Νομίζω ότι έχει έρθει η ώρα να σκεφτούμε πραγματιστικά και να παραμερίσουμε προσωπικές διαμάχες και μίση. Κάνοντας ακριβώς αυτό και προσπαθώντας να δω το θέμα υπό ένα όσο το δυνατό αντικειμενικό πρίσμα, νομίζω ότι, μετά την αποχώρηση του ikonoklast, μόνο ένας είναι κατάλληλος για να χριστεί admin, και αυτός δεν είναι άλλος από τον OniBocho. Πολλοί θα αντιδράσουν, όμως σκεφτείτε τους εξής αντικειμενικότατους λόγους:
1. Έχει την τεχνική κατάρτιση που απαιτείται, αφού είναι πάντα εκεί σε οποιαδήποτε απορία τεχνολογικής φύσης άλλων μελών.
2. Είναι πάντα παρών, σχεδόν όλες τις ώρες της ημέρας, και αυτό είναι κάτι που θέλουμε από έναν admin ώστε να ελέγχει την κατάσταση.
3. Έχει καλές σχέσεις με την paddy honey, κάτι που σαφώς θα βοηθήσει, σε αντιπαράθεση με το να ήταν σφαγμένοι.
4. Έχει ως τώρα επιδείξει αξιοσημείωτη οξυδέρκεια όσον αφορά το τι συμβαίνει στα παρασκήνια κάθε φορουμιακού συμβάντος, λες και ήταν εκεί όταν γινόταν.
5. Ανήκει στη «νέα» γενιά του ER, κάτι που θα βοηθήσει στο να καταπολεμηθεί όσο το δυνατό η κλίκα που λυμαίνεται το forum εδώ και χρόνια.
6. Είναι οικογενειάρχης, κάτι που σημαίνει ότι δε θα έχει διάθεση για μπελάδες και θα προσπαθεί για την όσο δυνατό ειρηνική λύση σε ό,τι ζητήματα προκύψουν.
7. Ήδη έχει προσφερθεί να συνεισφέρει οικονομικά στα έξοδα της διαχείρισης και ίσως να είναι ανάμεσα σε αυτούς που έχουν ήδη συνεισφέρει.
8. Στο φινάλε, ήταν πάντα το μαύρο πρόβατο, γιατί να μην του δώσουμε μια ευκαιρία;

Προσωπικά, το έχω ρίξει ήδη δαγκωτό, και συνιστώ όλους να ψηφίσουν κατά συνείδηση για το καλό του αγαπημένου μας forum.