Simera to proi eixa eggrafi se ena ergastirio sti sxoli mou 11 me 12.

Ksypano loipon kata tis 10, pino ton kafe mou, kano to tsigaro mou, xazeuo ligo sto net k kata tis 10:30 pao na paro to autokinito na fygo.

To eixa parkarei akrivos ekso apo to spiti mou k eniotha k tyxeros giati einai dyskolo na vreis thesi edo (Pl. Attikis, akrivos eko apo to metro) poso mallon ekso apo to spiti sou

H polykatoikia mou einai goniaki. Apo ti mia pleura vlepei se ena parkaki k apo tin alli einai ena oikopedo pou o idioktitis tou to xrisimopoiei san parking gi auton k gia tous filous tou

Sto dromo tou oikopedou parkaroun oloi pano sto "pezodromio". Mi fantasteite tpt fovero. Miso metro plakakia einai gia kammia 20aria metra.

Me to pou katevaino loipon vlepo klisi apo troxaia gia paranomi stathmeusi se pezodromio!

65.5 euro!!!!!!

Frikaro ekeini ti stigmi k koitao k ta ypoloipa parkarismena sto pezodromio amaksia. Kammia klisi. Mono sto diko mou!

Frikaro k pao me ti mia troxaia sto Metaxourgeio. Tous leo ti paizei k mou lene pos to thema einai pos eixa parkarei sto pezodromio.

"Re paidia, ekei ginetai tis poutanas, parkarei o kathenas opou vrei, o allos exei kanei PARANOMA to oikopedo tou xoro stathmeusis."

Tpt autoi, anagkastika telika na pliroso k sto telos tous leo "Feugo k pao na to ksanaparkaro ekei pano. An thelete elate na me grapsete mazi me olous tous allous pou einai ekei"


Parte k 2 pics na katalavete gia ti xoro milao





to diko mou itan ekei pou einai to tzipaki. K malista o typos perimene na fygo gia na to parkarei tin ora pou pigaina stin troxaia.

ELEOS RE PAIDIA!!! ELEOS!!!!

k ektos apo ola auta exasa k tin eggrafi sto ergastirio!

empsyxoste me giati eimai frikarismenos tora k tha pao na ksiloso to pezodromio...


EDIT: i pinakida pou leei min parkarete einai gia to keno pou thelei o allos na afinoume gia na mpainei sto oikopedo. Paranomi k auti alla anyway