Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: Stathis63 = CANCELLED??!

  1. #16
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    όπως είπα δεν πάτησα να δω, δεν έχω καμιά όρεξη
    και να ξαναρωτήσω
    έχεις ένα βίντεο που λέει ότι είναι τραβηγμένο χωρίς τη γνώση των συμμετεχόντων από κάποιον που κατηγορείται για ακριβώς αυτό το πράγμα
    να σου το ζωγραφίσω το υπόλοιπο;
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  2. #17
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Πιθανότερο η ΔΕΗ να ασχοληθεί με οτιδήποτε σχετικό παρά η ΔΗΕ. Κατά τα άλλα αν πήγαινε έτσι το Sexion του ER στέλνει φυλακή τους μισούς χρήστες που έχουν περάσει από αυτό.

    Τα λινκς που παραθέτω κατ' εμέ έχουν πλάκα γιατί δείχνουν έναν τύπο που ενώ είναι γνωστή η ταυτότητα του μπαίνει σε ένα φορουμ με απολύτως άγνωστους του ανθρώπους και:
    Σχολιάζει την «πατούκλα», τις «βυζάρες» και την «ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ στρινγκάρα» συνεργατιδών του στην εκπομπή όπως της Χριστίνας Μουστάκα. Παραθέτει "real voyeur shit" με κάποιο amateur video αγνώστου προέλευσης. Γράφει ότι «το είδαμε με τα παιδιά στο διάλειμμα και αποφανθήκαμε ότι είναι η Ζέτα Θεοδωροπούλου» όπου αναφέρεται σε βίντεο που έχει ανέβει και το συζήτησαν με τους εκλεκτούς συνεργάτες του απο την εκπομπή που χθες ανέφεραν ότι δεν ήξεραν τίποτα δακρυσμένοι.

    Αυτά ξαναλέω σε ένα άκυρο φορουμ στο ιντερνετ με απολύτως άγνωστους ανθρώπους. Τι θα έλεγε άραγε με τους κολλητούς του;
    Last edited by ikonoklast; 14-12-2021 at 14:32.

  3. #18
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    αυτά για τη δηε τα έχω ακούσει/δει κι εγώ
    αλλά
    εφ'όσον δεν έχεις επαφή με το θύμα τι άλλος δρόμος υπάρχει

    εγώ θυμάμαι μόνο το χρήστη σάιμπερνοτ να έχει ανεβάσει υλικό δικό του χωρίς τη συγκατάθεση της κοπέλας και έφαγε το κράξιμο του αιώνα
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  4. #19
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    έχεις ένα βίντεο που λέει ότι είναι τραβηγμένο χωρίς τη γνώση των συμμετεχόντων από κάποιον που κατηγορείται για ακριβώς αυτό το πράγμα
    να σου το ζωγραφίσω το υπόλοιπο;
    Όπως σωστά λέει ο ικονοκλαστ

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Αυτά ξαναλέω σε ένα άκυρο φορουμ στο ιντερνετ με απολύτως άγνωστους ανθρώπους. Τι θα έλεγε άραγε με τους κολλητούς του;
    Είναι ένα άκυρο φόρουμ στο ιντερνετ, απ' το οποίο δεν πιστοποιείται ότι είναι αυτός και που πραγματικά σε αυτή την περίπτωση ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ κι όχι κατά το κοινώς λεγόμενο εδώ μέσα.

    Εννοείται ότι το να βγαίνει να το παίζει ο Κανάκης holier than thou είναι ακόμα πιο εμετικό, κατ΄εμέ. Κι όσο άρρωστος κι αν είναι με την εικόνα του ο Κανάκης, όσο κι αν την προστατεύει από τα πάντα, θεωρώ αδύνατον να μην ήξερε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ για το δικαστήριο και τη μύνηση, εδώ και 3 χρόνια. Μιλάμε άλλωστε για έναν τύπο ο οποίος αρέσκεται να ελέγχει ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

    Για να μην σου αφήνω εσφαλμένες εντυπώσεις rat poison, η ερώτηση είναι τι εξυπηρετεί μια τέτοια κίνηση και γίνεται για πρακτικούς λόγους. Δεν υπαινίσσομαι τίποτα υπέρ του μπαναγιωτόπουλου, για τον οποίο πάντως υπάρχουν πολλά περισσότερα μεμπτά απ' αυτό. Άλλωστε όσοι τον γνωρίζουν ελάχιστα, ξέρουν πόσο άρρωστος μουνάκιας είναι και πως να μην είναι όταν πέρασε μια ολόκληρη εφηβεία και πρώιμη νιότη ως σωσίας του Γιάτσεκ Γκμοχ;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #20
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    να έχει ανεβάσει υλικό δικό του χωρίς τη συγκατάθεση του Η.
    τα αρχιδια μου δεν ειχαν ξαναπαρει τοσα πολλα πινκς

    σε αλλα νεα, Βακαρος στο ραδιο ''ο Σταθης ηταν κυκλοθυμικος''

  6. #21
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post

    εγώ θυμάμαι μόνο το χρήστη σάιμπερνοτ να έχει ανεβάσει υλικό δικό του χωρίς τη συγκατάθεση της κοπέλας και έφαγε το κράξιμο του αιώνα
    κι εγώ αυτό θυμάμαι. και φωτογραφία που δεν ταυτοποιείται η κοπέλα (ευτυχώς), μόνο στην ιδέα ότι δεν ήταν συναινετικό.
    Rock or Nothing

  7. #22
    Senior Member AngelOfSorrow's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    eptalofos
    Posts
    4,042

    Default

    η κενωνία ζει για να ορίζει θεματοφύλακες της ηθικής της (ή αντίστοιχα εχθρούς της) προβεβλημένες προσωπικότητες και μετά να πέφτει απο τα σύννεφα ή να ηδονίζεται οταν δικαιώνεται . Εμετός κατάντησε το θεματάκι που κάθε βδομάδα πρέπει να παίρνουμε θέση εύκολα γρήγορα ψηφιακά σε κάθε προμοταρισμένο απο τα ΜΜΕ/σοσιαλ κλπ αλλιώς κρινόμαστε ως αμέτοχοι στα τεράστια προβλήματα που μαστίζουν την κοινωνία μας...
    Last edited by AngelOfSorrow; 15-12-2021 at 16:46.

  8. #23

    Default

    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  9. #24
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    O αγαπητός Εν Χριστό Ευστάθιος, μου είχε στείλει ένα μήνυμα στο FB πριν 8 χρόνια, με αφορμή ένα σχόλιο μου σε ένα άρθρο του ροκιν όπου κοροίδευα τους πανίβλακες τους Deep Purple.

    "Σου εύχομαι να πεθάνεις από καρκίνο, βασανιστικά"

    Δυστυχώς για εμένα, δεν μπόρεσα ποτέ να τον πετύχω, και να του εξηγήσω με την διαλλακτικότητα που με διακρίνει ότι δεν είναι σωστό για μία (σκατομπάντα όπως οι DP) να μοιράζει καρκίνους-ειδικά σε κάποιον ο οποίος το βιώσε οικογενειακά.

    Να είναι καλά, γιατί μου έδωσε αφορμή εξιλέωσης με τα καριολίκια που έκανε στα κοριτσάκια. Γιατί όταν με το καλό βρεθούμε (σε 1? 2? 1000000 μήνες?), θα του το θυμίσω με τον δικό μου, μοναδικό τρόπο. Τον τρόπο της ευγένειας, και κυρίως, της αντι-βιαααχαχαχα....
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  10. #25
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Η πραγματική αηδία δεν είναι τόσο αυτός ο φελός, που λίγο πολύ δεν νομίζω ότι τον έχει γνωρίσει άνθρωπος πάνω από τα 25 και δεν έχει καταλάβει ότι είναι φελός, αλλά ότι η συγκεκριμένη ιστορία δεν ήταν κάποιο κρυφό μυστικό, αλλά διαδεδομένη τουλάχιστον στα social media από το 2019, όμως ξαφνικά όλοι έπεσαν από τα σύννεφα (όλοι = επαγγελματικοί συνεργάτες)

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Αυτά ξαναλέω σε ένα άκυρο φορουμ στο ιντερνετ με απολύτως άγνωστους ανθρώπους. Τι θα έλεγε άραγε με τους κολλητούς του;
    Πιστεύεις ότι θα έχει κολλητούς?
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  11. #26
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by minmin View Post
    to na les eidhmwn tis mousikhs ton kata ta alla sympa8h Sta8h einai aitia gia metamosxeush swmatos...eleos
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  12. #27
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    εσυ εισαι οντως για μεταμοσχευση πτωματος

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 18-10-2015, 12:58
  2. The pure nostalgia thread - cancelled games
    By Marillion in forum PC & Games
    Replies: 19
    Last Post: 23-02-2008, 19:00
  3. Athens Pluswelt Festival cancelled
    By ang69 in forum Live & Events Talk
    Replies: 14
    Last Post: 02-11-2005, 14:53
  4. nicko mc brain gig cancelled?
    By BURNIN AMBITION in forum Live Reports
    Replies: 1
    Last Post: 28-10-2004, 23:21
  5. Cancelled
    By The_Painless in forum Music Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 17-03-2004, 00:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •