Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42

Thread: Street Mode 2018

  1. #16
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Τρώει το άκυρο ο παλίκαρος, έρχεται σε εμένα.

    "Ρε δεν μπορώ να καταλάβω, έπαιζε eye contact"

    "Τι eye contact ρε, αυτές με το ζόρι να έχουν πάει με ενάμιση άντρα"

    Ρεηβεν τι φάση φίλε μου, ΦΙΛΕΝΑΔΟΣ;
    "AX NA MHN THN EΠΡΗΞΕ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ ΜΟΥ" και έτσι;

    -Μπέρνι= Θρυλικός Μπερνόσαυρος, 2 χρόνια να μέναμε στην ίδια πόλη θα τον είχα μετατρέψει σαν πολεμική μηχανή μεταμεσονύχτιας δράσης, το κωλοέχει
    -Τονι Θανατάκι= Τα θολωμένα σου μάτια τα κοίταξα και είδα μέσα τους το χάος
    -Ταλιμπάν= Ο Λάσκος του κραστ ροκ, αν μιλούσαμε παραπάνω θα βγαίναμε ίσα και κουμπάροι, στήριξη και σε αυτήν την παθιασμένη μηχανή

    Καμία στήριξη σε τσιμπ και σία, είναι λατρείες μέγιστες.

    Btw έχασα το αεροπλάνο, αυτά.
    Last edited by Reject; 06-09-2018 at 19:45.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  2. #17
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    θαβουμε αρτζι (πορωσου μινμιν)
    αχ να ημουν εκει <3

  3. #18
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    Αφού η γκομενα ειναι ξινή ρε. Πχ πε χα 3. Αν η θάλασσα εχει πεχα 5, ε δε θα πεσει-κατέβει το πεχα;μορφωθειτε.
    κλάμα με την παράνοια ΤΟ3ΕΙΝΑΙΜΙΚΡΟΤΕΡΟΤΟΥ5ΑΡΑΑΝΕΒΑΙΝΕΙΤΟPH
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  4. #19
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    μα απο 5 θα παει 3 σε μαριε. αρα πεφτει. τεσπα. παω να συνεχισω το εντιτ
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  5. #20
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Για να πω και γω τα δικά μου....

    Πρώτη μέρα, έχει προηγηθεί ξενύχτι, με τρέξιμο όλο το πρωί και αφού κατάφερα να κοιμηθώ 2 ώρες πήρα το πτώμα και το μετέφερα στο φιξ. Η μέρα θα περνούσε στον χώρο του Πρίνσιπαλ όπου 2 μήνες πριν στους Dead Kennedys είχαμε αφήσει σε πλήρη ακινησία κανά 2 κιλά ιδρώτα από την ζέστη. Φίλος με πληροφόρησε πως η διοργανώση είχε φροντίσει ώστε οι συνθήκες να είναι ανθρώπινες. Αρχίδια, λίγοι νοματαίοι ήμασταν αυτοί που παρακολουθήσαμε τα φιλαράκια τους Jaw Bones και ο ιδρώτας κυλούσε και κυλούσε. Δεν μπορώ να πω πολλά για την εμφάνιση αφού η κούραση της ημέρας σε συνδυασμό με την ζέστη με είχαν κάνει να παραδωσω πνεύμα ήδη και να πως θα περνούσε το 4ημερο εκεί μέσα. Συνέχεια από τα όπισθεν της αίθουσας που έμπαινε λίγος αέρας από έξω, συζήτηση με φίλους, και ξάφνιασμα με τον κόσμο και τον πανικό που είχαν μαζέψει οι Μέμφις. Sleepin Pillow μετά και ευτυχώς ο χώρος έχει σχετικά αδειάσει και έχουμε βρει σημείο, το οποίο και δεν αφήσαμε για 4 μέρες, όπου μας φυσούσε λίγο ο εξαερισμός. Έιχα να τους δω χρόνια και ήταν ότι πρέπει για λίγη συγκέντρωση δυνάμεων ώστε να βγει η μέρα. Συνέχεια με Yawning Man που ήταν αυτό που ακριβώς που λέει το όνομα τους, ένα ατέλειωτο χασμουρητό. Κλείσιμο με NMA με μια εμφάνιση που σε αντίθεση με ότι ειπώθηκε εμένα δε με χάλασε καθόλου και ίσα ίσα το τελείωμα της ήταν αρκετό για να με αποτελειώσει και να μεταφέρω το πτώμα πίσω στο σπίτι και να μπορέσω να κοιμηθώ λίγο πριν την δουλειά.

    Δεύτερη μέρα, η μέρα της ξεκούρασης. Το πρόγραμμα μου έλεγε λίγο Monkey3, Therapy? και Phil Campbell. Έφτασα όπως και όλοι οι άλλοι στους jaya the cat, αδιαφόρησα και πήγα να χωθώ στο πρινσιπαλ την στιγμή που έβλεπα όλο τον κόσμο να αποχωρεί. Καθυστέρηση μισής ώρας οπότε πάμε έξω για θεραπεία. Η παρέα ήθελε κάγγελο, στα δεξιά της σκηνής, όπου και στηθήκαμε. Εκπληκτική εμφάνιση από τους Ιρλανδούς, καραγουστάραμε, είδαμε μερικούς, ονόματα δε λέμε, να αποφεύγουν το πιτ και θυμηθήκαμε την εφηβεία μας. Συνέχεια με σάουνα και Naxatras σε αναμονή Campbell. Η καθυστέρηση στο πρινσιπαλ είχε ξεφύγει και αποφάσισα να την κάνω αφού δεν είχα καμμία διάθεση να ακούω πράγματα που δε γουστάρω για να δω λίγο campbell.

    Τρίτη μέρα, με τα χίλια ζόρια μετά την δουλειά βρέθηκα στον χώρο από τις 7 και κάτι για να δω 63High που επίσης είχα να δω χρόνια. Η παρέα είχε χωθεί στην σάουνα για Kalamata, οπότε άραξα μόνος σκεφτόμενος πως παίζει να ήμουν ο μεγαλύτερος σε ηλικία στο χώρο εκείνη την ώρα. Προς το τέλος χώθηκα να πάρω μια ιδέα απο καλαματιανό που δε μου άρεσε οπότε περιμένοντας να έρθει η ώρα των Godfathers πήρα μια αυτιά από Ευθύμη λέει και να τους δω να τρέχουν. Θέση για Godfathers και γουστάραμε με τα παπούδια. Ήθελα να ξερα, ο τύπος δεν έσκασε με το σακάκι τόση ώρα...Συνέχεια με Bazooka που εγώ τους βρήκα πολύ κατώτερους από τις άλλες φορές αλλα η παρέα γούσταρε και με το παραπάνω. Για την συνέχεια υπάρχει ένα κενό, μάλλον μπαινόβγαινα στο πρινσιπαλ χωρίς να μου αρέσει κάτι σε συνδυασμό με φαγητό στην είσοδο, περιμένοντας τους Electric Six. Καλό χαβαλέ οι τελευταίοι, δεν ήξεραν καν πως υπήρχαν ακόμα. Έχασα ταλιμπάν αφού εκείνη την ώρα με καλούσε η φύση. Κλείσιμο με Panx Romana αφού δεν ψηνόμουν καθόλου για unplugged και το γούσταρα και με το παραπάνω.

    Τέταρτη μέρα, πάλι τρέξιμο για υποχρεώσεις μες την μέρα, τα επίπεδα κούρασης έχουν πιάσει κόκκινο και ευτυχώς συμφωνούμε να σκάσουμε κατά τις 9. Αρχή με Puta Volcano, όσοι δεν έχετε ασχοληθεί να το κάνετε. Lionize άντεξα 2 τραγούδια και την έκανα για φαγητό. Συνέχεια με Coyote's Arrow που ήταν απογοητευτικοί και αυτοί. Συνέχεια με Αρνάκια που για μια ακόμη φορά θυμηθήκαμε την εφηβεία αν και ο κόσμος ήταν αισθητά λίγος. Κλείσιμο με Marky Ramone από τα όπισθεν μια που η παρέα ήθελε να δει λίγο και να φύγει αλλά τελικά παρακολουθήσαμε όλη την εμφάνιση. Οι μισοί μείνανε για Last Drive, και οι άλλοι μισοί αποχωρήσαμε.

    Ποτά, φτηνές τιμές.
    Φαγητό, να χαρώ τις επιλογές, ας είναι καλά οι καντίνες.
    Τουάλετες, μου φάνηκαν λίγες αλλά τελικά ποτέ δεν χρειάστηκε να περιμένω.
    Τήρηση ωραρίων, αν δεν κάνω λάθος πέρα από το Πρινσιπαλ στις υπόλοιπες σκηνές όλα πήγαν καλά.

    Τσιμπ, πες τι ξέρεις.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  6. #21
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    ανεβηκαν φωτος βιντεο. οποος μπορει ας τα κανει εντιτ να φαινονται τα λινκ ωραια. ε μοντς? οποιος θελει να κατεβει κατι το λεει
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  7. #22
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    Αφού η γκομενα ειναι ξινή ρε. Πχ πε χα 3. Αν η θάλασσα εχει πεχα 5, ε δε θα πεσει-κατέβει το πεχα;μορφωθειτε. Ρειβεν, η γαβρινα ηταν. Μάθε τι πίπες έλεγε ο αλλος και γραψτα ολα. Εγω απλα της είπα, ρε η φίλη τουβγιωργη δεν εισαι; βραδάκι συνεχίζω απο εκει που εμεινα
    ντάξει, το "της" εγώ εξέλαβα ότι αφορούσε τη γκόμενα, προφανώς εσύ εννοούσες τη θάλασσα
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  8. #23
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Τρώει το άκυρο ο παλίκαρος, έρχεται σε εμένα.

    "Ρε δεν μπορώ να καταλάβω, έπαιζε eye contact"

    "Τι eye contact ρε, αυτές με το ζόρι να έχουν πάει με ενάμιση άντρα"

    Ρεηβεν τι φάση φίλε μου, ΦΙΛΕΝΑΔΟΣ;
    "AX NA MHN THN EΠΡΗΞΕ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ ΜΟΥ" και έτσι;
    κλασσική σεξιστική άμυνα όταν ΑΝΤΡΑΣ της παρέας τρώει άκυρο από γκόμενα
    Rock or Nothing

  9. #24
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    ρε μαλακες τι φαση με το μπαλακι; χαχαχα
    I'll bury you in your god's fucked garden

  10. #25
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Τρώει το άκυρο ο παλίκαρος, έρχεται σε εμένα.

    "Ρε δεν μπορώ να καταλάβω, έπαιζε eye contact"

    "Τι eye contact ρε, αυτές με το ζόρι να έχουν πάει με ενάμιση άντρα"

    Ρεηβεν τι φάση φίλε μου, ΦΙΛΕΝΑΔΟΣ;
    "AX NA MHN THN EΠΡΗΞΕ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ ΜΟΥ" και έτσι;
    κλασσική σεξιστική άμυνα όταν ΑΝΤΡΑΣ της παρέας τρώει άκυρο από γκόμενα
    Δεν με πιάνεις και με στεναχωρείς.

    Πρωτού κάνει το μπράφ ο δικός μου, του λέω "ρε, σιγουρα θα πας? αφου κοζάρεις, είναι άλλη φάση"
    "ναι ναι, παίζει eye contact"

    Σκάει και αυτός ο μπούφος, ρίχνει το πετραχείλι του, ευγενέστατος μεν, αμυντική στάση σώματος δε αυτές, έπρεπε να το είχε καταλάβει έστω στα πρώτα 30 σεκ ότι το άκυρο έρχεται.

    Τρώει το άκυρο, επιστρέφει "αηδιασμένος από την κατάσταση που επικρατεί στα ροκ μπαρ της πόλης" (όπως θα έλεγαν και οι φίλοι σου οι ατσαλέμπορες), και του λέω σαφώς "βρε μαλάκα, αφού κοζάρεις, τα κορίτσια θέλουν μακρυμάλλη με μπλούζα Lionheart, για σχέση με σκοπό την συγκατοίκηση για 2-3 χρόνια, που πας εσύ να παραστήσεις το σεξ μασιν"

    Αυτά.

    Α, που σαι Ρεήβεν, αν θέλεις να γαμήσεις, είναι πιο εύκολο να κάνεις πεσιματάκι έτσι πονηρό, παρά να παριστάνεις τον φιλενάδο gnomimou.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  11. #26
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    δεκτή η διευκρίνιση.

    για το ΥΓ σε συγχωρώ γιατί δεν ξέρεις τη σχέση μου με τις κοπέλες, αλλά γενικά να μην προτρέχεις.
    Rock or Nothing

  12. #27
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    μα είναι ανείπωτο να μη θέλει γκόμενα να μας κάτσει στο μπαρ, έχει πάει με ενάμιση άντρα ή ψάχνει γάμο με τον βόταν. πρόσεχε κι εσύ raven που γουστάρεις και γι' αυτό τις καλύπτεις, μην μπλέκεις με ξινές.

  13. #28
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    μα είναι ανείπωτο να μη θέλει γκόμενα να μας κάτσει στο μπαρ, έχει πάει με ενάμιση άντρα ή ψάχνει γάμο με τον βόταν. πρόσεχε κι εσύ raven που γουστάρεις και γι' αυτό τις καλύπτεις, μην μπλέκεις με ξινές.
    Αυτό ακριβως είπα, αυτο εννοούσα. Μπράβο ρε.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  14. #29
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    τοσο δυνατο ταλιμπανικο θρεντ και κολησατε με μαλακιες
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  15. #30
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    πρόσεχε κι εσύ raven που γουστάρεις και γι' αυτό τις καλύπτεις, μην μπλέκεις με ξινές.
    προσπαθώ να γαμήσω παίζοντάς το φίλος... δε μου έχει κάτσει καμία όμως ρε γαμώτο...
    Rock or Nothing

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 10-02-2018, 11:49
  2. Arcturus ~12/01/2018 @Temple (Athens), ~13/01/2018 @8ball (Thessaloniki)
    By _UnHoLy^MaRtYr_ in forum Live & Events Talk
    Replies: 10
    Last Post: 12-01-2018, 13:22
  3. KEN MODE - Venerable LP
    By Throatruiner Records in forum Self-Promotion
    Replies: 1
    Last Post: 21-10-2012, 14:57
  4. VGA Mode λέει
    By Shrinebuilder in forum PC & Games
    Replies: 5
    Last Post: 04-05-2010, 22:48
  5. Survival Mode
    By Atheist in forum General Discussion
    Replies: 147
    Last Post: 11-11-2006, 18:48

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •