κανω copy paste απο το φμπ γιατι βαριεμαι

επειδη καηκα με diy μοντα που θελω να κανω στα πεταλια ντραμς, (καγκουρας αλα μητρογλου με πειραγμενες εξατμισεις τρολολο), ξερει κανενας αν παω σε ενα οποιοδηποτε μηχανουργειο ξερω γω, θα μπορει να μου κοψει μια πλακα αλουμινιου σε τετοιο σχημα? χωρις να το βαλει σε cnc (γιατι φανταζομαι θα κοστιζει). πιο πολυ με νοιαζει το μηκος της πλακας (κανα 13αρι ιντσες το θελω. το πλατος το βρισκουμε στο περιπου με νοιαζει και μπροστα να στενευει αλλα το ποσο δεν με πολυαπασχολει. το θεμα ειναι αν μπορει να μου κανει συγκεκριμενες τρυπες στα σημεια που θελω που να μπαινουν συγκεκριμενες βιδες. (να του παω το παλιο πεταλι και να τις μετρησουμε). τα κανουν αυτα? επισης αλουμινιο εχουν εκεινοι να κοψουν και αν οχι απο που παιρνω?νομιζω στα 5-6 εκατοστα παχος θαμαι καλα. βρηκα και κατι καλους μεντεσεδες που εψαχνα γιατι γελαω με τα 40 δολαρια για ενα μεντεσε της dw(πρεπει να τους παραγγειλω βεβαια απο σαλονικα γαμω την αθηνα), οποτε παμε για να να γινει το πεταλι μου ο Kitt των πεταλιων. μητρογλου mode-off
αν καποιος απο τους φιλους μου εχει κανα κολληταρι που ναι τετοιος μαστορης ας πει