Page 78 of 139 FirstFirst ... 2868767778798088128 ... LastLast
Results 1,156 to 1,170 of 2075

Thread: xtes eida ston ypno mou ....

  1. #1156
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Ενα χρονο πριν ειχες το νουμερο φανελας τερματοφυλακα μοντερεητορ χρηστη, αλλα πανε τα χρονια περνανε... αχχ....
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  2. #1157
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Δεν πειραζει. Φετος θα λανσαρω νεα εμφανιση, Νιαουζβιτς,ΜιτσμαΝΝ, και ολες τις σχετικες αγαπες.
    Last edited by HAVOC; 07-04-2009 at 15:21.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  3. #1158
    Sayid Hassan Jarrah psychotron's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Contemporary Adult Entertainment Company
    Posts
    7,453

    Default

    Quote Originally Posted by Darkling View Post
    Ενα χρονο πριν ειχες το νουμερο φανελας τερματοφυλακα μοντερεητορ χρηστη, αλλα πανε τα χρονια περνανε... αχχ....
    Ναι φίλος, αλλά τώρα έχει το νούμερο φανέλας παλαίμαχου αριστερού μπακ. Των genERals φυσικά
    Where's the booze?



    I used to be perfect but now I'm even better

  4. #1159
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    ΛΑΤΡΕΙΑ.
    γκλορυ.
    Τζενεραλς.
    Γιουναητεντ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  5. #1160
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Λατρεία Havoc ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! =]

    Και σε σένα μπιφτέκι.

  6. #1161
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Eυχαριστω μπαναγιτσα μου. Με τα αγορια τα ειπαμε ηδη, και παλι thanks! )
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  7. #1162

    Default

    Είμαι με τη γιαγιά μου στην αυλή ενός σπιτιού (στο καπανδρίτι, βτγ) που έχω να πάω καμιά δεκαετία και αράζουμε. Ξαφνικά, έρχεται με μεγάλη μεγάλη ταχύτητα ένα τεράστιο μαύρο σύννεφο το οποίο σε μερικά δευτερόλεπτα καλύπτει όλο τον ουρανό. Σύντομα το σύννεφο κινείται με τέτοια ταχύτητα που φαίνεται ότι είναι καπνός από τα καύσιμα ενός πολεμικού αεροπλάνου β' παγκοσμίου εποχής, το οποίο σύντομα ξεπροβάλλει. Το γαμημένο αεροπλάνο είναι τόσο μεγάλο που καλύπτει ΟΛΟ τον ορίζοντα, από πάνω ως κάτω αριστερά ως δεξιά. Σαν αστρόπλοιο φάση. Κάποια στιγμή, ακούγεται ο θόρυβος ενός πυροβολισμού, και βλέπω μία οβίδα κανονιού (!!!) να έρχεται από το αεροπλάνο και να σκάει στα πέντε μέτρα από το σπίτι χωρίς να κάνει θόρυβο... εκείνη τη στιγμή λέω "ωχ, πάει, την γαμήσαμε". Έπειτα από λίγο έρχεται ένας πύραυλος τηλεκατευθυνόμενος ο οποίος έχει στόχο την μάπα μου, και καθώς σκέφτομαι "πάει, αυτό ήτανε, έχε γεια κόσμε" σκάνε τίτλοι και ομιλία εκφωνητή από το πουθενά, σε φάση ότι όλο αυτό είναι διαφήμιση, με ατάκα την οποία ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ, αλλά κάτι με ασφάλειες ζωής είχε να κάνει. Καθώς μισοξυπνάω σκέφτομαι "καλή φάση ρε φίλε, αλλά η διαφήμιση όντως υπάρχει?" και μετά ονειρεύομαι να βρίσκω σχετικό βίντεο στο γιουτούμπ που δείχνει κάτι τύπους να έχουν κρακάρει το engine του 3d κόσμου το οποίο χρησιμοποίησαν και να βολτάρουν απάνω του σε φάση ονλάιν rpg. Γουότ δε φακ.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  8. #1163
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Κοψτε το Λοστ ρε μλκς αν σας χαλαει!!! Μεσα στις ημερες του Πασχα ειδα δυο ονειρα με διαφορα μιας ωρας, καθως εκανα διαλειμμα απο τον υπνο να παω για κατουρημα και ειχαν και τα δυο θεμα την παλαι ποτε πρωην μου, το οποιο με ξενερωσε απολυτα, και το εκλαμβανω μονο ως καταλοιπα του υποσυνειδητου, ισως και αποτελεσμα του οτι οτι ποτε δεν εφαγε το βρισιμο που αξιζε. Που λετε, στο ενα τα ειχαμε ξαναβρει και αυτη ελιωνε για την παρτη μου και μου ζητουσε συγνωμη και μαλακιες και εγω της ελεγα οτι δεν μπορω να την αγαπησω οπως παλια, και στο αλλο ετρωγα εγω το φτυσιμο, διχασμενο εντελως.

    Πθογκον, ωραιο ονειρο χωρις πλακα.

  9. #1164
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    εγω ειδα προχτες οτι μου στειλαν στο σπιτι ενα δεμα που ειχε μεσα μια βιντεοκασσετα, οπου εδειχνε πλανα απο παραθυρο την κυρια Ομπαμα να επιδιδεται σε πραξη πεολειχιας στο Πλανηταρχη και αρχισαν κατι τηλεφωνα οτι ξεραν τι εχω στην κατοχη μου και κυνηγητο, αλλα τα γενικα τα θυμαμαι αμυδρα!!
    Ψωλαρας ο Μπαρακ!
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  10. #1165
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    ήμουν λέει ξανά στρατό, πήγα ένα μήνα αφού απολύθηκα γιατί έπρεπε να κάνω άλλες 40 μέρες μέσα. Και ενώ ένιωθα σκατά, είδα μια γνωστή μου που ήταν κι αυτή εκεί, αλλά αυτή είχε μόνο 10 μέρες ακόμα. και όλες τις συζητήσεις τις έβλεπα με υπότιτλους.

    θέλω ψυχανάλυση.
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  11. #1166
    Practice What You Preach GuardianOfIvorytower's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    On my ship, the "Rocinante"
    Posts
    6,653

    Default

    Καλό γκομενάκι?
    My Mission will save the World.
    But I'm still chasing time.
    Vanity...definitely my favourite sin.

  12. #1167
    γεροντοκόρη με γάτες Weiss's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Miami
    Posts
    2,013

    Default

    Quote Originally Posted by fandango View Post
    . και όλες τις συζητήσεις τις έβλεπα με υπότιτλους.

    θέλω ψυχανάλυση.
    χαχα φανταστικό

  13. #1168
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    Quote Originally Posted by GuardianOfIvorytower View Post
    Καλό γκομενάκι?
    ναι, η συνάδελφος από το σχολείο είναι, αλλά από δω και πέρα δεν της ξαναμιλάω, άκου ρε μαλάκα αυτή να έχει 9 κ.σ. και εγώ 40!!!
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  14. #1169
    Senior Member cloud's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    στη νύχτα των άλλων
    Posts
    5,276

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    Είμαι με τη γιαγιά μου στην αυλή ενός σπιτιού (στο καπανδρίτι, βτγ) που έχω να πάω καμιά δεκαετία και αράζουμε. Ξαφνικά, έρχεται με μεγάλη μεγάλη ταχύτητα ένα τεράστιο μαύρο σύννεφο το οποίο σε μερικά δευτερόλεπτα καλύπτει όλο τον ουρανό. Σύντομα το σύννεφο κινείται με τέτοια ταχύτητα που φαίνεται ότι είναι καπνός από τα καύσιμα ενός πολεμικού αεροπλάνου β' παγκοσμίου εποχής, το οποίο σύντομα ξεπροβάλλει. Το γαμημένο αεροπλάνο είναι τόσο μεγάλο που καλύπτει ΟΛΟ τον ορίζοντα, από πάνω ως κάτω αριστερά ως δεξιά. Σαν αστρόπλοιο φάση. Κάποια στιγμή, ακούγεται ο θόρυβος ενός πυροβολισμού, και βλέπω μία οβίδα κανονιού (!!!) να έρχεται από το αεροπλάνο και να σκάει στα πέντε μέτρα από το σπίτι χωρίς να κάνει θόρυβο... εκείνη τη στιγμή λέω "ωχ, πάει, την γαμήσαμε". Έπειτα από λίγο έρχεται ένας πύραυλος τηλεκατευθυνόμενος ο οποίος έχει στόχο την μάπα μου, και καθώς σκέφτομαι "πάει, αυτό ήτανε, έχε γεια κόσμε" σκάνε τίτλοι και ομιλία εκφωνητή από το πουθενά, σε φάση ότι όλο αυτό είναι διαφήμιση, με ατάκα την οποία ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ, αλλά κάτι με ασφάλειες ζωής είχε να κάνει. Καθώς μισοξυπνάω σκέφτομαι "καλή φάση ρε φίλε, αλλά η διαφήμιση όντως υπάρχει?" και μετά ονειρεύομαι να βρίσκω σχετικό βίντεο στο γιουτούμπ που δείχνει κάτι τύπους να έχουν κρακάρει το engine του 3d κόσμου το οποίο χρησιμοποίησαν και να βολτάρουν απάνω του σε φάση ονλάιν rpg. Γουότ δε φακ.
    γελάω σα χάνος
    γιατί δε βλέπω τέτοια όνειρα γαμώ;

  15. #1170
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Εγώ δεν ξέρω τι έβλεπα στον ύπνο μου χτες.. Οτι ευχάριστο κι αν έβλεπα πάντως, διακόπηκε βάναυσα απο την πιο επώδυνη καταραμένη κράμπα στη γάμπα που έχω βιώσει ποτέ. Να κλαίω, να παραμιλάω, να χτυπιέμαι, να τεντώνω δάχτυλα και η πουτάνα να μην σταματά.. Τελικά σε κάποια φάση κοπάζει κάπως και μένω παγωμένη προσέχωντας να μην κουνήσω το πόδι μου και ξαναρχίσει, κι εκεί που αρχίζω και χαλαρώνω.. ΜΠΑΜ! Δεύτερος γύρος, ακόμα πιο επώδυνος. Ε εκεί άρχισα να φωνάζω κανονικά και νόμιζα πως θα λιποθυμήσω απ'τον πόνο..
    Φυσικά δεν κατάφερα να ξανακοιμηθώ και τώρα κουτσαίνω..

Similar Threads

  1. Pws perasa xtes to vrady
    By hcpunksonacid in forum General Discussion
    Replies: 34
    Last Post: 29-06-2007, 05:58
  2. Milate ston ypno sas???
    By bleeding in forum General Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 26-11-2005, 17:29
  3. Paw gia ypno
    By aggelhs_rwxamhs in forum General Discussion
    Replies: 5
    Last Post: 11-11-2004, 19:53
  4. Ρε έγινε ή το' δα στον ύπνο μου ;
    By MoRmEnGiL in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 14
    Last Post: 12-09-2004, 23:58
  5. Ti kostise se mena i ethniki yperifaneia xtes to vrady.
    By necropethamenos in forum General Discussion
    Replies: 88
    Last Post: 29-06-2004, 14:21

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •