Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39

Thread: The Sinner

  1. #31
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    έχει γίνει merge ρε παιδιά
    χαχαχαχαχαχ οκ βαράτε με, απλά είχα μείνει στο σχόλιο του Ιάβα και μπερδεύτηκα

    ΜΛκς πραγματικά δεν πάω καλά τελευταία

  2. #32
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Rock or Nothing

  3. #33
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    είδατε 3η σεζόν?
    Rock or Nothing

  4. #34
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Κατεβάζω τελευταίο επεισόδιο και το πιάνω άμεσα για μαραθώνιο

  5. #35
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    3η σεζόν χωρίς λόγο ύπαρξης πραγματικά. Ένας σεναριακός εκβιασμός χωρίς κανένα ρεαλιστικό αντίκρισμα, απλά για να βγει ακόμη ένας κύκλος. Κρίμα τις ωραίες ερμηνείες του Pullman και της γκόμενας της Carol από τα Φιλαράκια.

  6. #36
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    α ναι ε; δεν έχω δει ακόμα ούτε την 2η και για να είμαι ειλικρινής ούτε η 1η με ενθουσίασε. πάμε γι 'άλλα.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  7. #37
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Πολύ ωραία κύλησαν οι 2 πρώτες σεζόν, δεν το περίμενα. Το ξεκίνησα βαριεστημένα, αλλά είχε ωραίο ρυθμό, καλή διάρκεια επεισοδίου και γενικά ήταν τόσο-όσο.

    Για μένα την παράσταση έκλεψαν όλοι οι δευτερεύοντες ρόλοι. Ο πιτσιρικάς Τζούλιαν, όντως φοβερός, αλλά ρε παιδιά, μόνο εγώ βρίσκω πολύ υπερβολική την ερμηνεία 10χρονων (πολλές φορές και νεαρότερων) πιτσιρικιών, τα τελευταία χρόνια ειδικά, που μιλάνε και αντιδρούν σαν ευφυείς ενήλικες?
    Κάτι με χαλάει σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά εδώ ο πιτσιρικάς συγχωρείται.
    Οι υπόλοιποι πρωταγωνιστές είναι για βατόμουρα. Η μαυρούλα λεσβία αστυνομικός σκέτη ταλαιπωρία και ο Bill Pullman κατώτερος των περιστάσεων. Ένας πιο χαρισματικός ηθοποιός θα έκανε παπάδες με αυτό το χαρακτήρα.
    Η Τζέσσικα μια χαρά, πάλι καλά.

    Συνολικά μου άρεσε περισσότερο ο 2ος κύκλος και θα δώ και τον 3ο, σαν επιβράβευση, παρά την αντίθετη, απ'όσο διαβάζω, γνώμη του ER, το οποίο (πρέπει να το πούμε κάποια στιγμή αυτό) είναι πολύ μπροστά σε θέματα μουσικής και σινεμά-TV, από το μεγαλύτερο μέρος του ελληνικού ίντερνετ.
    Resistance is useless

  8. #38
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by casshern View Post
    Πολύ ωραία κύλησαν οι 2 πρώτες σεζόν, δεν το περίμενα. Το ξεκίνησα βαριεστημένα, αλλά είχε ωραίο ρυθμό, καλή διάρκεια επεισοδίου και γενικά ήταν τόσο-όσο.

    Για μένα την παράσταση έκλεψαν όλοι οι δευτερεύοντες ρόλοι. Ο πιτσιρικάς Τζούλιαν, όντως φοβερός, αλλά ρε παιδιά, μόνο εγώ βρίσκω πολύ υπερβολική την ερμηνεία 10χρονων (πολλές φορές και νεαρότερων) πιτσιρικιών, τα τελευταία χρόνια ειδικά, που μιλάνε και αντιδρούν σαν ευφυείς ενήλικες?
    Κάτι με χαλάει σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά εδώ ο πιτσιρικάς συγχωρείται.
    Οι υπόλοιποι πρωταγωνιστές είναι για βατόμουρα. Η μαυρούλα λεσβία αστυνομικός σκέτη ταλαιπωρία και ο Bill Pullman κατώτερος των περιστάσεων. Ένας πιο χαρισματικός ηθοποιός θα έκανε παπάδες με αυτό το χαρακτήρα.
    Η Τζέσσικα μια χαρά, πάλι καλά.

    Συνολικά μου άρεσε περισσότερο ο 2ος κύκλος και θα δώ και τον 3ο, σαν επιβράβευση, παρά την αντίθετη, απ'όσο διαβάζω, γνώμη του ER, το οποίο (πρέπει να το πούμε κάποια στιγμή αυτό) είναι πολύ μπροστά σε θέματα μουσικής και σινεμά-TV, από το μεγαλύτερο μέρος του ελληνικού ίντερνετ.
    Ε να το πεις και στον φιξερ αυτό που μας κράζει όλη την ώρα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  9. #39
    Senior Member Lazyass's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    782

    Default

    Ξεκίνησε η 4η σεζόν λολ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •