View Poll Results: Ban Raven from admin?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Να φυγει απο admin.

    3 15.00%
  • Να μείνει admin.

    17 85.00%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: Ban Raven from admin

  1. #1
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default Ban Raven from admin

    Εισαστε ικανοποιημενες/οι με τη διαχειριση του ER?
    Πιστευετε πως ο αντμιν του φορουμ δεν κανει τιποτα που σχετιζεται με τη διαχειριση - απλα ποσταρει και αραζει στο τσατ οπως ο καθε χρηστης?
    Θεωρειτε πως θα ηταν καλυτερο να μην ειναι πια αντμιν?

    εγω ναι.

  2. #2
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Στ'αρχίδια μας. Φύγε από το φόρουμ.

  3. #3
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Στ'αρχίδια μας. Φύγε από το φόρουμ.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  4. #4
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default

    αει μωρη.

  5. #5
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Εννοείται στηρίζουμε:

    Spoiler



    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Στ'αρχίδια μας. Φύγε από το φόρουμ.
    Spoiler
    γαμώ το χριστό σου


    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  6. #6
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Οι τρομοκρατημενοι απο τις μουτζες (τις οποιες θεωρουν bullying) τραμπουκιζουν χρηστη επειδη ζηταει αλλαγη αντμιν, makes sense
    The rest is just

  7. #7
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Πάντως η χρήστρια που ηγείται της διαδικασίας στην προκειμένη, έχει ιστορικό στο bullying και εκτός ίντερνετ αλλά εξ αποστάσεως κι εκ του ασφαλούς πάντα.

    Yesterday 23:19 <FANTASMA> +κατα στο ηαρ
    Today 00:44 <tsonos>
    Today 03:08 <tsimpouklano> γεια σου φιξερ γκαβλιαρη
    Today 05:46 <Coloubra> allo ena poll me krifous psifous
    Today 07:32 <saloth sar> Νοστιμον ημαρ.
    Today 08:35 <OniBocho> νόστιμον ήπαρ
    Today 08:35 <OniBocho> αν και δεν έτρωγα ποτέ σπλάχνα
    Today 08:35 <OniBocho> συκώτια, μυαλά, ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ
    Today 08:50 <paddy honey> καθοτι ειναι και μιση μεριδα
    Today 09:59 <_UnHoLy^MaRtYr_> να γινει πολλ
    Today 10:07 <paddy honey> +1
    Last edited by paddy honey; 13-10-2018 at 12:22.

  8. #8
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Οι τρομοκρατημενοι απο τις μουτζες (τις οποιες θεωρουν bullying) τραμπουκιζουν χρηστη επειδη ζηταει αλλαγη αντμιν, makes sense
    Κανείς δεν είναι τρομοκρατημένος από ένα κουμπάκι, πάνω δεξιά από κάθε ποστ. Απλά το βουρστ μας τα έχει κάνει τσουρέκια 10 μέρες τώρα.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  9. #9
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default

    παντι να ξερεις με πληγωσε το ποστ σου.

    κατα τα αλλα δε θα μπω καν σε διαδικασια να απαντησω σε ονιμποτσο καμμενο χαρτι.
    εχει δικιο ο φιχ που κραζει το ιαρ, εχει γινει απλα σκατα και χρειαζεται αλλαγη. αφηνετε τον καθε ονιμποτσο να γραφει ο,τι θελει και αφαιρειτε την πινκομουτζα. ζητουν καποιοι χρηστες την επιστροφη τους και δεν μπαινετε καν σε κοπο να απαντησετε στο αιτημα γιατι 'εχετε και δουλειες' αλλα στο τσατ ξερετε να λιωνετε. ε οκ. γτπ.
    και οσες μερες μπαινω δεν εχω δει τον αντμνιν να κανει τιποτα σχετικο με διαχειριση.
    και τα αστειακια φαση "εδω στο ιαρ ειμαστε ολιγαρχια των ελιτ" η δε ξερω πως σκατα ειναι για τον καραπουτσογλου, ουτε καν αστεια και ενδεικτικα της μαλακιας που δερνει (και παντα εδερνε) το ιαρ, απλα τωρα εχει παρει τρελη κατηφορα.
    Last edited by wurst; 13-10-2018 at 15:23.

  10. #10
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default


  11. #11
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Δεν κάνω κριτική σε κάποιον, δεν κρατάω τις μαλακίες ή οτιδήποτε, ξέρω ότι είσαι πολύ τίμιο παιδί και αγάπη κι αυτά αλλά αυτό που λέω εδώ πέρα είναι πολύ απλό. Το ER είναι απολύτως ακατάλληλο περιβάλλον για έναν άνθρωπο όπως η σταυρούλα για 100.000 λόγους που θα έπρεπε να είναι προφανείς σε όποιον δεν είναι ΖΩΟ. Όσο συνεχίζετε αυτό το καριολίκι με την παραμονή της εδώ και με τις 10.000 ιστορίες και τα βρισίδια και τα ρέστα τόσο το χειρότερο για την ίδια και για την αξιοπρέπεια σας. Αν θέλατε όμως πραγματικά να την διώξετε, θα είχε γίνει απο τις πρώτες μέρες (μην ακούω τις παπαριές με τα 100 fake accounts, δεν υπάρχουν αυτά). Ή θα την κάνατε ignore και δε θα ασχολιόσασταν ποτέ, όπως κάνει όλος ο κανονικός κόσμος. Είδατε ποτέ την menumission να βρίζει εμένα πχ; Είδατε να βρίζει κάποιον άλλο που δεν ασχολείται; Όχι. Ποιός φταίει λοιπόν; Εσείς.

    Στο δια ταύτα: Σοβαρό ban ή σοβαρό template για ignore. Αν στη δεύτερη περίπτωση συνεχίσετε να ασχολείστε (χωρίς καμία δικαιολογία), τότε τουλάχιστον σταματήσετε να μας σκοτίζετε τα έτσι.
    https://www.electricrequiem.com/foru...=1#post1216784

  12. #12
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    καταρχήν υπενθυμίζω σε όλους ότι είμαστε τρεις (3) διαχειριστές και κάθε υποφορουμ έχει mods τους οποίους δεν έχουμε αλλάξει.

    στο φόρουμ υπάρχουν δύο (2) άτομα όλα κ όλα που γκρινιάζουν για τη χαλαρή διαχείριση μόνο σε εμένα (λες και δεν είναι κοινή γραμμή η στάση μας) και κάνουν ό,τι μπορούν για να αποδείξουν ότι χρειάζεται αυστηρότητα με το να φέρονται μαλακισμένα σε κάθε ευκαιρία. γνωρίζω πολύ καλά ότι με δύο μπαν η φάση θα ηρεμούσε, αλλά αυτό θα είναι η εύκολη επιλογή για αυτούς. προτιμάω ο καθένας να έχει το δικαίωμα να γράφει και να κρίνεται από αυτά που γράφει.
    Rock or Nothing

  13. #13
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Για μια στιγμή. Τι εννοείς ότι ολοι οι χρήστες περνάνε τον χρόνο τους στο τσατ. Εγώ δεν το κάνω.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  14. #14
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    καταρχήν υπενθυμίζω σε όλους ότι είμαστε τρεις (3) διαχειριστές και κάθε υποφορουμ έχει mods τους οποίους δεν έχουμε αλλάξει.

    στο φόρουμ υπάρχουν δύο (2) άτομα όλα κ όλα που γκρινιάζουν για τη χαλαρή διαχείριση μόνο σε εμένα (λες και δεν είναι κοινή γραμμή η στάση μας) και κάνουν ό,τι μπορούν για να αποδείξουν ότι χρειάζεται αυστηρότητα με το να φέρονται μαλακισμένα σε κάθε ευκαιρία. γνωρίζω πολύ καλά ότι με δύο μπαν η φάση θα ηρεμούσε, αλλά αυτό θα είναι η εύκολη επιλογή για αυτούς. προτιμάω ο καθένας να έχει το δικαίωμα να γράφει και να κρίνεται από αυτά που γράφει.
    Αστεια πραγματα.

    Καταρχας εγω δεν εχω κατηγορησει ποτε εσενα προσωπικα μονο, αλλα τη σταση των admins γενικα. Σε σενα τα λεω, γιατι εισαι ο μονος παρων συνηθως, αλλα δεν σε κατηγορησα ποτέ για κατι συγκεκριμενο. Δευτερον, ειτε γραφουμε τα δυο (2) ατομα ειτε οχι, το φορουμ μια χαρα σοδομιζεται και ξεφτιλιζεται απο διαφορους. Υπηρχε και διαστημα τουλαχιστον 6 μηνων που δεν ειχε γραψει κανενας απο αυτα τα δυο ατομα ουτε μια φορα (εγω και το αλλο ατομο δηλαδη) και γινοταν ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο. Τραγικο να κατηγορεις 2 χρηστες για την εικονα του φορουμ, σορρυ κιολας ε, τουλαχιστον να αναλαμβανουμε και ο καθενας τις ευθυνες του ε.

    Α επισης σε αυτους τους δυο (2) να προσθεσεις και τους περιπου 20 χρηστες που εχουν σταματησει να γραφουν επειδη το φορουμ ειχε καταντησει ανυποφορο, ξερεις πολυ καλα για ποιους χρηστες μιλαμε κι εκει περα, και ναι, επειδη πολλοι απο αυτους ειναι φιλοι μου (και δικοι σου), ξερεις (?) πως δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου. Δεκτα ολα, και η γραμμη του φορουμ και τα παντα, αλλα μην λεμε οτι θελουμε ε.


    Ον τοπικ, δεν εχω ψηφισει και δεν προκειται, και να φυγει ο Ρεηβεν δε θα αλλαξει κατι.
    The rest is just

  15. #15
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Πείτε όμως ποιος είναι αυτός ο 2ος χρήστης, η περιέργεια μας έχει φάει.

Similar Threads

  1. OniBocho για admin
    By Parasight in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 11
    Last Post: 31-12-2016, 03:03
  2. Paul Raven R.I.P.
    By After Dark in forum Music Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 23-10-2007, 11:10
  3. admin....
    By ESTRANGED in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 8
    Last Post: 21-07-2004, 01:36
  4. KATEPEIGON! PROS ADMIN...
    By progvamp in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 8
    Last Post: 26-04-2004, 00:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •