Page 1001 of 2101 FirstFirst ... 501901951991999100010011002100310111051110115012001 ... LastLast
Results 15,001 to 15,015 of 31512

Thread: THE OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.

  1. #15001

    Default

    ego pantos psofao me kalki pou petagetai sfinopoutsa kai leei o,ti tou rthei prospathontas na epityxei kati pou den mporo na entopiso akoma

  2. #15002

    Default

    πόστκαουντ λέγεται

  3. #15003
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    cagedandasleep.
    Posts
    4,634

    Default

    το "τώρα ναι" είναι γιά να έχω το πρώτο ποστ της 1000ης σελίδας και να χαρώ

    τα άλλα γιά να το παίξω μούρη
    The commune crap, camp bop, middle-class, flip-flop
    the queen is dead, boys

  4. #15004
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    4,037

    Default

    [quote=enitharmon]
    Quote Originally Posted by Solo Carriera
    αχά, δηλαδή όταν συζητάς με τον DA δεν προσπαθείς να αλλάξεις μια κατάσταση μέσα από το σαλόνι σου, μ; και το ποιο ήταν οι αποδέκτες του post ήταν αρκετά προφανές, όλοι όσοι το διάβασαν. και δεν είναι μια "σταυροφορία κατά του κατεστημένου", ήμαρτον, πόσο φτηνότερος σαρκασμός;
    προσπαθώ να του αλλάξω γνώμη ή να τον κάνω να σκευτεί κάποια πράγματα. Η ενέργεια σου με έκανε να σκεφτώ, αλλά τη βρήκα πολύ πιπεράτη για να γελάσω. Σόρρυ που δε μοιραζόμαστε την ίδια αίσθηση του χιούμορ. (επίσης εγώ είμαι πολιτικαλ κορρέκτ, οπότε θα έπρεπενα περιμένεις εκ μέρους μου την αντίδραση)
    Μλκ ονομάζεις φτηνό σαρκασμό μια παράφραση δικών σου λόγων. Εσύ δεν είπες ότι προσπαθείς να αλλάξεις κάποια ταμπού; Στα φιλολογικά θα πάμε πάλι;

    Quote Originally Posted by "Solo Carriera":q8pote6d
    επίσης, θα μπορούσα κάλλιστα να αστειευτώ για ανάλογο θέμα irl, πράγμα που δεν έχει καμία σημασία γιατί εδώ δεν είναι irl και γιατί, ούτως ή άλλως, οι περισσότεροι εδώ δεν θα θέλαν καν την παρέα μου irl, πόσο μάλλον να ανεχτούν και τα σστεία μου.
    δε θέλουμε την παρέα σου; έχω μαγειρέψει για σένα. Και θα το έκανα τότε ακόμα κι αν δεν ήταν ο σύμπος και η Ίφι μαζί. Σταμάτα να πιστεύεις ότι σε μισεί όλος ο κόσμος και φέρσου ανάλογα. Όσο για το αν θα το έκανες irl αμφιβάλλω. Τις περισσότερς φορές irl δε μιλάς καν.


    Quote Originally Posted by Solo Carriera
    ξέρω πολύ καλά γιατί όλοι είναι εναντίον μου, αλήθεια. αυτό που δεν ξέρω είναι το βερολίνο τι σχέση έχει με οτιδήποτε. αν και, ναι, τα αναφωνούσα και στο βερολίνο, αφού έχει τόση σημασία.
    Γιατί είναι όλοι εναντίον σου λοιπόν;
    Και αφού απελπιζόσουν και στο Βερολίνο μαζί μου, γιατί δεν είπες κάτι τότε; Έτσι face to face. Αυτό για το πόσο γενναίος είσαι irl και τα λες άμα θες[/quote:q8pote6d]

    οκ, πλέον μιλάς σε υπερβολικά προσωπικό επίπεδο για να απαντήσω εδώ, αν θες να σου απαντήσω είτε μπες irc είτε μίλα μου στο msn, γιατί πρόσφατα έσβησα όλη την λίστα και δεν σε έχω.

    μόνο στο πρώτο σκέλος έχω να απαντήσω ότι το ότι σε έκανε να σκεφτείς αρκεί, νόμιζω, και ότι αυτό που είπα απέχει απ' την "σταυροφοριά κατά του κατεστημένου" αρκετά ώστε να χαρακτηρίσω το τελευταίο σχόλιο φτηνό σαρκασμό. imo.

  5. #15005
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Quote Originally Posted by Solo Carriera
    οκ, πλέον μιλάς σε υπερβολικά προσωπικό επίπεδο
    Nαι, και είναι ΠΟΛΥ αστείο.
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  6. #15006
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    4,037

    Default

    και 'γω γελάω.

  7. #15007
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Netzah.
    Posts
    2,472

    Default

    Βασικά να πούμε με καβατζωμένη λίγη νηφαλιότητα παραπάνω νομίζω πως μπορώ να πώ δυο λόγια για να το λήξουμε. Δεδομένου λοιπόν οτι η ύπαρξη και η λειτουργία του ερ στηρίζεται σχεδόν αποκλειστικά στην καύλα συγκεκριμένων αν8ρώπων, όπως ο Dragonlord, αρχικά φαντάζομαι οτι τουλάχιστον σαν μια μορφή επιβράβευσης μπορούν να έχουν το φόρουμ που αυτοί γουστάρουν/οραματίζονται. Επειδή γενικά δεν πολυγουστάρω να φορτώνομαι ή να μου χαρίζεται το όποιο βήμα για να λέω μαλακίες (που έτσι κι αλλιώς είχαν περιοριστέι σε ένα δυο 8ρέντς τον τελευταίο καιρό), επειδή βλέπω πως και με βάση τις τελευταίες εξελίξεις το χιούμορ ή η 'σοβαρότητά' μας (αν αυτό είναι το αντί8ετο) δεν μπορεί να συμβαδίζει χωρίς να προσβάλλονται αμφότερες οι πλευρές, επειδή το greasemonkey παρουσιάζει κάποια bugs ειδικά στο ερ και έτσι η απαλλαγή απο τσουτσέκια τύπου Αtheist 8έλει προγραμματιστικό κόπο και επειδή γενικά δεν είναι κάτι που με καίει (και νομίζω είναι και αφόρητο) το να αποδεικνύω συνεχώς το ποιός είμαι, πότε αστειεύομαι, ποιά συμπεριφορά μου είναι συμπλεγματική ή ποιά είναι η γραμμή του κόμματος, οτιδήποτε εμετικό σε φάση Χατζηστεφάνου του ερ, νομίζω οτι δεν πολυχωράω εδώ. Αυτά με αγάπη και χωρίς καμία απολύτως εριστική διά8εση ή συνωμοσιολογική ουρακοτάγκικη στρατηγική ενάντια στην αιδώ, την κεφαλαιοκρατία, τα επιχειρήματα για αγνή αγάπη παρά φύσιν, το κοινώς αποδεκτό χιούμορ ή ό,τι άλλο εχ8ρεύονται αυτοί οι γιακωβίνοι.

    ante poulo
    πούτσα μπάλα και καράτε.

  8. #15008
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Μη χαθούμε.
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  9. #15009
    鬼目 jimid's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    London - UK
    Posts
    6,566

    Default

    Paidia kalhmera!!!!!1111!!!!1!!1!!
    "Duty is heavier than a mountain, death lighter than a feather"

  10. #15010
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Καλημέρα!!! Τι ώρα είναι εκεί?!
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  11. #15011
    鬼目 jimid's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    London - UK
    Posts
    6,566

    Default

    GMT +2

    Den dinw sygkekrimeni wra etsi wste to post mou na einai swsto gia
    eksi mines kathe xrono.
    "Duty is heavier than a mountain, death lighter than a feather"

  12. #15012

    Default

    Καλημέρα και έχει καλή μέρα εδώ πάνω...Πάω λάσχη για φαι και μετα εργασίες...
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  13. #15013
    Oljeselger Zoonchild's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    On a Desperate Moon
    Posts
    2,107

    Default

    μπίλια σας έρχομαι το απόγευμα,ε!

    θα έχει και τριήμερο πάρτυ στο σταθμό

    εσείς θα παίξετε στο live της μουσικής ομάδας?
    ΑΕΛ τρακτερ και Love is in the air /

  14. #15014

    Default

    Ξέρω.. Όχι καποιοι άλλοι είναι και δεν τους ξέρω. Εξάλλου δεν είμαστε και οι καλύτεροι radio hitters! Έχει λέει καλεσμενο τον εκδότη του Sonic, και τέτοια. Ωραία θα ναι. Αλλα κανω ΚΩΣ ΙΙΙ οπότε...
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  15. #15015
    Oljeselger Zoonchild's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    On a Desperate Moon
    Posts
    2,107

    Default

    έναν σχετικά γνωστό DJ(αλλά δεν θυμάμαι όνομα) από Αθήνα μου είπε ο Καραμπίνης ο οποίος τους ζήτησε να του πληρώσουν μόνο τα ταξιδιωτικά. Οσο για τα "radio hitters" μια χαρά σας παίζουν στο εν λόγω ραδιόφωνο, ε! Μην κάνετα και παράπονα αχαριστοι.....

    και τέλος να τον χαίρεσαι τον Καραγιάννη σας......
    ΑΕΛ τρακτερ και Love is in the air /

Similar Threads

  1. THE OMG-ENTELWS-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 14993
    Last Post: 26-04-2011, 04:14
  2. THE UBER-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 6789
    Last Post: 31-01-2009, 01:27
  3. THE MORE UBER OFF TOPIC THREAD
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 2
    Last Post: 01-04-2008, 22:20
  4. THE OFFICIAL MAKIA THREAD.
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 84
    Last Post: 13-01-2005, 05:15
  5. THE OFFICIAL MALAKIA THREAD
    By symposium_lexotanil in forum General Discussion
    Replies: 5
    Last Post: 12-01-2005, 00:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •