1. Jag har fått nog av dig
2. Det är bara i mitt huvud
3. Timme efter timme
4. Du skulle se mig nu
5. Anden i flaskan
6. Död eller levande
7. Utopi
8. Hårda tider

Νέα μπάντα, με μόλις ένα ΕΡ πριν μερικά χρόνια, και αυτό είναι το ντεμπούτο τους άλμπουμ. Φινλανδοί που τραγουδάνε στα Σουηδικά. Εκ πρώτης όψεως, ακόμη ένας δίσκος μέσα στην υπερπροσφορά που υπάρχει από Σκανδιναβία και περίχωρα. Και μέσα από τον σωρό στον οποίο έχουμε να σκάψουμε όσοι ενδιαφερόμαστε, δυο ή τρεις φορές κάθε χρόνο (κατά μ.ο.) ξεπηδάει κάτι που ξεχωρίζει, όχι γιατί πρόκειται για κάτι πρωτότυπο ηχητικά, αλλά γιατί είναι πηγαία εμπνευσμένο και άρτιο από όπου και αν το δεις. Είχα κολλήσει όταν άκουσα τα δύο κομμάτια-προμπομπούς, έχω κολλήσει εδώ και τρεις μέρες που έχω τον δίσκο στα χέρια μου και δεν ακούω τίποτα άλλο. Γνώριμα πράγματα, αλλά τόσο όμορφα και ιδανικά συνδυασμένα μεταξύ που δε γίνεται να μην ξαναβάλεις τον δίσκο από την αρχή. 70's hard rock, rock 'n' roll, μελωδικό punk, NWOBHM, συνταγές κλασικού heavy metal, όλα μαζί σε ένα κράμα το οποίο μπορεί άνετα να μαζέψει τους οπαδούς όλων των παραπάνω ήχων. Το κάπως δυσκοίλιο label (Ektro records) δεν έχει διαθέσει κάπου τον δίσκο ψηφιακά έστω μόνο για streaming πέρα από τα δύο παρακάτω κομμάτια (εγώ έκανα ολόκληρο αγώνα να μου στείλουν λινκ ενώ έχω αγοράσει τον δίσκο ο οποίος δεν έχει download codes ή κάτι τέτοιο μέσα), και αυτό μόνο εναντίον τους λειτουργεί αυτή τη στιγμή, καθώς δε γίνεται να ακούει κάποιος τον δίσκο μόνο από βινύλιο. Τεσπα, ακούστε τα ορεκτικά και όποιος θέλει ολόκληρη τη δισκάρα ας στείλει ΡΜ να τον στρώσω.