Quote Originally Posted by Fixxxer
Loipon, otan anaferomai se kapoio post sugkekrimena tote kano quote. Etsi kanei o kosmos sinithos.
Τώρα κάθομαι και ασχολούμαι με μία μπούρδα και το καταλαβαίνω αλλά κόλλησα. Δες τα ποστς στη σειρά:

Quote Originally Posted by Dragonlord
Πόσο δύσκολο είναι να δεχτείς πως ναι, για κάποιους το Ring (το αμερικάνικο ε) είναι ΑΣΤΕΙΟ και ΓΙΑΤΟΜΠΟΥΤΣΟ; Το ότι βγαίνουν άλλες 500 επίσης σκατά ταινίες το χρόνο δε σημαίνει πως γίνεται καλύτερο το Ring, πραγματικά δε μπορώ να κατανοήσω τη λογική σου.
Quote Originally Posted by Fixxxer
Den apagoreuo apo kanenan na exei opoiadipote apopsi thelei gia opoiadipote tainia, to thema ekfrasis einai sto opoio exo enstasi. Tespa, de prokeitai na me katalaveis opote asto.
Katalavaino na mi sarese to Ring, to na les oti einai gia to boutso einai san na leo ego oti einai gia to boutso to Eyes Wide Shut i to Million Dollar Baby epeidi de mou aresan, ki eno xero oti einai "kales" tainies kai oti oi dimiourgoi afierosan xrono gia kati to opoio apla de me ekfrazei.
Genika starxidia mou, eimai uper tis eleutherias ekfrasis, apla boro na katalavo pote kapoios kanei upotimitika sxolia gia mia tainia pou fainetai proxeiri kai ftini kai pote kapoios thelei na kerdisei entuposeis.
Επίσης πριν από 2 ποστς είχες ξαναποστάρει, θες να μου πεις ότι απλά θυμήθηκες κι άλλα που ήθελες να πεις και πως το "δεν πρόκειται να με καταλάβεις οπότε άσ'το" πήγαινε στον Τυχαίο Αναγνώστη του ER;
Όσο για τα υπόλοιπα, βαριέμαι να διαφωνήσω. Πάντως είχες πει για ring κλπ "ότι είναι καλές ταινίες και οι δημιουργοί αφιέρωσαν χρόνο" και αναφέρεις πάλι το τελευταίο. Για το αν είναι καλές έχω πει ήδη ότι διαφωνώ (και γιατί), ας πω λοιπόν επίσης και πως, δεν πά'να έχουν φάει και ενενήντα χρόνια για μια ταινία, αν μου φαίνεται γιατομπούτσο τότε θα λέω ότι είναι γιατομπούτσο.