Page 102 of 583 FirstFirst ... 25292100101102103104112152202 ... LastLast
Results 1,516 to 1,530 of 8743

Thread: Anekdota kiets

  1. #1516
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default

    Ένα ζευγάρι πάει στο σεξολόγο.
    "Τι μπορώ να κάνω για σας;" ρωτάει ο γιατρός.
    "Θα μας δείτε να κάνουμε σεξ;" ρωτάει ο άντρας
    Ο γιατρός παραξενεύεται αλλά συμφωνεί.
    Όταν τελειώνει το ζευγάρι λέει ο γιατρός:
    "Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον τρόπο που κάνετε σεξ" και τους χρεώνει 50 Ευρώ.
    Αυτό γίνεται για μερικές εβδομάδες στη σειρά. Το ζευγάρι κλείνει ραντεβού, το κάνει μπροστά στο γιατρό, τον πληρώνει και φεύγει.
    Κάποια στιγμή ο γιατρός ρωτάει:
    "Τι ακριβώς προσπαθούμε να βρούμε;"
    Και ο άντρας απαντάει:
    "Α, τίποτα.
    Η κυρία είναι παντρεμένη και δεν μπορούμε να πάμε σπίτιτης.
    Το ίδιο κι εγώ, οπότε δεν μπορούμε να πάμε ούτε στο δικό μου σπίτι.
    Το Caravel χρεώνει 90 Ευρώ.
    Το Intercontinental χρεώνει 108 Ευρώ.
    Το Ledra Mariott χρεώνει 147 Ευρώ.
    Εμείς το κάνουμε εδώ με 50 Ευρώ και παίρνουμε και 43 Ευρώ επιστροφή από το Medicare της Metrolife"...
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  2. #1517
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default




    η σειρά μου τώρα:


    μια γυναίκα βρίσκει ένα μαγικό λυχνάρι, το τρίβει και βγαίνει ένα τζίνι και της λέει:

    -Μπορώ να σου εκπληρώσω τρεις επιθυμιες σου, όμως να ξέρεις ότι ό,τι μου ζητήσεις ο άντρας σου θα το έχει σε δεκαπλάσιο βαθμό.

    -Ενταξει, σύμφωνοι. 1η επιθυμία μου: Θέλω να με κάνεις πολύ όμορφη, τοπ μόντελ.

    -ΟΚ, αλλά και ο άντρας σου θα γίνει σούπερ τοπ μόντελ!

    -Δεν πειράζει, λέει, και την κάνει σούπερ γκόμενα

    -2η επιθυμία: θέλω να με κάνεις ζάμπλουτη

    -ΟΚ αλλά ο άντρας σου θα ίνει 10 φορές πιο πλούσιος

    -Δεν πειραζει, λέει, και την κάνει ζάμπλουτη

    -3η επιθυμία: Θέλω να πάθω ένα μικρό εμφραγματάκι.


    -----------------------------------------------------------

    Κάποιος είχε πολύ μεγάλη πούτσα, κάπου 50 πόντους και έχει φάει τον κόσμο να βρει τρόπο να την μικρύνει. Ενας γιατρός του λέει ότι δεν υπάρχει συμβατική θεραπέια, όμως μπορεί να του συστήσει έναν μάγο στην Ινδία που κάτι μπορεί να κάνει.

    Πάει λοιπόν στην Ινδία και του λέει ο μάγος: 50 εκατοστά; χμ Πάνε στην τάδε λίμνη και βρες τον τάδε μαγεμένο βάτραχο. Ζήτα του να σου πάρει πίπα, αυτός θα σου πει όχι και σε κάθε όχι του η πούτσα σου θα μικραίνει κατά 10 εκατοστά.

    Πάει, βρίσκει το βάτραχο και του λέει:

    -Καλέ μου βάτραχε θα μου πάρεις μια πίπα;

    -Οχι, λέει και η πούτσα του γίνεται 40 εκατοστά

    -Καλέ μου βάτραχε θα μου πάρεις μια πίπα;

    -Οχι λέει και γίνεται 30 εκατοστά

    Χμ, υπέροχα! άλλη μια φορά και θα φτάσει και το ιδανικό μέγεθος

    -Καλέ μου βάτραχε θα μου πάρεις μια πίπα;

    -Ε, μα τι μαλάκας που είσαι! Πόσες φορές θα πρέπει να στο πώ: ΟΧΙ, ΟΧΙ, ΟΧΙ!


    --------------------------------------------------------------


    Κάποιος είχε μια γυναίκα που δεν τον άφηνε να την πηδήξει από πίσω. ρε αμάν, ρε ζαμάν, αυτή τίποτε. Πάει σε μάγισσες και χαρτορίχτρες και αυτές τον προτείνουν να πάει σε ένα μάγο στην Αραβία που έχει ένα σχετικό μαγικό φίλτρο. Πάει λοιπόν εκεί και ο μάγος του λέει:

    -Λοιπόν, Θα πας στη ζούγκλα του Αμαζονίου, από όπου θα βρεις μια σπάνια ορχιδέα από όπου θα πάρεις 3 κόκκους από τη γύρη της, μετά θα πάς στα ιμαλάια και θα σκαρφαλώσεις στην τάδε κορυφή από όπου θα πάρεις ένα κομμάτι πάγου που θα έχει μέσα 5 φυσαλλίδες αέρα, μετά θα βουτήξεις στον ειρηνικό ωκεανό και θα πάρεις δυο σταγόνες δηλητήριο από το πιο μακρύ πλοκάμι μιας μέδουσας, μετά θα πας στην Ινδία και θα πάρεις 4 λέπια από την ουρά του τάδε δηλητηριώδους φιδιού, κλπ, κλπ, κλπ.

    Τι να κάνει ο έρμος, γυρνά όλον τον κόσμο, από τα ύψη στα βάθη και από ζούγκλα σε ζούγκλα και μετά από κάμποσα χρόνια και προσπάθειες κατορθώνει να τα μαζέψει και τα πάει στο μάγο.

    -Τώρα, του λέει ο μάγος, χρειάζεσαι ένα μπουκάλι φτιαγμένο από γυαλί, από άμμο που θα έχεις μαζέψει από το κέντρο της σαχάρας.

    Τι να κάνει, πάει και στο κέντρο της σαχλάρας παίρνει άμμο, πάει σε εργοστάσιο υαλουργίας, το κάνει μπουκάλι και το πάει στον μάγο.

    -Τώρα, πάνε στον τάδε καταράκτη τςη Αφρικής, γέμισε το μπουκάλι με νερό, ρίξε μέσα όλα τα μαγικά φίλτρα και ανάδευσε το μίγμα.

    Τι να κάνει, παέι και κάνει και αυτόν τον άθλο και του φέρνει το μπουκάλι με το μίγμα.

    -Τώρα, βάλε το μπουκάι με το μίγμα πάνω στο κομοδίνο από τη μεριά της γυναίκας σου λίγο πριν πέσετε γαι ύπνο.

    -Και μετά τι θα γίνει;

    -Οταν ξαπλώσετε, θα της πεις «γυναίκα δώσε μου το μπουκάλι που είναι στο κομοδίνο σου» και καθώς αυτή θα σου γυρίσει τα οπίσθια για να στο δώσει θα την αρπάξεις και θα της τον χώσεις.
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  3. #1518
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    έπιτέλους! άρεσαν τα ανέκδοτά μου! Δεν υπήρξε καθόλου αντίδραση
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  4. #1519
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Tous skotwses olous.... Giati?
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  5. #1520
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    _Κύριε έμπορα, πόσο κάνει αυτή μπλούζα;

    _Κάνει 10 χιλιάδες δρχ, κυρία. Είναι από αγνό παρθένο μαλλί.

    _Μα τι λες , καλέ, μέσα γράφει ότι είναι από συνθετικό μαλλί;

    _Α ξέρεις, αυτό το γράφουμε, για να ξεγελούμε τον σκώρο!

    ---------------------------------------------------------------------


    Ένας τουρίστας παρακολουθεί ένα Ινδιάνο ,που καθισμένος κοντά σε μια φωτιά στέλνει σήματα με τον καπνό. Όλα ήταν πρωτόγονα, εκτός από έναν πυροσβεστήρα τελευταίου τύπου.

    -Τι τον θέλεις τον πυροσβεστήρα, ρώτησε ο τουρίστας.

    -Για να σβήσω τα λάθη, απαντάει ο Ινδιάνος.

    ---------------------------------------------------------------


    Ο κανίβαλος έρχεται από την Αφρική και ψάχνει να βρει κάποιο φίλο του. Πηγαίνει στη γειτονιά του φίλου του και ρωτά έναν περαστικό:
    -Μήπως ξέρεις πού μένει ο φίλος μου ο Χρήστος;
    -Όχι
    Ο κανίβαλος τον αρπάζει και τον τρώει.
    Πιο κάτω συναντά μια γυναίκα.
    -Μήπως ξέρεις πού μένει ο Χρήστος ο φίλος μου;
    -Όχι
    Ο κανίβαλος την κάνει μια μπουκιά.
    Λίγο πιο κάτω συναντά δύο παιδιά που έπαιζαν.
    -Μήπως ξέρετε πού μένει ο Χρήστος ο φίλος μου;
    -Όχι
    Ο κανίβαλος τα καταβροχθίζει και αυτά.
    Εκείνη τη στιγμή, στρίβει από τη γωνία ο Χρήστος και μόλις τον βλέπει ο κανίβαλος ανοίγει την αγκαλιά του χαρούμενος για να τον υποδεχτεί και του λέει:
    Πού ΄σαι ρε Χρήστο και έφαγα τον κόσμο να σε βρω!


    --------------------------------------------------------------

    -Τι λέει ένας ανθρωποφάγος όταν βλέπει μία έγκυο;
    -Α! Kinder έκπληξη!

    --------------------------------------------------------------


    Στο σχολείο η δασκάλα βάζει τα παιδάκια να γράψουν έκθεση με θέμα "Πως
    περνάω τη μέρα μου". Επειδή γνωρίζει καλά την αθυροστομία του Τοτού του
    λέει:
    -Πρόσεξε Τοτέ, στην έκθεση δεν θα γράψεις κακές κουβεντούλες
    Την άλλη μέρα το πρωί, ζήτησε από τα παιδιά να διαβάσουν τις εκθέσεις
    τους. Ήρθε και η σειρά του Τοτού. Διαβάζει:
    -Το πρωί ξυπνάω, πλένομαι, πίνω το γάλα μου, παίρνω τα βιβλία μου, πηδάω τη
    βεράντα και πηγαίνω σχολείο.
    Το μεσημέρι που τελειώνει το μάθημα γυρίζω
    σπίτι, πηδάω τη βεράντα, τρώω και διαβάζω.
    Το απόγευμα ετοιμάζω τα βιβλία, πηδάω τη βεράντα και βγαίνω στο δρόμο για να παίξω με τους φίλους μου.
    Το βράδυ τρώω και κοιμάμαι. Έτσι περνάω τη μέρα μου.
    -Μπράβο, μπράβο Τοτέ δεν είχες ούτε μια κακή κουβέντα στην έκθεση σου.
    Ευχαριστημένη η κυρία από την έκθεση, επισκέφτηκε το ίδιο απόγευμα την
    μητέρα του Τοτού για να τη συγχαρεί.
    -Γεια σας, ξέρετε ο γιος σας έγραψε μια πολύ καλή έκθεση σήμερα!
    -Α!! Δεν ξέρετε πόσο χαίρομαι!
    Καθίστε, θα πάρετε κάτι; ένα γλυκό, μια πορτοκαλάδα;
    -Μια πορτοκαλάδα, ευχαριστώ, λέει η δασκάλα
    Και η μητέρα του Τοτού
    -Βεράντα, φέρε μια πορτοκαλάδα στην κυρία ...

    ---------------------------------------------------------

    Ένας administrator αποφασίζει να πάει κρουαζιέρα στην Καραϊβική. Δυστυχώς όμως το πλοίο του βουλιάζει και σώζεται μόνο αυτός. Kολυμπώντας φτάνει σ'ένα ακατοίκητο νησί. Δεν υπάρχει ψυχή. Μονάχα μπανάνες και καρύδες. Αφού πέρασαν τέσσερις μήνες κι ενώ ήταν ξαπλωμένος στην παραλία, κουρασμένος κι απελπισμένος, βλέπει μια βάρκα και μες τη βάρκα την πιο όμορφη και πιο αισθησιακή γυναίκα που είχε δει στη ζωή του, να τραβάει κουπί προς το μέρος του. Την ρώτησε από πού έρχεται και πώς έφθασε στο νησί.

    "Έρχομαι από την άλλη πλευρά του νησιού", του είπε εκείνη, "βρέθηκα στο νησί όταν βούλιαξε το πλοίο μου". "Ήσουν πολύ τυχερή που είχες βάρκα" της είπε. "Α, τη βάρκα, την έφτιαξα με υλικά που βρήκα στο νησί. Τα κουπιά είναι κλαδιά από καουτσουκόδενδρο, έπλεξα το σκελετό με κλαδιά από φοίνικα
    και την καρίνα και την κουπαστή από ευκάλυπτο. "Μα είναι αδύνατο", ψέλλισε ο administrator, "να κάνεις κάτι τέτοιο χωρίς εργαλεία". "Α, αυτό δεν ήταν πρόβλημα. Στην άλλη πλευρά του νησιού υπάρχει ένα στρώμα από ένα προσχωσιγενές πέτρωμα. Παρατήρησα ότι αν το ανάψω και το φέρω σε μια συγκεκριμένη θερμοκρασία μετατρέπεται σε ένα ελατό και σφυρηλατήσιμο μέταλλο. Το χρησιμοποίησα για να φτιάξω τα εργαλεία και αυτά για να προμηθευτώ και να επεξεργαστώ τα υλικά για τη βάρκα". Ο administrator τα έχασε. "Έλα πάμε μέχρι το μέρος που κατοικώ;" είπε η γυναίκα.

    Έτσι ύστερα από λίγα λεπτά προσέγγισαν ένα μικρό μώλο και με επιδεξιότητα έμπειρου ναύτη η γυναίκα έδεσε τη βάρκα με ένα σχοινί από κάνναβη ενώ ο administrator λίγο ήθελε για να χάσει την ισορροπία του και να βρεθεί στη θάλασσα από την έκπληξη. Αποβιβάστηκαν και ακολούθησαν ένα μονοπάτι καμωμένο από πέτρα που έβγαζε σε μια υπέροχη έπαυλη χρωματισμένη σε λευκό και γαλάζιο. Μόλις μπήκαν η γυναίκα είπε: "δεν είναι και τίποτα σπουδαίο αλλά εγώ το λέω σπίτι. Γιατί δεν καθόμαστε να πιούμε κάτι;" "Α, όχι ευχαριστώ. Δεν μπορώ άλλο το γάλα καρύδας". "Όχι και γάλα καρύδας. Έχω έναν αποστακτήρα. Τι θα έλεγες για μία πινακολάδα;" Προσπαθώντας να κρύψει την ολοένα και μεγαλύτερη έκπληξή του, ο administrator δέχτηκε ευχαρίστως. Αφού κουβέντιασαν και διηγήθηκε ο καθένας την ιστορία του η γυναίκα είπε προκλητικά: "Πάω να φορέσω κάτι πιο άνετο. Γιατί δεν πας να κάνεις ένα μπανάκι και να ξυριστείς; Έχει ένα ξυράφι μέσα στο ντουλάπι." Χωρίς να κάνει άλλες ερωτήσεις, πηγαίνει στο λουτρό όπου εκτός από μπανιέρα και ντους βρίσκει ένα ξυράφι με οστέινο χερούλι και δύο στιλβωμένες επιφάνειες από σμύριδα για λεπίδα. "Αυτή η γυναίκα είναι απίθανη, καταπληκτική. Ποιος ξέρει ποια θα είναι η επόμενη έκπληξη που μου επιφυλάσσει", σκέφτηκε. Όταν επέστρεψε βρήκε τη γυναίκα ξαπλωμένη στον καναπέ, μη φορώντας τίποτε άλλο εκτός από λουλούδια τοποθετημένα στα στρατηγικά σημεία και ένοιωσε να αναδίδεται στο χώρο μια υπέροχη ευωδιά από γαρδένια. Τον προσκάλεσε να καθήσει δίπλα της. "Πες μου" άρχισε να λέει αυτή, προσεγγίζοντας τον administrator, "μένουμε σε αυτό τον τόπο πολύ καιρό. Εσύ ήσουν μόνος κι εγώ μόνη. Είμαι σίγουρη πως υπάρχει κάτι που θα ήθελες να κάνεις τώρα και που δεν μπόρεσες να κάνεις όλους αυτούς τους μήνες. Ε, τώρα μπορείς......" και τα μάτια της έλαμπαν σαν να'βγαζαν σπίθες. Ο administrator δεν μπορούσε να πιστέψει τα λόγια της. Η καρδιά του άρχισε να χτυπά δυνατά και ψέλλισε με μια έκφραση ευτυχίας κι ευγνωμοσύνης: "Θες....Θες να πεις ότι.....ύστερα από τόσο καιρό.....θες να πεις ότι πραγματικά μπορώ vα...
    vα...
    vα...
    να...
    να ελέγξω από εδώ το e-mail μου;
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  6. #1521
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    http://indymediatrolls.com
    Posts
    674

    Default

    ha..ha..ha..

    eimai apla eygenikos

  7. #1522
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by Dark Dominion
    ha..ha..ha..

    eimai apla eygenikos
    ίσα, ρε! μέσα σε τρία λεπτά τα διάβασες και πόσταρες;
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  8. #1523
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    http://indymediatrolls.com
    Posts
    674

    Default

    afou ta 2 teleytaia ta kserw!!!

  9. #1524
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Inside the KOP...
    Posts
    1,399

    Default

    imarton re kantirou, oute sto miki maous dn vriskeis ta anekdota sou na oum.
    "It's there to remind our lads who they're playing for, and to remind the opposition who they're playing against."

    Bill Shankly about the 'This is Anfield' plaque

  10. #1525
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    στο ΑΛΜΑΝΑΚΟ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #1526
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    respect @ candiru...

    mia hara einai ta anekdota sou sinexise etsi ta lew stin mikri aderfi kai ksaderfi mou kai karagoustaroune...

    siga min tous lew tis ahdies me ta narkwtika kai to sex pou leme eksw...
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  12. #1527
    seattle 7 lebowski's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    /home/lebowski/
    Posts
    1,141

    Default

    Quote Originally Posted by Candiru

    Κάποιος είχε μια γυναίκα που δεν τον άφηνε να την πηδήξει από πίσω. ρε αμάν, ρε ζαμάν, αυτή τίποτε. Πάει σε μάγισσες και χαρτορίχτρες και αυτές τον προτείνουν να πάει σε ένα μάγο στην Αραβία που έχει ένα σχετικό μαγικό φίλτρο. Πάει λοιπόν εκεί και ο μάγος του λέει:

    -Λοιπόν, Θα πας στη ζούγκλα του Αμαζονίου, από όπου θα βρεις μια σπάνια ορχιδέα από όπου θα πάρεις 3 κόκκους από τη γύρη της, μετά θα πάς στα ιμαλάια και θα σκαρφαλώσεις στην τάδε κορυφή από όπου θα πάρεις ένα κομμάτι πάγου που θα έχει μέσα 5 φυσαλλίδες αέρα, μετά θα βουτήξεις στον ειρηνικό ωκεανό και θα πάρεις δυο σταγόνες δηλητήριο από το πιο μακρύ πλοκάμι μιας μέδουσας, μετά θα πας στην Ινδία και θα πάρεις 4 λέπια από την ουρά του τάδε δηλητηριώδους φιδιού, κλπ, κλπ, κλπ.

    Τι να κάνει ο έρμος, γυρνά όλον τον κόσμο, από τα ύψη στα βάθη και από ζούγκλα σε ζούγκλα και μετά από κάμποσα χρόνια και προσπάθειες κατορθώνει να τα μαζέψει και τα πάει στο μάγο.

    -Τώρα, του λέει ο μάγος, χρειάζεσαι ένα μπουκάλι φτιαγμένο από γυαλί, από άμμο που θα έχεις μαζέψει από το κέντρο της σαχάρας.

    Τι να κάνει, πάει και στο κέντρο της σαχλάρας παίρνει άμμο, πάει σε εργοστάσιο υαλουργίας, το κάνει μπουκάλι και το πάει στον μάγο.

    -Τώρα, πάνε στον τάδε καταράκτη τςη Αφρικής, γέμισε το μπουκάλι με νερό, ρίξε μέσα όλα τα μαγικά φίλτρα και ανάδευσε το μίγμα.

    Τι να κάνει, παέι και κάνει και αυτόν τον άθλο και του φέρνει το μπουκάλι με το μίγμα.

    -Τώρα, βάλε το μπουκάι με το μίγμα πάνω στο κομοδίνο από τη μεριά της γυναίκας σου λίγο πριν πέσετε γαι ύπνο.

    -Και μετά τι θα γίνει;

    -Οταν ξαπλώσετε, θα της πεις «γυναίκα δώσε μου το μπουκάλι που είναι στο κομοδίνο σου» και καθώς αυτή θα σου γυρίσει τα οπίσθια για να στο δώσει θα την αρπάξεις και θα της τον χώσεις.
    Ντακσ αυτο αρεσε ομως

  13. #1528
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    korifaio...

    to concept mou thimise quest apo WoW...

    mpravo mpravo...

    oxi mi leme malakies egw ton candiru ton paw...

    kai ton paw perissotero apo tote pou arxise tis proswpikes epitheseis to palikari o DM...

    tha doume, tha doume...
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  14. #1529
    ΧΑΣΙΣΟΚΙΝΗΤΟ locust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ▲๏̯͡๏▲
    Posts
    3,615

    Default

    -Μου βαζετε μισο κιλο φετα?
    -Ειναι 600 γραμμαρια, να το αφησω?
    -Να το αφησεις και να μου βαλεις μισο κιλο φετα
    [/URL]

  15. #1530
    Serpico! Boom!'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    (s)Aint Shitty
    Posts
    4,715

    Default

    locust---->fake account Candiru.
    They say we've got a lifetime, but we know that ain't true.

Similar Threads

  1. porwste me timia(guitar hero kiets)
    By BURNIN AMBITION in forum PC & Games
    Replies: 45
    Last Post: 15-03-2010, 15:50
  2. Mpozonia kiets
    By Shadowking in forum General Discussion
    Replies: 15
    Last Post: 11-09-2008, 15:22
  3. Rompes sto IRC και Anekdota θρεντζ.
    By Amnesiac. in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-2008, 04:54
  4. Trading kiets
    By MoRmEnGiL in forum Comics/Cartoons
    Replies: 16
    Last Post: 12-02-2005, 11:59
  5. Anekdota mothafuckaz
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 151
    Last Post: 23-12-2004, 04:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •