Page 599 of 609 FirstFirst ... 99499549589597598599600601 ... LastLast
Results 8,971 to 8,985 of 9121

Thread: ATHLETICS GENERAL DISCUSSION

  1. #8971
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    1 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    reject το υφος μου ειχε μια δοση τσιγκλισματος ρε, αθλετιξ αφου, δεν γνωριζω εννοειται απο κει πανω τι γινεται απλα εχει ακουστει η δραση τους εδω στην αθηνα.

    συμφωνω σε αυτο που λες, σε οτιδηποτε λαικο οπως πχ το ποδοσφαιρο ειναι φυσικο να υπαρχουν τα παντα απο φασιστες και λοιπη σια. το θεμα ειναι οτι ο χουλιγκανισμος εχει διαβρωσει μεν υγιη κοσμο, στο λεω απο προσωπικους φιλους που εχω και με τρελαινει, απο την αλλη δε απομακρυνει κοσμο απο τη σαπιλα της προεδευομενης ποδοσφαιροκρατιας παρολο που ειναι απο τη φυση του λαικο αθλημα.

  2. #8972
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    Η άποψή μου είναι ότι όταν κάποιος επιτίθεται σε πακιστανούς που είναι συγκεντρωμένοι ως τέτοιοι, έχει διαπράξει ρατσιστική επίθεση ακόμα και από παρεξήγηση, κατά λάθος, πώς το λένε. Ας φεύγανε οι ΠΑΟΚτζήδες ό,τι και να έγινε, στο βίντεο δεν αποκρούουν κάποια δολοφονική επίθεση, είναι 2017 και ξέρουμε ποιες είναι οι συνθήκες και οι πιθανές πλευρές στο σκάκι.

    Περισσότερο στενοχωριέμαι που δεν έχω δει ούτε τους φίλους (και συντρόφους) μου ΠΑΟΚτζήδες να το καταδικάζουν αλλά πρώτο τους μέλημα είναι να υπερασπιστούν την τιμή της ομάδας τους. Προσωπικά μετά την τελευταία ανακοίνωση της 7 που υπερασπίζεται τον χοντρό δε θέλω ούτε για χαβαλέ να βλέπω την ομάδα μου να κερδίζει, το ίδιο θα έκανα αν έβλεπα να μου την πέφτουν ΑΕΚτζήδες επειδή δε θέλω το πάρκο να γίνει γήπεδο μιας ΑΕ. Πρέπει κάποια στιγμή να καταλάβουμε οι πολιτικοποιημένοι άνθρωποι (οι καμμένοι είναι καμμένοι, αν δεν παίζαν ξύλο για την ομάδα θα έβρισκαν άλλη αφορμή) ότι το να καθορίζεσαι από την ομάδα που διάλεξες στην κούνια και στην τελική είναι εταιρεία και καλώς ή κακώς πηγή εσόδων, ξεπλύματος και πολιτικής επιρροής πλέον, είναι πολύ κακό στην εποχή που ζούμε και οριακά επικίνδυνο και επιλογή πλευράς.
    Εξαιρετικό ποστ, μέχρι τελείας. Εύγε πραγματικά. Και το απόσπασμα του Ισοβίτη που παρέθεσε ο Commissar είναι πολύ σωστό, ούτως ή άλλως ο άνθρωπος τα γράφει πολύ όμορφα.

    Πάντως, όσο Ορκ κτλ κτλ και κουτόχορτο κι αν τρώνε οι μπάοκ, το κόμπλεξ και τη σαπίλα που βγάζουν τις τελευταίες 2 μέρες γριές και σκουλήκια (δε συζητάμε για γαύρους που αναπαράγουν ΧΑ και ΣΤΟΧΟ και οι αναρτήσεις τους είναι πραγματικά λες και βγήκαν από τα τελευταία τεύχη ΑΝΦΟΛΟ) δε συγκρίνεται. Γυρίζουν και γράφουν ξερατά, όπου πραγματικά βρεθούν. Κι επειδή οι παοκτσήδες τσιμπάνε από τις μαλακίες που διαβάζουν, αδυνατούν να εστιάσουν στο πραγματικά τραγικό του θέματος και μιλάνε για την τιμή της ομάδας, το ΛΑΟ και τα υπόλοιπα γραφικά, αντί να τους πουν να χωθούν στην τρύπα τους, οι μεν για τα ξεφτιλίκια των ΑΘ10 και οι δε για τα σιχάματα στους Ιερολοχίτες, τα μπραβιλίκια (που οκ συμβαίνουν παντού, ας μην το αναλύσουμε τώρα) και λοιπά.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #8973
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    8 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Κατά κύριο λόγο προς Αλεξ (δεν με νοιάζει και να μου ρίξεις παναγία είμαι σκληρός δεν μασάω)
    Ξέρεις πολύ καλά ότι έκοψα τα αθλητικά μαχαίρι για πολιτικούς λόγους, γιατί δεν ανέχομαι να συσχετίζομαι με κανέναν μελισσανίδη κλπ.
    Εσύ έχεις έναν που στα είπε, εγώ πάνω από 10 που είναι σε τέτοιες πορείες περιφρούρηση για συγκεκριμένους λόγους. Οι πακιστανοί φοβόντουσαν να πλησιάσουν όπου έβλεπαν μαύρα, είναι γεγονός, ακόμα και σε αντιφασίστες, οπότε με τα χρόνια έμαθαν ότι το μαύρο δεν είναι ντε και καλά χρυσή αυγή γιαυτό και μιλάω για ξέπλυμα.
    Αν και στην δική μου λογική κάθε οπαδός είναι εν δυνάμει φασίστας , σε καμιά περίπτωση δεν θα τσουβαλιάσω τόσους χιλιάδες οπαδούς γιατί 10-20 είναι ναζίδια. Δεν θα έλεγα σε καμιά περίπτωση ότι όλοι είναι τέτοιοι αλλά με ενοχλεί ότι επειδή αυτοί οι 10-20 είναι ναζί και κάτι άλλο, κρατάμε το κάτι άλλο και ξεχνάμε το ναζί. Όπως βλέπεις δεν αφορά μόνο τον ΠΑΟΚ αυτό που περιγράφω, αφορά τους πάντες.
    Πετώντας λοιπόν τα οπαδικά γυαλιά θα δεις ότι έχω δίκιο. Δεν θα το παραδεχτείς και γούστο σου, αλλά κατά βάθος ξέρεις ότι λέω αλήθειες , μεγάλες αλήθειες, γιατί η αλήθεια βρίσκεται στους SEX PISTOLS
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  4. #8974
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    1 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    δηλαδης ο Αλεξ εχει εναν δικο του (πιο δικος του δε γινεται, αποτι εμαθα) που ηταν στο σκηνικο με εμπλοκη στην απαρχη των γεγονοτων, αλλα εσυ εχεις 10 δικους σου κινηματικους που ΔΕΝ ηταν στο περιστατικο αλλα...αλλα τι?

    επισης
    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Αν και στην δική μου λογική κάθε οπαδός είναι εν δυνάμει φασίστας , σε καμιά περίπτωση δεν θα τσουβαλιάσω τόσους χιλιάδες οπαδούς γιατί 10-20 είναι ναζίδια.
    οραιτ...

  5. #8975
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    δηλαδης ο Αλεξ εχει εναν δικο του (πιο δικος του δε γινεται, αποτι εμαθα) που ηταν στο σκηνικο με εμπλοκη στην απαρχη των γεγονοτων, αλλα εσυ εχεις 10 δικους σου κινηματικους που ΔΕΝ ηταν στο περιστατικο αλλα...αλλα τι?

    επισης
    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Αν και στην δική μου λογική κάθε οπαδός είναι εν δυνάμει φασίστας , σε καμιά περίπτωση δεν θα τσουβαλιάσω τόσους χιλιάδες οπαδούς γιατί 10-20 είναι ναζίδια.
    οραιτ...
    Μάικς, δεν θα στο χαλάσω, οκ.

    Spoiler

    Αν θες να στο χαλάσω διάβασε το σπόιλερ
    Spoiler

    Κάθε οπαδός είναι εν δυνάμει φασίστας όταν θέλει να "τσακίσει" τον αντίπαλο οπαδό επειδή είναι διαφορετικός. Αυτό είναι η μια περίπτωση. Το να την πέσουν κάποιοι σε πακιστανούς επειδή είναι από άλλη χώρα έχουν άλλο χρώμα, άλλη θρησκεία είναι ναζίδια αυτή είναι άλλη περίπτωση. είμαι κατανοητός ?
    Οι "δικοί μου" ήταν στο περιστατικό αλλά δεν παίρνουν μέρος σε τέτοια σκηνικά. Από κοντά θα σου πω τον λόγο, από μακριά δεν γράφω τίποτα.
    το να μην με πιστεύεις φυσικά και είναι επιλογή σου και καλά κάνεις

    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  6. #8976
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post

    Μάικς, δεν θα στο χαλάσω, οκ.

    Κάθε οπαδός είναι εν δυνάμει φασίστας όταν θέλει να "τσακίσει" τον αντίπαλο οπαδό επειδή είναι διαφορετικός. Αυτό είναι η μια περίπτωση. Το να την πέσουν κάποιοι σε πακιστανούς επειδή είναι από άλλη χώρα έχουν άλλο χρώμα, άλλη θρησκεία είναι ναζίδια αυτή είναι άλλη περίπτωση. είμαι κατανοητός ?
    Οι "δικοί μου" ήταν στο περιστατικό αλλά δεν παίρνουν μέρος σε τέτοια σκηνικά. Από κοντά θα σου πω τον λόγο, από μακριά δεν γράφω τίποτα.
    το να μην με πιστεύεις φυσικά και είναι επιλογή σου και καλά κάνεις
    τιποτα δε με (μου) χαλνας, απλα τωρα εγινες πιο κατανοητος
    το θεμα ομως με τα ναζιδια εχει λαθος βαση διοτι ΔΕΝ επαιξαν ναζιδια αλλα αντιθετως ο τυπος που λεγαμε και εβαλε πλατη ειναι του αναρχικου χωρου
    να μου τα πεις απο κοντα καποια στιγμη, ναι...αλλα να τα πεις απο κοντα και με τους δικους σου και να τους ρωτησεις γιατι δεν υπερασπιστηκαν τους Πακιστανους απεναντι στους...ναζι ΠΑΟΚτσηδες

    και κατι γενικα για ολους ημας που...''πανω απολα η ομαδα ΜΑΣ'' για ολους εσας
    ρε μαλακες πως σκατα πρεπει να αισθανεται καποιος που ξυπναει ενα πρωι (εστω μεσημερι), αναφτει τον ιντερνε και βλεπει ολονα τον ντουνια να τον αποκαλει ναζι και ξερω γω?
    εγω τον εαυτο μου υπερασπιζομαι και κανενα ''οπαδικο κινημα'' (ακου κινημα, λολ)

    δυο μερες τωρα τρωμε μασημενο εμετο και τον αναπαραγουμε, νυσαφι

  7. #8977
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    ρε μαλακες πως σκατα πρεπει να αισθανεται καποιος που ξυπναει ενα πρωι (εστω μεσημερι), αναφτει τον ιντερνε και βλεπει ολονα τον ντουνια να τον αποκαλει ναζι και ξερω γω?
    εγω τον εαυτο μου υπερασπιζομαι και κανενα ''οπαδικο κινημα'' (ακου κινημα, λολ)
    δεν ξέρω για το περιστατικό, απέχω από τα γηπεδικά πια, αλλά τα έχω πει για άλλες καταστάσεις
    Rock or Nothing

  8. #8978
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Θυρα 4 για το σκηνικο...

    Σε αντίθεση με την ομάδα που ήταν απούσα, ο λαός του Π.Α.Ο.Κ έδωσε δυναμικό παρών στη Νέα Σμύρνη για άλλη μια φορά. Κατέκλησε την Ομόνοια και τη γύρω περιοχή όπου βρίσκεται ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Σ.Φ Π.Α.Ο.Κ Αθηνών από το πρωί. Σε μια πορεία ενός μέρους των οπαδών μας απο το μοναστηράκι προς το σύνδεσμο συναντηθήκαμε στην πλατεία Ομονοίας με μια πορεία μουσουλμάνων και δημιουργήθηκε ένα μικρό περιστατικό. Η αλήθεια είναι πολύ διαφορετική από το πως την παρουσιάζουν οι δημοσιοκάφροι που έχουν μαλώσει εδώ και χρόνια με την αλήθεια και είναι γνωστό και στον πιο αδαή το τι κάνουν για μερικά κλικ παραπάνω. Οι πορείες συναντήθηκαν και στην αρχή δε συνέβη το παραμικρό ούτε φιλοφρονήσεις ούτε τίποτα και ενώ η κεφαλή της πορείας είχε φύγει οι μουσουλμάνοι άρχισαν να προκαλούν έντονα με χειρονομίες και όχι μόνο την ουρά της πορείας που αποτελούνταν απο 20-30 άτομα χώρις κανέναν απολύτως λόγο. Σε τέτοιες περιπτώσεις η απάντηση είναι άμεση χωρίς να μας ενδιαφέρει καθόλου το ποιος βρίσκεται απέναντι μας. Έτσι λοιπόν το γεγονός πήρε πολύ περισσότερη δημοσιότητα από όσο του άξιζε μιας και προφανώς και δεν είχε καμία σχέση με ρατσιστές φασίστες και ότι άλλη μαλακία γράφτηκε και ακούστηκε. Είμαστε οπαδοί του μεγαλύτερου προσφυγικού σωματείου και είμαστε κάθετα ενάντια σε κάθε είδους ρατσιστική βία γι αυτό λοιπόν καλό θα είναι από εδώ και στο εξής όποιος δημοσιογράφος, πολιτικός ή παρατρεχάμενος γράφει ή σχολιάζει για τον Π.Α.Ο.Κ να προσέχει καλά τα λόγια του γιατί ο ασπρόμαυρος χείμαρρος τα παρασέρνει όλα.

  9. #8979
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    οι μουσουλμάνοι άρχισαν να προκαλούν έντονα με χειρονομίες και όχι μόνο την ουρά της πορείας που αποτελούνταν απο 20-30 άτομα χώρις κανέναν απολύτως λόγο. Σε τέτοιες περιπτώσεις η απάντηση είναι άμεση χωρίς να μας ενδιαφέρει καθόλου το ποιος βρίσκεται απέναντι μας.
    Γιατί είμαστε insert_random_omada και γαμαμε.
    Kill the wise one!

  10. #8980
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ή γιατι οταν δεχεσαι επιθεσις (ενω εισαι ετοιμος ψυχολογικα να φας πεσιμο) απο Πακιστανους, ΧουΑ, ΠΑΟΚτσηδες, Νεφελιμ...πολυ απλα τους βαρας για να μην τις φας

    διαβασε παραπανω και μην τρως τον ετοιμο εμετο

  11. #8981
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    1 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    σωπα ρε, αλήθεια;

  12. #8982

  13. #8983
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    1 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ψιλοκαλά το πήγαινε η ανακοίνωση, μέχρι το σημείο

    Είμαστε οπαδοί του μεγαλύτερου προσφυγικού σωματείου και είμαστε κάθετα ενάντια σε κάθε είδους ρατσιστική βία γι αυτό λοιπόν καλό θα είναι από εδώ και στο εξής όποιος δημοσιογράφος, πολιτικός ή παρατρεχάμενος γράφει ή σχολιάζει για τον Π.Α.Ο.Κ να προσέχει καλά τα λόγια του γιατί ο ασπρόμαυρος χείμαρρος τα παρασέρνει όλα.
    όπου και πάλι έσπασαν τα γραφικόμετρα.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #8984
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    0 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Το οτι ο φιλος του ρητζεκτ εχει φιλο μαλακα, δεν ειναι αρκετα σοβαρο στοιχειο για το οτι μπορει να ειναι κι αυτος μαλακας?
    The rest is just

  15. #8985
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    3 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Το ότι γαμιέται η πρώτη, η δεύτερη, ίσως και η τρίτη σειρά της κηδείας σου, ίσως να εξηγεί πολλά. Πιο πέρα δεν υπάρχει-δεν θα πάει κανένας άλλος βλέπεις.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

Similar Threads

  1. THE ATHLETICS PICTURE THREAD
    By S-11 in forum Athletics
    Replies: 4565
    Last Post: 24-02-2022, 22:48
  2. NA SVISTEI TO "GENERAL DISCUSSION" ?
    By Buddy Lackey in forum General Discussion
    Replies: 111
    Last Post: 09-10-2006, 17:47
  3. Replies: 10
    Last Post: 29-12-2004, 15:27
  4. GENERAL STUFF RELATED WITH SLAYER
    By BeBiT in forum Music Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 12-09-2004, 23:15
  5. GENERAL
    By necropethamenos in forum AnorimoI
    Replies: 6
    Last Post: 11-08-2003, 09:59

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •