Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 72

Thread: H Χωματερή του ER

  1. #31
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Ακόμα και τα flames σας, για τον πουτσο είναι πλέον.
    Ε ρε Χ που σας χρειάζεται.

  2. #32
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Δεν ξερω γιατι νομιζετε οτι υπαρχει καποιο flame ή καποιο ξεκατινιασμα. Nothing to see here.
    Μονο αποτυχημενο τρολλαρισμα απο ατομακια για τα οποια το ER σημαινει πολυ περισσοτερα απο οτι θα επρεπε.
    The rest is just

  3. #33
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Έχεις αυτογνωσία τουλάχιστον.

  4. #34
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Έχεις αυτογνωσία τουλάχιστον.
    Λολολολ πιο προβλεψιμη πεθαινεις. Ποτε ειχες καλο χιουμορ για να το αποκτησεις τωρα?
    Καλοδεχουμενη η κακεντρεχεια σου ομως.
    The rest is just

  5. #35
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Η ερώτηση σου δεν μπορεί να έχει κάποιο αντίκρυσμα, τη στιγμή που απευθύνεται σε κάποιον που δε διστάζει να κατηγορήσει και να χλευάσει τη βασικότερη των γονεϊκών ανησυχιών. Τα υπόλοιπα, είναι πράγματι κομφετί.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  6. #36
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Ονιμπότσο πραγματικά δεν ξέρω αν έχω συναντήσει μεγαλύτερο βλάκα από εσένα στο ίντερνετ και θλίβομαι ιδιαίτερα που σε έχω γνωρίσει και από κοντά και έχουμε πολλούς κοινούς γνωστούς και πολλά κοινά ενδιαφέροντα. Το μόνο που μου προκαλεί κάθε ποστ σου είναι απέραντη θλίψη για την βλακεία που σε περιβάλλει ως "άνθρωπο". Ηρθες εδώ να μου γράψεις για γονεικές ανησυχίες την στιγμή που έχεις γράψει αυτό



    και έχεις στόμα και μιλάς ακόμα.
    Last edited by Raven Lord; 28-01-2019 at 21:36. Reason: διαγράφηκαν τα ονοματεπώνυμα
    I'll bury you in your god's fucked garden

  7. #37
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Από τη στιγμή που δε γνωρίζεις ΤΙΠΟΤΑ απολύτως για μένα ως άνθρωπο, θεωρώ τη γνώμη σου για το πρόσωπό μου εντελώς ασήμαντη. Αν μιλάς για θλίψη, τότε κοίταξε τον καθρέφτη σου, 40 ετών μαντράχαλος που έχεις πει επανειλημμένα ΧΟΝΤΡΑ ψέματα, συμπεριφέρεσαι ως παντογνώστης ακόμα και για θέματα για τα οποία δε γνωρίζεις την τύφλα σου και επειδή δεν έχεις επιχειρήματα, αρχίζεις τις προσωπικές επιθέσεις με screenshot από προφίλ στο οποίο ούτε έχεις πρόσβαση πλέον, ούτε είσαι καλοδεχούμενος, τα οποία τράβηξες την περίοδο που λανθασμένα πίστευα πως δεν είσαι τόσο ΜΑΛΑΚΑΣ όσο έδειχνες. Άρα, το επιχείρημά σου είναι η ρουφιανιά, όταν προηγουμένως έχεις πετάξει άπειρες προσβολές και ειρωνίες, όχι μόνο για το δικό μου πρόσωπο, αλλά απευθυνόμενος τόσο προς την οικογένειά μου, όσο και προς τους φίλους και συνεργάτες μου.

    Κράτα και αυτό σε screenshot, για να σου θυμίζει πόσο θλιβερός είσαι.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  8. #38
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    εγώ λέω ψέματα ενώ είσαι ο άνθρωπος ο οποίος διατηρούσε ψεύτικη περσόνα στο ίντερνετ. νομίζω έχει καταγραφεί η γελοιότητα της συγκεκριμένης φάσης, δεν χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση.

    εγώ είμαι ο παντογνώστης αλλά η ποιότητα του νετφλιξ είναι σκατά.

    εγώ δεν έχω επιχειρήματα αλλά κάθε διαφωνία που έχω κάθομαι και σου μιλάω στο τσατ ενώ είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα να κάνω μέσα στην ημέρα μου.

    το να σου τρίβω στα μούτρα τις μαλακίες που έχει ξεστομίσει κατά καιρούς δεν είναι προσωπική επίθεση ηλίθιε. είναι η απόδειξη οτι είσαι ένα ζώον και μισό όταν συνεχίζεις και μιλάς για πατρότητα και γονεικές ανησυχίες ενώ έχεις ξεστομίσει δημόσια τέτοιες μπούρδες.

    προσβολές και ειρωνείες προς την οικογένεια σου; πότε; εγώ θυμάμαι μόνο εσένα στο τσατ να μου βρίζεις μάνα και σπίτι. μην ανησυχείς, σβήστηκαν αυτά.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  9. #39
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post


    ρουφιανοκομμεντ σε ρουφιανοποστ
    και εις ανωτερα Ονιμποχα, συνεχισε να μας δικαιωνεις

  10. #40
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    υπαρχει το μιουζικ οφφ τοπικ θρεντ...

    γενικα φυγε απο δω

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Για το πρώτο έχεις δίκιο, για το δεύτερο σάλτα και γαμήσου.
    Κάτσε να σε μπλοκάρω κιόλας να ησυχάσει το κεφάλι μου, προβληματικέ.

  12. #42
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ΛΟΛ

    οχι ρε μλκ ΜΗ!!! δε θα το αντεξω μικρε μου ναζιστακο

  13. #43
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    ο νιγριτινός σκατοφασίστας είπε "ναζιστάκο" κάποιο άλλο πρόσωπο, πέρα απ' το είδωλο στον καθρέφτη του. "γαμεσετα"
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #44
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ο Ονιμποτσο που εχει βρισει το μισο σοι ΟΛΟΥ του ΕΡ και μερικες ασθενειες αποκαλει σκατοφασιστα αυτον που αποκαλεσε ναζιστακο καποιον που εγραψε οτι εγραψε πριν ακομα κρυωσει το πτωμα του Ζακ

    γλυκο ΕΡ

    Ονιμποχα, οσα τετοια και να σε κανουν, μια ζωη Τζημερακος θα εισαι, μαμοθρεφτο ντιφανοφλωρο



    και τωρα φυγε απο δω κι εσυ, δεν ειναι για σενα αυτα τα θρεντ
    Last edited by Raven Lord; 28-01-2019 at 23:20. Reason: ονοματεπώνυμο deleted

  15. #45
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Κλαίω ρε μαλάκα με το πόσα ερπετά εδώ μέσα ασχολούνται και stalkάρουν το προφίλ μου. Σε περιμένω την Παρασκευή "να μου κάψεις το περίφτερο" ξεφτυλισμένε αρειανέ.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Similar Threads

  1. Replies: 29
    Last Post: 20-10-2007, 14:26
  2. η χωματερή του πολιτισμού μας
    By Candiru in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 14
    Last Post: 30-09-2006, 02:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •