Page 123 of 139 FirstFirst ... 2373113121122123124125133 ... LastLast
Results 1,831 to 1,845 of 2075

Thread: xtes eida ston ypno mou ....

  1. #1831
    Φρικαλέο Τέρας Heimaa's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    μη ρωτάτε μαλακίες
    Posts
    253

    Default

    latreias opws panta
    Εξωκοινοβουλευτικό Μπλάκμεταλ

  2. #1832
    Σόκ και Πέος poweruser's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Δάουν εντ άντερ
    Posts
    335

    Default

    εκατσα και εγραψα λεει μια γαματη ρηβιου για αφορμανς και γουη οουν δε σκαη κλπ απο τη συναυλια στο αν,και χαιρομουν γιατι τα εγραψα ολα κλπ κλπ. το θεμα ειναι οτι μπαινω στο ρεκβιεμ το πρωι,δεν την βλεπω πουθενα,και λεω μα καλα,δεν γινεται να την εσβησαν,και ταυτοχρονα γουρλωνω ματια γιατι σκεφτηκα οτι ζουσα μια κολαση. ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΕΡ. ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΑΠΕΙΡΑ ΜΟΥΤΖΟΠΙΝΞ. what kind of sorcery is that? ER-ception
    ε και τελικα μπηκα να γραψω το ονειρο,για να μην ονειρευομαι μονο οτι γραφω,αλλα να γραφω κιολας.

    *ER εισαι ενα χορτο μαγικο,μια ονειρωξη θερινης νυκτος,μια οπτασια στη θαλασσα των φορουμς.
    *Το λαηβ γαμησε και χρωσταω ενα ρηπορτ απο το ονειρο.




    Yesterday 19:59 <12 stars circle your brow> ενδιαφερεται κανεις να γευτει ξανα το παλιο καλο χεμο;
    Yesterday 20:12 <mourning apocalypse> το πουλάς?

  3. #1833
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Μπαινω με 263 φεηκ ακκαουντ και αρχιζω κατανομη μουτζοπινκς για να βγει ακομα πιο κοντα στην πραγματικοτητα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #1834
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    σε αλλα νεα, γιουζερς βλεπουν ονειρα το 2013 που βλεπαμε το 2005, η ζωη προχωραει, εμεις γερναμε, γερε χρονε φυγε τωρα, ηρθε ο νεος με τα δωρα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  5. #1835
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Για κάποιο λόγο κάποιοι με απήγαγαν και κάναμε στάση στην πλατεία Συντάγματος να πάρει ο Βασίλης Καρράς κάτι απ'το περίπτερο.
    Εκεί κατάφερα να το σκάσω κι άρχισα να πηγαίνω σαν τον φορεστ γκαμπ ψάχνοντας κάποιον αστυνομικό να με σώσει. Με μαζεύουν 3 μπάτσοι λοιπόν και με βάζουν στο μπατσικό κι αρχίζω να εξιστορώ τι συνέβη στον πιο μικρό που έδειχνε κατανόηση και ταυτόχρονα ανοιγόκλεινα την πόρτα του αυτοκινήτου μη και με κλειδώσουν μέσα, μη και είναι συνεννοημένοι με τους απαγωγείς και τον Καρρά. Αφου πήγαμε βόλτα απ'το ραλι ακροπολις καταλήξαμε σε ενα τυροπιτάδικο. Πήρα τηλέφωνο 2 δικούς μου ανθρώπους να τους προειδοποιήσω να προσέχουν και ο ένας μου είπε "πάρε κάτι με σοκολάτα να τους αποπροσανατολίσεις". Πήρα λοιπόν εκείνο το ντονατ πράμα που έχει σχήμα καρδιάς (και το είχαν στα κυλικεία στο δημοτικό!) και πήγα προς το τραπέζι που καθόντουσαν οι μπάτσοι και τους φώναξα "θελω να θυμάστε οτι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΤΕ!"

    Ξύπνησα έντρομη.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  6. #1836
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    οτι ελεγε ο Σαμαρας οτι φερνει την αναπτυξη και προμοταρε ελληνικα ξυραφακια μπικ ,και εγω μετα εβαλα τιγκα αφρο να του αποδειξω οτι δεν ξυριζουν καλα..
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #1837

    Default

    prin kamia vdomada eida oti efaga ban sto er LOL!!!!!!!!

  8. #1838
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default

    Wres wres to oneirevomai kai gw auto... (to na fas ban sto er)


    [/kakioules]
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

  9. #1839

  10. #1840
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default


  11. #1841

    Default

    τον kontan. προσπαθούσε μάλλον μάταια να μου δείξει ένα ριφφ στην κιθάρα και εγώ απλά δεν ένιωθα. μετά μεταφερθήκαμε μαγικά στην κουζίνα όπου μου ζήτησε να του φτιάξω ένα τοστ φιλαδέλφεια-καπνιστό σολωμό και εγώ του έλεγα ''μα μόνο 200 γρ. σολωμό στο τοστ? δεν φτάνει! δεν φτάνει!*''


    *το ''δεν φτάνει, δεν φτάνει'' σε στυλ σκαρτάδος.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  12. #1842
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ειχα κατι σαν καφρι στην φτερνα μου , το βγαλα και ηταν μια οχι και τοσο μικρη φωτογραφικη καμερα ,και αρχισα μετα και τραβαγα φωτο , ειχε τρελο φλασ και οτι τραβαγα γινοταν για κανα δευτερολεπτο ασπροπαυρο...
    Last edited by freak brother; 15-09-2013 at 14:06.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  13. #1843
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    παίζει να είχε χαλάσει. Να την πας στον Γαλέο που έχει και σερβις.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #1844
    Will Teasle kontan's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Atens
    Posts
    3,522

    Default

    δε θυμάμαι λεπτομέρειες, αλλά μόλις διάβασα κάτι που μου έφερε το παρακάτω από το χθεσινό μου όνειρο:
    μου είχαν χαρίσει λέει ένα πλαστικό ντιτζεριντού (click), που ήταν περισσότερο σα βουβουζέλα εδώ που τα λέμε, (αλλά δεν ήταν) και ήταν στα χρώματα και όλα φουλ κομπλέ του ΠΑΟΚ. έκανα βόλτες έξω από το δημοτικό σχολείο που πήγαινα κ προσπαθούσα να το κάνω να παίξει. αυτό θυμάμαι όλο κ όλο

  15. #1845
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    πηγαινα καπου, και εκανα λεει μετεπιβιβαση στον Αγ.Δημητριο ο οποιος δεν ειχε καμια σχεση με τον γνωστο σταθμο του μετρο. Εκει ειχε μια αερογεφυρα κιτρινη, με γκραφιτι και μεγαλη σε πλατος. οπως περπαταγα λοιπον, να περασω απεναντι, νιωθω εναν πονο αναμεσα στο στηθος(τον.οποιο τον ενιωσα στα αληθεια ). Ενας πιτσιρικας ξανθος αφου ειχε πυροβολησει τον κολλητο του, μου την εσκασε και μενα. Μετα ξυπνησα. Δευτερο ονειρο για σημερα: σκαει ενα βανακι χριστιανων εξω απο το σπιτι μου και στρωνει χαλι κοκκινο για να στηθει να τραγουδησει γκοσπελ στα ελληνικα. Κατα το στησιμο διαπληκτιζονται δυο γκομενες και λιγο μετα καταληγουν να κανουν σεξ σε σπιτι που ειδα στην χρυση ευκαιρια. Καλημερα
    Last edited by Impure; 11-10-2013 at 08:15.

Similar Threads

  1. Pws perasa xtes to vrady
    By hcpunksonacid in forum General Discussion
    Replies: 34
    Last Post: 29-06-2007, 05:58
  2. Milate ston ypno sas???
    By bleeding in forum General Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 26-11-2005, 17:29
  3. Paw gia ypno
    By aggelhs_rwxamhs in forum General Discussion
    Replies: 5
    Last Post: 11-11-2004, 19:53
  4. Ρε έγινε ή το' δα στον ύπνο μου ;
    By MoRmEnGiL in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 14
    Last Post: 12-09-2004, 23:58
  5. Ti kostise se mena i ethniki yperifaneia xtes to vrady.
    By necropethamenos in forum General Discussion
    Replies: 88
    Last Post: 29-06-2004, 14:21

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •