Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35

Thread: Agapimenes diaskeues kai omada E(2)

  1. #1
    Son of the Northstar Once_Emperor's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Planet Algol
    Posts
    1,820

    Default Agapimenes diaskeues kai omada E(2)

    vsk egw evala to agapimenes diaskeues gia plaka...
    parte mia sinenteuxi tou g.giolva pou asxoleitai me to thema

    Κύριε Γκιόλβα, αφορμή για τη συνομιλία μας αυτή είναι μια συνέντευξη που είχατε παραχωρήσει πριν από καιρό στο περιοδικό Τρίτο Μάτι, όπου ακροθιγώς είχατε αναφερθεί στην Ομάδα Έψιλον. Τα τελευταία χρόνια έχουν εκδοθεί αρκετά βιβλία σχετικά με τους Έψιλον και κρίναμε σωστό πως θα έπρεπε να υπάρχει και η δική σας κατάθεση σ’αυτή την έρευνα.

    - Αυτοί που έγραψαν τα βιβλία καλά έκαναν τη δουλειά τους όπως και συ τη δική σου. Είναι γεγονός οτι σχετικά με το ζήτημα της Έψιλον, κάτι ερευνητές, κάτι συγγραφείς και άλλοι, που συνεχώς γράφουν, την έχουν εκφυλίσει ως υπόθεση. Αυτό είναι θλιβερό να γίνεται, διότι μείναμε λίγοι από την Ομάδα Έψιλον και οι ευθύνες μας απέναντι στον ελληνισμό και τον κόσμο όλο είναι πολύ μεγάλες. Παρηγορία μου είναι ότι έχουμε επιτελέσει μεγάλο έργο και ότι ακόμα υπάρχουμε, δεν μας έχουν εξαφανίσει.

    - Ποιοί επιθυμούν να σας εξαφανίσουν?

    -Οι σιωνιστές βέβαια, ποιοι άλλοι.

    - Τι αντιπροσωπεύουν οι σιωνιστές?

    - Είναι οι μεγαλύτεροι εχθροί του ελληνισμού και της ανθρωπότητας.

    - Πάντως οι συγγραφείς που έχουν γράψει για την ομάδα έχουν ερεθίσει τη φαντασία πολλών νεαρών και όχι μόνον.

    - Είναι γεγονός οτι πολλοί ζητούν να προσχωρήσουν στις τάξεις των Έψιλον, όπως είναι γεγονός οτι η μεγάλη δημοσιοποίηση είναι αρνητική. Και τη χαρακτηρίζω αρνητική με απόλυτη μετριοπάθεια, για να μη χρησιμοποιήσω σκληρότερη έκφραση. Έχει δημιουργηθεί ένα κομφούζιο.

    - Είπατε προηγουμένως ότι έχετε μείνει λίγοι στην Ομάδα. Συμπερασματικά θα λέγαμε ότι έχει δημιουργηθεί η ανάγκη για προσχωρήσεις νέων μελών. Αυτό προκύπτει και από το συνδυασμό του ευνοικού κλίματος που έχουν δημιουργήσει με τα γραπτά τους διάφοροι συγγραφείς.

    - Έχετε απόλυτο δίκιο. Πολλοί έρχονται να ενταχθούν στις τάξεις της Έψιλον. Δεν δεχόμαστε κανέναν. Τα πράγματα έχουν δυσκολέψει πολύ και γι’αυτό είμαστε πάρα πολύ προσεκτικοί στο θέμα της ανασύνταξης των δυνάμεών μας. Κάπου στην Ελλάδα έχουμε δυο στρατώνες, όπου εκπαιδεύουμε ορισμένος άντρες που έχουν περάσει από τις δυνάμεις καταδρομών, αλλά αυτόυς τους έχουμε περισσότερο για να μας φρουρούν, για την προσωπική μας ασφάλεια, όχι για να κάνουμε πόλεμο.

    - Η όμαδα έψιλον, όπως κάθε οεργανωμένη ομάδα, έχει κάποιο διευθυντήριο, κάποια ηγεσία?

    - Η ομάδα έψιλον είναι μια εθνική ομάδα με παγκόσμια δικτύωση που ενδιαφέρεται για τον ελληνισμό. Οπωσδήποτε έχει κάποιο διευθυντήριο, διαφορετικά πως θα διοικείτο? Πρόεδρος ήταν ο Ωνάσης και αντιπροεδρος ο στρατηγός Νικολαϊδης (ζει στην Αργεντινή), τον οποίο όπως έμαθα πριν μερικές ηέρες τον έχουν σε κατ’οίκον περιορισμό, δηλαδή είναι φυλακισμένος.

    - Ποιός τον έχει θέσει σε κατ’οίκον περιορισμο?

    - Οι άγγλοι φαινομενικά, στην ουσία οι σιωνιστές. Όλο το παιχνίδι το κάνουν οι σιωνιστές, όπως και στα νησιά Φώκλαντ, που μας επιτέθηκαν. Στα Φώκλαντ είχαμε τις βάσεις των Έφιλον, μια όλόκληρη υπόγεια πολιτεία, όπου έκανα πειράματα επί 2,5 χρόνια για το μπέβατρο, τη φωτοδέσμη που θα μου δώσει το ισχυρότερο όπλο, διότι αυτός που θα κατορθώσει να συντήξει την ύλη θα είναι ο στρατηγικώς ισχυρότερος και ο πλουσιότερος μιας και θα έχει καθαρή, φτηνή και ακίνδυνη ενέργεια.

    - Δηλαδή η περιπέτεια στηα νησιά Φώκλαντ έγινε για να καταστραφεί η βάση της Ομάδας Έψιλον?

    - Βεβαίως. Όργωσαν τα πάντα. Δεν άφησαν τίποτα όρθιο. Φοβήθηκαν ότι θα έχουμε το οπλικό σύστημα της φωτοδέσμης, το υπερόπλο.

    - Μπορείτε να μας δώσετε λίγα περισσότερα στοιχεία για το μπέβατρο?

    - Είναι το υπερόπλο. Κάτι ανάλογο που είχε αναπτύξει ο Τέσλα και το είχε δώσει στους Σέρβους. Οι Αμερικανοί δίσταζαν να βομβαρδίσουν τη Σερβία γιατί περίμεναν λεπτομερείς πληροφορίες για το υπερόπλο του Τέσλα. Όταν εμένα με κάλεσαν οι Σέρβοι και το είδα το Σεπτέμβρη του 1988 ή 1989 – δεν θυμάμαι ακριβώς – τρόμαξα, γιατί το είχαν κρυμμένο μόλις τέσσερα μέτρα κάτω από το έδαφος. Όταν οι Αμερικανοί πήραν όλες τις πληροφορίες που χρειάζονταν, βομβάρδιζαν τις πρώτες ημέρες το λόφο με το υπερόπλο 24 ώρες το 24ωρο. Το ιδκό μου το έχο 18 μέτρα υπό το έδαφος σε κάποιο σημείο στον Όλυμπο και έχω πάρει τέτοιες προφυλάξεις που είναι αδύνατον να το ανακαλύφουν, αλλά και αν το ανακαλύφουν δε θα καταφέρουν να το καταστρέψουν.

    - Είναι μεγάλο το ενδιαφέρον των σιωνιστών λοιπόν για το μπέβατρο?

    - Ναι, γιατί ξέρουν τι τους περιμένει, αλλά ποιος τους λογαριάζει. Τις προάλλες θέλαμε να μεταφέρουμε κάτι υλικά στον Όλυμπο και μας παρακολουθούσαν οι «προστάτες» μας. Τους αλλάξαμε τα φώτα όμως. Στον Πλαταμώνα μπλοκάραμε το δρόμο με μια νταλίκα και έχασαν τα ίχνη μας. Κάποιοι δικοί μας αξιωματικοί στο Βόλο, απ’την Ο.Ε.Α. (Ομάδα Ελληνικής Αποκαταστάσεως), μας έδωσαν συγχαρητήρια για τον τρόπο με τον οποίο τους ξεφύγαμε.

    - Σε ποιό στάδιο ανάπτυξης βρίσκεται το μπέβατρο?

    - Έφτασα το μπέβατρο μέχρι ενός σημείου. Τώρα χρειάζονται δαπάνες 1,5 δισεκατομμυρίου, για να καταφέρω να βγάλω το πλάσμα. Εφεύρα το οπλικό σύστημα για τη φωτοδέσμη του πλάσματος. Μάλιστα, είχα προβλήματα πριν λίγους μήνες με ένα φορτηγό με το οποίο μετέφερα ηλεκτρονικά μηχανήματα σε μια βάση μας στον Όλυμπο. Δε μπορώ να κινηθώ εύκολα, καταλαβαίνετε, είμαι υπό συνεχή παρακολούθηση...

    - Τι ακριβώς φοβούνται οι σιωνιστές? Τι είναι αυτό που τους θορύβησε?

    - Έχοντας στα χέρια μου το μπέβατρο θα ήμουν ανίκητος. Με ένα χτύπημα θα έριχνα για παράδειγμα όλους τους δορυφόρους των Αμερικανών ή όποιων άλλων θα έκρινα εγώ σκόπιμο.

    - Τόσο μεγάλες δυνατότητες έχει αυτό το όπλο?

    - Και ακόμη μεγαλύτερες. Το μπέβατρο ίσως να είναι το απόλυτο όπλο. Δε μπορείτε να φανταστείτε την ισχύ του.

    - Παραχωρήσατε μια συνέντευξη στο 39ο τεύχος του περιοδικού Τρίτο Μάτι, στην οποία αναφέρατε οτι παρακολουθήσατε μαθήματα υπερβατικής φιλοσοφίας μα τον καθηγητή πανεπιστημίου, κ. Πρόκο.

    - Ναι, ο Πρόκος ήταν ο πρώτος καθηγητής υπερβατικής φιλοσοφίας και έδινε μαθήματα στους ανώτατους αξιοματικούς του Γ.Ε.Ε.Α. (Γενικού Επιτελείου Εθνικής ʼμυνας). Παρακολούθησα μαθήματα από το 1969 μέχρι το 1973 μαζί με άλλους επιστήμονες που εργάζονταν για τις ένοπλες δυνάμεις της χώρας.

    - Τα μαθήματα υπερβατικής φιλοσοφίας που εσείς και πολλοί άλλοι λάβατε από τον καθηγητή Πρόκο, σε τι βοηθάνε, σε τι εξυπηρετούν?

    - Εξυπηρετούν στην πλήρη κατανόηση όλων των διαστάσεων της ανθρώπινης ζωής και της φύσεως της ανθρώπινης ψυχής. Βοηθούν στην κατανόηση της Ιστορίας σε διαχρονικό επίπεδο και στην εμπέδωση της σχέσης του ανθρώπου με το θείο. Ο Πρόκος ήταν άριστος στην ερμηνεία των αρχαίων συγγραφέων. Η υπερβατική φιλοσοφία προέρχεται από τους Έλληνες των Ινδιών, τους Δραβίδες.

    - Πότε πήγαν οι Έλληνες στην Ινδία?

    - Μετά τον κατακλυσμό του Ωγύγου. Από τους Δραβίδες προέρχονται οι Πελασγοί και από τους Πελασγούς προερχόμαστε εμείς. Πρέπει να ξέρετε ότι η Ινδία σήμερα αποτελείται από Έλληνες. Ιδιαίτερα η Νότια Ινδία. Για παράδειγμα, ο Γκάντι ήταν ελληνικής καταγωγής.

    - Για τον καθηγητή Πρόκο είχε λεχθεί πως υπήρξε διδάσκαλος της Ομάδας Έψιλον.

    - Ήταν.

    - Σε πολύ παλαιότερη συναντησή μας, πριν από αρκετά χρόνια, είχατε μιλήσει για τις έρευνες που πραγματοποιείτε στο ζήτημα της αποκρυπτογράφησης των κειμένων του Αριστοτέλη. Έχουν προχωρήσει αυτές οι έρευνες?

    - Οι έρευνες προχώρησαν και με πολύ ενθαρρυντικά αποτελέσματα. Υπήρξαν μεγάλες δυσκολίες, ευτυχώς όχι αξεπέραστες. Σήμερα μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι αποκρυπτογράφησα τον Αριστοτέλη. Τα 108 βιβλία του Αριστοτέλου μου τα έστειλε ο τέως βασιλεύς Κωνσταντίνος, με τον οποίο είχαμε τακτική αλληλογραφία μέχρι πριν λίγα χρόνια. Αποκρυπτογράφησα τον Αριστοτέλη με τη βοήθεια, πάντα, του καθηγητού Ζαφείρα, τον οποίο είχαμε πρόεδρο στην ΣΕΠΕΟ. Εγώ ήμουν Γεν. Γραμματέας.

    - Τι ήταν η ΣΕΠΕΟ?

    - Η Συντονιστική Επιτροπή Προώθησης Ελληνικής Οικονομίας. Έχω γράψει στο Τρίτο Μάτι (τεύχη 39, 41, 46) απαντώντας σε κάποιους ισχυρισμούς του Κεραμυδά, τον οποίο επέπληξα δριμύτατα πριν από λιγο καιρό που είχε έρθει να με δει. Η ΣΕΠΕΟ ήταν μια οργάνωση προωθήσεως της ελληνικής οικονομίας. Γι’αυτόν τον σκοπό εκπονούσε μελέτες και πραγματοποιούσε σεμινάρια όπου μετείχε και ο καθηγητής του Πολυτεχνείο, Κατράκης. Αυτά ήταν το κάλυμμα. Πέθανε ο Ζαφείρας, πέθανε και ο Κατράκης, και εγώ δε μπορώ να γίνω χίλια κομμάτια, ούτε να παρατήσω τα πειράματά μου. Ο καθένας άλλωστε, έχει το αντικείμενό του.

    - Ποιοί ήταν οι σκοποί της ΣΕΠΕΟ?

    - Η ΣΕΠΕΟ ήταν παράρτημα της Έψιλον. Αυτό και μόνον αποκαλύπτει τους σκοπούς της. Πρέπει να καταλάβετε ότι η Ομάδα Έψιλον, για να διευκολύνει το έργο της, χρησιμοποιούσε και εξακολουθεί να χρησιμοποιεί διάφορα καλύμματα, για να ξεφεύγει από τα βλέμματα των περιέργων.

    - Τι ακριβώς εννοείτε?

    - Η Ομάδα Έψιλον δεν είναι μόνον η Ομάδα Έψιλον, σας το τόνισα και προηγουμένως. Διαθέτει πλήθος οργανώσεων που τις χρησιμοποιεί ώς προκάλυμμα. Ακόμα και το «Ελλήνιον» απο εκεί χρηματοδοτήθηκε.

    - Το «Ελλήνιον» του Κωνσταντίνου Πλέυρη?

    - Βεβαίως, αρχικά χρηματοδοτήθηκε από την Έψιλον απ’όπου και κατευθύνεται μέχρι σήμερα. Μέσα στη Έψιλον ο καθένας έχει τον δικό του τομέα. Εγώ έχω τον επιστημονικό τομέα της έρευνας και αναζητήσεως νέας τεχνολογίας. Ο Πλέύρης έχρι τη διαφώτιση, δηλαδή, ανήκει στην ομάδα της διαφώτισης. Τι άλλο να σας πω? Μας χάρισαν ένα σπίτι για να στεγαστεί το Ελλήνιον, τελευταία μας έστειλαν και πιεστήρια για να εκδίδουμε βιβλία και ότι άλλο έντυπο υλικό είναι αναγκαίο.

    - Η Έψιλον έχει οικονομική αυτοδυναμία?

    - Δυστυχώς δεν είναι τόσο ρόδινα τα πράγματα. Περιμένουμε πότε θα μας χαρίσουν μερικά εκατομμύρια κάποιοι πατριώτες ή πότε θα πάρουμε τη σύνταξη, να δώσουμε τη μισή για τις οργανώσεις και για να τυπώσουμε βιβλία που τα στέλνουμε σ’όλον τον κόσμο. Ο Πρόκος ο ίδιος μας έγραψε τρια-τέσσερα βιβλία και άλλοι ιστορικοί και φιλόλογοι, τα οποία τυπώνουμε στα αγγλικά κυρίως, και τα στέλνουμε στην Αμερική και στον υπόλοιπο κόσμο. Μέσα στην Αμερική, με χρηματοδότηση και παρότρυνση της Έψιλον, έχουν δημιουργηθεί οργανώσεις αντισιωνιστικές, από τις οποίες ορισμένες έχουν δραστηριοποιηθεί δυναμικά όπως η Κου-Κλουξ-Κλαν.

    - Τι προσπαθεί να κάνει η Ομάδα Έψιλον κύριε Γκιόλβα? Να σώσει την ανθρωπότητα?

    - Αυτός είναι ο απώτερος στόχος. Αλλά, ξέρεις πότε θα σωθεί η ανθρωπότητα? Θα σωθεί αν ξυπνήσουν οι λαοί και αντιληφθούν την κακοδαιμονία της ανθρωπότητας. Δηλαδή τους σιωνιστές.

    - Να πούμε δυο λόγια για τον Λευκοφρύδη?

    - Γιατί όχι?

    - Έχετε συνεργαστεί μαζί του?

    - Τον Λευκοφρύδη τον είχαμε στο Κέντρο Ερευνών ως νομικό σύμβουλο. Αυτός ως δικηγόρος ερχόταν στα εργαστήρια, έμπαινε μέσα, παρατηρούσε ότι και όσο μπορούσε... Όταν κάποτε πήγα να φωτογραφήσω τη «μαύρη πέτρα», ένα οροπέδιο στα Στάγειρα της Χαλκιδικής, όπου είχε προσγειωθεί ο Νικόμαχος (ο πατέρας του Αριστοτέλη) με το διαστομόπλοιο, στο αυτοκίνητο ήταν και ο Λευκοφρύδης. Τότε θέλαμε να κάνουμε μετρήσεις στο φημολογούμενο σημείο της προσγείωσης για τυχόν ύπαρξη διαφοράς ακτινοβολίας.

    - Βρήκατε κάποια απόκλιση από το κανονικό?

    - Βρήκαμε ίχνη ραδιενέργειας με μεγάλη απόκλιση από το φυσιολογικό. Θέλω να σημειώσω ότι ο Αριστοτέλης τότε ήταν πέντε χρονών και τον έστειλε ο πατέρας του στην Αθήνα όπου τελειοποίησε τα ελληνικά του. Βέβαια ο Αριστοτέλης γνώριζε ήδη την ελληνική πριν φύγει από το Μι Λαγού που βρίσκεται στον αστερισμό του Σείριου, απ’όπου έφυγαν με τον πατέρα του και ήρθαν στη Γη. Όταν ήρθε στην Αθήνα φοίτησε στη σχολή του Πλάτωνα. Αυτά είναι γνωστά.

    - Ο Λευκοφρύδης ήταν μέλος κάποιας οργάνωσης?

    - Του «Κέντρου Επιστημονικών Εφηρμοσμένων Ερευνών Γ. Γκιόλβας».

    - Η άποψή σας για τον συγγραφέα Ανέστη Κεραμδά ποια είναι?

    - Πρόκειται για έναν αντιγραφέα. Αν ρίξεις μια ματιά στη βιβλιογραφία του, θα δεις εκατοντάδες βιβλία από τα οποία παίρνει κομμάτια, τα συρράφει και τα πλασάρει για δικά του. Έχει αρκετή πάρλα και σαρώνει τα πάντα. Αν βλάπτουν αυτά που γράφει ή δεν βλάπτουν, δεν τον ενδιαφέρει. Το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι πως θα πουλήσει βιβλία. Τα παιδιά διψάνε, θέλουν να μάθουν και αγοράζουν σαν στραβά ότι βρεθεί μπροστά τους.

    - Ο Κεραμυδάς αναφέρει στα βιβλία του την ύπαρξη ομάδας «Κατράκη-Γκιόλβα». Τι ομάδα ήταν αυτή?

    - Δεν υπήρξε ομάδα Κατράκη-Γκιόλβα. Καμία ομάδα δεν λεγόταν έτσι. Υπήρχε η ΣΕΠΕΟ που ήταν παρακλάδι της Έψιλον. Όπως είναι και άλλες. Αυτή η ομάδα είναι γέννημα της φαντασίας του Κεραμυδά. Με τον κατράκη ήμασταν συνεργάτες για περισσότερα απο είκοσι χρονια.

    - Ο Κατράκης υπήρξε σοβαρός επιστήμονας?

    - Πρώτα απ’όλα ο Κατράκης ήταν καθαρόμαιμος Έλληνας, θυσιαζόταν για την Ελλάδα. Ήταν αντισιωνιστής μεγάλος και υπήρξε και αντιπρόεδρος του συμβουλίου της ΔΕΗ αλλά και μέλος σε άλλες επιτροπές απ’οπου τον έδιωξαν με τη μεσολάβηση της «Αχαρνών». Και εμένα το ίδιο μου έκαναν. Μου έκλεισαν όλες τις πόρτες από τις τράπεζες. Ενώ πριν έρχονταν οι διευθυντές των τραπεζών και με παρακαλούσαν, τώρα στέλνω τον οικονομολόγο μου σ’όλες τις τράπεζες και δε μπορώ να πάρω δραχμή, παρόλο που βάζω εμπράγματο εγγύηση ενός δισεκατομμυρίου. Ένας διευθντής μου πρότεινε να μου δώσει τις προσωπικές του οικονομίες, όμως δε μπορούσε να μου δώσει ούτε δραχμή από την τράπεζά του. Φαντάσου τι κυνηγητό μου κάνουν.

    - Και ο Ι. Φουράκης έχει γράψει για τον Ομάδα Έψιλον. Ποιά είναι η γνώμη σας?

    - Κάνει έρευνα ο Γιάννης, πρέπει να του το αναγνωρίσουμε, αλλά τώρα τελευταία του τα είπα α&#
    We revel in our time.

  2. #2
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    r.i.p ston gkiolva..

    kwlo sionistes tha pethanete
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Hellas
    Posts
    973

    Default

    metafrash:akouste tis papares peri omadas E kai doste mou ta orea evroudakia sas
    Blood...fire...death...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Hellas
    Posts
    973

    Default

    a pethane?krima..
    Blood...fire...death...

  5. #5
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Ποιά είναι η πραγματική κρυψώνα του υπερόπλου μπέβατρον; Ποιοί κρύβονται πίσω απ'το θάνατο του Γκιόβλα; Ποιός κρατάει φυλακισμένο τον Νικολαϊδη;

    Stay tuned for the next episode of "Omas E SuperHeroes". Same E-time, same E-channel.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  6. #6
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    pantws o gkiolvas eftiaxe ontws ena oplo pou xrhsimopoiei o ellhnikos stratos..ena antiaeroporiko ..
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Clot Clot Clot My Bleeding Arteries
    Posts
    3,109

    Default

    Τη σφεντόνα ?
    I'm driving down my way to digest yesterday
    Under rain clouds towards the sundown to be devoured
    And then come out alive
    Dripping wet but purified
    Ready to bear the memories of golden hours

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    zzzz
    Posts
    2,117

    Default

    <Down> ti einai to belvatron?
    You wont see me..
    Paul is a dead man..Miss him, miss him , miss him..
    Everybody seems to think I 'm lazy.
    I dont mind. I think they 're crazy.


    OB LA DI OB LA DA BROTHER!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Anal Canal
    Posts
    3,659

    Default

    To Mpevatron otan megalwsei ginetai Megatron, einai leuko, exei skopo ths zwhs tou na katastrepsei ta autobots klp klp klp...

  10. #10
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother
    pantws o gkiolvas eftiaxe ontws ena oplo pou xrhsimopoiei o ellhnikos stratos..ena antiaeroporiko ..
    Το Άρτεμις. http://www.ebo.gr/ebo/products.asp?CatID=bigr

    Το οποίο υποτίθεται πως χρησιμοποιεί τεχνολογίες παρόμοιες με το υπερόπλο που έχει κρύψει 18 μέτρα κάτω απ'τη Γη, μπλα, μπλα, μπλα, αλλά τον ξεπούλησαν και πούλησαν το Άρτεμις στους Εβραίους.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  11. #11
    Senior Member AngelOfSorrow's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    eptalofos
    Posts
    4,042

    Default

    Quote Originally Posted by Kain
    Τη σφεντόνα ?



    wx poly apotomo mou irthe...

  12. #12

    Default

    Nta3i, to ARTEMIS den ine tpt to spoudaio
    "Anakalyfthike xtes to emvolio tis malakias. K osoi malakes tre3oun na to kanoun tha ine pragmatika malakes giati ine emvolio k oxi oros."

  13. #13
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Dead
    Nta3i, to ARTEMIS den ine tpt to spoudaio
    apoti exw diavasei einai fovero san oplo.. apla den to kanan upgrade me radar opws tha prepe kai xreiazetai 3 atoma na to leitourghsoun klp
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Local
    Posts
    4,557

    Default

    Quote Originally Posted by Deggial
    Ποιά είναι η πραγματική κρυψώνα του υπερόπλου μπέβατρον; Ποιοί κρύβονται πίσω απ'το θάνατο του Γκιόβλα; Ποιός κρατάει φυλακισμένο τον Νικολαϊδη;
    Kai se parapempw se apanthsh toy apothanwnta:

    Οι σιωνιστές βέβαια, ποιοι άλλοι
    You know you're in for a good time when there's a polar bear - bleeding - on the label.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    zzzz
    Posts
    2,117

    Default

    hm gia fantastite estw kai 1 sto ekatomirio na einai alithia afta.
    You wont see me..
    Paul is a dead man..Miss him, miss him , miss him..
    Everybody seems to think I 'm lazy.
    I dont mind. I think they 're crazy.


    OB LA DI OB LA DA BROTHER!

Similar Threads

  1. Αγαπημένες σκηνές απο ταινίες
    By ManWhoSoldTheWorld in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 199
    Last Post: 26-10-2011, 18:46
  2. Akires diaskeues pou exete paiksei se live
    By chrysa! in forum Musicians Chat
    Replies: 35
    Last Post: 14-05-2006, 19:44
  3. Pos sas fainodai oi diaskeues....
    By chrysa! in forum Music Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 24-11-2005, 12:52
  4. Agapimenes diaskeves kai omada epsilon...
    By freak brother in forum Music Discussion
    Replies: 178
    Last Post: 28-08-2005, 16:43
  5. Agapimenes Poleis.
    By ManWhoSoldTheWorld in forum General Discussion
    Replies: 131
    Last Post: 22-11-2004, 12:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •