Results 1 to 15 of 2075

Thread: xtes eida ston ypno mou ....

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default xtes eida ston ypno mou ....

    Oti eimouna sthn iapwnia kai htan toso gamato to oneiro.. mia allh fora eida oti taxidepsa sthn lisavwna.. vlepete paromoia oneira??
    exw kapoio provlhma giatre?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #2
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    πηγαινα καπου, και εκανα λεει μετεπιβιβαση στον Αγ.Δημητριο ο οποιος δεν ειχε καμια σχεση με τον γνωστο σταθμο του μετρο. Εκει ειχε μια αερογεφυρα κιτρινη, με γκραφιτι και μεγαλη σε πλατος. οπως περπαταγα λοιπον, να περασω απεναντι, νιωθω εναν πονο αναμεσα στο στηθος(τον.οποιο τον ενιωσα στα αληθεια ). Ενας πιτσιρικας ξανθος αφου ειχε πυροβολησει τον κολλητο του, μου την εσκασε και μενα. Μετα ξυπνησα. Δευτερο ονειρο για σημερα: σκαει ενα βανακι χριστιανων εξω απο το σπιτι μου και στρωνει χαλι κοκκινο για να στηθει να τραγουδησει γκοσπελ στα ελληνικα. Κατα το στησιμο διαπληκτιζονται δυο γκομενες και λιγο μετα καταληγουν να κανουν σεξ σε σπιτι που ειδα στην χρυση ευκαιρια. Καλημερα
    Last edited by Impure; 11-10-2013 at 08:15.

  3. #3
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    εγω ειδα λεει αυτο,
    ειμαι σε ενα στουντιο σε φαση γκαραζ, οπου βρισκομαι με κατι τυπους περιεργους φιλους, προσπαθω να μιλησω τουρκικα αλλα δεν μπορω να συννενοηθουμε γιατι πρεπει να βγαλουμε το κομματι αυτο, το οποιο προσπαθω επισης να βγαλω στην κιθαρα και δυσκολευομαι,


    ξαφνικα ανοιγει πορτα και μπαινει φατιχ ακιν μεσα με σιξ πακ μπυρες κ αρχιζει να με μεταφραζει να βγαλουμε το κομματι και να βγει συννενοηση.
    ολα καλα αρχιζει και ρολαρει το κομματι, εγω σολαρω ανελεητα
    ωσπου φατιχ ανοιγει τηλεοραση παιζει παοκ λεει
    και εχει επιστρεψει και σταφυ στην ομαδα, και βαζει το 3ο γκολ (φυσικα κερδισαμε 4-0)
    αλλα ο σταφυ στο 3ο που το βαζει απο 47μετρα ξερω γω, πανηγυριζει και βγαζει κινητο λεει και παιρνει τηλεφωνο
    ειδες με λεει ο φατιχ, καβαλησε το καλαμι απο τοτε που πηγε γερμανια....
    ηταν πρωτη μερα μετα απο 150+ σερι δουλειας.
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  4. #4
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Ήμουν σπίτι του ικόνοκλαστ, ο οποίος έστηνε κάτι φωτογραφίες στην κουζίνα του, για κάποια γραφιστική δουλειά. Εγώ άραζα στο σαλόνι. Κάποια στιγμή χάνεται για λίγη ώρα, και σκάει ξαφνικά βαμμένος (πρόπερλυ ρε παιδί μου, με μέικαπ, πούδρες, ρουζ, σκιές, μάσκαρα, κραγιόν), φορώντας ταγεράκι, γόβες και looking fabulous! Τον ρωτάω λοιπόν τι ετοιμάζει τώρα, και μου λέει α τίποτα, τελευταία έχω αποκτήσει μια βαθιά αγάπη για το μακιγιάζ, μου αρέσει πολύ. Εντωμεταξύ είχαμε κανονίσει να βγούμε έξω, οπότε του κάνω οκ..... πλύσου τώρα όμως να φύγουμε. Τι να πλυθώ μου λέει? Βαμμένος θα βγω! Γι'αυτό βάφτηκα! Κάτσε δηλαδή του λέω, θα φορέσεις τζινάκι, καρό πουκάμισο και θα σκάσεις έξω βαμμένος σαν κουκλίτσα? Α όχι μου λέει, όπως είμαι θα βγω, με το ταγεράκι, σιγά μην έβαζα τζιν! Δεν πάει! .... Είναι δηλαδή κάτι που συνηθίζεις να κάνεις αυτό? Ναι βέβαια μου λέει, και στο γραφείο έτσι πηγαίνω καμιά φορά.
    Κάπου εκεί βραχυκύκλωσα και βυθίστηκα άφωνη σε περισυλλογή. Μου περνούσαν από το μυαλό σκέψεις όπως "μη μισείς αυτά που δεν καταλαβαίνεις", "αφού δεν βλάπτει κανέναν, τι σε πειράζει", "αυτοί που θα ενοχληθούν, δε μετράνε κι αυτοί που μετράνε, δεν θα ενοχληθούν", "μην κατακρίνεις, γίνε η αλλαγή που θες να δεις στον κόσμο" και πολλά άλλα τέτοια κλισέ, μέχρι που έσπασα υπό το βάρος του σοκ, και άλλαξα όνειρο.
    Last edited by Drumsick; 15-10-2013 at 10:34.

  5. #5
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    το έχω κάνει εικόνα.
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  6. #6
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Έχω περισσότερες συμμετοχές σε αυτό το θρεντ από ό,τι θα έπρεπε, πιστεύω.

Similar Threads

  1. Pws perasa xtes to vrady
    By hcpunksonacid in forum General Discussion
    Replies: 34
    Last Post: 29-06-2007, 05:58
  2. Milate ston ypno sas???
    By bleeding in forum General Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 26-11-2005, 17:29
  3. Paw gia ypno
    By aggelhs_rwxamhs in forum General Discussion
    Replies: 5
    Last Post: 11-11-2004, 19:53
  4. Ρε έγινε ή το' δα στον ύπνο μου ;
    By MoRmEnGiL in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 14
    Last Post: 12-09-2004, 23:58
  5. Ti kostise se mena i ethniki yperifaneia xtes to vrady.
    By necropethamenos in forum General Discussion
    Replies: 88
    Last Post: 29-06-2004, 14:21

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •