: 31-01-2019, 17:35
  2. Replies: 128
    Last Post: 16-09-2012, 12:45
  3. RUSH Europe 2011
    By mrmaiden in forum Live & Events Talk
    Replies: 26
    Last Post: 30-01-2011, 19:45
  4. Replies: 2
    Last Post: 10-07-2010, 17:06
  5. FIBA WORLD CHAMPIONSHIP 2006 (aka MundoBasket)
    By Bullet in forum Athletics
    Replies: 160
    Last Post: 10-09-2006, 15:41

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •