Page 25 of 33 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast
Results 361 to 375 of 486

Thread: COVID19 - ο ιός της Κορόνας

  1. #361
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    άρα χαμένο θα πάει το 20λεπτο. δεν ανοίγουμε λοιπόν.
    Rock or Nothing

  2. #362
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    https://www.news247.gr/ygeia/koronoi...i.9141912.html

    άντε να δούμε πότε θα το κάνουμε να ξεμπερδεύουμε
    Rock or Nothing

  3. #363
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Εχουν σφιξει οι κωλοι και πλεον οι πολυ μπαναστατες και υποτιθεται μορφωμενοι του φορουμ αρχιζουν να κανουν τα αυτονοητα πριν αρχισουν να παραθετουν αμπελοφιλοσοφιες του καθε τραμπικου ψεκα.
    Τετοια επιτυχια ουτε η ΕΑΑΚ που ειχε εξαναγκασει μεχρι και το κκε να προτεινει καταληψεις στις συνελευσεις των σχολων την περιοδο 2006-2007. Ο κομμουνισμος θα νικησει οσο και αν δε το θελουν οι ανταρτες των χειμερινων resorts της Αραχωβας.
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  4. #364
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    είσαι απλά για το μπούτσο ανάξιος επιπλέον σχολιασμού.
    Rock or Nothing

  5. #365

    Default

    Μπα, η βαρεμάρα τον έχει τιλτάρει που μέσα σε 1 μήνα έχει διπλασιάσει τα 9ετίας posts του.

    Η Νέα Ηγεσία έφερε την ανάπτυξη που υποσχέθηκε.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  6. #366
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Raven τι εγινε ρε νιατο; Την πουλεψαμε απο αντμιν με την ουρα στα σκελια και τωρα λεμε και κακα λογακια; Γουσταρω φαση νεε μου.
    Ηλιθιε βουτυρομπεμπε τσιμουχλανο, ειχα πολυ περισσοτερα posts τα οποια εχουν διαγραφει εδω και 2-3 χρονια οποτε τι διπλασιασμο ποστς 9ετιας και μαλακιες. Αλλη μια φορα που τρεχεις να υπερασπιστεις τα συντροφακια και πετας βλακειες. Καλυτερα να εφαρμοσεις την τακτικη της αλλης μεγαλης κυριας της αναρχιας (aka rat poison) που απλα απαξιει ενεκα της decadence και το εχει βουλωσει και εχει μειωθει η μαλακια κατα 20-25%.
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  7. #367

    Default

    https://www.youtube.com/watch?v=SHlq...ature=youtu.be

    Ποια η διαφορά? Ότι εκεί για να κάνει κάτι τόσο ακραίο μια κυβέρνηση θέλει μια κάλυψη...εδώ απλά μια ΣΙΑ κ ένα saloth sar...σε 10 χρόνια πάλι τα ξαναλέμε

  8. #368
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    ΠΟΛΙ ΚΑΛΩ ΤΩ ΒΟΙΝΤΑΙΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΩΛΙ ΠΡΥΝ ΤΟ ΚΑΤΑΙΒΑΣΟΙ Η ΝΕΑ ΤΑΞΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΝ
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  9. #369
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    ειχα πολυ περισσοτερα posts τα οποια εχουν διαγραφει εδω και 2-3 χρονια
    σε αυτό ομολογώ ότι φταίω εγώ.

    κρίμα, αλλά τι να κάνουμε, έκρινα λάθος κάποια πράγματα. γηράσκω αεί διδασκόμενος.
    Rock or Nothing

  10. #370
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    σε αυτό ομολογώ ότι φταίω εγώ.
    Κυνικη ομολογια οτι ο πρωην αντμιν μου διεγραψε τα μηνυματα!
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  11. #371
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    τα ποστ, όχι τα μηνύματα. μη λέμε μαλακίες.
    αλλά δεν το αρνούμαι, ναι εγώ τα έσβησα. το γιατί βέβαια, μπορεί να σας το πει ο ίδιος ο ενδιαφερόμενος.
    Rock or Nothing

  12. #372
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Σαλοθ μαναρι μου εχεις ενα θαματακι
    μια η πεθαμενομανολα
    μια ο λαθος κομουνισθμος
    μια ο χβιμπουνταλασ ατνμιν
    κατασταλαξε καπου

    εγω ποθ ειμ;αι με αναπηρικο επιδομα καπου σε χανω

  13. #373
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Καλα ολα αυτα, καμια καλη αριστεροδεξα ψεκα ομως που να ειναι σχετικη με το θεμα; Πχ οτι το ελ εζ ντι καταπολεμα τον κοροιδιο και μας το κρυβουν, κανενα αποκαλυπτικο βιντεο απο τσανελ στο youtube που λεει για χουντα κοβιντ και καταπατηση ατομικων ελευθεριων και σε αλλο βιντεο ανεβαζει τους δεκα καλυτερους μονολογους του Παττακου;
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  14. #374

    Default

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Καλα ολα αυτα, καμια καλη αριστεροδεξα ψεκα ομως που να ειναι σχετικη με το θεμα; Πχ οτι το ελ εζ ντι καταπολεμα τον κοροιδιο και μας το κρυβουν, κανενα αποκαλυπτικο βιντεο απο τσανελ στο youtube που λεει για χουντα κοβιντ και καταπατηση ατομικων ελευθεριων και σε αλλο βιντεο ανεβαζει τους δεκα καλυτερους μονολογους του Παττακου;
    https://www.bitchute.com/video/hCtlhaPeNKXo/

    (αθέτησα τον λόγο μου για πάρτη σου)

  15. #375
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    bitchute; A ναι ρε bitchute. Το αντιπαλον δεος του εβραιομαζονικου youtube οπου βρηκαν γκαταφυγιο ολοι οι εξοριστοι alt-righters, οπαδοι του Τραμπφ, flat earthers/antivaxxers και ο Varg. E lol ρε πουζτη. Η ποιοτητα του ER που θελουμε και του αξιζει.
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •