Page 91 of 583 FirstFirst ... 41818990919293101141191 ... LastLast
Results 1,351 to 1,365 of 8743

Thread: Anekdota kiets

  1. #1351
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    πρέπει να το παραδεχτώ ότι ο JDM έχει καλύτερο χιούνμορ από μένα










































































    ανέκδοτο ήταν! σας άρεσε;
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  2. #1352

    Default

    αχααχαχαχχα

  3. #1353
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    Η δασκάλα του Τοτού βάζει σ'αυτόν και στον κολλητό του 0 στο μάθημα της σεξουαλικής αγωγής. μετά το σχολείο, λέει ο Τοτός στο φίλο του: "Μαλάκα, έτσι μου'ρχεται να πάω και να της ρίξω μια κλωτσιά στα αρχίδια, να μάθει αυτή που δεν ξέρουμε από σεξουαλική αγωγή"...
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  4. #1354

    Default

    Αυτά τα λέτε κιόλας, ή τα ποστάρετε μονάχα;

  5. #1355
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by carheart
    Αυτά τα λέτε κιόλας, ή τα ποστάρετε μονάχα;
    βασικά πρώτα τα ποστάρουμε για να δούμε αντιδράσεις και μετά κρίνουμε αν θα τα πούμε και σε φυσικά πρόσωπα
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  6. #1356
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Χαεχεαχα.

  7. #1357
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    227

    Default

    Υπερατλαντική πτήση. Στην τελευταία θέση του αεροπλάνου κάθονται 2 άγνωστοι μεταξύ τους γκέιδες. Γνωρίζονται, πιάνουν κουβέντα, συμπαθιούνται, αλληλογουστάρονται, χεράκια, φιλάκια κλπ. Ο ένας έχει ανάψει, λέει στον άλλον, "δεν αντέχω, πρέπει να στον χώσω". "Κι εγώ θέλω, χρυσέ μου", λέει ο άλλος, "αλλά μέσα εδώ, θα μας πάρουν χαμπάρι, ρεζίλι θα γίνουμε κλπ". "Μη σε νιάζει", λέει ο επίδοξος γαμιάς. "την έχουν πέσει όλοι, κανείς δε θα καταλάβει. Να, θα σου δείξω" : σηκώνεται και φωνάζει "ένα ποτήρι νερό, παρακαλώ". Τσιμουδιά, πουθενά αεροσυνοδός. Ξαναφωνάζει, πιο δυνατά : "ένα ποτήρι νερό, παρακαλώ". Ξανά τίποτα. "Είδες; Κάτσε να τον φας τώρα". Αρχίζουν γαμιένται με μανία, αχ βαχ, μπαμ μπουμ, χαμός, κάποτε τελειώνουν.
    Στην πρώτη θέση μια γριά με τον παπούλη της, ο οποίος λαγοκοιμάται, έχει ψιλοζαλιστεί, δε νιώθει και πολύ καλά. Του λέει η γριά, "είσαι καλά; Τι έχεις; Μήπως θες να πιεις μια πορτοκαλάδα;". Απαντάει ο παπούς, έντρομος, "άσε βρε Μαρίκα, τι πορτοκαλάδα, ο άλλος πίσω ένα ποτήρι νερό ζήτησε και τον ξέσκισαν στον πούτσο"!

  8. #1358
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by Span63
    Υπερατλαντική πτήση. Στην τελευταία θέση του αεροπλάνου κάθονται 2 άγνωστοι μεταξύ τους γκέιδες. Γνωρίζονται, πιάνουν κουβέντα, συμπαθιούνται, αλληλογουστάρονται, χεράκια, φιλάκια κλπ. Ο ένας έχει ανάψει, λέει στον άλλον, "δεν αντέχω, πρέπει να στον χώσω". "Κι εγώ θέλω, χρυσέ μου", λέει ο άλλος, "αλλά μέσα εδώ, θα μας πάρουν χαμπάρι, ρεζίλι θα γίνουμε κλπ". "Μη σε νιάζει", λέει ο επίδοξος γαμιάς. "την έχουν πέσει όλοι, κανείς δε θα καταλάβει. Να, θα σου δείξω" : σηκώνεται και φωνάζει "ένα ποτήρι νερό, παρακαλώ". Τσιμουδιά, πουθενά αεροσυνοδός. Ξαναφωνάζει, πιο δυνατά : "ένα ποτήρι νερό, παρακαλώ". Ξανά τίποτα. "Είδες; Κάτσε να τον φας τώρα". Αρχίζουν γαμιένται με μανία, αχ βαχ, μπαμ μπουμ, χαμός, κάποτε τελειώνουν.
    Στην πρώτη θέση μια γριά με τον παπούλη της, ο οποίος λαγοκοιμάται, έχει ψιλοζαλιστεί, δε νιώθει και πολύ καλά. Του λέει η γριά, "είσαι καλά; Τι έχεις; Μήπως θες να πιεις μια πορτοκαλάδα;". Απαντάει ο παπούς, έντρομος, "άσε βρε Μαρίκα, τι πορτοκαλάδα, ο άλλος πίσω ένα ποτήρι νερό ζήτησε και τον ξέσκισαν στον πούτσο"!
    χα, χα κάμερες παντού, big brother airways
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  9. #1359
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Τι μπιγκ μπράδερ ρε γαμημένε, τώρα διαβάζεις κι ό,τι να' ναι;

  10. #1360
    Milf & Cookies sabbattack's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Nuevo Mundo
    Posts
    4,078

    Default

    Quote Originally Posted by Span63
    Υπερατλαντική πτήση. Στην τελευταία θέση του αεροπλάνου κάθονται 2 άγνωστοι μεταξύ τους γκέιδες. Γνωρίζονται, πιάνουν κουβέντα, συμπαθιούνται, αλληλογουστάρονται, χεράκια, φιλάκια κλπ. Ο ένας έχει ανάψει, λέει στον άλλον, "δεν αντέχω, πρέπει να στον χώσω". "Κι εγώ θέλω, χρυσέ μου", λέει ο άλλος, "αλλά μέσα εδώ, θα μας πάρουν χαμπάρι, ρεζίλι θα γίνουμε κλπ". "Μη σε νιάζει", λέει ο επίδοξος γαμιάς. "την έχουν πέσει όλοι, κανείς δε θα καταλάβει. Να, θα σου δείξω" : σηκώνεται και φωνάζει "ένα ποτήρι νερό, παρακαλώ". Τσιμουδιά, πουθενά αεροσυνοδός. Ξαναφωνάζει, πιο δυνατά : "ένα ποτήρι νερό, παρακαλώ". Ξανά τίποτα. "Είδες; Κάτσε να τον φας τώρα". Αρχίζουν γαμιένται με μανία, αχ βαχ, μπαμ μπουμ, χαμός, κάποτε τελειώνουν.
    Στην πρώτη θέση μια γριά με τον παπούλη της, ο οποίος λαγοκοιμάται, έχει ψιλοζαλιστεί, δε νιώθει και πολύ καλά. Του λέει η γριά, "είσαι καλά; Τι έχεις; Μήπως θες να πιεις μια πορτοκαλάδα;". Απαντάει ο παπούς, έντρομος, "άσε βρε Μαρίκα, τι πορτοκαλάδα, ο άλλος πίσω ένα ποτήρι νερό ζήτησε και τον ξέσκισαν στον πούτσο"!



    KANTIROU SKASE GAMW TO GONIO SOU

  11. #1361
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Στo Witchkilleler
    Posts
    1,756

    Default

    O Μπόμπος σχολείο έιχε έκθεση για τη φύση.

    Γράφει λοιπόν: "Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Τρελαίνεται η δασκάλα...μετά τους βάζει έκθεση για την τεχνολογία.

    Ο Μπόμπος γράφει: "Εγώ για την τεχνολογία δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την φύση γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Ξανατρελέναται η δασκάλα και τους βάζει έκθεση για τον αθλητισμό

    Ο Μπόμπος γράφει: "Εγώ για τον αθλητισμό δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την φύση γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Μέχρι εδώ όπου μπόμπος βάζετε hcpunkonacid και όπου φύση, punk

    Λέει η δασκάλα στον μπόμπο ότι έιναι εκτός θέματος και ότι μπορεί να αντικαταστήσει το "γαμεί" με το "κάνει έκπληξη"

    Στην επόμενη έκθεση ο Μπόμπος λοιπόν:

    "Εγώ για τον (ότι νά'ναι) δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την φύση γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που κάνει έκπληξη στην άσπρη αγελάδα...και γαμεί την μαύρη"
    http://www.verdictdenied.com
    www.myspace.com/verdictdeniedband
    Εσύ τη σχέση μας δεν την σκέφτηκες όταν χαριεντιζόσουν με τον μπασίστα των Released Anger!!! ΑΚΑΡΔΕ!!!
    CONTROLED BY CONFUSION, CONFUSED BY CONTROL

  12. #1362
    Oljeselger Zoonchild's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    On a Desperate Moon
    Posts
    2,107

    Default

    Quote Originally Posted by verdictdenied
    O hcpunkonacid σχολείο έιχε έκθεση για την punk.

    Γράφει λοιπόν: "Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Τρελαίνεται η δασκάλα...μετά τους βάζει έκθεση για την τεχνολογία.

    Ο hcpunkonacid γράφει: "Εγώ για την τεχνολογία δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την punk γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Ξανατρελέναται η δασκάλα και τους βάζει έκθεση για τον αθλητισμό

    Ο hcpunkonacid γράφει: "Εγώ για τον αθλητισμό δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την punk γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Λέει η δασκάλα στον hcpunkonacid ότι έιναι εκτός θέματος και ότι μπορεί να αντικαταστήσει το "γαμεί" με το "κάνει έκπληξη"

    Στην επόμενη έκθεση ο hcpunkonacid λοιπόν:

    "Εγώ για τον (ότι νά'ναι) δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την punk γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που κάνει έκπληξη στην άσπρη αγελάδα...και γαμεί την μαύρη"
    ΑΕΛ τρακτερ και Love is in the air /

  13. #1363
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default

    e nai, twra bgazei nohma!
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  14. #1364
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by verdictdenied
    O Μπόμπος σχολείο έιχε έκθεση για τη φύση.

    Γράφει λοιπόν: "Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Τρελαίνεται η δασκάλα...μετά τους βάζει έκθεση για την τεχνολογία.

    Ο Μπόμπος γράφει: "Εγώ για την τεχνολογία δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την φύση γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Ξανατρελέναται η δασκάλα και τους βάζει έκθεση για τον αθλητισμό

    Ο Μπόμπος γράφει: "Εγώ για τον αθλητισμό δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την φύση γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που γαμεί την άσπρη αγελάδα..."

    Μέχρι εδώ όπου μπόμπος βάζετε hcpunkonacid και όπου φύση, punk

    Λέει η δασκάλα στον μπόμπο ότι έιναι εκτός θέματος και ότι μπορεί να αντικαταστήσει το "γαμεί" με το "κάνει έκπληξη"

    Στην επόμενη έκθεση ο Μπόμπος λοιπόν:

    "Εγώ για τον (ότι νά'ναι) δεν ξέρω τίποτα αλλά ξέρω για την φύση γιατί Ο παππούς μου έχει μια φάρμα με 10 κότες, 10 άλογα, μια άσπρη αγελάδα και μια μαύρη αγελάδα και ένα ταύρο που κάνει έκπληξη στην άσπρη αγελάδα...και γαμεί την μαύρη"
    Συνήθως ο Τοτός κάνει τέτοια , πολύ πιο καλό από το παρόμοιο με τον γεωσκώληκα
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  15. #1365
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Through The Undertow
    Posts
    2,214

    Default

    Ξανθιές

    Είναι μια ξανθιά, στρατιωτικός στο επάγγελμα, και έχει αράξει να
    ξεκουραστεί πάνω σε μια ατομική βόμβα.
    Κάποια στιγμή, περνάει απο κει ένας συνάδελφός της, τη βλέπει και της λέει:
    - Ρε συ Μαιρούλα... Κάνε λίγο στην άκρη να κάτσω κι εγώ, τα χω φτύσει...
    Και η ξανθιά απαντάει:
    - Helloooo! Η βόμβα είναι ατομική


    Ήταν δυο ξανθιές και λέει η μια στην άλλη:
    - Τι είναι πιο κοντά το φεγγάρι ή η Καβάλα;
    Και λέει η άλλη:
    - HELLO, το φεγγάρι το βλέπουμε!!!!


    Πώς μπορείς να απασχολήσεις μια ξανθιά μια ολόκληρη ημέρα;
    - Την βάζεις σε ένα στρόγγυλό δωμάτιο και της λες να κάτσει στην γωνία.


    Τι μπορεί να περάσει από το μυαλό μιας ξανθιάς χωρίς να το καταλάβει;
    - Μία σκέψη!!!


    - Πως κρατάς μια ξανθιά απασχολημένη;
    - Της δίνεις ένα χαρτί που λέει:
    "Διαβάστε τη κάτω γραμμή
    Διαβάστε τη πάνω γραμμή



    Xτυπάει η πόρτα και ρωτάει η ξανθιά από μέσα:
    - Ποιός είναι;
    Της απαντάει αυτός που είναι απ' έξω:
    - Εγώ!
    Κι αυτή αναρωτιέται:
    - Εγώ;;;;



    Μπαίνει μια ξανθιά σε ένα ζαχαροπλαστείο.
    Ξανθιά: - Κύριε ζαχαροπλάστη, τι γλυκά είναι αυτά;
    Ζαχαροπλάστης: - Αυτά είναι κοκάκια, κυρία μου.
    Ξανθιά: - Κοκάκια; Έτσι φωνάζουνε και το αγόρι μου οι φίλοι του!!
    Give me a shot to remember
    And you can take all the pain away from me
    A kiss and I will surrender
    The sharpest lives are the deadliest to lead
    A light to burn all the empires
    So bright the sun is ashamed to rise and be
    In love with all of these vampires
    So you can leave like the sane abandoned me

Similar Threads

  1. porwste me timia(guitar hero kiets)
    By BURNIN AMBITION in forum PC & Games
    Replies: 45
    Last Post: 15-03-2010, 15:50
  2. Mpozonia kiets
    By Shadowking in forum General Discussion
    Replies: 15
    Last Post: 11-09-2008, 15:22
  3. Rompes sto IRC και Anekdota θρεντζ.
    By Amnesiac. in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-2008, 04:54
  4. Trading kiets
    By MoRmEnGiL in forum Comics/Cartoons
    Replies: 16
    Last Post: 12-02-2005, 11:59
  5. Anekdota mothafuckaz
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 151
    Last Post: 23-12-2004, 04:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •