Gamato show an kai psilomikro gia Manson. Oi Garbage peksan pio poly pou eitan support...Tespa eimai poly kourasmenos gia review ayti ti stigmi (an skefteite oti stous omous mou eixa anevasei mia fili ^^ ) opote tha to grapso argotera. Entometaksi, osoi pigate peite tis entyposeis sas.



EDIT:

Loipon, gia na doume. Oi Matisse pezei na einai to xeirotero support band pou exo dei eos

tora ("ayto to epomeno kommati to afierono stin ekklisia mas", gia emena ksepernaei tis attakes to Devilworx). Tespa, ystera apo gaidourini ypomoni vgenoun oi Garbage. H Shirley eitan o logos pou parakolouthousan oloi to show imo, kai ta katafere kala. Vgenontas me ena aspromayro sexy outfit ksesikose tous pantes kathos kai to live pou evgale eitan oraio.

Tespa, afou katevike apo ti skini perimename oloi me prosmoni ton Manson. Ena mavro terastio pano aplothike mprosta apo to stage kai to kalypse olo kathos i banda etoimazotan. Ligo argotera ena ntoumani kapnou arxise na aioreitai kai akoustike to instrumental version tou Antichrist Superstar. H adrenalini olo kai anevenai kai oloi fenontostan etimoi. Afou teliose to instrumental arxizei o Manson na leei to Predule (to proto kommati apo to proto tou disko) pou einai mono speech. Telionontas, mpenei to Love Song kai apo ekei kai pera den mporo na perigrapso ti egine. Mprosta egine ena klassiko elliniko pit opos panta, eno kai oi pio piso fenotan enthousiodeis. Emeis basika xothikame mesa kai mou thimise ligo Slipknot fasi mprosta (kamia sigrisi pit me pit alla pou leei o logos). Tespa, i setlist eitan i eksis:

01. Antichrist Superstar (Instrumental)
02. Prelude
03. The Love Song
04. Disposable teens
05. mOBSCENE
06. Tourniquet
07. Personal Jesus
08. Great Big White World
09. Tainted Love
10. The Fight Song
11. The Nobodies
12. Dope Fiend Segus
13. Rock is Dead
14. Sweet Dreams
15. The Beautiful People
16. Antichrist Superstar (kai mono ayto epeze ayto kai na efevge meta aksize na to deite, palies kales epoxes)


Pezei na grapso kai alla argotera, tora nystazo apo to xtesino taksidi. 12:00 to proi efiga apo edo (Volo) kai girisa 05:00 to allo proi.

Genikotera, ta meionektimata gia mena eitan: Oi Matisse , to mikro diarkeias show gia headliner 70 lepta epekse idia me tous Garbage, to setlist pou tha mporouse na einai poly kalytero (an kai se ola ta show aytou to tour to idio pezei), i psixrotita tou Manson pros to koino (an kai panta etsi einai). Den ksero ti allo gia tin ora, nystazo. ^_^ Nice gig gia emena. Ayta.