Results 1 to 8 of 8

Thread: Death/doom μπάντα ψάχνει lead Κιθαρίστα

  1. #1
    Senior Member Gamopanagy's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    120

    Default Death/doom μπάντα ψάχνει lead Κιθαρίστα

    Λοιπόν , έχω το παρακάτω σχήμα , έχω μπασίστα και ντράμερ και οι 2 άνω των 30 και ψαχνω Lead κιθάρα για να ολοκληρωθεί το θέμα , άμα ενδιαφέρεται κάποιος να στείλει pm για λεπτομέρειες , θένκς .

  2. #2
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Λοιπόν, μάστορα, πανέμορφο το κομματάκι. Κρίμας που δεν είμαι lead κιθαρίστας να κάνουμε κέφι (και είμαι και Αγγλία). Αλλά θα ρίξω πρόταση σε φιλαράκια μπάς και βρείς κάτι.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  3. #3
    Senior Member Gamopanagy's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    120

    Default

    μαλλον οτι εισαι αγγλια ειναι μεγαλυτερο προβλημα χαχα . να σαι καλα μπρο , και αμα σε ρωτησει καποιος φιλος σου να του πεις οτι δεν υπαρχουν εξοδα στην φαση τα καλυπτω εγω.

  4. #4
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Δυστυχώς δε μπορώ να βοηθήσω στην έλλειψη της μπάντας, αλλά μου βγάλατε μια γαμάτη '90s νοσταλγία. Πρώιμοι Katatonia, Anathema, MDB, όλα πρώιμα. Κανείς δεν παίζει έτσι πια, μπράβο ρε. Αναμένω το ΕΡ με το καλό!

  5. #5
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Λοιπόν τα παιδιά είναι Βουλγαρία για ένα λάιβ (η μπάντα τους λέγεται Chaos Undivided) και θα γυρίσουν Κυριακή. Το είδε όμως, με ρώτησε τι και πώς, το ενημέρωσα και θα μου πεί.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  6. #6
    Senior Member thanasis00's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    136

    Default

    Πάρα πολύ ωραία φάση το κομμάτι! Κρίμα που παίζω μπάσο Αλλά αν κυλήσει η φάση σας και κάντε live, το ψήνω να σας δω φουλ!

  7. #7
    Senior Member Gamopanagy's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Δυστυχώς δε μπορώ να βοηθήσω στην έλλειψη της μπάντας, αλλά μου βγάλατε μια γαμάτη '90s νοσταλγία. Πρώιμοι Katatonia, Anathema, MDB, όλα πρώιμα. Κανείς δεν παίζει έτσι πια, μπράβο ρε. Αναμένω το ΕΡ με το καλό!
    ότι είπε ο παρασαιτ . και προφανώς δεν παίζει κανείς έτσι πια.. (αν και το τελευταίο paradise lost μου άρεσε πάρα πολύ) . επειδή θα είναι και diy κυκλοφορία θα κάνω και θρέντ όταν βγεί για το που έκοψα σιντί κλπ και πόσο μου πήγανε ολα σε φάση που ενδιαφέρει κανένανε!

  8. #8
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    To τελευταίο Paradise Lost ήταν ένα κομμάτι, το ΕΠΟSCH "Beneath Broken Earth" με το οποίο δακρύζω κυριολεκτικά ακόμη, το υπόλοιπο album ψιλοmeh. Αν θες στείλε info για κοπή CDs κλπ, κι εγώ σε αυτή τη φάση είμαι παρεμπιπτόντως οπότε την έχω ψάξει παρομοίως. Πού ξες, μπορεί να την έχω μεγαλύτ...εεεε να σου πω κι εγώ τίποτα

Similar Threads

  1. Replies: 3
    Last Post: 19-02-2016, 13:50
  2. Replies: 0
    Last Post: 08-12-2015, 02:07
  3. Replies: 0
    Last Post: 13-01-2013, 04:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-06-2012, 22:15
  5. Replies: 3
    Last Post: 13-03-2012, 02:56

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •