View Poll Results: Να κλείσει το chat?

Voters
40. You may not vote on this poll
  • Nαι

    15 37.50%
  • Όχι

    25 62.50%
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 76

Thread: the chat poll

  1. #16
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    2013-2018 Τουλαχιστον 10 χρηστες προς την διοικηση: "Εχουν φυγει 200 χρηστες απο το ΕΡ ετσι οπως το εχετε κανει με την politically correct υποκριτικη φιλελευθερη λογικη του no-ban και no-moderating, και αφηνετε ελευθερα οποιον θελει να ευχεται και να υποσχεται ψοφο, καρκινους, πεος σε μανες, κλωτσιες σε μουνια, κτλ," με αποτελεσμα να εχουν φυγει και αυτοι οι χρηστες που τα λεγανε τοσο καιρο, και δεκαδες ακομα.

    Απαντηση: "Μη γκρινιαζετε, θα γινει self-healing" (λογικα θελει καμια 30αρια χρονια ακομα αυτη η πληγη)


    2019 - Onibocho προς την διοικηση: "Αν κλεισει το τσατ, δε θα μπορουν να γραφουν 3 χρηστες εκ των οποιων οι 2 απλα δεν ποσταρουν γιατι δε γουσταρουν"

    Απαντηση: "Ναι, πολυ καλο point"

    The rest is just

  2. #17
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Αχαχαχαχα φιξερ, έχεις πολλή πλάκα, τα λες έκτακτα. Φέρτε πίσω τον Dragonlord που με απείλησε πως αν ξαναμπώ στο φόρουμ θα μου κάνει μήνυση και θα μου πάρει και τα σώβρακα. Just saying. Oh well.
    Last edited by paddy honey; 10-02-2019 at 20:19.

  3. #18
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Το μουνί της μάνας σου.

    Spoiler
    Quote Originally Posted by paddy honey View Post
    Σκάσε αρχίδι.

    Χρήζει επίσης διευρίνησης αυτό το ποστ καθότι έχει σβηστεί ποστ commissar από πάνω που είναι ο πάλαι ποτέ χρήστης fandango
    Quote Originally Posted by fandango View Post
    run4rum, καίγεσαι να ακούσεις κάτι για το μουνί της μάνας σου και υπερμεγέθη μαύρα πέη, αλλά δε λέω τίποτα γιατί έχω και μία αγωγή.

    Spoiler
    Quote Originally Posted by paddy honey View Post
    Quote Originally Posted by paddy honey View Post
    03/02/2019 15:19 <saloth sar> ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως οι μυστικες υπηρεσιες με κυνηγανε ακομα.
    03/02/2019 15:20 <saloth sar> ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν θα σταματησουν αν δεν με βγαλουν απο την μεση.
    03/02/2019 15:33 <paddy honey> εννοειται βεβαια
    03/02/2019 16:33 <00i00> τι λεει το Αλοπεριδολη κλαμπ?
    03/02/2019 18:17 <paddy honey> χαχαχα ποιος μιλαει, ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα, ποσα ψυχοφαρμακα παιρνεις τωρα?
    03/02/2019 18:23 <paddy honey> ψοφοσαπακι
    03/02/2019 18:25 <tsimpouklano> Σαπάκι όπως λέμε απάκι;
    03/02/2019 18:26 <00i00> το αστειο ειναι οτι εχεις ψυχωση με γιουζερς και λες εμενα για παλαβοχαπα, λολ
    03/02/2019 18:27 <paddy honey> εγω εχω ψυχωση με γιουζερς βεβαια οχι εσυ σαπιο σκατοψυχακι
    03/02/2019 18:28 <paddy honey> εφαγα χτες απακι σε ποικιλια καλοφαγαδων κρητικου εστιατοριου
    03/02/2019 18:28 <paddy honey> και ηπια και ρακομελο χανιων
    03/02/2019 18:29 <paddy honey> θα στο σφυριξε φανταζομαι ο ικονοκλαστ το φιλαρακι σου
    03/02/2019 18:29 <paddy honey> πες μας και σε ποιο εστιατοριο
    03/02/2019 18:29 <00i00> στο '' Ο Κωστας''
    03/02/2019 18:30 <paddy honey> δε ρωτησα εσενα σαπακι ουτε ανοιγω διαλογο με σκατοφατσες φαστιστομουτρα σαν τα εμετικα δικα σου
    03/02/2019 18:30 <paddy honey> πες μας τσιμπουκλανο σε ποιο κρητικο εστιατοριο εφαγα χτες απακι, δε σου πε ο φιλος σου?
    03/02/2019 18:31 <00i00> στο ''Ο Κωστας'' φαγαμε με τον Ικονοκλαστ
    Today 18:31 <00i00> στο ''Ο Κωστας'' φαγαμε με τον Ικονοκλαστ
    Today 18:32 <_UnHoLy^MaRtYr_> κανιγγος παντυ χανυ;
    Today 18:32 <paddy honey> https://www.youtube.com/watch?v=XhzpxjuwZy0
    Today 18:32 <paddy honey> οχι ανχολι τι εχει εκει?
    Today 18:32 <_UnHoLy^MaRtYr_> κρητικο.
    Today 18:33 <paddy honey> δε λεω τιποτα να μας πει ο τσιμπουκλανο που ξερει επειδη εχει τον ικονοκλαστ φιλαρακι
    Today 18:33 <_UnHoLy^MaRtYr_> με τον ικονο ετρωγες;
    Today 18:34 <paddy honey> δε λεω τιποτα να μας πει ο τσιμπουκλανο
    Today 18:34 <_UnHoLy^MaRtYr_> ολο μυστικα και ιντριγκα ειστε!
    Today 18:35 <paddy honey> και μπουγατσες
    Today 18:48 <_UnHoLy^MaRtYr_> Παντως ξερω σιγουρα απο πληροφοριες οτι δεν ησουν στην Κανιγγος
    Today 18:50 <tsimpouklano> Τι πρέπει να πω βρε παιδιά;
    Today 18:51 <tsimpouklano> Θανάση, χρόνια πολλά!
    Today 18:52 <_UnHoLy^MaRtYr_> που ετρωγε η Παντιχανι χθες
    Today 18:54 <tsimpouklano> Που να ξέρω γω, 504 χιλιόμετρα μακρυά
    Today 18:56 <tsimpouklano> αν ήταν καλά, όμως, πες που για όταν κατεβούμε New Order
    Today 18:56 <tsimpouklano> που πέφτει ίδιο ΠΣΚ με Manowar
    Today 18:57 <tsimpouklano> 3ημερο φωτιά
    Today 18:57 <tsimpouklano> κι ατσάλι
    Today 19:04 <Lyse> ti leme?
    Today 19:10 <paddy honey> τσιμπουκλανο βλακα
    Today 19:10 <paddy honey> πες μου που ετρωγα χτες με τον ικονοκλαστ ειμαι σιγουρη πως σου πε
    Today 19:10 <_UnHoLy^MaRtYr_> να υποθεσω πως δεν τα βρηκατε ωστοσο ε;
    Today 19:12 <Lyse> a ok
    Today 19:12 <paddy honey> α οχι τα βρηκαμε μωρε
    Today 19:15 <_UnHoLy^MaRtYr_> Lyse να υποθεσω πως ειν τεχνικα δυσκολο να παρακολουθησεις την ολοτητα του πραματος ε;
    Today 19:16 <paddy honey> μπορεις να το πεις κι ετσι τετοιος στοκος που ειναι δε θα χει σκεφτει να μεγαλωσει το παραθυρο ο ναζιστοστοκος
    Today 19:16 <paddy honey> τσιμπουκλανο τι σου εχει πει ο ικονοκλαστ για τη σχεση μας
    Today 19:17 <paddy honey> κατι θα σου χει πει σιγουρα τοσο φιλαρακια που ειστε φυσικα
    Today 19:18 <Lyse> same old ulai obsessions
    Today 19:18 <Lyse> ta klasika diladi
    Today 19:18 <paddy honey> same old naZistostokos and worse
    Today 19:19 <paddy honey> ta klasika dhladhSS
    Today 19:19 <Lyse> ulai ton ikonoklast ton exo petixei se diafora live kai party, ksereis ti mou exei pei gia sena?
    Today 19:20 <paddy honey> τι κριμα βγηκε ο τσιμπουκλανο κι ηλπιζα να μας διαφωτισει περεταιρω
    Today 19:20 <paddy honey> οχι δεν ξερω για πες
    Today 19:21 <paddy honey> *περαιτερω
    Today 19:22 <paddy honey> πες μας λυσε ναζιστοστοκε τι σου χει πει ο φιλτατος ικονοκλαστ για μενα
    Today 19:24 <paddy honey> καλε που πηγες γιατι δε μας λες?
    Today 19:30 <_UnHoLy^MaRtYr_> o tonismos einai ναζιστόστοκος η ναζιστοστόκος;
    Today 19:31 <paddy honey> το πρωτο
    Today 19:31 <_UnHoLy^MaRtYr_> το δευτερο ακουγεται πιο επισημο
    Today 19:33 <_UnHoLy^MaRtYr_> βρηκα ενα παλιο ραδιοφωνο στα σκουπιδια τις προαλλες, τ ανοιξα και ολοι οι σταθμοι ηταν γερμανικοι
    Today 19:33 <_UnHoLy^MaRtYr_> ηταν ναζίστορ
    Today 19:35 <paddy honey>
    Today 19:35 <_UnHoLy^MaRtYr_> εσυ το αρχισες
    Today 19:36 <paddy honey> ουτε καν σου μιλησα εσενα αλλα ας μην το κανουμε τωρα θεμα
    Today 20:00 <_UnHoLy^MaRtYr_> Στον άνθρωπο με κακή αγωγή, το θάρρος γίνεται θράσος, η σοφία σχολαστικότητα, η ευφυΐα κοροϊδία, η απλότητα βαναυσότητα και η καλοσύνη γίνεται κολακεία
    Today 20:25 <paddy honey> https://www.electricrequiem.com/foru...=1#post1266352
    Today 20:29 <paddy honey> https://www.youtube.com/watch?v=2hMh_gaevYE
    Today 20:34 <paddy honey> https://www.electricrequiem.com/foru...=1#post1207790
    Today 20:39 <tsimpouklano> Στην Ελλάδα, η έρις γίνεται έρως. Τάδε έφη Ζουράρις.
    Today 20:52 <_UnHoLy^MaRtYr_> Βαθυ
    Today 20:57 <paddy honey> https://www.youtube.com/watch?v=eFTLKWw542g
    Today 20:59 <paddy honey> https://en.wikipedia.org/wiki/George...opular_culture
    Today 21:00 <paddy honey> https://www.youtube.com/watch?v=XnjDAfRPHxs


    ΥΓ: Σβήστηκε ποστ UnHoLy^MaRtYr από πάνω και από κάτω.
    Last edited by paddy honey; 10-02-2019 at 21:00.

  4. #19
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Εγώ θα έλεγα όχι. Αλλά δυστυχώς, όπως πολλοί προανέφεραν πρίν απο εμένα, πρέπει να γίνει κάτι, δεν είναι κατάσταση αυτή.

    Συνειδητοποίησα πρίν απο κάποιες μέρες, ότι σταμάτησα να μπαίνω, όχι τόσο λόγω της δουλειάς που με έχει γραπωμένο απο το πρωί μέχρι το απόγευμα, αλλά επειδή και το απόγευμα που γυρίζω, και να θέλω να μπώ, δεν θα το κάνω γιατί θέλω να ηρεμίσω και όχι να αγχωθώ.

    Δεν θέλω να κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλό μου, τα έχω ξανασυζητήσει με τους εμπλεκόμενους. Δεν γνωρίζω το παρελθόν, δεν ΘΕΛΩ να μάθω το παρελθόν, γνωρίζω ότι έχουν ειπωθεί πράγματα, αλλά κάπου πρέπει να τραβάμε μιά γραμμή.

    Η ελευθερία μου τελειώνει εκεί που ξεκινάει η καταπίεση του άλλου και άλλα τέτοια φιλοσοφικά.

    Edit:

    Και πρέπει να εφαρμοστεί ΑΜΕΣΑ το κλείδωμα νεκραναστημένων threads.
    Last edited by When Black Roses Bloom; 10-02-2019 at 22:19.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  5. #20
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Ψήφισα να κλείσει. Αλλά στ αρχιδια μου γιατί δεν μπαίνω τσατ.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  6. #21
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    2013-2018 Τουλαχιστον 10 χρηστες προς την διοικηση: "Εχουν φυγει 200 χρηστες απο το ΕΡ ετσι οπως το εχετε κανει με την politically correct υποκριτικη φιλελευθερη λογικη του no-ban και no-moderating, και αφηνετε ελευθερα οποιον θελει να ευχεται και να υποσχεται ψοφο, καρκινους, πεος σε μανες, κλωτσιες σε μουνια, κτλ," με αποτελεσμα να εχουν φυγει και αυτοι οι χρηστες που τα λεγανε τοσο καιρο, και δεκαδες ακομα.

    Απαντηση: "Μη γκρινιαζετε, θα γινει self-healing" (λογικα θελει καμια 30αρια χρονια ακομα αυτη η πληγη)


    2019 - Onibocho προς την διοικηση: "Αν κλεισει το τσατ, δε θα μπορουν να γραφουν 3 χρηστες εκ των οποιων οι 2 απλα δεν ποσταρουν γιατι δε γουσταρουν"

    Απαντηση: "Ναι, πολυ καλο point"

    όπου γάμος και χαρά, η βασίλω πρώτη
    Rock or Nothing

  7. #22
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    2013-2018 Τουλαχιστον 10 χρηστες προς την διοικηση: "Εχουν φυγει 200 χρηστες απο το ΕΡ ετσι οπως το εχετε κανει με την politically correct υποκριτικη φιλελευθερη λογικη του no-ban και no-moderating, και αφηνετε ελευθερα οποιον θελει να ευχεται και να υποσχεται ψοφο, καρκινους, πεος σε μανες, κλωτσιες σε μουνια, κτλ," με αποτελεσμα να εχουν φυγει και αυτοι οι χρηστες που τα λεγανε τοσο καιρο, και δεκαδες ακομα.

    Απαντηση: "Μη γκρινιαζετε, θα γινει self-healing" (λογικα θελει καμια 30αρια χρονια ακομα αυτη η πληγη)


    2019 - Onibocho προς την διοικηση: "Αν κλεισει το τσατ, δε θα μπορουν να γραφουν 3 χρηστες εκ των οποιων οι 2 απλα δεν ποσταρουν γιατι δε γουσταρουν"

    Απαντηση: "Ναι, πολυ καλο point"

    όπου γάμος και χαρά, η βασίλω πρώτη
    Ή πολυ απλα, θα μπορουσες να αγνοησεις το username του ποστ και να εστιασεις στο περιεχομενο.
    Προς το παρον, εχεις ακριβως αυτο το ER που θελεις, και αφου εσυ εισαι οκ με αυτο, εγω και ο οποιοσδηποτε αλλος δεν εχουμε καμια απαιτηση.
    Αν δεν θελεις να ακουσεις και να δεχθεις ποιο ειναι το προβλημα, μαγκια σου. Αλλα μην τα ριχνεις σε αλλους.
    Μονος σου τα γραφεις στην πρωτη σελιδα αλλωστε.
    The rest is just

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Απρίλιο του 14 είχε ανοιχτεί θρεντ "για ένα καλύτερο ΕΡ"

  9. #24
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Κούραση έχει γίνει η φάση όντως. Κάντε κάτι εσείς οι κουραστικοί. Δε μπορεί να μην κουράζεστε κ εσείς.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  10. #25
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Ή πολυ απλα, θα μπορουσες να αγνοησεις το username του ποστ και να εστιασεις στο περιεχομενο.
    Προς το παρον, εχεις ακριβως αυτο το ER που θελεις, και αφου εσυ εισαι οκ με αυτο, εγω και ο οποιοσδηποτε αλλος δεν εχουμε καμια απαιτηση.
    Αν δεν θελεις να ακουσεις και να δεχθεις ποιο ειναι το προβλημα, μαγκια σου. Αλλα μην τα ριχνεις σε αλλους.
    Μονος σου τα γραφεις στην πρωτη σελιδα αλλωστε.

    δεν περιμένεις να πάρω στα σοβαρά τη γνώμη κάποιου που έχει δηλώσει επανηλειμμένα ότι το φορουμ πρέπει να κλείσει αλλά παρόλα αυτά για ανεξήγητους λόγους συνεχίζει να μπαίνει.
    Rock or Nothing

  11. #26
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    να μετρηθει η ψηφος μου σαν οχι, εκανα μισκλικ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #27
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Να μετρηθούν για πέντε προτείνω
    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    <3

  13. #28
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Το να κλείσει το chat λόγω κατάχρησης μερικών, το θεωρώ πέρα για πέρα παράλογη συμπεριφορά. Όταν σε ένα χώρο κάποιος καταχράζεται το προνόμιο που του δίνεται να είναι μέλος του, τον προειδοποιείς και αν δεν συμμορφωθεί τον διώχνεις. Πόσο μάλλον όταν η συμπεριφορά έχει αγγίξει σουρεαλιστικά επίπεδα. Το ότι θα κλείσει το chat επίσης, δεν εγγυάται σε κανέναν ότι προαναφερθείσα κατάχρηση δεν θα μεταφερθεί στο forum πλήρως. Τουλάχιστον, υπό ένα πρίσμα, το chat συγκεντρώνει ένα ποσοστό της. Δλδ έλεος, είναι σαν να έχω μαγαζί, να σκάει κάθε βράδυ ένα άτομο ή μια μικρή παρέα και αντί να τους πω να μην ξαναέρθουν, να κλείνω το μαγαζί. Κατά πολύ λόγω της ίδιας κατάχρησης - θαρρώ - έχουν φύγει ένα σωρό άτομα. Εάν το πρόβλημα δεν αντιμετωπιστεί ούτε τώρα στη ρίζα του, θα γίνει αυτό που λέει ο ΦΙΚΣΚΣΚΣΕΡ και θα γελάει σαν τον Λεξ Λούθορ στο εργαστήριό του.

    Το μόνο μη σουρεαλιστικό επιχείρημα είναι αυτό που έχει δηλώσει ο Parasight. Το οποίο επίσης δεν δέχομαι. Είχε αναφέρει ότι η ύπαρξη του chat κάνει κάποιους να μην ποστάρουν στο φόρουμ και να μη συνεισφέρουν σε μια κουβέντα, με αποτέλεσμα αυτή να μην αναπτυχθεί όπως θα μπορούσε. Αυτό μπορεί να ισχύει εν μέρει, αλλά δεν είναι λόγος να μην υπάρχει το chat. Το chat προσφέρει μια πιο άμεση και πρόχειρη έκθεση απόψεων και κάποιος μπορεί να προτιμά αυτή. Κι εγώ μπορώ να βγω για ένα καφέ με τον κρουξ και να συζητήσουμε περί ενός τόπικ στο φόρουμ. Είναι σαν να απαγορεύεται να βγω μαζί του, για να αναγκαστώ να πω αυτά που θα του έλεγα σε ποστ.

    Αν πριν 10+ χρόνια κάποιος έλεγε να κλείσει το irc chat του φόρουμ, θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι. Στην τελική αν σε κάποιον δεν αρέσει το chat, ας μη μπαίνει. Είναι στο κάτω - κάτω μέρος της σελίδας και δεν αναγκάζεται κανείς να το τσεκάρει με το ζόρι.

  14. #29
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    δεν ξέρω αν έχει νόημα η ψηφοφορία, δεν μπήκα καν στη διαδικασία να διαβάσω αν συνέβη κάτι συγκεκριμένο.
    Τα έχουμε πει 100 χιλιάδες φορές ούτως ή άλλως.

    Απλά να πω κι εγώ την αποψάρα μου...

    Κάποιοι γουστάρουν να αλληλοκράζονται είτε στα θρεντ είτε και στο τσατ και το κάνουν γιατί σε μεγάλο ποσοστό γουστάρουν να έχουν ακροατήριο στην όλη αυτή διαδικασία.
    Αν έβγαιναν για έναν καφέ μεταξύ τους υποψιάζομαι ότι θα μιλούσαν πιο πολιτισμένα.

    Έχω πάψει να αποτελώ μέρος του ακροατηρίου τους εδώ και καιρό αγνοώντας συστηματικά οτιδήποτε γράφουν συγκεκριμένοι χρήστες, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι η παραπάνω συμπεριφορά κάνει καλό στη γενικότερη λειτουργία του φόρουμ.
    Αν κάποιοι δεν μπορούν να το 'αντιληφθούν' αυτό δεν είναι επειδή τους λείπει μυαλό, απλά αδιαφορούν είτε τρέφονται από αυτό είτε αυτός είναι ο σκοπός που μπαίνουν εδώ μέσα.

    Το να κλείσεις το τσατ δε λύνει τίποτα καθώς όποια κατάχρηση γίνεται στο τσατ γίνεται και θα γίνεται από τα ίδια άτομα και στα θρεντ. Δε γίνεται να φταίει το μέσο, ο χρήστης φταίει σε πρώτη φάση.

    Αλλά ρίχνω ΝΑΙ γιατί μ'αρέσουν οι αλλαγές
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  15. #30
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    να μετρηθει η ψηφος μου σαν οχι, εκανα μισκλικ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ.
    η ψήφος σου αφαιρέθηκε από το ναι και προστέθηκε στο όχι. το όνομα δεν ξέρω πώς γίνεται
    Rock or Nothing

Similar Threads

  1. Musician's off topic chat
    By Lukather in forum Musicians Chat
    Replies: 1604
    Last Post: 16-12-2020, 16:28
  2. PL Chat Room Event
    By dyingfreedom in forum Music Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 01-10-2005, 01:16
  3. Chat
    By Twisted_Bassist in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 8
    Last Post: 22-09-2004, 00:22
  4. Direct chat..??
    By TheWS* in forum General Discussion
    Replies: 9
    Last Post: 15-05-2004, 04:25

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •