Page 179 of 231 FirstFirst ... 79129169177178179180181189229 ... LastLast
Results 2,671 to 2,685 of 3463

Thread: World of Warcraft

  1. #2671
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Μια χαρά πιθανότητες έχεις.

    Εδώ είναι και το καλό με το emblem σύστημα, από heroics Μπορείς να ντυθείς με triumph gear που είναι αρκετό για να αρχίσεις raiding. Αν ξέρεις το class σου όλο και κάποιο guild θα βρεις που ακόμα να κάνει progress και να ψάχνει άτομα, μπαίνεις και είσαι αρχοντας.

    Και ο αποπάνω που λέει πως έπαιξε μόνο 1-2 μήνες πρόλαβε και έγινε raider και πάνω κάτω τα είδε όσα ήθελε να δει
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  2. #2672
    Senior Member cloud's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    στη νύχτα των άλλων
    Posts
    5,276

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Και ο αποπάνω που λέει πως έπαιξε μόνο 1-2 μήνες πρόλαβε και έγινε raider και πάνω κάτω τα είδε όσα ήθελε να δει
    Ναι αλλά είχα γνωστούς λέμε και δε τα κανα όλα μόνος μου (κάτσε κάνε heroics χωρίς να έχεις tank π.χ.), έπηξα να φτιάχνω pugs γιατί όλοι ζητούσαν τρελά achievements/gearscore, και γενικά εντάξει δεν ήταν δύσκολο με λίγη υπομονή αλλά με τόσες αλλαγές που είχαν γίνει στο διάστημα που δεν έπαιζα, το περίμενα ευκολότερο και γρηγορότερο. Επίσης εγώ είχα αξιοπρεπέστατες επιδόσεις και με το ταπεινό μου t7, ήδη από τότε μου ζητούσαν να γίνω raider - αλλά προτιμούσα τα pugs τότε

    Πάντως για να τα λέμε όλα ο πραγματικός χαβαλές στο game ήταν αυτός, να τρέχεις τα πάντα για να τα δεις και να ντύσεις τον char.
    Last edited by cloud; 09-05-2010 at 18:15.

  3. #2673
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    E δεν θες γνωστούς για να μπεις στο τυχαίο guild που ψάχνει άτομα. Και είναι πολλά στους "γεμάτους" servers. Το να βρεις Τ9 είναι πανεύκολο και δε θες κάτι παραπάνω για να μπεις ICC.

    Δηλαδή εσύ με triumph gear μόνο, πιστεύεις πως δε θα μπορούσες εύκολα να μπεις σε κάποιο guild που δεν γνωρίζεις κανέναν αλλα κάνουν recruit το class σου;
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  4. #2674
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    δεν θιγομαι
    ουτε μιλαω στο trade
    αλλα για τα boosting VoA συμφωνω
    ειναι fact οτι οι alliance δεν επαιρναν wintergrasp αν δεν εκαναν raid οι Highborns! sry κι ολας
    αυτα που λετε για αλλαζονεια τα ακουω βερεσε!
    20 απο τους καλυτερους pvpαδες σε ενα guild
    ε θα βγαλουν γλωσσα! με τον ιδιο τροπο που βγαζει και ο μουρινιο στην ιταλια που νιωθει και ειναι ανωτερος...
    αυτα βεβαια παλια!τωρα το επιπεδο των Highborns ειναι πιο χαμηλο (τουλαχιστον πριν το migrate) αλλα και του σερβερ ALLIANCE SIDE εχει πιασει πατο!
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

  5. #2675
    YOLO Chillin Villain's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    14/f/cali
    Posts
    380

    Default

    Χαίρομαι,τώρα για pvpades,εγώ δεν είδα κάτι απο Karathras,η όποιον αλλο oldschool pvper του Genjuros,εξού και γιατι σου λέω ανάρμοστη συμπεριφορά.
    Κυρίως random τσουτσέκια,που φόρεσαν το guildtag το 08-09' και κάτι έγινε.
    Delicious Tears,DoA κλπκλπ σπάσανε;
    Και δεν διαφωνώ αλλα ούτε και συμφωνώ περί VoA.
    Και έστω οτι είναι ακριβώς έτσι,με ποια νοοτροπία λες στο trade,στα ελληνικά,'ποιος randomas θέλει boost voa?' και 'ποιο κωλόζωο θέλει VoA?' και τέτοιες γελειότητες;
    Και δεν σου μιλάω απο κάτω,ουτε failed application σας ήμουν,απλα ήταν λίγο ξεφτίλα η όλη φάση με altborns και spam.

    Μπαδεγουέι,Με το να μην βιδώνεις με αυτα που λέω σημαίνει πως δεν είσαι τέτοιο τσόλι,αρα γκεντζουροαγκαλίτσα for you
    hang all hope from the nearest tree


  6. #2676
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    ειμαι φουλ χαιμπορνς (βαρεθηκα τα συνεχομενα αλτ-σιφτ)
    αν το δεις απο μεσα ειναι ενα γκιλντ με πολυ χαβαλε αλλα και προγκρεσ
    ο καραθρας που ειπες ανηκει σε αυτο που ειπα οτι οι χαιμπορνς ειναι κατωτεροι τωρα σε σχεση με τουμπουσου!
    για τις εκφρασεις στο τρειντ,αν και ειμαι καθε μερα με αυτον που τις εκανε,διαφωνω μαζι του αλλα δεν μπορω να πω και κατι γιατι κι εγω πιστευω οτι οι αλλοι ειναι κωλοζωα
    απλα διαφερουμε στην ευγενια μαλλον!!! αυτος ειναι λιγο πιο ευγενικος απο μενα δηλαδη γιατι προσπαθει να κανει και κανα παγκ
    εγω δεν νοιαζομαι καν αν ζουν οι υπολοιποι ξερω γω!
    ειμαι φουλ χαιμπορνς λοιπον!!!
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

  7. #2677
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Δεν έχουν αλλάξει απλά, έχουν αλλάξει τρομακτικά. Grand marshal noobάκο δεν τον αποκαλείς πάντως.

    .
    έλα ρε τώρα, σοβαρά, ρανκ 14 αν είχες καλή παρέα πήγαινες χωρίς να είσαι και γκοσάς πάντως .
    Εγώ τους έβλεπα πάντως που κάνανε το schedule αυτήν την εβδομάδα ο ένας την άλλη ο άλλος.

    Και δεν σταμάταγαν να παίζουν , το ίδιο account τουλάχιστον 2-3 άτομα.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  8. #2678
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Νοσταλγία λέγεται το αποπάνω και σου δίνει την αίσθηση πως ήταν καλύτερο, αλλά δεν ισχύει απαραίτητα.

    Ένα κάρο add-ons υπήρχαν ήδη (εκτός από boss mods στις αρχές, αυτό ναι), helper sites υπήρχαν εξ' αρχής το thottbot και μετά το allakhazam.
    ξέχασες το αρχικό , που ήταν το goblinworkshop
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  9. #2679
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    για μένα λοιπών που παίζω απ΄την εποχή του degial online μπορώ να πω ότι τώρα είναι η καλύτερη μου φάση στο wow.

    ένα πράγμα πάντα γούσταρα, και αυτό ήταν το leveling , επίσης δεν έκανα ποτέ pugs. Δεν είναι τυχαίο ότι 0-60 όλα τα 5ρια instances τα κάναμε 4 άτομα μόνο.
    Τώρα με τα καινούρια dungeons που δεν είναι full trash και το server wide LFG έχω λιώσει σε pugs , ο κόσμος είναι πιο χαλαρός και 8/10 είναι και διασκεδαστικά.

    Γενικά εμείς οι casualades χύνουμε στις μάπες τον κάθε χαρκορά και σας λέμε

    ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΛΙΤΙΣΤΙΚ ΠΡΙΚΣ
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  10. #2680
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Πέστα ρε, δεν τους χάλασεεεε

  11. #2681
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Μαλακία αλλά θα πρέπει να συμφωνήσω με Χτικιό. Αφήστε το τόπικ να ψοφήσει γιατί με βλέπω να τρέχω να αγοράζω τάημ καρντ και ανατριχιάζω μόνο στην ιδέα.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  12. #2682
    raz smash Abruzzi's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    afk
    Posts
    7,701

    Default

    τι το θελα το bump =p

  13. #2683
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    φτιαξαν τους ele σαμανους να μην τελειωνει το mana επιτελους για να παω να βαλω καρτα η να το αφησω εκει?
    υπομονή

  14. #2684
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Μαλακία αλλά θα πρέπει να συμφωνήσω με Χτικιό. Αφήστε το τόπικ να ψοφήσει γιατί με βλέπω να τρέχω να αγοράζω τάημ καρντ και ανατριχιάζω μόνο στην ιδέα.
    krux έλα αγάπη μου να παίξουμε ξανά μαζί. δίπλα δίπλα. 2v2


  15. #2685
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Δεν έχω χρόνο για wow κουλουράκι μου, αν και θα το ήθελα πολύ να παίζουμε παρείτσα και να κάνω pat*pat στην τριχωτή σου πλατούλα.
    I'll bury you in your god's fucked garden

Similar Threads

  1. Replies: 176
    Last Post: 01-04-2009, 19:07
  2. Πουλαω Mage Level 70 (World of Warcraft)
    By asimoulis in forum The Marketplace
    Replies: 45
    Last Post: 13-06-2008, 15:17
  3. Post your World of Warcraft pics here
    By Angrafan in forum PC & Games
    Replies: 72
    Last Post: 11-04-2006, 14:05
  4. World of Warcraft beta applications for Europe
    By Deggial in forum PC & Games
    Replies: 4
    Last Post: 20-10-2004, 00:19
  5. warcraft 2 +ms dos
    By freak brother in forum PC & Games
    Replies: 15
    Last Post: 21-09-2004, 15:49

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •