Deutera 9 Aygoustou 2004 ora 11: 45 (peripou)

Afou exoume piei tin mpyra mas me enan filo mou gyrname me to mixanaki mas kai kateu8ynomaste pros to pou8ena (= opou mas vgalei dld ) kai ekei pou milame skaei me tromaktiki taxytita ena petoumeno stin mapa tou filou mou (o opoios kai odigouse) kai afou skasei prota se auton skaei kai stin dikia mou tin mapa feugontas makria (den prolava na dw ti sto mpoutso itane afou synevei se ekatosta tou deuteroleptou kai itane kai skoteina). Telika mallon itane nyxterida afou o filos mou tin eide pou erxotane (teleutaia stigmi kai me tin akri tou matiou tou ) kai ama itane pouli mallon 8a eixame gemisei poupoula...
Itan tromera ahdiastiko pantws afou molis eskase stin deksia meria tou proswpou mou eniosa kati ygro (to opoio EYTYXWS den itan aima or something) sa na sou petane ntomata ena prama. Mporei na itane kai xysa
To gero paketo to efage sigoura o filos mou afou ponouse kiolas me tin fora pou eskase panw tou (8a pigainame kai me 60 ekeini tin ora...). Ahdiaaaa

Tora 8a anarotieste giati anoigw ena tetoio malakismeno kai oi apantiseis pou mporw na dwsw einai:

1) Giati o idios eimai malakas
2) Giati tetoia malakismena topics anoigontai epi ka8imerinis vasews edw pera

Tora vrixte/koroidepste/parigoriste me eleu8era. Episis mporeite na anaferete kapoio paromoio peristatiko pou synevei se esas anti na me vrizete. EUXARISTW.

Tsiouz..