Page 56 of 71 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast
Results 826 to 840 of 1053

Thread: Poso kaula einai na koroideueis ton Olumpiako?

  1. #826

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by ion_storm View Post
    Εσύ πες μου πόσοι απο αυτούς θα πούνε δεν γουστάρουμε να πάρουμε άλλα πούστικα πρωταθλήματα με κάθε μέσο και τρόπο???
    θα απαντήσω μόνο σε αυτό. Δεν σνομπάρω τα πρώτα που γράφεις, αλλά πιστεύω πως είναι απλά υποθέσεις. Δεν μπορούμε να ξέρουμε τις σκέψεις του χοντρού και δεν έχει και σημασία στην τελική. Ο χοντρός αύριο-μεθαύριο θα φύγει, ο κόσμος είναι που έχει σημασία.



    Ας ξεκινήσουμε από αλλού όμως. Θεωρώ ότι ο Ολυμπιακός είναι η ομάδα που κυριαρχεί αγωνιστικά και εξωαγωνιστικά την τελευταία 15ετία+ στο ελληνικό ποδόσφαιρό. Το μεγάλο κακό, είναι ότι αυτή την εξωαγωνιστική υπεροχή δεν ήταν ανάγκη να την έχει. Γιατί όσες 4άρες ή 3άρες ή και 6άρες να χώσεις στους μεγάλους σου αντιπάλους και να τους κλείσεις ''θεωρητικά'' το στόμα, πάντα θα έχεις έναν αδικημένο μικρό που με το δίκιο του θα φωνάζει για μούφα πέναλτι εις βάρος του ή κανά άλλο κόλπο που του στέρησε πολύτιμους βαθμούς.
    Μην εθελοτυφλούμε όμως, αυτή η εύνοια δεν ωφέλησε αποκλειστικά και μόνο τον Ολυμπιακό.
    Δεν είναι της ώρας όμως μα και της διάθεσης μου να κάτσω τώρα να ψάξω παραδείγματα εύνοιας της αεκ και του βάζελου ή κ των 2 μεγάλων της σαλονίκης. Δεν λέω ότι παίρναν όλοι οι μεγάλοι τα ίδια σφυρίγματα που έπαιρνε ο γαύρος, αλλά ο γαύρος και ο εκάστοτε κυρίαρχος του ελληνικού ποδοσφαίρου και θα πάρει τη μερίδα του λέοντος και θα συμβάλλει(με μεγαλύτερη ευθύνη δεν λέω) στο πουλί που θα φάνε οι μικροί. Δεν είναι ο μόνος που ''τρώει'' όμως και αν ήταν δεν θα βλέπαμε κατά καιρούς εξώφυλα φυλλάδων να κράζουν διαιτητές που ευνόησαν Ολυμπιακό,αεκ,παο,κτλ..θα βλέπαμε ΜΟΝΟ του Ολυμπιακού.

    Πούστικα* και ΜΟΝΟ υπερ του γαύρου δεν θα τα χαρακτήριζα λοιπόν τα πρωταθλήματα. Είπαμε, είχε σφυρίγματα αλλά είχε και παίχτες και θέαμα και ξεφτιλίκια στους μεγάλους του αντιπάλους.
    Ζούγκλα? Ναι, γενικά. Σε μια ζούγκλα χώρα όμως θα έχεις και το αντίστοιχο πρωτάθλημα.
    Αλλά είναι λίγο υποκριτικό να βγαίνουν και να λένε οι οπαδοί του παο π.χ. ''φέρτε πίσω τα κλεμμένα'' όταν ρε μαλάκες, μεταξύ μας μιλάμε, και εσείς το ανάποδο σφύριγμα υπέρ του ιωνικού π.χ. το είχατε.




    *ένα πρωτάθλημα θεωρώ πούστικο και ήταν ο λόγος και για να κόψω. αυτό με την ένσταση. Θεωρώ πως οποιαδήποτε ομάδα βρισκόταν σε αυτή τη θέση και το τρίποντο θα σήμαινε πρωτάθλημα θα το έκανε βέβαια αλλά δεν με ενδιαφέρει. Αλλιώς τον έμαθα τον γαύρο εγώ.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  2. #827
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    11 στους 11 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ντάξει κεγώ γαύρος μια ζωή αλλά ποτέ μέσα στη 15ετία δεν γινόντουσαν αυτά που γίνονται τώρα.15 ομάδες δορυφόροι,σφυρίγματα παντού για να μην χαθεί το αήττητο,κανονίσματα για το ποιος θα πέσει ή ανέβει(μεγαλύτερο έγκλημα από το πώς ανέβηκε τις κατηγορίες ο πλατανιάς δεν έχει ξαναυπάρξει).
    Και μέσα σε όλα αυτά διαβάζεις σήμερα και το εξής ωραίο:http://sportgod-sportgod.blogspot.gr...post_8956.html
    Sorry αλλά αυτή τη στιγμή ο ολυμπιακός είναι με χαωτική διαφορά η πιο σιχαμένη ομάδα του ευρωπαικού ποδοσφαίρου(άντε μαζί με unt).
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  3. #828
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    6 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by my_troubled_Mind View Post
    Αλλιώς τον έμαθα τον γαύρο εγώ.
    για πες πως τον εμαθες?

  4. #829
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    4 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Απαντάς πολύ ωραία και μπορεί να γίνει σωστή κουβέντα.
    Ανοίγει και μεγάλο θέμα και ας δούμε που θα παει.
    Στο ποστ μου δεν αμφισβήτησα ότι αίσχη έχει κάνει και ο Παναθηναικός. Αυτό που είπα είναι όμως ότι τα αίσχη του γαύρου δεν είναι δυνατόν να συγκριθούν.
    Κάθε ομάδα θα πάρει σφυρίγματα αναλογα το μεγεθός της. Πάντα θα φωνάζει κάποια ομάδα για αδικία. Γίνεται παντού και θα γίνεται για καιρό ακόμα. Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να ψάξουμε όλα τα παραδείγματα τα τελευταία 15 χρόνια.
    Αλλά μιλάμε ότι ο γαυρός θα έπαιρνε ΠΑΝΤΑ, ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ το αποτέλεσμα που θέλει και ταυτόχρονα θα έπαιρνε και μερικά βοηθητικά από δω και από κει.
    Όταν έχεις τέτοια υπεροχή παρασκηνίου είναι λογικό και ναμενόμενο να βγαλεις και φράγκα, κάθε χρόνο CL, να πάρεις και παίχτες, να φτιάξεις και ομάδα και να ρίξεις και καμιά τεσσάρα στη συνέχεια να κλείσεις τα στόματα, τα οποία άνοιγαν με το που έληγε ο αγώνας και άρχιζε η καταγραφή των αμφισβητούμενων φάσεων.
    Αναφέρομαι σε αυτό το αίσχος που δημιούργησε αυτή τη διαφορά δυναμικού, αγωνιστικού και οικονομικού, η οποία στην πορεία απλά γάμησε τα πάντα.
    Προφανώς και οι μικρές ομάδες θα φάνε το πουλί, αλλά παρασκηνιακά ο γαυρός τις έκανε όλες τις ομάδες μικρές και δεν μίλαγε κανένας.
    Ο ολυμπιακός και το αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούν, ε αυτά μας έφτασαν εδώ που φτάσαμε. Ενστάσεις να πάρουμε πρωτάθλημα, μακελειό να πάρουμε τα ντέρμπυ να μην μας πούνε τίποτα, να δικαιολογήσουμε πρωτάθλημα με 18 πένταλτυ υπερ μαζί με κόκκινες, κανένα κατά, νικές με πέναλτυ στο 80φευγα. Ξαναλέω έχει πάει και ο Παναθηναικός τέτοια αποτελεσμάτα, δεν έχει πάρει ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ τέτοια αποτελεσματα επαναλαμβανόμενα.

    Τέλος οι ανθοδέσμες, τα μπουζούκια, τα πιστόλια και όλα αυτά ΝΑΙ είναι για τον πούτσο. Έχουν όμως διαφορά μεγάλη από το να έχεις αγοράσει ΟΛΟ το πρωτάθλημα και να έχεις στήσει την παράγκα για να τελειώσουν τα πέτρινα σου χρόνια.
    I don't do drugs. I am drugs.

  5. #830

    1 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    @mourning- δεν έχω ιδέα αδερφέ, ίσως να έχεις και δίκιο. όπως είπα άλλωστε έχω ψιλοχάσει επαφή εδώ και κάποια χρόνια. θα μου πεις γιατί γράφω στο θρεντ τότε..ε κάποια πράγματα περί κοπαδιού/ή εύνοιας και παλαιότερα τα άκουγες δεν είναι κάτι καινούριο. και όσο παρακολουθούσα τότες και τσίτωνα με τους οπαδοί_άλλων_ομάδων είτε επειδή δεν κοιτάζανε τα δικά τους, είτε επειδή τραβάγανε απ'τα μαλλιά κάποια πράγματα είπα να δώκω εδώ τα 2 μου σέντσια.


    @μινμιν- Δεν έχει σημασία, δεν θα καταλάβεις άλλωστε. Επειδή όμως σε πιάνω ότι καίγεσαι να την πεις στο γαύρο της υπόθεσης και για να είμαι και σωστός απέναντι σου, να σου πω ότι την έμαθα και την έζησα με ένα-κάποιο ρομαντισμό την ομάδα. Είτε αυτό λέγεται να σε αμφισβητούν οι πάντες και να σε προκαλούν τα πρωτοσέλιδα και οι αλλόθρησκοι(γκρεμίστε το κόκκινο παραμύθι το πιο συνηθισμένο), και εσύ να απαντάς αρχιδάτα μέσα στο γήπεδο με 3άρες. Είτε να είσαι με την πλάτη στον τοίχο και η ομάδα σου παρέα με κερκίδα να κάνουν ψυχωμένη αντεπίθεση και να τα γαμάει τη μάνα όλα, είτε ακόμα και να κάθεσαι να διαβάζεις ιστορίες για τον Νίκο Γόδα και να αισθάνεσαι περήφανος σαν Ολυμπιακός.
    Το δεύτερο που σου γράφω έχει να κάνει περισσότερο με τη σπυρίαρα βέβαια, αλλά τι να κάνουμε, στην ευαίσθητη ηλικία των 7(?) που θυμάμαι να διάλεξα ομάδα το μπασκετ μεσουρανούσε. Τελ αβιβ-σαραγόσα-τελικοί με βάζελο κλπ. φτιάχναν εικόνες σχεδόν ηρωϊκές στα μάτια σου. Άσε που τον πίναμε και στη μπάλα και έπρεπε κάπου να αισθανόμαστε γαμέοι. Για να επανέλθω όμως στην αρχή των σκέψεων μου, δεν γίνεται να καταλάβεις εσύ πράγματα για τον Ολυμπιακό όπως και εγώ για τον παοκ. Αλλιώς έμαθες, αλλιώς έμαθα. ''Θρύλος παντού, θάνατος και ντου'' θα είναι μια ζωή η φάση κ ας μην παρακολουθώ τόσο πολύ πλέον.



    @ιον στορμ- Χαίρομαι που διαφωνούμε μόνο σε λίγα(τελικά)σημεία! Σχετικά με τα παραρτήματα, όσο παρακολουθούσα σα μανιακός μπάλα, έβλεπα ότι υπάρχουν και ομάδες που σκυλιάζανε ΜΟΝΟ με τον Ολυμπιακό και ο βάζελος περνούσε αέρας. Το σωστό θα ήταν να σκυλιάζουνε όλες οι ομάδες παντού δεν λέω.. αλλά θεωρώ ότι όλο αυτό με τα παραρτήματα, την διαιτητική εύνοια κλπ κάπου διογκώθηκε στο κεφάλι σας. Είτε από μερίδα του τύπου, είτε σαν καραμελίτσα για να αισθάνεστε εσείς καλύτερα.
    Αν επικρατούσε αυτή η κατάσταση που λες -σε τέτοιο βαθμό- δεν θα υπήρχαν και ματσ που ο Ολυμπιακός αδικήθηκε χοντρά. Ή ματς που ο Ολυμπιακός επειδή είχε καλύτερη ομάδα κέρδιζε και ας αδικούταν. Αυτά εννοείται πως δεν θα τα υπολογίσει κανένας οπαδός άλλης ομάδας και από μέσα του(και με το δίκιο του ίσως) θα πει ''άντε καλά τον κάνουν τον κωλόγαυρο, να την πάθει κι αυτός μια φορά..''



    Ε μαλάκες, μην γυρίσει κανάς καθυστέρας και πει ότι βγάζω την ομάδα μου αδικημένη...από το πρώτο ποστ απάντηση στον ιον στορμ έγραψα πώς έχουν τα κοζα.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  6. #831
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Αν τα διαβάσει ένας άλλος θα νομίσει ότι διαφωνούμε στο ποιος τα στήνει καλύτερα.

    Χωρίς πλάκα τώρα δεν θυμάμαι παιχνίδι που να είχε σημασία και να αδικήθηκε ο γαυρος στην μπάλα. Γιατί το να έχασες ένα παιχνίδι, το οποίο στο τέλος δεν σήμαινε και τίποτα για το που θα πάνε τα λεφτά με τα οποία έφταιξες ομάδα, ε δεν λέει κάτι.
    Κοίτα αυτό με τις ομάδες που σκυλιάζουν με Παναθηναικό και αποφασίζουν να βγάλουν αναπληρωματικούς στον γαύρο (Κερκυρα) νομίζω είναι πιο σωστό να λέγεται. Οι μοναδικές ομάδες που σκύλιαζαν με σας είναι κλασσικά Θεσσαλονίκης, Αεκ αντε και κανάς Αστέρας στα τελευταία, από τις υπόλοιπες σπάνια κάποια θα ίδρωνε τη φανέλα.
    Μπορεί να τα έχω μεγενθύνει λίγο οπως λές, αλλά και εσύ τα υποβαθμίζεις τελείως εξισωνοντάς με μαλακίες του Παναθηναικού πριν από μερικά ματς.
    Ξαναλέω ότι αναφέρομαι στην παράγκα, η οποία δημιούργησε αυτές τις χαώδεις διαφορές του γαυρού από τις υπόλοιπες ομάδες. Είχες την προεδράρα είχες και λεφτά, και παρασκήνιο και κρατικό γήπεδο και όλα. ε στο τέλος έφτιαξες και ομάδα, η οποία ομάδα σχεδόν πάντα θα έπαιρνε μια μικρή βοήθεια σε καμιά δύσκολη φάση.
    Το αποτέλεσμα είναι πάντως ότι αυτή τη στιγμή σχεδόν κανένας δεν ασχολείται με την μπάλα.

    Αν πεταχτεί κάποιος και πει ότι η κουβέντα δείχνει ενασχόληση, να πω ςδώ ότι η ίδια κουβέντα θα γινόταν και αρκετά παλαιότερα απλα΄οι γαυροί ίσως να ήταν ακόμα καυλωμένοι.
    I don't do drugs. I am drugs.

  7. #832
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    εμεις οι 'υγειως_σκεπτομενοι_οπαδοι_ολυμπιακου' που φωναζουμε 'χοντρε πουλα' δεν θελουμε να δινουμε λεφτα στον χοντρο.οποτε δεν παμε γηπεδο.οποτε το 'χοντρε πουλα' δε θα το ακουσετε απο τους υπαλληλους.
    εγω πχ εχω 2 χρονια να πατησω καραισκακη.οπως και πολλοι αλλοι.
    μονο μπασκετ

  8. #833

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δυο πράγματα μονο γιατί βαριέμαι να απαντάω στον Μίτσμανν για να με αγνοεί μετά. :ρ

    Φέτος ο ΠΑΟ δεν έχει δικαίωμα να μιλάει για το αν "σκυλιάζουν" οι ομάδες εναντίων του κλπ. Ωραίες οι κουβέντες περί παραρτημάτων, αλλά φέτος έχουμε δώσει το δικαίωμα σε οποιονδήποτε μικρό να νιώθει ότι μπορεί να πάρει βαθμούς. Γιατί να μη χτυπήσει το ματς; Ο γαυρος έτσι ή αλλιώς, τα καθαρίζει. Μπορεί (όπως πάντα) να μην έχει πάρει αρνητικό σφύριγμα φέτος, αλλά έχει την καλύτερη ομάδα, αν πρέπει να ξεκουράσεις ή να αφήσεις έξω λόγω καρτών, με αυτόν θα το κάνεις.

    Δεύτερο, βινταπαφτέ, για ηρέμησε λιγουλάκι.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  9. #834
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Εντάξει το Αιγάλεω τώρα γιατί το ανακατέβετε στην συζήτηση; Τι φταίμε και μεις;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  10. #835
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    2 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by my_troubled_Mind View Post
    @μινμιν- Δεν έχει σημασία, δεν θα καταλάβεις άλλωστε. Επειδή όμως σε πιάνω ότι καίγεσαι να την πεις στο γαύρο της υπόθεσης και για να είμαι και σωστός απέναντι σου, να σου πω ότι την έμαθα και την έζησα με ένα-κάποιο ρομαντισμό την ομάδα. Είτε αυτό λέγεται να σε αμφισβητούν οι πάντες και να σε προκαλούν τα πρωτοσέλιδα και οι αλλόθρησκοι(γκρεμίστε το κόκκινο παραμύθι το πιο συνηθισμένο), και εσύ να απαντάς αρχιδάτα μέσα στο γήπεδο με 3άρες. Είτε να είσαι με την πλάτη στον τοίχο και η ομάδα σου παρέα με κερκίδα να κάνουν ψυχωμένη αντεπίθεση και να τα γαμάει τη μάνα όλα, είτε ακόμα και να κάθεσαι να διαβάζεις ιστορίες για τον Νίκο Γόδα και να αισθάνεσαι περήφανος σαν Ολυμπιακός.
    Το δεύτερο που σου γράφω έχει να κάνει περισσότερο με τη σπυρίαρα βέβαια, αλλά τι να κάνουμε, στην ευαίσθητη ηλικία των 7(?) που θυμάμαι να διάλεξα ομάδα το μπασκετ μεσουρανούσε. Τελ αβιβ-σαραγόσα-τελικοί με βάζελο κλπ. φτιάχναν εικόνες σχεδόν ηρωϊκές στα μάτια σου. Άσε που τον πίναμε και στη μπάλα και έπρεπε κάπου να αισθανόμαστε γαμέοι. Για να επανέλθω όμως στην αρχή των σκέψεων μου, δεν γίνεται να καταλάβεις εσύ πράγματα για τον Ολυμπιακό όπως και εγώ για τον παοκ. Αλλιώς έμαθες, αλλιώς έμαθα. ''Θρύλος παντού, θάνατος και ντου'' θα είναι μια ζωή η φάση κ ας μην παρακολουθώ τόσο πολύ πλέον.
    οπαδος ειμαι (φιλαθλοι στις ευρωπες σας) και πιστεψε με μπορω να καταλαβω, το να την πω στον (πουστο)γαυρο και στην σαλαμανδρα ειναι αυτο που κανει την μπαλα να τσουλαει
    εγω επειδης τον εχτιμαω τον ρομαντισμο και ακομα περισοοτερο οσους σκεφτονται ευαισθητα και με ροζακια θα σε πω οτι τον γαυρο, τους γαυρους καλυτερα, τους εχω σε υπερβολικια εχτιμηση αλλα οχι αυτον/ους που εζησες εσυ
    το κοκκινο παραμυθι οταν ησουν 7 δεν υπηρχε, υπηρχε ομως η κοκκινη μαφια του προφεσορα της αλητειας στην σπυριαρα, μετα απο χρονια οταν εφαγες την πουτσα απο τους φαρμακοποιους κλαιγοσουν βεβαια (ο γαυρος, οχι εσυ), για τον ιδιονα λογο που εσυ αμφιζβητας τον ΠΟΑ σε αμβιζβηταγε ολη η ελλαδα νεε μο πριν και μετα τα 7 σου, εξαπανεκαθεν
    οι 3αρες και οι 4αρες ειναι φυσικο επακολουθω, οταν εσυ εχεις μπατζετ το μισο προυπολογισμο του Μπαχρειν κι εγω παιζω με παιχτες που πανε και τρωνε στο ΑΠΘ δεν υπαρχει καμια γαυρικια λεβεντικια λιμανισια μαγκια νεε μου
    αντιθετως οταν εγω σου χωνω το 0-2 στο λυομενο μιλαμε για ΘΡΙΑΜΒΟ της εργατικιας ταξεως και αποκαταστασις της αδικιας
    γραφικος? ΟΧΙ, καθολου, καθολου και ποτε
    καθολου διοτι αν εχεις κονε με παλαιογαυρους θα σε λεγαν τα ΙΔΙΑ επακριβως για την σκεση γαυρου-βαζελας

    επισης τον ΠΑΟΚ θα τον γραφεις σωστα...δηλαδη ΠΑΟΚ
    θα σεβεσαι

    εδιτ παρε κι ενα haiku...
    ''κάθε πούστης αργιανός
    είναι και πουτάνας γιός
    γεννήθηκε στον πειραιά
    τον πάλιοπουσταρά

    τα βράδια που κοιμότανε
    η μάνα του γαμιότανε
    στη γνωστή του γειτονιά
    γαμώ τον πειραιά''

    περηφανια και λεβεντια λεμε
    Last edited by 00i00; 01-02-2013 at 02:48.

  11. #836
    Senior Member kollaps's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Posts
    240

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    Και μέσα σε όλα αυτά διαβάζεις σήμερα και το εξής ωραίο:http://sportgod-sportgod.blogspot.gr...post_8956.html
    Ο Μαρινάκης βγάζει και την ακροδεξιά φιλοσαμαρική φυλάδα "Παραπολιτικά", οπότε τίποτα το περίεργο.

  12. #837
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ο μαρινακης ειναι κουμπαρακι της ντορας
    τον σαμαρα τον εχει χεσμενο φτανει να ρεει το μαρουλι(οχι αμεσα αφου δεν εχει κρατικες μπιζνες-ακομα τουλαχιστον)
    μιχαλη κλαψαμε με την εργατικη ταξη και επανασταση του παοκ-γελαει ο κοσμος
    τι να πουνε και οι γριες ή τιποτα καλαμαριες δηλαδη που δεν ειχαν βενιζελο και ακη να τους κανει νταχτιρντι
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  13. #838
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    1 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by GG* View Post
    μιχαλη κλαψαμε με την εργατικη ταξη και επανασταση του παοκ-γελαει ο κοσμος
    τι να πουνε και οι γριες ή τιποτα καλαμαριες δηλαδη που δεν ειχαν βενιζελο και ακη να τους κανει νταχτιρντι
    η γιαγια εχει την μεγαλυτερη ακινητη περιουσια στην ελλας και σε θεματα πολιτικαντηδων αστο
    το νταχντιρντι αστο...μας τα ζαλατε με το πασοκ τοσα χρονια...ποιοι? οι γαυροι ΛΟΛ

    Μιχαλη θα λες και θα παθαινεις σοκ και δεος...οταν θα ποφερεις για την μπυρα σου τοτε θα με πουλησεις πνευμα

    τον ΠΑΟΚ με κεφαλαια μη σε τρεξω μεσα στο διαμερισμα σου...λιγε

  14. #839
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    ασε μας βρε κακατρεγμενε καιλα πρωινιατικα
    και μπυρες δεν πινουμε κυριος
    γεναρη μηνα εχουμε
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  15. #840
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    με αρεσεις

    αληθεια τι πινεις καλε Ζανετα? κανα κουραδι για κανα κατουρο απο ΚΡητη? λολ

Similar Threads

  1. Poso omorfo einai i gynaika na einai kafros?
    By old_charlie in forum General Discussion
    Replies: 96
    Last Post: 02-07-2008, 13:57
  2. Poso gnwrizete ton allo user...
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 26-06-2005, 18:56
  3. Pio einai to pio kaula?
    By katwrimos in forum General Discussion
    Replies: 14
    Last Post: 13-06-2004, 20:27
  4. Poso asteia einai ta atomakia pou bafontai blacksters... :D
    By NeedleFeast in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 15-03-2004, 16:54

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •