Quote Originally Posted by OniBocho View Post
Είπα ότι είναι καλοί. Έχω δει 2 φορές Loreena McKennitt, 2 φορές Tiger Lillies, Dark Side of the Moon (2007) και Wall (2011), 5 φορές Iron Maiden (αλλά μόνο η φετινή τους αρκούσε για να γαμήσει όλους τους γαλαξίες του σύμπαντος) KAI ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΙΛΛΑΡΑ, ε και τι να κάνουμε, ήταν πολύ καλύτερα.
Δηλαδη οι μπαντες και οι καλλιτεχνες με τους οποιους λιωνεις, εκαναν συναυλιες που τις απολαυσες περισσοτερο, τι εκπληξη Τι να σου πω, δεν ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες οι Muse, αλλα στη 1 απο τις 3 φορες που τους εχω δει live ηταν απλα εξωπραγματικοι, και με τον καλυτερο ηχο που εχω ακουσει σε συναυλια, σε κλειστο γηπεδο φυσικα. Και οχι, δεν εννοω τιποτα προχογραφημενο. Και οι αλλες 2/3 φορες ηταν απο πολυ καλες εως σχεδον εξαιρετικες. Το μονο προβλημα στην Πλατεια Νερου ηταν ο ηχος, ο οποιος ηταν αδικαιολογητα χαμηλος στα φωνητικα αναλογα με το που στεκοσουν. Σε καποια σημεια ηταν μια χαρα. Και προφανως αυτο δεν ηταν ουτε το 50% του show που δινουν οι muse σε δικες τους αποκλειστικα συναυλιες, αλλα και παλι ηταν υπεροχο το live.

Τεσπα, μιληστε κι αλλο για Muse, Metallica, Iron Maiden και Βασιλη/Θαναση Παπακωνσταντινου.