Page 17 of 29 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast
Results 241 to 255 of 429

Thread: USA 2020 (former 2016)

  1. #241
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ξερεις, δεν ειναι κακο να λεμε μερικες φορες οτι καναμε λαθος. Στο λεω γιατι το ποστ σου εχει λογικη, και για μενα εχει περισσοτερη λογικη αν δεν προσθεσεις το "δε λεω οτι αλλαξα γνωμη ε".
    Αλλα τελος παντων.

  2. #242
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Δεν άλλαξα γνώμη στο ότι δε θα υπήρχε ουσιαστική διαφορά. Και τέλος πάντων, δε θεωρώ ότι έκανα λάθος, γιατί ουδέποτε υποστήριξα τον Τραμπ. Απλώς, έλεγα το προφανές, ότι είναι καθάρματα αμφότεροι. Δεν είναι ζήτημα εγωισμού ότι δεν παραδέχομαι "το λάθος" μου.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #243
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Καθαρματα ειναι και ο Μαρινακης αλλα και ο τυχαιος παιδεραστης τραγοπαπας στο Αγιον Ορος, με ποιον θα αφηνες τα παιδια σου για 2 ωρες αν επρεπε σωνει και καλα να φυγεις και ηταν οι μονοι 2 ανθρωποι στον κοσμο?

  4. #244
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Καθαρματα ειναι και ο Μαρινακης αλλα και ο τυχαιος παιδεραστης τραγοπαπας στο Αγιον Ορος, με ποιον θα αφηνες τα παιδια σου για 2 ωρες αν επρεπε σωνει και καλα να φυγεις και ηταν οι μονοι 2 ανθρωποι στον κοσμο?
    εχμ, με κανεναν απο τους δυο? ισως

  5. #245
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Τωρα τι να κανουμε, πρεπει να τα αφησεις με εναν απο τους δυο. Αυτο ρωτησα εγω, το "με κανεναν απο τους δυο" ειναι προφανες, χαιρω πολυ

  6. #246
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Πλήρες χρονικό των γεγονότων στο Charlottesville από το VICE:


  7. #247
    Senior Member cromags's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    665

    Default

    σκατα
    I've got an infinite number of places to go, the problem is where to stay

  8. #248
    Senior Member babality's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Βηθλεεμ
    Posts
    2,595

    Default

    επηρεαστηκανε απο την ευρωπη και την golden dawn.
    ρουφατε
    Last edited by babality; 18-08-2017 at 15:00. Reason: μ-->ν ffs
    Μην ξεχνάς το 3ο γράμμα...

  9. #249
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Τωρα τι να κανουμε, πρεπει να τα αφησεις με εναν απο τους δυο. Αυτο ρωτησα εγω, το "με κανεναν απο τους δυο" ειναι προφανες, χαιρω πολυ
    Είναι απλοποιημένο το παράδειγμά σου, δυστυχώς. Γιατί στην περίπτωση των κυβερνήσεων, η δύναμή τους προέρχεται ακριβώς από αυτό το αίσθημα ανάγκης και εξάρτησης των πολιτών από την εξουσία. Δηλαδή, στο παράδειγμά σου είμαι εγώ, τα παιδιά μου και 2 καθάρματα, οπότε αν δεν αποφασίσω να τα σκοτώσω ( ) θα πρέπει να τα αφήσω με το lesser evil.

    Στο παράδειγμα των ΗΠΑ είναι ο τρελλός, το γεράκι και πόσα εκατομμύρια κόσμου που απλά έπρεπε να τους είχε κάνει ΠΟΥ-ΤΑ-ΝΑ. Και φυσικά, ισχύει η αντίστοιχη αναγωγή για τον υπόλοιπο "πολιτισμένο" πλανήτη.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  10. #250
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Τωρα τι να κανουμε, πρεπει να τα αφησεις με εναν απο τους δυο. Αυτο ρωτησα εγω, το "με κανεναν απο τους δυο" ειναι προφανες, χαιρω πολυ
    ναι ρε παιδι μου αλλα αυτο που προσπαθαει ενα ολοκληρο φορουμζ να σε πει ειναι οτι με κανεναν δεν εισαι αλλα στηριζεις ΣΥΡΙΖΑ* αντι για ΝουΔου
    το οτι ο Τραμπ ειναι ενας deranged χιτλερισκος το ξερουν ως και οι Inui, αυτο ομως δεν αλλαζει οτι η Ρεπτιλιαν Χιλλαρυ θα εκανε ολα οσα εκανε ο περουκας και ακομα πιο στυγνα και μεθοδικα

    το σκηνικο το ειδαμε/ζησαμε με Κλιντον και Ομπαμα, κλαιν

    *στην λουμπα του λιγοτερο κακο (δευτερες εκλογες) επεσα κι εγω, το γραφω, το παραδεχομαι, δεχομαι βρισιδια

  11. #251
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    *στην λουμπα του λιγοτερο κακο (δευτερες εκλογες) επεσα κι εγω, το γραφω, το παραδεχομαι, δεχομαι βρισιδια
    όλοι πέσαμε στην παγίδα. βρίστε ελεύθερα.
    Rock or Nothing

  12. #252
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Καμια ελπιδα στον πλανητη δυστυχως, αυτο το τοπικ μου προκαλει αηδια. Εξισωση και ισοπεδωση ενος επικινδυνου ψυχοπαθη που ανα πασα στιγμη μπορει να ξεκινησει Τριτο Παγκοσμιο Πολεμο με πυρηνικα, με την "reptilian" Χιλλαρι Κλιντον. Οκ ενταξει, παραιτουμαι, τι αλλο να πει κανεις μετα το πρωτο 8μηνο του σιχαμενου στην προεδρια.

    http://theoatmeal.com/comics/believe

    Core Beliefs λεγονται, και στην Ελλαδα προτιμαμε να μας κοψουν τα αρχιδια απο το να σκεφτουμε και να διανοηθουμε να κλονιστουν τα core beliefs μας, τι να γινει τωρα.

  13. #253
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    το Ρεπτιλιαν ισκυει παντως

    εισαι μεγαλος μαστορας παντως βρε κιαρατα στο να τα φερνεις οπως τα θες
    εγω αλλο σου εγραψα (με χαβαλε διαθεση τρομαρα μου) κι εσυτ ον πουτσοχαβα σου

    παραιτησου

  14. #254
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Καμια ελπιδα στον πλανητη δυστυχως, αυτο το τοπικ μου προκαλει αηδια. Εξισωση και ισοπεδωση ενος επικινδυνου ψυχοπαθη που ανα πασα στιγμη μπορει να ξεκινησει Τριτο Παγκοσμιο Πολεμο με πυρηνικα, με την "reptilian" Χιλλαρι Κλιντον. Οκ ενταξει, παραιτουμαι, τι αλλο να πει κανεις μετα το πρωτο 8μηνο του σιχαμενου στην προεδρια.

    http://theoatmeal.com/comics/believe

    Core Beliefs λεγονται, και στην Ελλαδα προτιμαμε να μας κοψουν τα αρχιδια απο το να σκεφτουμε και να διανοηθουμε να κλονιστουν τα core beliefs μας, τι να γινει τωρα.
    Για πές ρε μάνμου, χωρίς καμία ειρωνία ή χλευασμό, ποιά είναι τα core beliefs σου σε σχέση με την δημοκρατική Χίλλαρυ. Που στέκεσαι δηλαδής?
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  15. #255
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εδω δε μιλαμε για τα δικα μου core beliefs, αλλα για τα δικα σας (?), τα οποια την εχουν μετατρεψει στο διαβολο ξερω γω.
    Ειναι τοσο λυπηρο και θλιβερο αυτο, που δεν ξερω αν πρεπει να κλαψω ή να γελασω.


    Αλλα μιας και ρωτας, δεν εχω κανενα core belief για κανεναν πολιτικο, ολοι μουνοπανα ειναι, απλα η συγκεκριμενη λογικα ειναι περιπου κατι σαν 100 ή 1000 φορες καλυτερη απο το μουνοπανο που ειναι αυτη τη στιγμη στην πιο ισχυρη πολιτικη καρεκλα στον κοσμο.
    Last edited by FIXXXER; 18-08-2017 at 21:23.

Similar Threads

  1. [Cinema] Deadpool (2016)
    By Parasight in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 18
    Last Post: 08-02-2018, 10:50
  2. [Cinema] Warcraft (2016)
    By Parasight in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 76
    Last Post: 20-07-2016, 11:36
  3. Blastfest 2016 - 17-20 Feb 2016 - Bergen (NO)
    By jimid in forum Live & Events Talk
    Replies: 13
    Last Post: 27-02-2016, 17:49
  4. Roadburn 2016
    By Ghoul in forum Live & Events Talk
    Replies: 6
    Last Post: 03-12-2015, 23:16
  5. [Cinema] Gutterdämmerung (2016)
    By Ghoul in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 0
    Last Post: 15-10-2015, 10:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •