Page 17 of 71 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast
Results 241 to 255 of 1053

Thread: Poso kaula einai na koroideueis ton Olumpiako?

  1. #241
    Νοικοκυραίος Moonspellheim's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Thousand Lakes
    Posts
    2,712

    Default

    axaxaxaxaxaxaxa astadiala mitsman vradiatika!!!!!!!!!!!
    Remembrance of Things Past

    I swarm deserted away, like glass...
    Warm, and as fevers,
    I am as flame.
    I am death...
    For I, I weave our blasphemies...

    Wicthes painted me,
    Like the mysteries created me...
    Like where the poets breathe,
    I were woven into blasphemies.

  2. #242
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    Ο Μπάλακ είναι η μεγαλύτερη ποδοσφαιρική απάτη που έχει υπάρξει ποτέ. Θα έβαζα και τον Owen αλλά ας πούμε ότι έφταιγαν οι τραυματισμοί
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  3. #243
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Δεν ειναι τεραστια μαλακια να φτανεις σε καποιο ακρο επειδη καποιος ποδοσφαιριστης ειναι τρελα υπερτιμημενος? Δηλαδη οκ, υπερμετριος ο Μπαλακ, αλλα μηπως ξερω γω οι αντιστοιχοι παικτες που παιζουν στην ιδια θεση σε οποιαδηποτε ομαδα πλην του Ολυμπιακου ειναι καλυτεροι? Τον βγαλαμε και κουτσο, ελεος.
    The rest is just

  4. #244
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Αν ερθει ποτε ο Μπαλακ στον Ολυμπιακο, θα πηγαινω γηπεδο στα καλυτερα διαρκειας που ειναι πιο κοντα του και θα ρωτησω και τη Σωτηρια να μου μαθει τη φραση "σηκω φυγε γαμω την παλτουδια σου, απατη των 00s."
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  5. #245
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    εγώ προτιμώ ζήκο πάντως, έχει και ωραία χαίτη.
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  6. #246
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    Quote Originally Posted by wino
    εγώ προτιμώ ζήκο πάντως, έχει και ωραία χαίτη.
    γεμισε το ποδοσφαιρο λασπωτηρακηδες

  7. #247
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    ο πιο καυλιάρης λασπωτηράκιας πρέπει να είναι ο τερματοφύλακας του εργοτέλη...δεν έχω καταλάβει ακόμα αν μου φαίνεται για τρελή ή για κάγκουρας
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  8. #248
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default

    Μετά την ιστορική και χαλαρή τριάρα της τσέλσι επί κάποιων που μου θέλανε και τελικό, στα αποδυτήρια διαδραματίστηκαν τα εξής τραγελαφικά :

    Γνωστός υπάλληλος των αρουραίων με το όνομα πουρουπουπου έπαιρνε συνέντευξη από τον Καλού στα αγγλικά και μετέφραζε ο ίδιος για τους αγράμματους στους οποίους απευθυνόταν.

    (αντιγράφω από αλλού)

    Πραγματικά λόγια Καλού (απομαγνητοφώνηση δηλαδή, με bold το κομμάτι που είναι ασαφές

    I think, yeah, we play a little bit well today; the thing that made the game easy for us is that we score early, and after that it was to wait for gayros come out and we have more space to score more goal and that’s what happened
    I think gayros played really well too and, and yeah, there was … a lot keep for a moment and they close back... and we score, and that’s football.

    I think they have a really good performance because that’s the first time they get on that level of the competition, so I think they can do better next time.

    Θεγκιου βέρυ ματς, θεγκιουβέρυματς
    Πραγματική μετάφραση:
    Νομίζω πως παίξαμε αρκετά καλά σήμερα. Αυτό που έκανε το παιχνίδι πιο εύκολο για εμάς είναι ότι σκοράραμε νωρίς. Μετά αυτό που έπρεπε να κάνουμε ήταν να περιμένουμε τον αρουραίο να ανοιχτεί ώστε να έχουμε περισσότερο χώρο για να σκοράρουμε κι' άλλα γκολ, και αυτό συνέβη.
    Νομίζω ότι ο αρουραίος έπαιξε επίσης πολύ καλά, και...(ασαφές κείμενο)... και σκοράραμε, και έτσι είναι το ποδόσφαιρο.
    Νομίζω ότι είχαν πολύ καλή απόδοση μιας και είναι η πρώτη φορά που φτάνουν σε αυτό το επίπεδο στην διοργάνωση, και νομίζω πως μπορούν να πάνε καλύτερα στο μέλλον.

    ελεύθερη απόδοση, ή αλλιώς ΝΕΤάφραση:

    Ο Σάλομον Καλού μας είπε ότι ΕΥΤΥΧΗΣΕ, (αυτό που είδαμε κι εμείς μέσα στον αγώνα) ότι η Τσέλσι ΕΥΤΥΧΗΣΕ να σκοράρει γρήγορα, κι εφόσον η Τσέλσι σκόραρε γρήγορα περίμενε πια τον αρουραίο να βγει, μπόρεσε να πετύχει το δεύτερο γκολ και να καθαρίσει το παιχνίδι από το πρώτο ημίχρονο και είπε ακόμη ο Σάλομον Καλού ότι ο αρουραίος αξίζει συγχαρητηρίων για τον τρόπο που έπαιξε σε όλη την διοργάνωση και όχι ειδικά απόψε και αναφέρθηκε όπως ακούσατε κι' εσείς στον καταπληκτικό κόσμο που διαθέτει η ομάδα.
    Δείτε και το βιντεάκι
    http://rapidshare.com/files/97957569/pouroupoupou.avi


    ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  9. #249
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Athina/Galatsi
    Posts
    592

    Default

    Quote Originally Posted by iskra
    yperapithano?! petas ena ntarkogkolaki apo stimeni fasi prin to 20' kai tous afineis na trexoun meta kai ante geia. siga. edo akoma kai i tapeini rangers me ton yperterastio ellas europi panathinaiko ta katafere!!!!
    To eida merikes meres meta, alla den mporw,
    Gelaei o kosmos!
    Ase pou h tapeinh rangers nikhse thn YPEROMADA Werder
    Swayin to the rhythm of the new world order and
    Count the bodies like sheep to the rhythm of the war drums

  10. #250
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Αν βλέπεις μπάλα, θα πρέπει να είδες ότι το ματς της Ρέιντζερς με την Βέρντερ δεν είχε καμία απολύτως σχέση με το ματς του ΠΑΟ.

    Ο φίλος μου είπε ότι αυτό οφείλεται στον τρόπο παιχνιδιού του ΠΑΟ αλλά μετά γέλασε.

    Τα αστειάκια για την Βέρντερ και την Ρέιντζερς άστα για χρονιές που θα κάνεις κάτι.

    Πιτς, πλάκα ναι, αλλά έχεις όντως να πεις τίποτα για τον κόσμο δηλαδή;
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  11. #251

    Default

    Ford, μειώνεις πολύ τη ρέιντζερς με βάση την ιστορία της, αλλά δεν είναι κακή ομάδα ε. Αγόρασε καλό κόσμο τα τελευταία χρόνια. Δεν έχει όση απόσταση από τη Βέρντερ όση νομίζεις.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  12. #252
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    Default

    Quote Originally Posted by Odonian
    Ford, μειώνεις πολύ τη ρέιντζερς με βάση την ιστορία της, αλλά δεν είναι κακή ομάδα ε. Αγόρασε καλό κόσμο τα τελευταία χρόνια. Δεν έχει όση απόσταση από τη Βέρντερ όση νομίζεις.
    gia na poume tin alitheia kammia sxesi i reintzers epoxis niouman,klos,ntiouri,kantselskis me tin torini reintzers ton papats k kouegiar.tha pesei fotxia na mas kapsei

  13. #253

    Default

    Ναι αλλά πιστεύω το ελληνικό πρωτάθλημα το έχει.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  14. #254
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Δεν κατάλαβες, για καλό της Ρέιντζερς το λέω. Καλή ομάδα είναι, άσχετα αν με σας έπαιξαν σαν τσαπιά. Και στο τσου λου παίξανε καλύτερα.

    Για την υποτίμηση της Βέρντερ τα γράφω.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  15. #255
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    Quote Originally Posted by pitchfork
    Μετά την ιστορική και χαλαρή τριάρα της τσέλσι επί κάποιων που μου θέλανε και τελικό, στα αποδυτήρια διαδραματίστηκαν τα εξής τραγελαφικά :

    Γνωστός υπάλληλος των αρουραίων με το όνομα πουρουπουπου έπαιρνε συνέντευξη από τον Καλού στα αγγλικά και μετέφραζε ο ίδιος για τους αγράμματους στους οποίους απευθυνόταν.

    (αντιγράφω από αλλού)

    Πραγματικά λόγια Καλού (απομαγνητοφώνηση δηλαδή, με bold το κομμάτι που είναι ασαφές

    I think, yeah, we play a little bit well today; the thing that made the game easy for us is that we score early, and after that it was to wait for gayros come out and we have more space to score more goal and that’s what happened
    I think gayros played really well too and, and yeah, there was … a lot keep for a moment and they close back... and we score, and that’s football.

    I think they have a really good performance because that’s the first time they get on that level of the competition, so I think they can do better next time.

    Θεγκιου βέρυ ματς, θεγκιουβέρυματς
    Πραγματική μετάφραση:
    [quote:3sk9maqo] Νομίζω πως παίξαμε αρκετά καλά σήμερα. Αυτό που έκανε το παιχνίδι πιο εύκολο για εμάς είναι ότι σκοράραμε νωρίς. Μετά αυτό που έπρεπε να κάνουμε ήταν να περιμένουμε τον αρουραίο να ανοιχτεί ώστε να έχουμε περισσότερο χώρο για να σκοράρουμε κι' άλλα γκολ, και αυτό συνέβη.
    Νομίζω ότι ο αρουραίος έπαιξε επίσης πολύ καλά, και...(ασαφές κείμενο)... και σκοράραμε, και έτσι είναι το ποδόσφαιρο.
    Νομίζω ότι είχαν πολύ καλή απόδοση μιας και είναι η πρώτη φορά που φτάνουν σε αυτό το επίπεδο στην διοργάνωση, και νομίζω πως μπορούν να πάνε καλύτερα στο μέλλον.

    ελεύθερη απόδοση, ή αλλιώς ΝΕΤάφραση:

    Ο Σάλομον Καλού μας είπε ότι ΕΥΤΥΧΗΣΕ, (αυτό που είδαμε κι εμείς μέσα στον αγώνα) ότι η Τσέλσι ΕΥΤΥΧΗΣΕ να σκοράρει γρήγορα, κι εφόσον η Τσέλσι σκόραρε γρήγορα περίμενε πια τον αρουραίο να βγει, μπόρεσε να πετύχει το δεύτερο γκολ και να καθαρίσει το παιχνίδι από το πρώτο ημίχρονο και είπε ακόμη ο Σάλομον Καλού ότι ο αρουραίος αξίζει συγχαρητηρίων για τον τρόπο που έπαιξε σε όλη την διοργάνωση και όχι ειδικά απόψε και αναφέρθηκε όπως ακούσατε κι' εσείς στον καταπληκτικό κόσμο που διαθέτει η ομάδα.
    Δείτε και το βιντεάκι
    http://rapidshare.com/files/97957569/pouroupoupou.avi


    ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ[/quote:3sk9maqo]

    pitchfork σε αγαπώ και ας έχουμε βριστεί.
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

Similar Threads

  1. Poso omorfo einai i gynaika na einai kafros?
    By old_charlie in forum General Discussion
    Replies: 96
    Last Post: 02-07-2008, 13:57
  2. Poso gnwrizete ton allo user...
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 26-06-2005, 18:56
  3. Pio einai to pio kaula?
    By katwrimos in forum General Discussion
    Replies: 14
    Last Post: 13-06-2004, 20:27
  4. Poso asteia einai ta atomakia pou bafontai blacksters... :D
    By NeedleFeast in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 15-03-2004, 16:54

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •