Results 1 to 15 of 344

Thread: Warlord @ Αθήνα (Gagarin) 27/4/2013 & Θεσσαλονίκη (Μύλος) 24/4/2013

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Λεκές View Post
    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    Quote Originally Posted by Λεκές View Post
    Άρα είσαι σχετικιστής μέχρι άκρων;
    δε ξέρω, νομίζω θετικιστής είμαι . Όλα σε μία εξωτερική πραγματικότητα ανάγονται, κάποιοι σχετικιστές νομίζω το αρνούνται αυτό. Ε το να λες ότι δεν υπάρχει αντικειμενικότητα στην τέχνη ή ότι όλοι οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί δε σε κάνει σχετικιστή, νομίζω είναι απλά σωστή λογική απέναντι σε κακή.

    σβηνοτουβλάκι: οκι ντόκι!
    Θύμισε μου την επόμενη φορά που θα κανεις αισθητική κρίση (βλ σχόλια για kreator) να σε κράξω τότενες :-p

    ναι ρε, εννοείται ότι όλες οι αισθητικές κρίσεις είναι για το πούτσο. Είτε αναφερόμαστε σε αντικειμενικά κριτήρια (δηλαδή ψιλοαδιάφορα) και είμαστε σωστοί, είτε λέμε τι γουστάρουμε, που η χρησιμότητα αυτού του πράγματος είναι να βρίσκουμε ομοίους μας (δηλ. κάποιος να συμφωνεί μαζί μας για να νιώθουμε καλά). Για αυτό οι αρνητικές αισθητικές κρίσεις που είναι και απόλυτες ουσιαστικά δεν επιτέθονται μόνο στη μπάντα, αλλά και στον άνθρωπο που τη γουστάρει ταυτόχρονα.

    έντιτ: μες τον όλο χαμό δε το πρόσεξα αλλά κούντος ρα για τα 2 τελευταία ποστ και ιδιαίτερα για την αναφορά και των Summoning (που χωρίς να ταυτίζονται, έχουνε και πιο ουσιαστικές ομοιότητες μεταξύ τους πέρα από πλήκτρα κλπ, στο μεταξύ αναφέρoυμε τις πιο πιθανές μπάντες στην ανθρωπότητα για να τρώμε κορόιδεμα, μήπως να ακούσουμε και Κατή τελικά?)
    Last edited by phthoggon; 01-04-2013 at 15:25.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

Similar Threads

  1. Euroleague 2012-2013
    By mourning apocalypse in forum Athletics
    Replies: 193
    Last Post: 16-10-2013, 02:05
  2. [Cinema] A Good Day to Die Hard (2013)
    By Parasight in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 9
    Last Post: 27-05-2013, 16:12
  3. ROADBURN 2013
    By regularpaul in forum Live & Events Talk
    Replies: 25
    Last Post: 09-05-2013, 19:18
  4. Replies: 11
    Last Post: 26-01-2013, 20:42
  5. 1000mods & This is Nowhere @ ΞΑΝΘΗ 12/1/2013
    By Sotos_The_Tequiler in forum Live & Events Talk
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-2013, 17:44

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •