Page 20 of 29 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 286 to 300 of 429

Thread: USA 2020 (former 2016)

  1. #286

  2. #287
    perfect beast commissar's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    lethe
    Posts
    2,605

    Default





  3. #288
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  4. #289
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920
    Rock or Nothing

  5. #290
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΒΓΗΚΕ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΧΙΛΛΑΡΙ

    The rest is just

  6. #291
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Με βουλωσες, που μου εβαλες λινκ για ενα μουνοπανο, το οποιο ελεχθηκε οσο ηταν ο Μπαρακ Ομπαμα προεδρος, και του οποιου οι αποψεις πριν 5 χρονια ηταν αντιδιαμετρικες με τις αποψεις που εχει τωρα, ολως τυχαιως. Δηλαδη εσυ, πιστευεις τωρα ας πουμε οτι αν ειχε βγει αυτη η ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΧΙΛΛΑΡΙ ΚΛΙΝΤΟΝ, οι εξελιξεις οσον αφορα το Net Neutrality θα ηταν οι ιδιες με τωρα ε? Το οτι η θητεια του κανονικα τελειωνει το Μαιο φανταζομαι δεν παιζει κανενα ρολο στις προσφατες αποφασεις του. Ενος δικηγορου ρε φιλε.


    Ποσο ξεροκεφαλοι ειστε μερικοι ρε, με ξεπερναει οτι εκατσες να βρεις ΚΑΤΙ ωστε να μου την πεις Ουτε γυμνασιο.
    Έλα, εδώ λες μαλακίες όμως. Κάνεις σαν τους maga Τραμπ φανς, όμως από την αναποδη. Δεν είχε άλλες απόψεις ο Pai τότε, τα ίδια σκατα ήταν πάντα, απλά τότε όταν έκανε αναλογες προσπάθειες πήρε τ'αρχίδια του. Κι από πότε το fact-checking, ειδικά σε κουβέντα στο πολιτικς, είναι ξεροκεφαλιά και γίνεται καθαρα για να στην πει κτλ κτλ.

    Όχι τίποτα άλλο, στο αρχικό ποστ είχες ένα δίκιο ότι φταίει (για ενα μεγαλο ποσοστο) ο Τραμπ γι αυτό που έγινε τώρα, αλλά όπως φανηκε το πέτυχες τελείως τυχαία (επειδή σε ότι βρεις σε αυτό το θρεντ απλά κράζεις τον Τραμπ) παρά ότι ήξερες κάτι για το ζήτημα. Even a broken clock is right twice a day που λένε και οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι.


    Τωρα το ειδα αυτο, μου πηρε 6 μηνες οκ (!)

    Δεν ειμαι σιγουρος τι μου απαντας. Μου λες οτι εχω δικιο αλλα μαλλον το πετυχα τυχαια οτι εχω δικιο. Φανταζομαι το πετυχα γραφοντας τυχαια χαρακτηρες στον υπολογιστη μου και ελπιζοντας οτι κβαντομηχανικα θα δημιουργηθουν τα σωστα strings με τα οποια θα πετυχω κατι σωστο?

    Ο λογος για τον οποιον κραζω τον Τραμπ σε οτι βρω σε αυτο το θρεντ, ειναι γιατι ο Τραμπ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ. Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις? Δεν υπαρχει κατι πιο ευκολο απο το να κραξει καποιος τον Τραμπ, αφου το κανει ο ιδιος πολυ ευκολο, μιλαμε για το μεγαλυτερο ανεκδοτο που εχει περασει ποτε απο την πολιτικη της Αμερικης, κανοντας τον George Bush Junior να φαινεται einstein. Αστειο το οτι θεωρεις πως δεν ηξερα για το ζητημα. Εχω ενημερωθει πληρως για καθε παραμετρο του net neutrality πριν καν αρχισουν να γκουγκλαρουν τον ορο net neutrality στο Ελλαντα επειδη εγινε βαηραλ.
    The rest is just

  7. #292
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Σκάσε πλέον βλάκα.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  8. #293
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Αλλο ενα πολυ χρησιμο ποστ απο τον Η. , γεματο περιεχομενο και επιχειρηματα.


    The rest is just

  9. #294

  10. #295

    Default

    Φιξερ, μιας και ζεις στο Αμέρικα και σίγουρα θα μπορείς καλύτερα από τον καθένα να πεις, τι πιθανότητες δίνουμε στον Μπέρναρο τον Σάντερς να πάρει το χρίσμα των Δημοκρατικών και να κατέβει για Πρέζιντεντ;
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  11. #296
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δυσκολο, θα ειναι το 2020, 79 χρονων
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #297
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  13. #298
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    δυσκολο, θα ειναι το 2020, 79 χρονων
    Σιγά ρε φίλε, οκ μας πρήζει εδώ πέρα τα αρχίδια σαν κομπλεξικός γεροξούρας με σκουπόξυλο στο γκώλο συνέχεια, αλλά δεν τον έχω για τόσο μεγάλο.

  14. #299
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Ηρθε να πει την εξυπναδα του η αμοιβαδα, δεν αντεξε, καιρο ειχε να βγαλει το κομπλεξ του. These days of the month...
    The rest is just

  15. #300
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Σκατοφόρουμ φίλε μου, τι περιμένεις.

Similar Threads

  1. [Cinema] Deadpool (2016)
    By Parasight in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 18
    Last Post: 08-02-2018, 09:50
  2. [Cinema] Warcraft (2016)
    By Parasight in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 76
    Last Post: 20-07-2016, 10:36
  3. Blastfest 2016 - 17-20 Feb 2016 - Bergen (NO)
    By jimid in forum Live & Events Talk
    Replies: 13
    Last Post: 27-02-2016, 16:49
  4. Roadburn 2016
    By Ghoul in forum Live & Events Talk
    Replies: 6
    Last Post: 03-12-2015, 22:16
  5. [Cinema] Gutterdämmerung (2016)
    By Ghoul in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 0
    Last Post: 15-10-2015, 09:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •