View Poll Results: Να κλείσει το φόρουμ;

Voters
37. You may not vote on this poll
  • Ναι

    10 27.03%
  • Όχι

    27 72.97%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 146 of 146

Thread: Τραβάμε πρίζα;

  1. #136

    Default

    distortion δίκιο. Θα έλεγα γενικά να κάνετε υπομονή μερικές μέρες για συγκεκριμένες προτάσεις κλπ για το νέο er, θα ανοίξει νέο θρεντ για παλιούς και νέους χρήστες για να την κάνουμε συγκεντρωμένα αυτή την κουβέντα και να πούμε όλοι-ες τι θέλουμε.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  2. #137
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by distortionofperception View Post
    Πάντως το να κράζετε τον κράχτη δεν το βλέπω ως καλή βάση, όταν λέμε για καινούρια αρχή χωρίς δούλεμα, κοροϊδία και στοχοποίηση χρηστών. Είπε τι είπε, πάμε παρακάτω.

    Ανυπομονώ λινκ για νέα πλατφόρμα.

    Το μόνο ΕΡ που θέλω είναι αυτό που δεν θα φοβαμαι να πω στα παιδιά μου "κάντε λογαριασμό να μπαίνουμε παρέα ".
    Σωστά. Αλλά τα λες μια, τα λες δυο, τα λες πέντε. Κάπου φαίνεται ότι δεν σε ενδιαφέρει η συζήτηση που έχει ανοίξει και ένα παραγωγικό αποτέλεσμα από αυτήν, αλλά απλώς το να πεις την edgy αποψάρα σου. Ε, την είπες, με κάκιστο τρόπο μάλιστα, άσε όσους ψήνονται να θέσουν αυτή τη νέα βάση που λες κι εσύ ρε παιδί μου να την θέσουν.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #138
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Μέσα για νέο ER, για να κάνουμε bullying στα παιδιά σας.

  4. #139
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Ξέρω, don't feed the trolls, αλλά:

    - Εδώ και δέκα χρόνια συνεχίζω να μπαίνω σε αυτό το απαράδεκτο φόρουμ και να σας λέω τι πρέπει να κάνετε για να το διορθώσετε
    - Εντάξει, ίσως πρέπει να το δοκιμάσουμε
    - ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΓΩ, ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ
    Δεν τρολαρω πουθενα, απεναντιας ολα μου τα ποστ εχουν σοβαρο υφος.

    Γι αυτο μαλιστα και προσεξα πολυ πως θα γραψω το "οσα ελεγα εγω και πολλοι αλλοι" κατα λεξη, γιατι δεν ειμαι ο μονος, και ουτε διεκδικω καποιον τιτλο "I told you so fuckers".

    Απλα προσεθεσα για μια ακομα φορα την αναγκη για σωστη διαχειριση, γιατι πολλες φορες η επαναληψη ειναι απαραιτητη. Το αν θα γραφομουν σε καποιο "Electric Requiem 2 : Death Magnetic" εχει προφανη απαντηση η οποια ηταν παντοτε "οχι" και δε θα αλλαξει, γιατι πολυ απλα δεν εχω καμια διαθεση προσωπικα να συνδιαλεγομαι με τα ατομα του παροντος φορουμ, τα οποια εχουν επιτεθει και εχουν κανει bullying και σε μενα και σε πολυ αλλο κοσμο τοσες φορες, που απλα αδιαφορω για την οποιαδηποτε αλληλεπιδραση μαζι τους. Δεν εχει να κανει ουτε με σενα, ουτε με την κινηση που γινεται, ουτε με την πλειονοτητα των χρηστων που εχουν περασει απο το φορουμ (και ειναι μια χαρα εως εξαιρετικοι ανθρωποι θα ελεγα).

    Δεν χρειαζεται να τα "ακουω" εγω παντως απο σενα, ποσο μαλλον μιας και λειπεις ενεργα απο το φορουμ πανω απο μια ντουζινα χρονια και τωρα σε επιασε ο καημος επειδη εφτιαξαν το τοπικ της κηδειας
    The rest is just

  5. #140
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Καταλαβαίνεις ότι είναι ηθοποιάρα και ευτυχώς δεν τον ακουμπά η κάκιστη παρουσία της τραβελομούρας Moses () Ingram
    για πείτε, στο νέο ΕΡ θα τον κάνουμε τουλάχιστον μοντ τον ηλίθιο;

  6. #141
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Μόνο αδμίν καταδέχομαι να γίνω. Τόσα λεφτά έχουμε δώσει, να πιάσουν και λίγο τόπο.

    Spoiler
    Last edited by OniBocho; 30-05-2022 at 23:30.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  7. #142

    Default

    Όπως είχαμε πει, συζητήσαμε στη διαχειριστική ομάδα μια πρόταση και την παρουσιάζουμε εδώ: https://www.electricrequiem.com/foru...E%B1-A-NEW-ERa
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  8. #143

    Default

    ban ER twra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #144
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by distortionofperception View Post
    Αφήστε την πρίζα στην θέση της κι ας μην πληρωθεί το ρεύμα.
    Αν το υλικό είναι ακόμα προσβάσιμο τότε είναι υπεραρκετό.
    Νεκρανάσταση του ρέκβιεμ δεν υφίσταται.
    Νέοι άνθρωποι σε καινούρια πλατφόρμα/σάιτ δενξερωγωτι.
    Τι νόημα έχει ένα ρέκβιεμ δίχως Γουμπουρουμπου, δίχως Σουολεν, δίχως εμθαρμον, δίχως δίχως δίχως...
    Κάθε χρόνο μας πιάνει το υπαρξιακό ναουμε.
    Νταξ φτάνει κάπου.

    συγκινηθηκα λιγο
    Vielen Dank für alles was mal war

  10. #145
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by animae View Post
    Το φόρουμ πέθανε για 2 λόγους: από τον κορεσμό των χρηστών και από μαλακισμένες συμπεριφορές ή από τον συνδυασμό των 2.
    Είχαμε μεσονύκτια τηλεφωνα από χρήστες σε σπίτι άλλου χρήστη με οικογένεια, είχαμε μόνιμη χολή, είχαμε σπαμμινγκ από συγκεκριμένους χρήστες, είχαμε σύγκρουση χρηστών που γαμούσαν όλα τα θρεντ κλπ κλπ.
    Το moderation είναι απαραίτητο για τέτοιες συμπεριφορές. Και είναι συγκεκριμένες συμπεριφορές που μιλάμε, ήδη το θρεντ που είχε με τους κανόνες ο Dragonlord ήταν μια χαρά κανόνες, χωρίς να προσβάλλουν κανέναν και χωρίς να καταπατούν καμία ελευθερία. Για τις ειδικές περιπτώσεις που έχουν αναφερθεί, να τονίσουμε ότι πολύ πιθανώς, ένα φόρουμ να μην μπορεί να αντιμετωπίσει σωστά μια τέτοια περίπτωση και υπάρχει η πιθανότητα κιόλας να γίνουν και χειρότερα τα πραγματα. Σε καμία περίπτωση ένα φόρουμ δεν μπορεί να αντικαταστήσει τους ειδικούς και δυστυχώς δεν μπορεί να κάνει εκ των πραγματων πολλά. Ανάλογα την περίπτωση φυσικά.
    το ειπε ενας ανθρωπος, οπως ειναι

    Ονιμποτσε σκασε επιτελους αν μπορεις
    Vielen Dank für alles was mal war

  11. #146
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Μέσα για νέο ER, για να κάνουμε bullying στα παιδιά σας.



    "ελα να σου πω τι μαλακας ηταν ο πατερας σου πριν 10 χρονια"
    Vielen Dank für alles was mal war

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •