NIGHTSTALKER - Just a burn
1. All Around (Satanic Drugs From Outer Space)
2. Just A Burn
3. Don't Blow My High
4. Line
5. Voodoo U Do
6. Iron
7. Silver Shark
8. Explode
9. Staripper
10. Give It All
11. Shadows

Ο δίσκος που εγώ προσωπικά περίμενα περισσότερο από οποιονδήποτε άλλο φέτος... στο live στο Gagarin τα Χριστούγεννα ένα κρύωμα δε μου είχε επιτρέψει να τους δω (έφυγα μετά τους Lord13 μάλλον αυτοί έφταιγαν για την επιδείνωση) και την επόμενη όλοι με πρήζανε για τα καινούρια
Να λοιπόν που σκάσανε "τα καινούρια"... σε γενικές γραμμές ο δίσκος γαμάει... κλασικό Nightstalker-ικό ύφος με καλύτερο ήχο από τα προηγούμενα (τα οποία για κάποιον περίεργο λόγο ήταν γραμμένα αρκετά χαμηλά)... ο "Παππούς" παίζει μόνο ένα σόλο (στο Explode)
Tα τρία πρώτα είναι στο γνωστό στυλ, groove-άτα μέχρι εκεί που δεν πάει, το πόδι ασυναίσθητα αρχίζει να χτυπάει στο ρυθμό και με τη μία σκέφτεσαι την επόμενη φορά που θα παίξουν κάπου live... όσο συνεχίζει ο δίσκος, και ανάμεσα στις QOTSA αναφορές στο Line για παράδειγμα ή στα χασίματα του Shadows, αναρωτιέσαι τι σκατά παραπάνω έχουν τόσα και τόσα συγκροτήματα με δεκαπλάσιες πωλήσεις και Ευρωπα'ι'κές τουρνέ τύπου Nebula/sHeavy/και_ξέρω_γω_ποιοι_άλλοι...
εντάξει, δε νομίζω ότι ο μέσος fan υπάρχει περίπτωση να απογοητευθεί, ή έστω να του φανεί μέτριο αφού ό,τι αγαπήσαμε σε αυτούς υπάρχει εδώ
ο Αργύρης είναι μέτριος για τον καινούριο δε θα αναφερθώ, πρέπει να τον δω σε συναυλία
προσωπικές αδυναμίες τα Starriper, Iron, All around, Just a burn, γάμα το... ΟΛΑ

και plz μην αρχίσετε gay συγκρίσεις με το Use...